Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 MAŽOJI MANO..... DORI:-)

Go down 
+43
Milda
Mega
sigituke
Briliantik
Greta
eglike
Mazas
aida
evelina17
Dzekute
*Cile*
Muza
Diana
Exit
TOYOTA
ryte
Coconut
mante
Sciara
Oxygen
Muse
pupa
Jurga
gagutee
liutas81
rituliukas25
Bondas
Angela
Ernesta
lašelis
Justinappp
Sima
Disha
Daiwyte
svetlana
Ginta
banoli
Ortana
Laura
Piktozauras
gucci
anz1984
Nijolė
47 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 42  Next
AutoriusPranešimas
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 EmptyKv. 12 30 2010, 02:28

O kur perkat,aš negera mama,net nežinojau,kad tokie delikatesai jiems galima,va po parodos tiesiog pripirkau maišą tų ausų,vištų kojų,o kaip Pikute?Žinokit mano kolega rado kažkokiame portale iš parodos nuotraukas,tai aš kaip tik su jūsų Pikute.,net nustebau aciu
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 37

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 EmptyKv. 12 30 2010, 02:42

Galiu pareklamuoti viena parduotuve Smile ji yra vilniuj fabijoniskiu g.2a tokiam oranziniam pastate Smile as ten savo maziams perku viska nuo iki Smile ten yra ir fainu kramtalu, tinkanciu musu mazyliams, ir visokiu skanestuku labai didelis pasirinkimas. kainos normalios Smile jeigu pacios is karto nerandate ko norit, pasakysit moteriskei kad justina Tonio ir Pikos seimininke prisake kad cia viska perka ir ji tikrai parodys musu asortimenta Smile hhhh mes ten pastovus lankytojai, daznai visi trys vaziuojam, bet bent jau kazkuris tai beveik visada vaziuoja Smile
o kokie dar cia saves apzodziavimai apie blogas mamas! Smile nu nu nu Smile tiesiog vieni vienus gerus dalykelius musu kleckam atranda, o kiti kitus. o cia ir dalinames informacija Smile
Atgal į viršų Go down
rituliukas25
super dalyvis
super dalyvis
rituliukas25


Scorpio Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1308
Join date : 2010-12-10
Age : 60

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 EmptyKv. 12 30 2010, 02:47

Pavaišino ir mus šiandien Justina tomis kiaulių ausytėmis, tai neatplėšėm Zaros nuo jų visą vakarą ane
Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 37

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 EmptyKv. 12 30 2010, 02:54

tai reiskia kad liux kramtalai Smile tik jie daznai deficitas buna, nes juos tuoj pat isperka...
Atgal į viršų Go down
rituliukas25
super dalyvis
super dalyvis
rituliukas25


Scorpio Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1308
Join date : 2010-12-10
Age : 60

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 EmptyKv. 12 30 2010, 02:56

Oooo, tai reiks skubiai lėkti ir apsirūpinti ilgesniam laikui vedimas
Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 37

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 EmptyKv. 12 30 2010, 02:59

siandien buvau uzsukus, pastetu pripirkau savo Pikolytei kol burnyte sugis. o tu ausyciu jau nebuvo Sad sake dar sandely paziures, jeigu keli pakeliai liko, tada paliks man ir paskambins. jeigu bus daugiau pakeliu like, pasidalinsiu Smile
Atgal į viršų Go down
liutas81
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
liutas81


Leo Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 604
Join date : 2010-01-17
Age : 42

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 EmptyKv. 12 30 2010, 03:05

o kokius pastetus perkat,mano nei artyn neina prie savo bliudelio jai mato kad sunu maistas,laukia kol zmogisko ka duosi gali ilgai kentet nevalgius,nervina mane ir sauso nelabai
Atgal į viršų Go down
rituliukas25
super dalyvis
super dalyvis
rituliukas25


Scorpio Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1308
Join date : 2010-12-10
Age : 60

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 EmptyKv. 12 30 2010, 03:10

Justinappp rašo:
siandien buvau uzsukus, pastetu pripirkau savo Pikolytei kol burnyte sugis. o tu ausyciu jau nebuvo Sad sake dar sandely paziures, jeigu keli pakeliai liko, tada paliks man ir paskambins. jeigu bus daugiau pakeliu like, pasidalinsiu Smile

OK ,labai būtų faina thumb
Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 37

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 EmptyKv. 12 30 2010, 03:17

siaip tai as tik dabar pastetu pirkau, nes Pikolytei mano burnyte supjaustyta, kol gis kad labai minkstas maistas butu. pirkau Trainer konservus, manau turetu buti neblogi. dar viena kazkoki didesni konserva pirkau, bet neatsimenu pavadinimo.
Tonis puse metu lygiai taip pat nevalge sunu maisto. tai virdavau visokias mesytes darzovytes. bet ir su tuo maistu pradejo issidirbineti, kazka valgo, kazko ne, tai viena diena buvo nuspresta gana, prie puodu nebestovesiu kiekviena diena. nors ir labai sunkiai, bet perpratinau prie sausiuko. o irgi bado akcijas galedavo 4 dienas daryti, kad nevalgys sausiuko. nepasidaviau ir viskas. dabar valgo sausiuka, 1-2 kartai per savaite virta mesyte ir 1-2 varskyte. nes jei duosi dazniau, vel atpras nuo sauso.
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 EmptyKv. 12 30 2010, 03:22

o kas Pikai nutiko?
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 EmptyKv. 12 30 2010, 03:36

Justinappp rašo:
Galiu pareklamuoti viena parduotuve Smile ji yra vilniuj fabijoniskiu g.2a tokiam oranziniam pastate Smile as ten savo maziams perku viska nuo iki Smile ten yra ir fainu kramtalu, tinkanciu musu mazyliams, ir visokiu skanestuku labai didelis pasirinkimas. kainos normalios Smile jeigu pacios is karto nerandate ko norit, pasakysit moteriskei kad justina Tonio ir Pikos seimininke prisake kad cia viska perka ir ji tikrai parodys musu asortimenta Smile hhhh mes ten pastovus lankytojai, daznai visi trys vaziuojam, bet bent jau kazkuris tai beveik visada vaziuoja Smile
o kokie dar cia saves apzodziavimai apie blogas mamas! Smile nu nu nu Smile tiesiog vieni vienus gerus dalykelius musu kleckam atranda, o kiti kitus. o cia ir dalinames informacija Smile
Oi ačiukas Justina,tą parduotuvę visi man sako,parodoj jie prekiavo,davė adresą.bet dar nebuvau,pas juos ir pirkau tas kiškio ausytes....reiks važiuoti,nes reikia šilto kombinzono mums....o kas Pikutei taip ir nesupratau aciu
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 37

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 EmptyKv. 12 30 2010, 03:46

turi jie rubu nemazai Smile bet galetu buti siek tiek pigesni..
Pikolyte siandien buvo migdyta ir sutvarkyti visi dantukai. Pas veterinara paliko apie 7 dantukus. perduos dantuku fejai Smile buvo ji visai nieko jau atsigavusi, bet dabar vel miega Smile bet cia jau daugiau nuo ispudziu ir po pazinties su Zarute Smile
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 EmptyKv. 12 30 2010, 04:05

baik gazdinti,jau maniau kas nors nutiko klaus
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 EmptyKv. 12 30 2010, 05:33

Justinappp rašo:
turi jie rubu nemazai Smile bet galetu buti siek tiek pigesni..
Pikolyte siandien buvo migdyta ir sutvarkyti visi dantukai. Pas veterinara paliko apie 7 dantukus. perduos dantuku fejai Smile buvo ji visai nieko jau atsigavusi, bet dabar vel miega Smile bet cia jau daugiau nuo ispudziu ir po pazinties su Zarute Smile
O jetau kokia vargšytė,labai miela mergaitė,gal viskas bus gerai,masniškei kai ištraukėm tai po narkozės kokia valanda tarsi apsvaigusi paskui bėgiojo,linkim pamiršti jai šią dieną,viskas bus gerai šitai mažai coliukei gel
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 37

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 EmptyKv. 12 30 2010, 05:40

jau viskas gerai Smile vel grizo mano gyvsidabris Smile
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 EmptyKv. 12 30 2010, 05:43

Justinappp rašo:
siaip tai as tik dabar pastetu pirkau, nes Pikolytei mano burnyte supjaustyta, kol gis kad labai minkstas maistas butu. pirkau Trainer konservus, manau turetu buti neblogi. dar viena kazkoki didesni konserva pirkau, bet neatsimenu pavadinimo.
Tonis puse metu lygiai taip pat nevalge sunu maisto. tai virdavau visokias mesytes darzovytes. bet ir su tuo maistu pradejo issidirbineti, kazka valgo, kazko ne, tai viena diena buvo nuspresta gana, prie puodu nebestovesiu kiekviena diena. nors ir labai sunkiai, bet perpratinau prie sausiuko. o irgi bado akcijas galedavo 4 dienas daryti, kad nevalgys sausiuko. nepasidaviau ir viskas. dabar valgo sausiuka, 1-2 kartai per savaite virta mesyte ir 1-2 varskyte. nes jei duosi dazniau, vel atpras nuo sauso.

Aš vargstu,į sausą net nežiūri,kol nepagardinu,gal bado dietą daryti,bet neišgalėsiu,reiks dar su jumis pasikonsultuoti aciu
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 EmptyKv. 12 30 2010, 05:45

Justinappp rašo:
jau viskas gerai Smile vel grizo mano gyvsidabris Smile
Kiek suprantu,tai Pikutė atsigavo?
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 32

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 EmptyKv. 12 30 2010, 05:46

Justinappp rašo:
Grazios Dorytes foto Smile lepinama mazutele Smile as tai perku apdirbtas kiauliu vidines ausis, galviju odeles, zarneles. jos maziau smirda, o megsta jas labiausiai Smile

as irgi anksciau nezinojau ,kad tokiu yra.. pabandem su vistos kojelem..Perliukui patiko..) viena sutvarke,o kitas paslepe)) jam taip sunku kazkatai isiulyt...ot islepinau..)) kokiu dar tu kramtaliuku buna?
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 EmptyKv. 12 30 2010, 05:57

Angela rašo:
Justinappp rašo:
Grazios Dorytes foto Smile lepinama mazutele Smile as tai perku apdirbtas kiauliu vidines ausis, galviju odeles, zarneles. jos maziau smirda, o megsta jas labiausiai Smile

as irgi anksciau nezinojau ,kad tokiu yra.. pabandem su vistos kojelem..Perliukui patiko..) viena sutvarke,o kitas paslepe)) jam taip sunku kazkatai isiulyt...ot islepinau..)) kokiu dar tu kramtaliuku buna?
Dar perku dantims valyti yra tokie pedigree tarsi firmos,3 pailgi pokelyje,patikslinsiu kitą kartą,visi veterinarai jį rekomenduoja,tai maniškė irgi dalį kur nors paslepia po kurio laiko atneša ir tarsi sako,sulaužyk tada ėsiu hhhh
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 32

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 EmptyKv. 12 30 2010, 06:38

Nijolė rašo:
Angela rašo:
Justinappp rašo:
Grazios Dorytes foto Smile lepinama mazutele Smile as tai perku apdirbtas kiauliu vidines ausis, galviju odeles, zarneles. jos maziau smirda, o megsta jas labiausiai Smile

as irgi anksciau nezinojau ,kad tokiu yra.. pabandem su vistos kojelem..Perliukui patiko..) viena sutvarke,o kitas paslepe)) jam taip sunku kazkatai isiulyt...ot islepinau..)) kokiu dar tu kramtaliuku buna?
Dar perku dantims valyti yra tokie pedigree tarsi firmos,3 pailgi pokelyje,patikslinsiu kitą kartą,visi veterinarai jį rekomenduoja,tai maniškė irgi dalį kur nors paslepia po kurio laiko atneša ir tarsi sako,sulaužyk tada ėsiu hhhh

o aciu,reiks pabandyti thumb

a skanestukus Doryte valgo?Wink)
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 EmptyKv. 12 30 2010, 06:44

Angela rašo:
Nijolė rašo:
Angela rašo:
Justinappp rašo:
Grazios Dorytes foto Smile lepinama mazutele Smile as tai perku apdirbtas kiauliu vidines ausis, galviju odeles, zarneles. jos maziau smirda, o megsta jas labiausiai Smile

as irgi anksciau nezinojau ,kad tokiu yra.. pabandem su vistos kojelem..Perliukui patiko..) viena sutvarke,o kitas paslepe)) jam taip sunku kazkatai isiulyt...ot islepinau..)) kokiu dar tu kramtaliuku buna?
Dar perku dantims valyti yra tokie pedigree tarsi firmos,3 pailgi pokelyje,patikslinsiu kitą kartą,visi veterinarai jį rekomenduoja,tai maniškė irgi dalį kur nors paslepia po kurio laiko atneša ir tarsi sako,sulaužyk tada ėsiu hhhh

o aciu,reiks pabandyti thumb

a skanestukus Doryte valgo?Wink)
O kas tokie skanestukai susigedes Ji aplamai išranki,sauso nei į burną jei neskaninu vištiena,konservais,žuvimi,aš daug nežinojau tu skanėstukų,tai dabar atradau tokių,pripirkau ausų kiškio,vištų kojelių,tai kai užeina noras sutvarko greit,o šiaip tai visko nori ką aš dedu į burną,kada čia greifruto neatsisakė...o kaip Perliukas jau svečiuose?
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 32

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 EmptyKv. 12 30 2010, 06:49

Nijolė rašo:
Angela rašo:
Nijolė rašo:
Angela rašo:
Justinappp rašo:
Grazios Dorytes foto Smile lepinama mazutele Smile as tai perku apdirbtas kiauliu vidines ausis, galviju odeles, zarneles. jos maziau smirda, o megsta jas labiausiai Smile

as irgi anksciau nezinojau ,kad tokiu yra.. pabandem su vistos kojelem..Perliukui patiko..) viena sutvarke,o kitas paslepe)) jam taip sunku kazkatai isiulyt...ot islepinau..)) kokiu dar tu kramtaliuku buna?
Dar perku dantims valyti yra tokie pedigree tarsi firmos,3 pailgi pokelyje,patikslinsiu kitą kartą,visi veterinarai jį rekomenduoja,tai maniškė irgi dalį kur nors paslepia po kurio laiko atneša ir tarsi sako,sulaužyk tada ėsiu hhhh

o aciu,reiks pabandyti thumb

a skanestukus Doryte valgo?Wink)
O kas tokie skanestukai susigedes Ji aplamai išranki,sauso nei į burną jei neskaninu vištiena,konservais,žuvimi,aš daug nežinojau tu skanėstukų,tai dabar atradau tokių,pripirkau ausų kiškio,vištų kojelių,tai kai užeina noras sutvarko greit,o šiaip tai visko nori ką aš dedu į burną,kada čia greifruto neatsisakė...o kaip Perliukas jau svečiuose?

tai cia kramtaliukai,o skanestukai visokie suniski sausainiukai ir t,t.. pvz maniskis tai tokiu neiburna neima)) ne dar namuose..ryt isvaziuojam;)))
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 EmptyKv. 12 30 2010, 06:56

Angela rašo:
Nijolė rašo:
Angela rašo:
Nijolė rašo:
Angela rašo:
Justinappp rašo:
Grazios Dorytes foto Smile lepinama mazutele Smile as tai perku apdirbtas kiauliu vidines ausis, galviju odeles, zarneles. jos maziau smirda, o megsta jas labiausiai Smile

as irgi anksciau nezinojau ,kad tokiu yra.. pabandem su vistos kojelem..Perliukui patiko..) viena sutvarke,o kitas paslepe)) jam taip sunku kazkatai isiulyt...ot islepinau..)) kokiu dar tu kramtaliuku buna?
Dar perku dantims valyti yra tokie pedigree tarsi firmos,3 pailgi pokelyje,patikslinsiu kitą kartą,visi veterinarai jį rekomenduoja,tai maniškė irgi dalį kur nors paslepia po kurio laiko atneša ir tarsi sako,sulaužyk tada ėsiu hhhh

o aciu,reiks pabandyti thumb

a skanestukus Doryte valgo?Wink)
O kas tokie skanestukai susigedes Ji aplamai išranki,sauso nei į burną jei neskaninu vištiena,konservais,žuvimi,aš daug nežinojau tu skanėstukų,tai dabar atradau tokių,pripirkau ausų kiškio,vištų kojelių,tai kai užeina noras sutvarko greit,o šiaip tai visko nori ką aš dedu į burną,kada čia greifruto neatsisakė...o kaip Perliukas jau svečiuose?

tai cia kramtaliukai,o skanestukai visokie suniski sausainiukai ir t,t.. pvz maniskis tai tokiu neiburna neima)) ne dar namuose..ryt isvaziuojam;)))
Sausainukus irgi renkasi panelė....Ar toli važiuojate? aciu
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 32

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 EmptyKv. 12 30 2010, 07:01

I Vilniaus puse,netoli Elektrenu.. Wink

Perliukas tai jau miega,saldziausiai..kad tik ryt nesusaltu..prisirengsim))

mano taip pat labai isrankus..

wub
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 EmptyKv. 12 30 2010, 07:05

Angela rašo:
I Vilniaus puse,netoli Elektrenu.. Wink

Perliukas tai jau miega,saldziausiai..kad tik ryt nesusaltu..prisirengsim))

mano taip pat labai isrankus..

wub
Tai jums smagu,maniškė manau irgi miega,nes aš darbe,ji dažnai lieka viena,ryt grįšiu tai bus bučinukų ir šokinėjimo,bet mes dar ir kanarėlę turim,va tokia mūsų draugija susigedes
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Sponsored content





MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 7 Empty

Atgal į viršų Go down
 
MAŽOJI MANO..... DORI:-)
Atgal į viršų 
Puslapis 742Pereiti prie : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Fifa mažoji princesė :)
» Musu mazoji Ula:)
» mazoji Stirnyte
» Mazoji Tinute :)
» Mažoji Tina

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Informacija apie mūsų šuniukus. :: Klubiečių šuniukai.-
Pereiti į:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions