Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Mano saulutės

Go down 
+24
Muza
Muse
Daiwyte
pupa
Oxygen
ryte
gucci
Jurga
simba3
Sima
Justinappp
Nijolė
rituliukas25
Bondas
Laura
anz1984
Ginta
Exit
banoli
Angela
Ortana
Piktozauras
lašelis
svetlana
28 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 30  Next
AutoriusPranešimas
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 3 EmptyTr. 09 29 2010, 22:56

Esklingen rašo:
svetlana rašo:
Esklingen rašo:
Bet pas Heartbeat yra ant kaklo ir ant galiniu kojiciu? Rolling Eyes

Nėra ten baltu dėmių liežuvis
Na gal man tik taip atrodo, bet va sitaip tai neleidziama? o kiek maciau jis ten laimejes parodas ir pan, tai kaip galim laimet?

Pas ji nebaltos dėmes , o labai šviesus įrūdys .Jeigu būtu baltas dėmes tai jau tikrai būtu diskvalifikuotas

out
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

Mano saulutės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 3 EmptyTr. 09 29 2010, 22:58

Tai tada as nesuprantu kas reiskia tos baltos demes fol doh
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
Ginta
super dalyvis
super dalyvis
Ginta


Leo Miestas : Joniskis
Pranešimų skaičius : 1032
Join date : 2010-08-28
Age : 51

Mano saulutės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 3 EmptyKv. 09 30 2010, 00:06

Svetlana,

Perskaiciau visus Jusu pasnekesius. Taip idomu, tik gaila, kad Jus taip toli (o tiksliau mes).Grazuoliai Jusu mazyliai bei didieji. Tai kiek is viso su jaunimu turite?
O Vejos tevo seimininke labai gerai pazistu, kartu mokemes Smile. Tiek Vejos tevas , tiek mociute nepaprasto grozio ir daug pasieke sunys.
Turbut daug laiko atima Vejos treniruotes?
Kaip JUs spejate visus suziureti ir priziureti?
Labai buvau suzaveta Jusu iseiviu, super suniukas, toks grozis, kad dar noriu.....rudo sosk .
Atgal į viršų Go down
http://www.rustoi.weebly.com
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

Mano saulutės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 3 EmptyKv. 09 30 2010, 00:43

svetlana rašo:
Niu , o dabar parodysiu savo vaikus , kurie jau turi savo namučius . Man atsiunčia jų šeimininkai daug nuotraukų . Labai norėsi pasidalinti tokių grožių ir su jumis.

Hearbeat ( t.Sher Nano Kupidon/ m.Amelia Saulė Mano) Suomija

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

KOKS GRAKSTUS GRAZUOLIUKAS.... bučkis
Atgal į viršų Go down
Ortana
Senbūvis
Senbūvis
Ortana


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 2626
Join date : 2009-11-06
Age : 55

Mano saulutės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 3 EmptyKv. 09 30 2010, 01:41

Gražus berniukas Very Happy Spalva idomi,kaip mūsų mažosios Ditos.
Atgal į viršų Go down
http://www.blekas.weebly.com
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 3 EmptyKv. 09 30 2010, 02:32

Esklingen rašo:
Tai tada as nesuprantu kas reiskia tos baltos demes fol doh

Sorry, jeigu jus nematote skirtumo tarp baltos spalvos ir įrudžio , tai nežinau kaip aiškinti ... aciu confused
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

Mano saulutės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 3 EmptyKv. 09 30 2010, 02:34

svetlana rašo:
Esklingen rašo:
Tai tada as nesuprantu kas reiskia tos baltos demes fol doh

Sorry, jeigu jus nematote skirtumo tarp baltos spalvos ir įrudžio , tai nežinau kaip aiškinti ... aciu confused
Nu ne vien man cia balta, man draugui irgi Smile na nesigilinam hhhh
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 3 EmptyKv. 09 30 2010, 02:39

šoikis , noriu jums pranešti , kad Heartbeat tai kalytė taaaaip
Varda jai parinko pati šeimininkė , atrodo vertimas - širdies mušis .

Vat čia nuotraukoje jos brolis


Hennessy ( t.Sher Nano Kupidon/ m.Amelia Saulė Mano) irgi Suomija


[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

Mano saulutės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 3 EmptyKv. 09 30 2010, 02:43

Labai grazutis Smile
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
Ginta
super dalyvis
super dalyvis
Ginta


Leo Miestas : Joniskis
Pranešimų skaičius : 1032
Join date : 2010-08-28
Age : 51

Mano saulutės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 3 EmptyKv. 09 30 2010, 02:46

Grazus abu, nors mergyte man arciau sirdies. juks
Jusu tinklapy rudziukai taip pat isaugs nuostabus. Ar niekas nesiteirauja mazyliu?
Atgal į viršų Go down
http://www.rustoi.weebly.com
Ginta
super dalyvis
super dalyvis
Ginta


Leo Miestas : Joniskis
Pranešimų skaičius : 1032
Join date : 2010-08-28
Age : 51

Mano saulutės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 3 EmptyKv. 09 30 2010, 02:50

Ar praeitos vados ir dabartiniu mazyliu tas pats tevas : Sher Nano Kupidon?
Atgal į viršų Go down
http://www.rustoi.weebly.com
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 3 EmptyKv. 09 30 2010, 02:57

Ginta rašo:
Svetlana,

Perskaiciau visus Jusu pasnekesius. Taip idomu, tik gaila, kad Jus taip toli (o tiksliau mes).Grazuoliai Jusu mazyliai bei didieji. Tai kiek is viso su jaunimu turite?
O Vejos tevo seimininke labai gerai pazistu, kartu mokemes Smile. Tiek Vejos tevas , tiek mociute nepaprasto grozio ir daug pasieke sunys.
Turbut daug laiko atima Vejos treniruotes?
Kaip JUs spejate visus suziureti ir priziureti?
Labai buvau suzaveta Jusu iseiviu, super suniukas, toks grozis, kad dar noriu.....rudo sosk .

Ginta
Taip gaila, kad mes toli gyvename , wub
O aš labai norių ilgaplaukė juoda su irudžiu kalytė wub
Taip laiko man tik sau ir trūksta , dar yra ir pagrindinis darbas inosi Padeda man , aišku vyras. clap Vėja praktiškai yra jo , jis mane įkalbėjo ja pasiimti , sako tavo tojai , o mano bus Vėja taaaaip
Ne kiek nesigailių , kad ja turime -aristokratė, ir su tojais labai draugauja, o jie ja skriaudžia , paties iš jos bliudo gali sausiuką pavogti, o jai savo maisto tai neduodą.
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 3 EmptyKv. 09 30 2010, 03:01

Ginta rašo:
Ar praeitos vados ir dabartiniu mazyliu tas pats tevas : Sher Nano Kupidon?

Ne , dabartines Quick Fly Eszik, bet pas ji kaip ir pas Kupidoną yra rudos genetikos, o pas mano Amelią tėvas rudas , ir iš mamos pusės daug rudos genetikos , todėl , pas ją ir gimsta visi rudi vaikai
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 3 EmptyKv. 09 30 2010, 03:07

Esklingen rašo:
svetlana rašo:
Esklingen rašo:
Tai tada as nesuprantu kas reiskia tos baltos demes fol doh

Sorry, jeigu jus nematote skirtumo tarp baltos spalvos ir įrudžio , tai nežinau kaip aiškinti ... aciu confused
Nu ne vien man cia balta, man draugui irgi Smile na nesigilinam hhhh

Jus , kada busite parodoje , kur bus tas patinas , specialiai pažiūrėkite kaip jis atrodo , ir bus jums aišku. Apskritai dėl to patino , turiu savo nuomonė, bet čia nediskutuosiu dėl jo Basketball
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 3 EmptyKv. 09 30 2010, 03:32

Ginta rašo:
Grazus abu, nors mergyte man arciau sirdies. juks
Jusu tinklapy rudziukai taip pat isaugs nuostabus. Ar niekas nesiteirauja mazyliu?

Ginta Ačiū aciu

Teiraujasi , bet pas mus , kai visad, nori nusipirkti " Mercedesa" bet kaina tūri būti kaip " Žaporožiečio" nosis

O šuniukai turi labai gera ir vaizdą ir tuo labiau puiki genetiką . Iš penkių liko du, manau kad Laris ir Lotas suras sau gerus šeimininkus , kurie įvertins jos kilme .
Aš niekad neskubu bylia parduoti,jeigu žinau , kad tikrai verti dėmesio thumb susigedes
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Mano saulutės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 3 EmptyKv. 09 30 2010, 14:56

manau,kad gerus dokumencius bus kam ivertinti. O zmoniu noras isigyti pigiau yra suprantamas What a Face bet visada kaina priklauso nuo pardavejo Wink
Atgal į viršų Go down
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 3 EmptyKv. 09 30 2010, 15:15

banoli rašo:
manau,kad gerus dokumencius bus kam ivertinti. O zmoniu noras isigyti pigiau yra suprantamas What a Face bet visada kaina priklauso nuo pardavejo Wink


Tai aišku thumb ir derėtis galima . Tik mane užmuša , kada pirmas klausimas pirkėjų būna apie kainą.

Dar yra viena keista nuomonė pirkėjų, kad jeigu veislynas, tai kaina tūri būti pigiau- kaip urmo bazėj laf .

Tai vat ir norių paaiškinti , kad ne visi veislynai yra dauginimo fabrikas. Aš vertinu savo įdirbi į veisles tobulinimą.
Aišku ir pas mane būna pigesniu variantu, kada matau , kad šuniukui tikrai bus geriau , kad jis būtu tik šeimos numylėtinis , ir nedalyvautu veisime. susigedes
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Mano saulutės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 3 EmptyKv. 09 30 2010, 15:35

Na kai nera skelbime kainos tai normalu,kad zmogus paklausia is pradziu kainos , nes tik pagal tai jis gali spresti ar verta toliau kalbeti. Jug kiekvienas renkasi pagal savo kisenes galimybes. Aisku rimtas pirkejas ,zmogus kuris turi pakankamai, pradeda savo pokalbi apie suniuka, o ne apie jo kaina. O stai kodel zmones galvoja,kad veislyne turi buti pigiau .... tai as nesuprantu. Jug aiksu,kad veislyne puoselejama suniuku sveikata, auklejimas, veisles atitikmuo ir tobulinimas(bent jau turi taip buti). Todel nesuprantu kaip jie cia iki tokio prisigalvoja gi
Atgal į viršų Go down
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 3 EmptyKv. 09 30 2010, 16:21

banoli rašo:
Na kai nera skelbime kainos tai normalu,kad zmogus paklausia is pradziu kainos , nes tik pagal tai jis gali spresti ar verta toliau kalbeti. Jug kiekvienas renkasi pagal savo kisenes galimybes. Aisku rimtas pirkejas ,zmogus kuris turi pakankamai, pradeda savo pokalbi apie suniuka, o ne apie jo kaina. O stai kodel zmones galvoja,kad veislyne turi buti pigiau .... tai as nesuprantu. Jug aiksu,kad veislyne puoselejama suniuku sveikata, auklejimas, veisles atitikmuo ir tobulinimas(bent jau turi taip buti). Todel nesuprantu kaip jie cia iki tokio prisigalvoja gi

banoli aš sutinku, kad kiek vienas pagal savo kišenę,tai manau kada mano skelbime yra parašytą , kad "veislynas " jau pigiai nebus, teisingai?
Ir kai į klausima apie kainą , sakai tą kaina , tai su pikčių girdi komentarus , " tai tokius po 500 parduoda" hhhh Aišku nekiek vienas turi tokia reakcija, bet būna , tai gan dažnai.
Citata :

kodel zmones galvoja,kad veislyne turi buti pigiau ....

taip yra ir tokiu hhhh skambina ir aiškina , kad mes gi į veislyną paskambinam...?? kodėl tokią kainą?

affraid

deja, suprantu , kad dar nevisi mūsų žmones , supranta, kad veislynas parduoda ne tik dokumentus , bet ir šuniukus atitinkamai sveikesnius , ir atitinkančius standartą. vedimas

Čia ne tik mano nuomonė , manau kad visi veislynu savininkai mane supranta.

not apkabinimas
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Mano saulutės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 3 EmptyKv. 09 30 2010, 16:27

mergaites, musu žmones dar nedaauge iki tokio lygio kad suprastu su kuom ta veislyna valgyti ir kas tai yra iš vis per daiktas taaaaip taaaaip taaaaip ,nors skamba absurdiškai bet deja taip yra taaaaip taaaaip taaaaip .
galečiau veislynams tik palinket dideles kantrybes ir didelio noro dirbt su šunimis taaaaip taaaaip bučkis bučkis bučkis
Atgal į viršų Go down
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 3 EmptyKv. 09 30 2010, 18:29

lašelis rašo:
mergaites, musu žmones dar nedaauge iki tokio lygio kad suprastu su kuom ta veislyna valgyti ir kas tai yra iš vis per daiktas taaaaip taaaaip taaaaip ,nors skamba absurdiškai bet deja taip yra taaaaip taaaaip taaaaip .
galečiau veislynams tik palinket dideles kantrybes ir didelio noro dirbt su šunimis taaaaip taaaaip bučkis bučkis bučkis

Ačiū, lašėlis, malonų , kad yra palaikymas nuo jūsų bučkis bučkis bučkis

tai mes su draugė būna juokimės iš saves , kad tik tokie "kraizy" tea šunų mylėtojai aukoja savo gyvenimą , kad svarbiau nuvažiuoti su šunimis kažkur į užsienį į parodą, gauti titulą šuniui, vietoje to kad pailsėti prie jūros patiems. O paskui kada gimsta šuniukai su jais naktims nemiegi , augini , kaip savo vaikus....

Oi , ka čia kalbėti....

turiu viena gera straipsni , bet tik rusų kalba , arba kad moderatoriai nepiktu , aš čia nuoroda duosiu į ta saitą paskaityti , kas moka rusiškai, apie mūsų darbą ačiu

http://toychik.sitecity.ru/ltext_2607031742.phtml?p_ident=ltext_2607031742.p_0505043347
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
Exit
super dalyvis
super dalyvis
Exit


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2422
Join date : 2009-12-15
Age : 43

Mano saulutės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 3 EmptyKv. 09 30 2010, 19:01

pritariu lašeliui - nesidomi ir per nežinojimą taip kvailai klausinėja ir lygina 4you
pati tokia buvau numot ranka ieškojau šunelio namams, parodos nerūpėjo, o dokumentai buvo beverčiai numot ranka

na, bet gyveni žmogus ir tampi protingesnis afro
žinodamas koks vargas, o ne tik malonumas yra veisėjų kasdienybėje - pradedi kitaip vertinti flower

ir negalima pykti ant pirkėjo, kuris vertina šunelio grožį tiek kiek mato iš nuotraukos - nesuprasdamas jo duomenų ir kainos atitikmens.
suprantu, kad žeidžia tokie klausimai, bet kainų svyravimas didelis, o neauginančiam šuns žmogui sunku suvokti koks skirtumas tarp dviejų kilmingų šunelių, kai vieno kaina 1600 lt , o kito - 3000 lt , o abu jie rusu žaisliukai, abu juodi, abu berniukai ir t.t.
būkim tolerantiški vieni kitiems Wink

p.s. bet man visvien įdomu - kodėl ta kaina tokia paslaptis skelbime?? juk išspręstų visas problemas Smile
kas nesupranta ir neturi pinigų - nedrums jums ramybės, o kas suvokia - skambins ir kalbės apie šunelio perspektyvas, o tada jau derins kainą Smile

ne į temą. ieškau šiuo metu pianino vaikui. priskambinau neblogą sumelę jaučiu Rolling Eyes , o ne vienas pardavėjas man sako - atvažiuokit apžiūrėkit, o tada derėsimės Suspect kiek man kainuos tas visų pianinų apžiūrėjimas?? tada jau einu į saloną ir perku naują Cool
o jei galutinė kaina mane tenkina - traukiu tą intrumentą į savo sąrašiuką ir jau varau su meistriuku žiūrėti , ar ne taip Smile

bėda ir yra tame - vieni kitų nesupranta, nenori į jų situaciją įsigilinti. žmogus bandai sutaupyti ( ne iš gero gyvenimo) , o atrodo, kad negerbi kitos pusės...

aj, sunkus tas gyvenimas asas
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Mano saulutės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 3 EmptyKv. 09 30 2010, 19:18

tikrai geras straipsnis Rolling Eyes Ir sutinku su viskuo, bet atimti is zmogau svajone tureti butent toki suniuka negalima. As ir svajoju ir svajoju apie tikra su dokumentais, bet butent siuo gyvenimo tarpsniu asgaliu tik pasvajoti.
Tikrai geras straipsnis irji vertetu paskaityti kiekvienam kuris svajoja nusipirkti betkokios veisles suniuka, nes esme nesikeicia. What a Face
Jole sutinku ir su tavimi del kainos viesinimo, nes kai ieskojau suniuko ir neisivaizdavau kokios buna kainos. O skelbime suniukas koks patiko, skambinu...o ten su dokumentais geras suniukas, kaina ir gera. Matyciau kokia kaina praso tai ir neskambinciau net. As ir niekaip negaliu suprasti kodel ta kaina tokia paslaptis???? Jug butus parduoda - kaina skelbia. Na nebent tokiame miestelyje kaip Visaginas irgi dar pilna keistuoliu parduoda buta ir neskelbia jo kainos, bet taip turbut tik mazuose miesteliuose buna. Nes rimtas pardavejas iesko kas nupirktu, o ne skambinetu jam ir trukdytu gyventi su kvailais klausimais...
Tai gyvenkime draugiskai Wink
Atgal į viršų Go down
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 3 EmptyKv. 09 30 2010, 20:04

Citata :
"Jolė"

p.s. bet man visvien įdomu - kodėl ta kaina tokia paslaptis skelbime?? juk išspręstų visas problemas Smile
kas nesupranta ir neturi pinigų - nedrums jums ramybės, o kas suvokia - skambins ir kalbės apie šunelio perspektyvas, o tada jau derins kainą Smile

Sutinku , bet kad būna šuniukai to pačioj vadoj, vienas tūri didesnes perspektyvos, kitas mažesnes , atitinkamai ir jų kaina gali skirtis , ir kita karta labai žymiai .Skelbime yra nuotraukos abejų šuniukų, jeigu rašau į langelį kaina 3000, 0 kito šuniuko kaina yra 1600, tai žmogus , kur ieško šuniuko už maždaug tokia suma jau gali man ir nepaskambinti ? beet Jeigu rašau 1600, tai kada skambina, sako "o aš noriu va šitą šuniuką" ( bet aš už ji noriu 3000) vėl gi , žmogus pyksta , kam aš tada ji klaidinu parašydama kaina 1600.
Bandžiau jau kelius variantus , rašiau su kaina ir be jos , rezultatas maž daug vienodas patenkintu ir ne.
Dažnai bandau pradėti diskutuoti su pirkėju : kokio šuniuko jis nori, ar nori parodinio šuniuko, ar tik kad būtu namu numylėtiniu , bet daug kas vengia tokio pokalbio , iškart padeda ragelį . O atsakyti tik tai kokia kaina, nėra tikslinga . Pakalbėjus su pirkėju ,kuris turi kantrybes atsakyti į mano klausimus , aš galiu pasiūlyti šuniuką už priimtina jam kaina .

Vienu žodžiu ,kaip visur prekyboje yra dvi pusės :pardavėju ir pirkėjų bum bash

Ačiū , man irgi jūsų pastebėjimai yra svarbus geek taaaaip bučkis bučkis bučkis
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Mano saulutės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 3 EmptyKv. 09 30 2010, 20:22

O ant pacios nuotraukos nebandet rasyt kainu? Kad ir jusu veislyno puslapy?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mano saulutės - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 3 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Mano saulutės
Atgal į viršų 
Puslapis 330Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Mano Bondas
» Mano Tutis :)
» Mano Dinute :)
» Mano Bekute
» mano Tikute :)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Informacija apie mūsų šuniukus. :: Klubiečių šuniukai.-
Pereiti į:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions