Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 MAŽOJI MANO..... DORI:-)

Go down 
+43
Milda
Mega
sigituke
Briliantik
Greta
eglike
Mazas
aida
evelina17
Dzekute
*Cile*
Muza
Diana
Exit
TOYOTA
ryte
Coconut
mante
Sciara
Oxygen
Muse
pupa
Jurga
gagutee
liutas81
rituliukas25
Bondas
Angela
Ernesta
lašelis
Justinappp
Sima
Disha
Daiwyte
svetlana
Ginta
banoli
Ortana
Laura
Piktozauras
gucci
anz1984
Nijolė
47 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 31 ... 42  Next
AutoriusPranešimas
Muse
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Muse


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 628
Join date : 2009-11-02
Age : 51

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 EmptyTr. 06 01 2011, 04:58

Laaaabai grazi Doryte bučkis Laaabai grazus snukutis, israiskingas, irudis ryskus aplink nosyte, virs akyciu bučkis
Drabuzelis ir pakabutis - superiniai taaaaip
Atgal į viršų Go down
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 EmptyTr. 06 01 2011, 06:50

Labai grazi Doryte ir foto,ir kolje! ir apsiaustelis,tikra vasara juks wub wub wub

o jau miega kaip saldziai,matosi,kad prisiduko fli 4you flower flower flower
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 EmptyTr. 06 01 2011, 22:29

Nulūžo mažė sarmata
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
ryte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
ryte


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 736
Join date : 2010-03-12
Age : 57

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 EmptyKv. 06 02 2011, 01:20

Nijolė rašo:
Jurga rašo:
Nijolyte,tuoj pat prisipažinkit,kur gavote Dorytei tokį apsausta susigedes .
susigedes turiu vieną pažįstamą,tai ji man atveža keletą tokių drabužėlių turim vienetinių sarmata
Man ir labai labai patiktu kad tureciau tokia pazystama Very Happy kuri atveztu tokiu dovanu,man siuo metu kazkaip labai patinka pirkti savo mergytem rubelius,tik gaila,kad jais daugiausia prekiauja Vilniui.Mano Rintes kojytes trumpesnes,tai kai lauke slapia,tai ir gryztam su aptaskytu pilvu,o tokio rubelio nuo lietaus ir neturim Very Happy
Atgal į viršų Go down
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 EmptyKv. 06 02 2011, 01:53

ryte rašo:
Nijolė rašo:
Jurga rašo:
Nijolyte,tuoj pat prisipažinkit,kur gavote Dorytei tokį apsausta susigedes .
susigedes turiu vieną pažįstamą,tai ji man atveža keletą tokių drabužėlių turim vienetinių sarmata
Man ir labai labai patiktu kad tureciau tokia pazystama Very Happy kuri atveztu tokiu dovanu,man siuo metu kazkaip labai patinka pirkti savo mergytem rubelius,tik gaila,kad jais daugiausia prekiauja Vilniui.Mano Rintes kojytes trumpesnes,tai kai lauke slapia,tai ir gryztam su aptaskytu pilvu,o tokio rubelio nuo lietaus ir neturim Very Happy

Pas mane su Perlu ta pati problema.. rabbit
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 EmptyPen. 06 03 2011, 04:54

O jau Dori puosnumas \'fain o jau karoliu grazumas \'fain pati isitikinau kai vaikstinejomes zveryne taaaaip bega Doryte , o karoliukai tik zvanga. As jau bais megeja tokiu papuosaliuku, net uzpavydejau, jau kai grysiu , tai pirmu punktu leksiu Tinai ka meistraviti klaus
Kaip idomiai, kai sykart buvome susitikusios Dori it Tina, tai man Doryte tokia mazule pasirode, net kaip ir pakudo susigedes nu tikrai dvi grakscios mergisces lakste. O jau kai susitinkame miniatiurinius, tai amzinai kompleksuojame del musiskiu ugio laf o anasyk, tai jau taip keistai pasijauciau, abi mazutes, abi grazutes smy laksto aplinkui , viena kita uzmato apuosto ir toliau lekia kiekviena savo reikalus tvarko cyp cyp
Va gaila Dori nespejau pasveikinti kai jai buvo 2 metai 2 menesiai ir 2 dienos gel tokia grazi proga
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 EmptyPen. 06 03 2011, 05:02

banoli rašo:
O jau Dori puosnumas \'fain o jau karoliu grazumas \'fain pati isitikinau kai vaikstinejomes zveryne taaaaip bega Doryte , o karoliukai tik zvanga. As jau bais megeja tokiu papuosaliuku, net uzpavydejau, jau kai grysiu , tai pirmu punktu leksiu Tinai ka meistraviti klaus
Kaip idomiai, kai sykart buvome susitikusios Dori it Tina, tai man Doryte tokia mazule pasirode, net kaip ir pakudo susigedes nu tikrai dvi grakscios mergisces lakste. O jau kai susitinkame miniatiurinius, tai amzinai kompleksuojame del musiskiu ugio laf o anasyk, tai jau taip keistai pasijauciau, abi mazutes, abi grazutes smy laksto aplinkui , viena kita uzmato apuosto ir toliau lekia kiekviena savo reikalus tvarko cyp cyp
Va gaila Dori nespejau pasveikinti kai jai buvo 2 metai 2 menesiai ir 2 dienos gel tokia grazi proga
Miela Banoli,aš pirmą sykį taip gerai jaučiausi,patikėk apkabinimas
Su sveikinimais,tai nepergyvenk,kada susimesim į krūvą ir visų sau brangių ir artimų būtinai atšvęsim...o va matai kaip nulūžo po mūsų draugystės hhhh
Pagalvojau,jau papuošaliukų tikrai galima pasidaryti,tik nežinau ar su metais,na laikas taip greit bėga,aš vis nepaveju jo ir nieko nebespėju,o buvau kaip ir tu va tokia visokių dirbinių megėja ir darydavau viską,tortus kepdavau,megzdavau sau ir mažiems draugių vaikams...oi nežinau,kad kas laiko paskolintų nors truputį..o karoliukų aš turiu,reiks gerai pasižiūrėti,ką nors mes originalaus sumastysim... aciu
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 EmptyPen. 06 03 2011, 05:09

Man regis kiekvienam zmogui kaip tikram studentui visada truksta vienos nakties hhhh ta prasme ,kad vistiek truksta laiko. O planai ir pas mane Napoleono, o sugebu realizuoti tai oi kaip mazai hhhh kitasyk pagalvoji, jei tureciau milijona, tai gal pasisamdyciau zmoniu,kas galetu mano fantazijas realizuoti hhhh ne uzgaidas , o mano kazkokias mintis - darbelius, projektus na ir viska tokiame stiliuje Very Happy
Aciu Nijole uz kavute ir saldainius, sian radau taseje paskutinius tris, tai Beatrice iskarto visiems isadlino What a Face
Ramaus jusm darbo!!! sarmata
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 EmptyPen. 06 10 2011, 14:25

Vakar poilsiavom prie ežero su savo drauge Zarute ir jos mamyte,keletas akimirkų ...

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]

Sutikom labai mielą Žakutį,oi panos jį pavaikė...
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]

Oi nusibėgiojom duokit deserto..
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.] :


Paskutinį kartą redagavo Nijolė, Pen. 06 10 2011, 17:49. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Laura
super dalyvis
super dalyvis
Laura


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1881
Join date : 2009-10-11
Age : 43

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 EmptyPen. 06 10 2011, 17:10

Kaip smagiai pasibuvote thumb Kaip zmones reaguoja i suniukus pleze?neburba?
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 EmptyPen. 06 10 2011, 17:19

Laura rašo:
Kaip smagiai pasibuvote thumb Kaip zmones reaguoja i suniukus pliaze?neburba?
Ne pas mus pliaže visada daug šuniukų,čia mes prie Salotės prie mano namų,tik va vakar sužinojom ,kad vagia Vilniuje šuniukus,vedasi vyras šuniuką,jei kitas mažis pribėga,jis griebia ir bėga į mišką,viskas
affraid
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Ginta
super dalyvis
super dalyvis
Ginta


Leo Miestas : Joniskis
Pranešimų skaičius : 1032
Join date : 2010-08-28
Age : 51

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 EmptyŠt. 06 11 2011, 02:15

Rikrai fainai pasibuvot, o btraskes tikriausiai ir mazems skanios Smile
Atgal į viršų Go down
http://www.rustoi.weebly.com
Muse
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Muse


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 628
Join date : 2009-11-02
Age : 51

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 EmptyŠt. 06 11 2011, 02:42

Kaip sauniai pasibuvot gamtoje queen Graziai draugauja Doryte su Zarute thumb Taip graziai atrodo abieju riesti uodegiukai thumb Maniske neturi, tai pavydim uodegyciu hhhh
Atgal į viršų Go down
TOYOTA
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
TOYOTA


Aquarius Miestas : Kedainiai
Pranešimų skaičius : 505
Join date : 2010-03-24
Age : 47

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 EmptyŠt. 06 11 2011, 04:20

Nijolė rašo:
Laura rašo:
Kaip smagiai pasibuvote thumb Kaip zmones reaguoja i suniukus pliaze?neburba?
Ne pas mus pliaže visada daug šuniukų,čia mes prie Salotės prie mano namų,tik va vakar sužinojom ,kad vagia Vilniuje šuniukus,vedasi vyras šuniuką,jei kitas mažis pribėga,jis griebia ir bėga į mišką,viskas
affraid
na nieko sau rabbit
aferistai darosi vis isradingesni
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 EmptySk. 06 12 2011, 01:26

Wow kokios fainos foto!!! O ypac pirmoji,ia Doryte labai jau grazi!!!! Ir Zarute zinoma grazuole 4you 4you 4you
Smagu prie ezero turejo buti flower flower flower
queen vedimas vedimas vedimas sosk sosk
Atgal į viršų Go down
Jurga
super dalyvis
super dalyvis



Cancer Miestas : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 1101
Join date : 2010-09-20
Age : 51

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 EmptyTr. 06 15 2011, 01:13

Oras atvėso,tai atėjau į Dorytės temą pasišildyti flower
Puikios foto,tik Nijolyės nėra Sad .Gerai,kad Rituliukas nors čia parodė Zarutę doh
Nijole,pasakykit man žioplai-galima mūsų šuniukas uogų ? susigedes
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 EmptyTr. 06 15 2011, 02:17

O jau Doryte kaip graziai papuosta vaje ,vaje. thumb O jau Zaros petnesos kokios grazios.... thum
Nu o nuotrauku puikumas,net nuotaika pakili is ju jauciasi thum
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 EmptyKv. 06 16 2011, 14:11

Ačiū Angelai,Šypsenėlei ir Jurgutei .TOYOTAI,Musytei ,Gintutei,Laurutei už apsilankymą aciu
O dėl uogų Jurga,tai tada jos tų braškių nevalgė,Ritulė joms skaniukų davė smirdančių žarnelių susigedes ,tai jos kur kas labiau joms patiko..
O šiaip einam mes su Dori pasižemuogiauti,nes gyvenu šalią miško,tai maniškė dar kaip jas kerta ir duodu kiek lenda,aš pasilenkusi renku ,o ji mane skubina:greičiau duok \'fain
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Jurga
super dalyvis
super dalyvis



Cancer Miestas : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 1101
Join date : 2010-09-20
Age : 51

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 EmptyKv. 06 16 2011, 20:43

tai puiku,kad duodate Dorytei žemuogiu .Varysim į zarasų pusę atostogauti,gal žemuogės bus pasibaigusios,bet mėlynių tikiuosi rasim,galėsiu Terutei duoti taaaaip .Aš vis dar renkuosi info,ko negalima mūsų šuniukams susigedes
Atgal į viršų Go down
Coconut
super dalyvis
super dalyvis
Coconut


Virgo Miestas : Vilnius - Kaunas
Pranešimų skaičius : 915
Join date : 2011-01-18
Age : 36

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 EmptyKv. 06 16 2011, 21:24

Aha, žemuoges Kokosas irgi dievina. Savaitgali varom į Kauną, tai jau reikės į pievą nueit pasižemuogiaut[You must be registered and logged in to see this image.] Nors įdomu ar čia jos dar jam skanios bus, pernai jis viską valgydavo, kol dar mažiukas buvo, o dabar tai jau nežinau ką man su juo daryt sunku ką ir beįsiūlyt ponui rabbit hhhh
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 EmptyKv. 06 16 2011, 22:30

Coconut rašo:
Aha, žemuoges Kokosas irgi dievina. Savaitgali varom į Kauną, tai jau reikės į pievą nueit pasižemuogiaut[You must be registered and logged in to see this image.] Nors įdomu ar čia jos dar jam skanios bus, pernai jis viską valgydavo, kol dar mažiukas buvo, o dabar tai jau nežinau ką man su juo daryt sunku ką ir beįsiūlyt ponui rabbit hhhh

Tas pats su maniškė,bet kai geros emocijos,aš renku,tada ir ji prašo,o va nuskintos namie indelyje nė už ką susigedes
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 EmptyPen. 06 17 2011, 06:55

Nijolyte,kadangi jus sakot kad paliekat Dori viena,kai dirbat ir ji liudi,.tai cia jums specialiai,rusu kalba eilerastis :

Целый день сижу одна,
Жду, когда с работы
Вновь придет ко мне она
С ласковой заботой.
"Мама, мама! - лаю я, -
Я весь день скучала!
Чтобы сильно не грустить,
Я себя заняла:
Покрывало задрала
На твоей постели,
Сладко-сладко поспала,
Как и всю неделю...
Я услышала, я знаю,
ты ремонт хотела,
Как могу, я помогаю,
Ты бы так сумела?
Посмотри, обоев клок
Вырвала с корнями,
Штукатурку сколупать
Не смогла когтями...
Не могу тебе сказать,
Как же я скучала!
А теперь давай играть,
Ты мне обещала!"


gel
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 EmptyPen. 06 17 2011, 12:11

va čia tai geras laf
taip ir buna smy
Atgal į viršų Go down
Diana
Dalyvis
Dalyvis
Diana


Gemini Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 255
Join date : 2010-07-16
Age : 51

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 EmptyPen. 06 17 2011, 12:46

Angela rašo:
Nijolyte,kadangi jus sakot kad paliekat Dori viena,kai dirbat ir ji liudi,.tai cia jums specialiai,rusu kalba eilerastis :

Целый день сижу одна,
Жду, когда с работы
Вновь придет ко мне она
С ласковой заботой.
"Мама, мама! - лаю я, -
Я весь день скучала!
Чтобы сильно не грустить,
Я себя заняла:
Покрывало задрала
На твоей постели,
Сладко-сладко поспала,
Как и всю неделю...
Я услышала, я знаю,
ты ремонт хотела,
Как могу, я помогаю,
Ты бы так сумела?
Посмотри, обоев клок
Вырвала с корнями,
Штукатурку сколупать
Не смогла когтями...
Не могу тебе сказать,
Как же я скучала!
А теперь давай играть,
Ты мне обещала!"


gel

geras thumb laf
Atgal į viršų Go down
Sima
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Sima


Virgo Miestas : Rokiškis
Pranešimų skaičius : 553
Join date : 2010-06-20
Age : 36

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 EmptyPen. 06 17 2011, 17:24

Na jau eilėraštukas tai labai thum Very Happy
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 20 Empty

Atgal į viršų Go down
 
MAŽOJI MANO..... DORI:-)
Atgal į viršų 
Puslapis 2042Pereiti prie : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 31 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Fifa mažoji princesė :)
» Mažoji Tina
» Musu mazoji Ula:)
» mazoji Stirnyte
» Mazoji Tinute :)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Informacija apie mūsų šuniukus. :: Klubiečių šuniukai.-
Pereiti į:  
Free forum | Animals | Dogs | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions