Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Mano saulutės

Go down 
+24
Muza
Muse
Daiwyte
pupa
Oxygen
ryte
gucci
Jurga
simba3
Sima
Justinappp
Nijolė
rituliukas25
Bondas
Laura
anz1984
Ginta
Exit
banoli
Angela
Ortana
Piktozauras
lašelis
svetlana
28 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 30  Next
AutoriusPranešimas
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

Mano saulutės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 9 EmptyTr. 10 20 2010, 21:06

lašelis rašo:
na ji tokia tamsi,kaip šokoladas beet

Eik tu sokolade mazas hhhh
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Mano saulutės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 9 EmptyTr. 10 20 2010, 21:08

pamatysi kai atvažiuosi..... liežuvis liežuvis liežuvis liežuvis liežuvis liežuvis liežuvis liežuvis liežuvis liežuvis liežuvis liežuvis
tik kede pasiruošk po subine,nes ant žemes šlioptelsi beet
Atgal į viršų Go down
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 9 EmptyKv. 10 21 2010, 04:09

lašelis rašo:
na ji tokia tamsi,kaip šokoladas beet

Tai jeigu nosytė juoda , tai spalva ruda vadinasi , jeigu ji pas tave šokoladine susigedes

Pas Milorda nosyte ruda, todėl spalva ruda su įrudžiu
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Mano saulutės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 9 EmptyKv. 10 21 2010, 04:11

nosyte juoda taaaaip kaip angliukas ačiu
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Mano saulutės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 9 EmptyKv. 10 21 2010, 04:26

Oi geras as ir maniau,kad Laselio mazyle juoda What a Face
na kaip idomu su tom spalvom hhhh

Svetlana as butinai ateisiu jei niekur neisvaziuosime thumb
Atgal į viršų Go down
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 9 EmptyKv. 10 21 2010, 05:00

Šiandien , apie aštunta valanda vakaro , man paskambino moteriškė , kuria nupirko pas mane trumpaplaukį Lioliką , ir sako kad kaiminei atsitiko nelaime, mašina suvažinėjo jos kalytė , ir ji dabar nori atvažiuoti pas mane pirkti šuniuką , nes jai namuose tuščia , o jie už miesto gyvena .
Po pusvalandžio jau buvo pas mane. Atvažiavo jie su vyrų ,nejauni žmones , ir išrinko iš trijų šuniukų trumpaplaukį Markizą . Pirma moteriškė pajame į rankas Lariką, bet jis kažkaip neramiai pas ja ant rankų buvo, tada prie jos pribėgo Markizas, ji kaip pasodino pas save ant kelių , taip jis prie jos ir prisiglaudė , ir net nejudėjo . Tai ir vyras ir ta moteriškė pasakė- jis važiuoja su mumis, moteriškė apsiverkė.... Taip jie ir išvažiavo.


hy gel
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
anz1984
super dalyvis
super dalyvis
anz1984


Gemini Miestas : svencioniu r.
Pranešimų skaičius : 1552
Join date : 2009-10-16
Age : 39

Mano saulutės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 9 EmptyKv. 10 21 2010, 14:02

kaip gerai kad naujus surado Very Happy
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Mano saulutės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 9 EmptyKv. 10 21 2010, 15:01

taigi ne tik mes renkames suniuka, bet ir jis renkasi sau seimininka Rolling Eyes
Tik nelabai supratau , Markizas atsiseda jau pas savo busima seimininke ant keliu ir jau niekur nejo, ar pas kita moteri, kuri ir parekomendavo kaimynei jus?????? gi

Dar karteli paskaiciau ir kiek suprantu vizgi Markizas pats isirinko sau seimininke ir su ja laimingai isvaziavo What a Face O Moteris netekusi suniuko net apsiverke, kai jau suprato,kad Markizas bus tas kuris sildys jos sirdele Very Happy
Kaip saunu cheers
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Mano saulutės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 9 EmptyKv. 10 21 2010, 15:43

kaip smagu kai viskas gerai baigias apkabinimas
Atgal į viršų Go down
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 9 EmptyKv. 10 21 2010, 16:01

Ką tik skambino p.Henrika, šeimininkė Markizo, viskas pas jos gerai.
Vakar vakare viskas taip greitai įvyko, kad mes ilgai ir nekalbėjome.
Dabar jau viskas aiškiau man pasidarė,pasirodo pas p.Henriką buvo dvi kalytės , viena chihuahua Mersedes ( ji sterilizuota, jai 2metai) ir ta kalytė , kuri žuvo ,toičike-mišrūnė Barbitė .
Pone sako pirko jos specialiai dvi kad nebūtu jiems liūdna gyventi, ir vakar kai žuvo Barbitė, Mersedes labai sutriko, lygtai suprato kad atsitiko nelaimė jos draugei, p.Henrika todėl greičiau ir nusprendė atvežti jai koki draugą, kad Mersedes būtu linksmiau.

Tai ir atsitiko , kad Markizą, kalytė labai draugiškai priemė, pradėjo jam viska rodyti , ir žaisti su jo.
p.Henrika sako , aišku mes visi liūdim , dėl Barbities , bet Markizas praskaidriną jų liūdesį .

Jie visi laimingi, Markizas visur eina su p.Henriką , sako ir į vonios kambarį kartų su ja eina, laukia kol ji nusiprausė .

p.Henrika, pasirodo namų šeimininkė , visa laiką name , tai ir Markizas ir Mersedes visa laiką bus kartų .

Vat tokia istorija su mano Markizų.
Aš irgi labai laiminga, kad jis rado tokia gerą šeimą. Kaip sakoma , nebūtu laimės , kai nelaimė atsitiko.... susigedes taaaaip taaaaip
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Mano saulutės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 9 EmptyKv. 10 21 2010, 16:04

oi tai Markizui niekada nebus liudna apkabinimas ačiu ir mamyte visada šalia ir dar drauge turi thumb

o kaip bus su parodom Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 9 EmptyKv. 10 21 2010, 16:18

lašelis rašo:
oi tai Markizui niekada nebus liudna apkabinimas ačiu ir mamyte visada šalia ir dar drauge turi thumb

o kaip bus su parodom Rolling Eyes

Jie pirko ji ne dėl parodų , o tik sau. vedimas sunny
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Mano saulutės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 9 EmptyKv. 10 21 2010, 16:30

tai suprantu kad bus mamyčiukas hhhh hhhh hhhh bet gal i viena kita paroda nuves Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ar sake tuom neužsiims Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 9 EmptyKv. 10 21 2010, 16:41

lašelis rašo:
tai suprantu kad bus mamyčiukas hhhh hhhh hhhh bet gal i viena kita paroda nuves Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ar sake tuom neužsiims Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Ne , ten nėra interesų į parodos eiti , tesiog bus mamyčiukas. taaaaip taaaaip taaaaip

Aš praeitą šeštadienį buvau aikštelėje su Larikų, ir supratau, kad jam nelabai patiks dalyvauti parodose , jis daugiau skirtas būti mamyčiukų , tai reikia jam irgi surasti gera, mylinčia mamytė apkabinimas angel angel gel

Jis yra smulkutis ir tik ir prašosi ant rankų pabūti gel
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Mano saulutės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 9 EmptyKv. 10 21 2010, 16:46

visi jie pas mus mamyčiukai susigedes apkabinimas
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Mano saulutės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 9 EmptyKv. 10 21 2010, 18:58

svetlana rašo:
lašelis rašo:
tai suprantu kad bus mamyčiukas hhhh hhhh hhhh bet gal i viena kita paroda nuves Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ar sake tuom neužsiims Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Ne , ten nėra interesų į parodos eiti , tesiog bus mamyčiukas. taaaaip taaaaip taaaaip

Aš praeitą šeštadienį buvau aikštelėje su Larikų, ir supratau, kad jam nelabai patiks dalyvauti parodose , jis daugiau skirtas būti mamyčiukų , tai reikia jam irgi surasti gera, mylinčia mamytė apkabinimas angel angel gel

Jis yra smulkutis ir tik ir prašosi ant rankų pabūti gel
Oi Jole ji jau panesiotu cyp

O as tai vis niekaip negaliu uzmirsti Liskos, kokia ji guvi, greita, "mylinti gyvenima"
Atgal į viršų Go down
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 9 EmptyKv. 10 21 2010, 23:37

Citata :
Banoli

Oi Jole ji jau panesiotu cyp

Tai kad Jolė mašiniuke pasirinko thumb Bet ..., apie viska galima susitarti taaaaip taaaaip

Citata :
O as tai vis niekaip negaliu uzmirsti Liskos, kokia ji guvi, greita, "mylinti gyvenima"

Ji dabar vargšiuke, sėdi namų areštu, kad berniukų neviliuoti

neeeeee neeeeee neeeeee

O šiandien leidau Dontei su Niką paišdykauti brr , po poros mėnesių lauksime rezultatų šoikis šoikis sosk sosk sosk
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
Ginta
super dalyvis
super dalyvis
Ginta


Leo Miestas : Joniskis
Pranešimų skaičius : 1032
Join date : 2010-08-28
Age : 51

Mano saulutės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 9 EmptyPen. 10 22 2010, 00:27

Svetlana,

Labai grazi istorija su Markizu, vos asaros nenubraukiau
Sad . Sekmes jam naujuose namuciuose, nes vis tiek ateina laikas , kai jie turi mus palikti ir rasti naujus namucius Sad. Svarbiausia , kad pas gerus seimininkus patenka. O siaip tai jokio skirtumo, dalyvaus ar nedalyvaus parodose, svarbu , kad butu mylimi Smile vedimas
Atgal į viršų Go down
http://www.rustoi.weebly.com
Ortana
Senbūvis
Senbūvis
Ortana


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 2626
Join date : 2009-11-06
Age : 55

Mano saulutės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 9 EmptyPen. 10 22 2010, 02:10

Na va kaip greit teko atsisveikinti su Markizu,Bet pateko į geras rankas,taip kad gyvens labai šauniai.Ypač kai šeimininkė dar visą dieną namie,oi ko šuniukui daugiau reikia.Dėmesio,meilės tikrai netrūks,labai šaunu. Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.blekas.weebly.com
Laura
super dalyvis
super dalyvis
Laura


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1881
Join date : 2009-10-11
Age : 43

Mano saulutės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 9 EmptyPen. 10 22 2010, 03:03

Malonu skaityti pasakojimus,kaip musu maziai suranda siltus namucius [You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 9 EmptyPen. 10 22 2010, 03:38

Tikrai , labai malonu , kad šeimininkė dali visa diena būti namie su savo augintiniais juks asa wub thum
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Mano saulutės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 9 EmptyPen. 10 22 2010, 14:11

As ir pavydziu tiems kurie gali buti namuose su savo augintiniais ir dirbti namuose. Ot as galvoju galvoju apie toki varianta, bet..... kolkas nesiseka su fantazija bums
Kai skaiciau Markizo istorija tai paciai asaros akyse is laimes kaupesi. Nu kokios mes juokingos smy

Liska dabar turbut verkia viena tupedama. Islekusi i lauka nelaksto ratais aplink teritorija kaip uzvesta hhhh

sa Svetlana jei apie Larika dar taip uzuominom pakalbesime, ziu Jole ir neatsilaikys sa hhhh hhhh hhhh
Atgal į viršų Go down
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 9 EmptyPen. 10 22 2010, 15:45

banoli rašo:
As ir pavydziu tiems kurie gali buti namuose su savo augintiniais ir dirbti namuose. Ot as galvoju galvoju apie toki varianta, bet..... kolkas nesiseka su fantazija bums
Kai skaiciau Markizo istorija tai paciai asaros akyse is laimes kaupesi. Nu kokios mes juokingos smy

Liska dabar turbut verkia viena tupedama. Islekusi i lauka nelaksto ratais aplink teritorija kaip uzvesta hhhh

sa Svetlana jei apie Larika dar taip uzuominom pakalbesime, ziu Jole ir neatsilaikys sa hhhh hhhh hhhh

Banoli
Šiandien jau Liska leidau su jaunimų palakstyti , kai dar nesnigo , tai jau davėsi laiminga ir aišku prikibo prie Loto, ji į kampą įvarė ir kažką aiškino, tas prieš ją ant užpakalinių kojų stovėjo , gaila fotiko po ranką neturėjau - juokingai atrodė thum thum

Ji pas mus "atamanša" punk yap
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

Mano saulutės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 9 EmptyPen. 10 22 2010, 16:11

Nereali ji susigedes man ir pat pradziu pati fainiausia ir graziausia buvo wub
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 9 EmptyPen. 10 22 2010, 16:22

Piktozauras rašo:
Nereali ji susigedes man ir pat pradziu pati fainiausia ir graziausia buvo wub

Taip taip, fantastiška kalytė. sunny sunny bučkis bučkis bučkis
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
Sponsored content





Mano saulutės - Page 9 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 9 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Mano saulutės
Atgal į viršų 
Puslapis 930Pereiti prie : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Mano Dinute :)
» Mano Bekute
» mano Tikute :)
» Mano Bondas
» Mano Tutis :)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Informacija apie mūsų šuniukus. :: Klubiečių šuniukai.-
Pereiti į:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions