Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Mano saulutės

Go down 
+24
Muza
Muse
Daiwyte
pupa
Oxygen
ryte
gucci
Jurga
simba3
Sima
Justinappp
Nijolė
rituliukas25
Bondas
Laura
anz1984
Ginta
Exit
banoli
Angela
Ortana
Piktozauras
lašelis
svetlana
28 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 30  Next
AutoriusPranešimas
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 22 EmptyPir. 04 11 2011, 23:21

Angela rašo:
O as moku issirinkti))
imciau antra...
Kai pamaciau visas 3 foto..iskart sustojau ties antra..nezinau pajauciau toki begalini svelnuma ziurint i jos foto...o tai kas butu jei realiai pamatyciau? Smile
Bet zinoma tai jusu sprendimas;)
o kaip mergyciu charakteriai?skirtingi?papasakokit;)

Angela man dar reikia ziureti netik , kad butu grazi , bet dar kad butu lygi nugaryte, sveikos kojyties, kad moketu save parodyti ringe, ir kad jos palikuoniai butu geriausiai!!! As noriu veisti sveikos ir atitinkancios standarto suniukus thumb

Charakteriai - tai visos linksmos, isdykelies, sokineja kaip ziuogai, reikauja bendravimo!
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
Ortana
Senbūvis
Senbūvis
Ortana


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 2626
Join date : 2009-11-06
Age : 55

Mano saulutės - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 22 EmptyPir. 04 11 2011, 23:24

Šaunu dėl tyrimų thumb Mergutės visos labai gražios.Man patiko pirmoji,bet tokių spalvų jau yra Lietuvoj,manau idomesnis varijantas antroji.O dar aišku galvos,kojų sudėjimas.Na jūs pasirinksit teisingai,juk jau gerai patyrusi.Sėkmės,mažutės!
Atgal į viršų Go down
http://www.blekas.weebly.com
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

Mano saulutės - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 22 EmptyPir. 04 11 2011, 23:25

svetlana rašo:
Angela rašo:
O as moku issirinkti))
imciau antra...
Kai pamaciau visas 3 foto..iskart sustojau ties antra..nezinau pajauciau toki begalini svelnuma ziurint i jos foto...o tai kas butu jei realiai pamatyciau? Smile
Bet zinoma tai jusu sprendimas;)
o kaip mergyciu charakteriai?skirtingi?papasakokit;)

Angela man dar reikia ziureti netik , kad butu grazi , bet dar kad butu lygi nugaryte, sveikos kojyties, kad moketu save parodyti ringe, ir kad jos palikuoniai butu geriausiai!!! As noriu veisti sveikos ir atitinkancios standarto suniukus thumb

Charakteriai - tai visos linksmos, isdykelies, sokineja kaip ziuogai, reikauja bendravimo!

Bet jai tevai geri, genai irgi tai is kur gali butu nesveikas suniukas? ar buna taip? nekalbu apie apsigimimys kokius Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 22 EmptyPir. 04 11 2011, 23:44

Piktozauras rašo:


Bet jai tevai geri, genai irgi tai is kur gali butu nesveikas suniukas? ar buna taip? nekalbu apie apsigimimys kokius Rolling Eyes

Teisingai, tevai geri ir sveiki. Siuo atveju mergaities sveikos, ir nieko tokio blogio as jose nematau, tik noriu sau palikti pacia geriausia is geriausiu!!!

Tfu-Tfu-Tfu pas mane ir nebuvo ligoniu.

Bet kalbant apie genetika -buna kartais kazkas negero persiduoda nuo proproseneliu.
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

Mano saulutės - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 22 EmptyPir. 04 11 2011, 23:46

Jasna tada Smile na visur buna visko Smile linkiu tik geriausio Smile
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 22 EmptyPir. 04 11 2011, 23:47

Ortana rašo:
Šaunu dėl tyrimų thumb Mergutės visos labai gražios.Man patiko pirmoji,bet tokių spalvų jau yra Lietuvoj,manau idomesnis varijantas antroji.O dar aišku galvos,kojų sudėjimas.Na jūs pasirinksit teisingai,juk jau gerai patyrusi.Sėkmės,mažutės!

Aciu , Ortana!
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 22 EmptyPir. 04 11 2011, 23:48

Piktozauras rašo:
Jasna tada Smile na visur buna visko Smile linkiu tik geriausio Smile

aciu
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Mano saulutės - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 22 EmptyAntr. 04 12 2011, 00:02

Uiiiiiiiiiiiiiiii SVetlana as net apsisiusiosiu is sito grozio(rus.-kipitkom opisajus). Nu neimanoma NEIMANOMA atplesti akiu nuo siu mazuju snukuciu yap Jooooooooooooooo su tokiu derliumi sunku ka ir atsirinkti tik sau. As dabar isivaizduoju kaip sunku siuos mazius parduoti. Man rimtai negalima buti veiseja (as irnesvajoju) as gi numirciau jei reiketu nors viena sita grozybe parduoti yoa As tai labiausiai megstu tokia spalva kaip pirmoji kaluyte. O stai treciosios man atrodo labai idomi spalva hy tokia dulksna neryski. Man regis tokiu jus dar irgi neturite .
O su vardais tai ooooooooooooooooooooooooooo jus cia pavarete, as tokiu vardeliu nenesugalvociau, man gal pirmas vardu variantas idomesnis gel
Nuu bet man neuztenka mano zodziu bagazo,kad isreiksti nuostaba supmeil supmeil supmeil supmeil supmeil supmeil supmeil supmeil supmeil supmeil supmeil supmeil supmeil supmeil supmeil supmeil supmeil supmeil supmeil supmeil supmeil supmeil supmeil supmeil supmeil supmeil supmeil supmeil
Atgal į viršų Go down
Ginta
super dalyvis
super dalyvis
Ginta


Leo Miestas : Joniskis
Pranešimų skaičius : 1032
Join date : 2010-08-28
Age : 51

Mano saulutės - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 22 EmptyAntr. 04 12 2011, 00:50

Tokios nuostabios mazyles, kad net nezinau, kuri grazesne.
Jei mano valia butu, as pasirinkciau treciaja mergyte, nes labai jau krenta man i aki ruda spalva, gal del to, kad rudo suniuko neturiu Smile
Dar labai noriu mazos rudos mergytes ....
Atgal į viršų Go down
http://www.rustoi.weebly.com
Exit
super dalyvis
super dalyvis
Exit


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2422
Join date : 2009-12-15
Age : 43

Mano saulutės - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 22 EmptyAntr. 04 12 2011, 01:31

svetlana rašo:


[You must be registered and logged in to see this image.]


wub wub wub wub wub

nu bet ir antroji irgi wub wub wub tokia meili wub
Atgal į viršų Go down
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 22 EmptyAntr. 04 12 2011, 03:11

Tai va !!! Dabar suprantote , kad mane varle dusina! Suspect Man irgi visos patinka rabbit ir ku daryti nezinau Evil or Very Mad

O del pirmo varianto vardu, tai respekt Justinappp taaaaip bučkis bučkis bučkis
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

Mano saulutės - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 22 EmptyAntr. 04 12 2011, 03:30

svetlana rašo:
Tai va !!! Dabar suprantote , kad mane varle dusina! Suspect Man irgi visos patinka rabbit ir ku daryti nezinau Evil or Very Mad

O del pirmo varianto vardu, tai respekt Justinappp taaaaip bučkis bučkis bučkis

Man tik tas Play the game nelabai Rolling Eyes
Cia as kelis sukuriau Smile
PURE STAR SAULE MANO
PURE LOVE SAULE MANO
PURE LUCK SAULE MANO
Arba kad butu visos is L tai dar gali buti PURE LIFE SAULE MANO


Paskutinį kartą redagavo Piktozauras, Antr. 04 12 2011, 03:43. Redaguota 4 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
Muse
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Muse


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 628
Join date : 2009-11-02
Age : 51

Mano saulutės - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 22 EmptyAntr. 04 12 2011, 03:36

Grazios spalvytes kailiuku, akiu apvadeliai - sviesus- man grazu labai labai susigedes Nuostabios grozybes bučkis
Norejau paklausti ir as, ir Banoli anksciau klause, bet neatsakete-kaip sekasi Dinutei, ar sveikatele jos gera po sterilizacijos, po narkozes ir gimdymo- tiek visko vienu metu ir dar teko maitinti leliuka? Ir ar radote jai naujus seimininkus?
Atgal į viršų Go down
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 22 EmptyAntr. 04 12 2011, 03:42

Muse rašo:
Grazios spalvytes kailiuku, akiu apvadeliai - sviesus- man grazu labai labai susigedes Nuostabios grozybes bučkis
Norejau paklausti ir as, ir Banoli anksciau klause, bet neatsakete-kaip sekasi Dinutei, ar sveikatele jos gera po sterilizacijos, po narkozes ir gimdymo- tiek visko vienu metu ir dar teko maitinti leliuka? Ir ar radote jai naujus seimininkus?

Aciu!

Dina, labai puikiai su visko susitvarke, ismaitino mazyle, ir jau savaite kaip gyvena pas mane be savo leliuko. Olialia Saulute mano jau gyvena naujose namuose !!!
Dinai dar eiskau atsakingos seimininkus. Ji sveika ir linksma! 4you
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 22 EmptyAntr. 04 12 2011, 03:45

[quote="banoli"] Man rimtai negalima buti veiseja (as irnesvajoju)

niekada nesakyk - NIEKADA!!!!! ploja taaaaip taaaaip
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
Muse
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Muse


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 628
Join date : 2009-11-02
Age : 51

Mano saulutės - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 22 EmptyAntr. 04 12 2011, 03:48

Tai saunu, kad viskas gerai aciu Maniske po sterilizacijos tapo ligoniuke, todel ir klausiu kaip jos sveikatele. Linkiu surasti jai gerus, mylincius ir nuosirdzius seimininkus bučkis
Atgal į viršų Go down
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 22 EmptyAntr. 04 12 2011, 03:52

Muse rašo:
Tai saunu, kad viskas gerai aciu Maniske po sterilizacijos tapo ligoniuke, todel ir klausiu kaip jos sveikatele. Linkiu surasti jai gerus, mylincius ir nuosirdzius seimininkus bučkis

Kodel, ligoniuke? Kas blogai?
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
pupa
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
pupa


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 468
Join date : 2011-01-16
Age : 36

Mano saulutės - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 22 EmptyAntr. 04 12 2011, 04:05

Niu jau be galo mielos ir grazios jusu mazyles,bet man sirdiis labiausiai linksta prie pirmosios taaaaip ir dar norejau perduoti linkejimus nuo vieno jusu suniuko Fabijano,jei toki atsimenat ačiu
Atgal į viršų Go down
Muse
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Muse


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 628
Join date : 2009-11-02
Age : 51

Mano saulutės - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 22 EmptyAntr. 04 12 2011, 04:07

Daug rasyti tektu, jei viska pasakociau, yra temelese apie sterilizacija musu bedos, yra dar gal kitose temelese. Sunkiai pernesa narkoze Lilyte, ir po dantuku traukimo ir po strilizacijos vos atgaivinom. Bet buvo sveika iki sterilizacijos, jokiu skausmu, jokiu vaistu neteko leisti, tik skiepukai. Bet po sterilizacijos prasidejo zarnyno spazmai, taip ivardina vet.gyd. Ji susiriecia, susiguzia, sliauzti pradeda, ausys priglaustos, nevalgo, negeria ir tokioj busenoj buna kas pora savaiciu, vezam pas vet. suleidzia vaistu, praeina ir taip iki kito karto. Jei neleistume vaistu, tai galetu mirti nuo skausminio soko. Sakiau daktarams , kad po sterilizacijos taip pasidare, jie sako, kad ji tokia yra savaime ir tiek. Bet iki to laiko taip nebuvo, buvo sveika. Tai taip ir sergam visa laika Sad baisu iseiti kelioms valandoms is namu, nes jei nebus musu, o jai pasidarys blogai, galim rasti ja jau ir atsalusią Sad
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Mano saulutės - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 22 EmptyAntr. 04 12 2011, 04:48

[quote="svetlana"]
banoli rašo:
Man rimtai negalima buti veiseja (as irnesvajoju)

niekada nesakyk - NIEKADA!!!!! ploja taaaaip taaaaip
Neeeeeeeeeeeeeee neeeeee SVetlana as nesugebesiu, as del savo vaiko kiekvienos ligos vos pati gyva vaikstau, vyras amzinai rekia,kad as isterike (tik vaiko ligu atveju) o suniukaiirgi didele atsakomybe. Oi nepavydziu as veiseju darbelio. Anksciau tikrai neisivaizdavau kodel jau tie suniukaitiek kainuoja brangiai ir t.t. nu bet kai viska pradedi matyti is arciau, daugiau suzinai tai ir supratimas ateina taaaaip Taigi tikrai zinau,kad man veiseja nelemta buti, nes as bijau. O stai kazkoki savo versliuka su dekoracijom, smulkmem ir ranku darbo gerybem tikrai isivaizduoju sa tik daba neturiu kapitalo,kad nors pabandyti kazka What a Face
Linkejimai visaaaaaaaaaaaaai didelei seimynai bučkis
Atgal į viršų Go down
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

Mano saulutės - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 22 EmptyAntr. 04 12 2011, 05:28

Del vardu tai man sitas labiausiai patiko-PROMISE TO LOVE SAULE MANO ...pazadas myleti..na man nerealiai skamba..
O zinoma paisirnkimas jusu,as tik savo nuomone issakiau,ir ne vien del grozio..nes visos labai grazios,bet ta antroji man tokia saldi lyg karamele... wub wub wub

p.s net isisaugojau nuotrauka gel supmeil
Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 37

Mano saulutės - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 22 EmptyAntr. 04 12 2011, 05:30

svetlana rašo:
Tai va !!! Dabar suprantote , kad mane varle dusina! Suspect Man irgi visos patinka rabbit ir ku daryti nezinau Evil or Very Mad

O del pirmo varianto vardu, tai respekt Justinappp taaaaip bučkis bučkis bučkis

dziaugiuosi kad patiko Smile kazkuria diena uzplauke vardu prigalvoti Very Happy hhhh
Atgal į viršų Go down
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 22 EmptyAntr. 04 12 2011, 13:29

pupa rašo:
Niu jau be galo mielos ir grazios jusu mazyles,bet man sirdiis labiausiai linksta prie pirmosios taaaaip ir dar norejau perduoti linkejimus nuo vieno jusu suniuko Fabijano,jei toki atsimenat ačiu

pupa Aciu aciu!!!

Kaip gi neatsiminti Fabiano? Labai idomu kaip jis gyvena? Jis pas jus? o tai nu to laiko kai ji pardaviau, nieko apie ji nezinau.. klaus


Paskutinį kartą redagavo svetlana, Antr. 04 12 2011, 13:35. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 22 EmptyAntr. 04 12 2011, 13:33

Muse Uzjauciu jums, bet galiu pasakyti , mano nuomone - blogai atlikta operacija. Pas mane jau neviena kalyte buvo sterilizuota, ir tokiu nesamoniu po operacijos nebuvo TTT
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 22 EmptyAntr. 04 12 2011, 13:36

banoli aciukas susigedes
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
Sponsored content





Mano saulutės - Page 22 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 22 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Mano saulutės
Atgal į viršų 
Puslapis 2230Pereiti prie : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Mano Dinute :)
» Mano Bekute
» mano Tikute :)
» Mano Bondas
» Mano Tutis :)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Informacija apie mūsų šuniukus. :: Klubiečių šuniukai.-
Pereiti į:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions