Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 su uodegyte ar be?

Go down 
+23
chansons
toiciuke
Admin
Sima
Jurga
monika
Ramune777
Citrina
Rinoja
Deire
Bondas
dziuditele
Ortana
Muse
TOYOTA
anz1984
simba3
banoli
Piktozauras
Ernesta
ryte
Sciara
lašelis
27 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

su uodegyte ar be? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: su uodegyte ar be?   su uodegyte ar be? EmptyAntr. 04 13 2010, 23:47

Esklingen rašo:
Nesulauksi Very Happy

ko nesulauksiu?
Atgal į viršų Go down
Sciara
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Sciara


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 377
Join date : 2010-03-27
Age : 33

su uodegyte ar be? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: su uodegyte ar be?   su uodegyte ar be? EmptyKv. 04 29 2010, 19:11

Nesijaudinkite, viskas bus gerai Smile
O dėl uodegyčių... Yra įstatymas draudžiantis jas kirpti. Bet yra taip jau, kad vieni veterinarai nukerpa, kiti nekerpa Smile
Man dabar tai gražu, kai šuniukai su uodegytėm būna :.\'\'wub:
Atgal į viršų Go down
ryte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
ryte


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 736
Join date : 2010-03-12
Age : 57

su uodegyte ar be? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: su uodegyte ar be?   su uodegyte ar be? EmptyPen. 04 30 2010, 01:24

Uodegyciu nekirpkit,nes maziukam skauda,jie patiria stresa,jei dievulis dave,kam gi kirpti Wink
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

su uodegyte ar be? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: su uodegyte ar be?   su uodegyte ar be? EmptyPen. 04 30 2010, 01:25

jei vetas nukirps uodegytes ,pasakyk man aš ant jo parašysiu skunda ir daugiau veterinarijos praktika jis nebeužsiims
Atgal į viršų Go down
Ernesta
Naujokas
Naujokas
Ernesta


Libra Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 112
Join date : 2010-02-02
Age : 33

su uodegyte ar be? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: su uodegyte ar be?   su uodegyte ar be? EmptyPen. 04 30 2010, 01:28

O aš visada norėjau toyčiko tik su nukirpta uodegyte.Ir ateityje ,jei Špilkutė kada turės šuniukų tikrai ieškosiu kas nukerpa asas
Atgal į viršų Go down
Sciara
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Sciara


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 377
Join date : 2010-03-27
Age : 33

su uodegyte ar be? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: su uodegyte ar be?   su uodegyte ar be? EmptyPen. 04 30 2010, 05:35

Ernesta rašo:
O aš visada norėjau toyčiko tik su nukirpta uodegyte.Ir ateityje ,jei Špilkutė kada turės šuniukų tikrai ieškosiu kas nukerpa asas
Bet tai koks skirtumas yra, ar jis su uodega, ar be jos?
Atgal į viršų Go down
Ernesta
Naujokas
Naujokas
Ernesta


Libra Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 112
Join date : 2010-02-02
Age : 33

su uodegyte ar be? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: su uodegyte ar be?   su uodegyte ar be? EmptyPen. 04 30 2010, 12:30

Asmeniškai man didelis Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

su uodegyte ar be? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: su uodegyte ar be?   su uodegyte ar be? EmptyPen. 04 30 2010, 15:16

Sorry bet kalbi nesamones Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
Sciara
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Sciara


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 377
Join date : 2010-03-27
Age : 33

su uodegyte ar be? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: su uodegyte ar be?   su uodegyte ar be? EmptyPen. 04 30 2010, 15:37

Ernesta rašo:
Asmeniškai man didelis Rolling Eyes
Paargumentuok Smile
Atgal į viršų Go down
ryte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
ryte


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 736
Join date : 2010-03-12
Age : 57

su uodegyte ar be? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: su uodegyte ar be?   su uodegyte ar be? EmptyPen. 04 30 2010, 15:50

Kam zaloti suniuka? Argi negrazu,argi nemiela stebeti,kaip jis vizgina uodegyte,kaip jis dziaugiasi sutikdamas jus,gi suniukas su ja ir parodo savo begalini dziaugsma,o jei jos nera Mad ,niekas nepakeis mano nuomones,kad suniukas be uodegytes graziau.
Atgal į viršų Go down
ryte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
ryte


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 736
Join date : 2010-03-12
Age : 57

su uodegyte ar be? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: su uodegyte ar be?   su uodegyte ar be? EmptyPen. 04 30 2010, 15:55

Ernesta rašo:
O aš visada norėjau toyčiko tik su nukirpta uodegyte.Ir ateityje ,jei Špilkutė kada turės šuniukų tikrai ieškosiu kas nukerpa asas
Bet jiems skaudes,lb skaudes Crying or Very sad
Atgal į viršų Go down
Ernesta
Naujokas
Naujokas
Ernesta


Libra Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 112
Join date : 2010-02-02
Age : 33

su uodegyte ar be? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: su uodegyte ar be?   su uodegyte ar be? EmptyPen. 04 30 2010, 15:59

Man šitos veislės šuniukai visada buvo gražesni be uodegyčiu.Kiekvieno žmogaus skirtinga nuomonė ir poreikiai.Man pavzdžiui labiau patinka be uodegyčiu šuniukai,man gražiau .Juk kiekvienas žmogus renkasi auginti kokio jam reikia . Wink
Atgal į viršų Go down
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

su uodegyte ar be? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: su uodegyte ar be?   su uodegyte ar be? EmptyPen. 04 30 2010, 16:01

Sakai del to kad tavoji dabar be uodegos,turetu uodega kalbetum kitaip Wink
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
Ernesta
Naujokas
Naujokas
Ernesta


Libra Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 112
Join date : 2010-02-02
Age : 33

su uodegyte ar be? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: su uodegyte ar be?   su uodegyte ar be? EmptyPen. 04 30 2010, 16:08

Kai ieškojau pirkti, buvo visur su uodegomis. Tik vienam mieste buvo be uodegos šuniukai(tuo metu kai aš ieskojau), tai ir pirkau be uodegytės aciu
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

su uodegyte ar be? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: su uodegyte ar be?   su uodegyte ar be? EmptyPen. 04 30 2010, 19:36

Sakyciau neseip sau uzdrausta sunims kirpti uodegytes!!!!
Ir cia tas pasakymas man taip labiau patinka... skamba kaip.... zodziu, jei tavo mamai patiktu vaikuciai be ausu????? kokia daba butumei?? Suspect
Atgal į viršų Go down
simba3
super dalyvis
super dalyvis
simba3


Cancer Miestas : Ukmerge
Pranešimų skaičius : 851
Join date : 2009-10-06
Age : 53

su uodegyte ar be? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: su uodegyte ar be?   su uodegyte ar be? EmptyPen. 04 30 2010, 20:24

banoli rašo:
Sakyciau neseip sau uzdrausta sunims kirpti uodegytes!!!!
Ir cia tas pasakymas man taip labiau patinka... skamba kaip.... zodziu, jei tavo mamai patiktu vaikuciai be ausu????? kokia daba butumei?? Suspect

:;drink\'\' Gerai pasakyta thum
Atgal į viršų Go down
anz1984
super dalyvis
super dalyvis
anz1984


Gemini Miestas : svencioniu r.
Pranešimų skaičius : 1552
Join date : 2009-10-16
Age : 39

su uodegyte ar be? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: su uodegyte ar be?   su uodegyte ar be? EmptyPen. 04 30 2010, 21:05

a kodel su ausim liginat.... zidai kita daikciuka pakerpa... ir patenkinti visi [:<a href=\\

o odegiciu as jau nekirpsiu niekad Wink . tegul buna. /;:<a href=\
Atgal į viršų Go down
TOYOTA
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
TOYOTA


Aquarius Miestas : Kedainiai
Pranešimų skaičius : 505
Join date : 2010-03-24
Age : 47

su uodegyte ar be? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: su uodegyte ar be?   su uodegyte ar be? EmptyPen. 04 30 2010, 21:33

Esklingen rašo:
Sakai del to kad tavoji dabar be uodegos,turetu uodega kalbetum kitaip Wink
pritariu, man irgi anksciau su uodegytem patiko, nes tada kaip tikras stirniukas atrodo, bet turiu su uodega, ir kitaip negaliu isivaizduot jau, beto kam kankint gyvuneli, o ne ne, negaleciau nei pagalvot, myli toki koks yra ir viskas, kaip vaika, kaip kazkas cia minejo Smile
Atgal į viršų Go down
Ernesta
Naujokas
Naujokas
Ernesta


Libra Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 112
Join date : 2010-02-02
Age : 33

su uodegyte ar be? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: su uodegyte ar be?   su uodegyte ar be? EmptyPen. 04 30 2010, 22:39

O tai kodėl ankščiau leisdavo kirpti uodegytes?Juk kiekvieno šuns veislė skirtinga.Juk kažkodėl kai ankščiau jiem kirpo uodegytes,nieks neatsižvelgė ,kad jiems skauda.Juk kažkurį laiką tai buvo normalu ir leidžiama.O jeigu pasakiau savo nuomone ,kaip man gražiau ,tai nebūtina užsipulti.Kiekvienas turim teisę į savo nuomonę.
Atgal į viršų Go down
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

su uodegyte ar be? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: su uodegyte ar be?   su uodegyte ar be? EmptyPen. 04 30 2010, 23:20

Tai niekas nesako kad neturi,tiesiog jin uzlikusi nuo senu laiku,na bet jai tau graziau Wink
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
Muse
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Muse


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 628
Join date : 2009-11-02
Age : 50

su uodegyte ar be? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: su uodegyte ar be?   su uodegyte ar be? EmptyPen. 04 30 2010, 23:35

Ernesta rašo:
O tai kodėl ankščiau leisdavo kirpti uodegytes?Juk kiekvieno šuns veislė skirtinga.Juk kažkodėl kai ankščiau jiem kirpo uodegytes,nieks neatsižvelgė ,kad jiems skauda.Juk kažkurį laiką tai buvo normalu ir leidžiama.O jeigu pasakiau savo nuomone ,kaip man gražiau ,tai nebūtina užsipulti.Kiekvienas turim teisę į savo nuomonę.
Nemanau, kad merginos jumis uzsipuole, jos nepiktybines thumb Tiesiog irgi kaip ir jus pasake savo nuomone aciu Kadangi nuomones nesutampa, tai gavosi tas kas gavosi - pavadinkim tai diskusija aciu Pati sakot, kad "kiekvieno suns veisle yra skirtinga" , tai juk toiterjerai ir yra su uodegytemis, tai kam gadinti tai kas yra sios veisles dalis? O kad seniau leido kirpti, tai leido, dabar nebeleidzia, tai ir nekerpa. O savo nuomone turim teise pasakyti visos, kam graziau su, kam graziau be. Uodegyte suniukas parodo savo nuotaika, emocijas, be jos jis nuskriaustas buna :\'bum:
Atgal į viršų Go down
Ernesta
Naujokas
Naujokas
Ernesta


Libra Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 112
Join date : 2010-02-02
Age : 33

su uodegyte ar be? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: su uodegyte ar be?   su uodegyte ar be? EmptyPen. 04 30 2010, 23:53

Juk nukirpus vistiek yra uodegytė (trumputė) ir ją ji puikiai vizgina ir parodo savo džiaugsmą. Wink
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

su uodegyte ar be? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: su uodegyte ar be?   su uodegyte ar be? EmptyŠt. 05 01 2010, 00:09

pasakysiu ir aš savo nuomone... mano Čikis be uodegos,kažkaip niekad ir nesusimasčiau kad turetu but kitaip,tiesiog tiko toks kaip yra ,atrode tai norma ir kitaip negali but...nuotraukose to nepamatysi,bet kai gyvai pamatai ta uodegyte daug ka duoda,visai kitaip matai šuniuka ir ji supranti,va dabar aš norečiau kad mano Čikutis butu su uodegyte


dabar ne i tema truputi...visi žinom veisle rotveilerius ir dobermanus.Doberiams yra kerpamos(buvo) ausys ir uodegos,o ar žinot kad ausys visos cielos pas doberius turi stoveti kaip pas VA? nors dabar stovi tik kas trečia atstova veisles ir kaip žinot teisejuj ar jis su stovinčiom ausim jei jos nukirptos taip kad palikta tik kietoji kremzle? o rotikai,juk ju uodegos ir daug pasako apie veisles atstova ,kaip ir musu mažiuku......jei ji nušiurus ,išplikus ar iš vis deformuota.....
Atgal į viršų Go down
Muse
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Muse


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 628
Join date : 2009-11-02
Age : 50

su uodegyte ar be? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: su uodegyte ar be?   su uodegyte ar be? EmptyŠt. 05 01 2010, 00:20

Ernesta rašo:
Juk nukirpus vistiek yra uodegytė (trumputė) ir ją ji puikiai vizgina ir parodo savo džiaugsmą. Wink
Nera ka ten vizginti, ir nukirptos "puikiai" nevizgina. Kai dziaugiasi, juda visas uzpakaliukas trupuciuka hhhh Maniske irgi be uodegytes, man seniau uodeguotieji nepatiko, atsiprasau uodeguotuju hhhh bet kol neisigijau saviskes, kol nepabendravau su uodeguotais, tai supratau, kad uodegiukas butinas thumb thumb thumb
Atgal į viršų Go down
anz1984
super dalyvis
super dalyvis
anz1984


Gemini Miestas : svencioniu r.
Pranešimų skaičius : 1552
Join date : 2009-10-16
Age : 39

su uodegyte ar be? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: su uodegyte ar be?   su uodegyte ar be? EmptyŠt. 05 01 2010, 01:20

o man otrodo, kokia turi tokia ir gerai Wink
maniskiai neturi... ir ju net neisivaizduoju odeguotu Wink . o susitikime maciau daug su graziom odegitem Wink PVZ, Bingucio uodegite mane suzavejo :.\'\'wub:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





su uodegyte ar be? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: su uodegyte ar be?   su uodegyte ar be? Empty

Atgal į viršų Go down
 
su uodegyte ar be?
Atgal į viršų 
Puslapis 15Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Informacija apie mūsų šuniukus. :: Sveikata-
Pereiti į:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions