Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 MAŽOJI MANO..... DORI:-)

Go down 
+43
Milda
Mega
sigituke
Briliantik
Greta
eglike
Mazas
aida
evelina17
Dzekute
*Cile*
Muza
Diana
Exit
TOYOTA
ryte
Coconut
mante
Sciara
Oxygen
Muse
pupa
Jurga
gagutee
liutas81
rituliukas25
Bondas
Angela
Ernesta
lašelis
Justinappp
Sima
Disha
Daiwyte
svetlana
Ginta
banoli
Ortana
Laura
Piktozauras
gucci
anz1984
Nijolė
47 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 42  Next
AutoriusPranešimas
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 EmptyŠt. 11 05 2011, 02:40

Ačiū visiems už supratimą,gražius žodžius [You must be registered and logged in to see this image.]
Visada prašom į svečius,visų jūsų lauksim,būtinai susitiksim aciu
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Exit
super dalyvis
super dalyvis
Exit


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2422
Join date : 2009-12-15
Age : 43

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 EmptyŠt. 11 05 2011, 02:43

aš tai pajuokavau, neinu niekur Surprised taip lengvai manim neatsikratysit beet hhhh

Atgal į viršų Go down
Jurga
super dalyvis
super dalyvis



Cancer Miestas : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 1101
Join date : 2010-09-20
Age : 51

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 EmptyPir. 11 07 2011, 01:19

Jolė rašo:
aš tai pajuokavau, neinu niekur Surprised taip lengvai manim neatsikratysit beet hhhh


auklejimas už tokius juokus hhhh Begėdė auklejimas ..... hhhh hhhh hhhh
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 EmptyPir. 11 07 2011, 01:26

Jurga rašo:
Jolė rašo:
aš tai pajuokavau, neinu niekur Surprised taip lengvai manim neatsikratysit beet hhhh


auklejimas už tokius juokus hhhh Begėdė auklejimas ..... hhhh hhhh hhhh

kam taip Jole lupi? daba supyks ir tikrai išeis.... cyp cyp cyp
Atgal į viršų Go down
Exit
super dalyvis
super dalyvis
Exit


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2422
Join date : 2009-12-15
Age : 43

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 EmptyPir. 11 07 2011, 03:38

uoj ne asas aš dar tik sugrįžau juks

Atgal į viršų Go down
Jurga
super dalyvis
super dalyvis



Cancer Miestas : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 1101
Join date : 2010-09-20
Age : 51

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 EmptyPir. 11 07 2011, 15:56

lašelis rašo:
Jurga rašo:
Jolė rašo:
aš tai pajuokavau, neinu niekur Surprised taip lengvai manim neatsikratysit beet hhhh


auklejimas už tokius juokus hhhh Begėdė auklejimas ..... hhhh hhhh hhhh

kam taip Jole lupi? daba supyks ir tikrai išeis.... cyp cyp cyp
Todėl ir lupu,kad ne tik ,taip žiauriai nejuokautų,bet ir nesugalvotu eiti...kur nors hhhh
Atgal į viršų Go down
Dzekute
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Dzekute


Pisces Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 684
Join date : 2011-10-28
Age : 40

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 EmptyPir. 11 07 2011, 16:44

Zinokit,panos,kaip cia linksma paskaityti tokiu pliurpaliuku juks juks juks juks juks Sakyciau visai cia faina,net nuotaika pakelia thumb thumb thumb thumb thumb thumb thumb thumb ploja ploja ploja ploja ploja ploja ploja ploja ploja ploja ploja ploja ploja ploja ploja
Atgal į viršų Go down
evelina17
Naujokas
Naujokas
evelina17


Aquarius Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 66
Join date : 2011-07-24
Age : 30

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 EmptyŠt. 11 12 2011, 19:25

Man tai pat labai smagu cia viska paskaityti.. Turbut kiekviena tema atsidarius perskaitau nuo pradzios iki galo su dideliu susidomejimu taaaaip
Atgal į viršų Go down
rituliukas25
super dalyvis
super dalyvis
rituliukas25


Scorpio Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1308
Join date : 2010-12-10
Age : 60

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 EmptyKv. 11 24 2011, 18:38

Ačiū dievui, Nijolytė sugrįžo. cheers cheers cheers

Super. thumb thumb thumb

Vėl klube bus linksmiau. asa asa asa
Atgal į viršų Go down
Exit
super dalyvis
super dalyvis
Exit


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2422
Join date : 2009-12-15
Age : 43

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 EmptyPen. 11 25 2011, 01:45

Be galo džiugi žinia cheers cheers cheers cheers

Reikia šampės idej
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 EmptyPen. 11 25 2011, 03:23

PRAŠOM Į SVEČIUS[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
aida
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
aida


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 501
Join date : 2010-08-30
Age : 54

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: ...   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 EmptyPen. 11 25 2011, 04:19

Oooo... cia kalbama apie svecius bounce . Mergos susigedes asa ,jai susiruosit- paskambinkit man (laikinai atitruksiu nuo forumo).
Atgal į viršų Go down
*Cile*
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
*Cile*


Libra Miestas : kaunas
Pranešimų skaičius : 335
Join date : 2011-03-10
Age : 38

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 EmptyŠt. 11 26 2011, 21:17

Kaip smagu kad jus vel cia juks
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 EmptyPir. 12 05 2011, 15:40

Sveiki visi mūsų tikri draugai susigedes
Norim pasipasakoti mūsų šeštadienio išgyvenimus,kai supratau,kad per sekundę gallėjau prarasti Dorytę cr
Išėjom kaip visada pasivaikščioti prie savo ežero,aplankėm savo vienišą gulbę,džiaugėmės ,kad nelijo ir nukeliavom kiek tolėliau.......staiga,prie mūsų atsirado labai didelis vilkšunis,Dorytė įbėgo į nebaigtos statybos kiemą,vilkšunis ją griebė kando per nugarytę,purtė išmęsdavo ir vėl griebė taip 3 kartus,kol aš sugebėjau kažkaip įlysti per tvorą....,grįžom purvinos ant rankų,visą vakarą negalima buvo prisiliesti prie nugarytės,nebesugebėjom užšokti ant lovos....kas gėrė raminančius krūvom,kam buvo iš rankos duodama viskas ko niekada negaudavo mažoji...išgyvenom naktį,vakar jau vaikščiojom po kambarį,bandėme ir užšokome ant lovos susigedes Tai va kokia baisi mūms nutiko istorija...
Pasakysiu tik tiek,kad mus išgelbėjo tik treningiukai,o ant viršaus uždėta nauja striukytė dengta neperšlampama medžiaga,nes be drabužių būtumėm tiesiog perkastos pusiau...SAUGOKITE SAVO MAŽIUKUS NUO DIDELIŲ ŠUNŲ,nors mes visada sutikę dičkius jautėmės saugiai,mūsų niekas iki tol neskriaudė.... aciu
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Jurga
super dalyvis
super dalyvis



Cancer Miestas : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 1101
Join date : 2010-09-20
Age : 51

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 EmptyPir. 12 05 2011, 16:00

O,jetau,kaip baisiai Dorytei nutiko cr .Košmaras cr .
O vilkšunis be šeiminko buvo affraid affraid affraid ?pati,Nijole nenukentejot?

Siunčiam Dorytei sveikti,o Nijolytei ramybės apkabinimas apkabinimas apkabinimas
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 EmptyPir. 12 05 2011, 16:12

Jurga rašo:
O,jetau,kaip baisiai Dorytei nutiko cr .Košmaras cr .
O vilkšunis be šeiminko buvo affraid affraid affraid ?pati,Nijole nenukentejot?

Siunčiam Dorytei sveikti,o Nijolytei ramybės apkabinimas apkabinimas apkabinimas
Vilkšunis atbėgo iš kaimo ,jis puolė taip staiga,kad nespėjau net aiktelėti,jis tiesiog draskė ją isiųtęs,apie save nemasčiau,nors vakare jokie vaistai negelbėjo...Ačiū Jurga už palaikymą apkabinimas
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Jurga
super dalyvis
super dalyvis



Cancer Miestas : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 1101
Join date : 2010-09-20
Age : 51

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 EmptyPir. 12 05 2011, 16:17

Tokią baisią situacija tik įsivaizduojant plaukai šiaušiasi affraid ,o ką teko iškesti....Siaubas cr
O kaip šiandien Dorytė,ką dabar veikia?Kaip Jūs Nijolyt?
Atgal į viršų Go down
ryte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
ryte


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 736
Join date : 2010-03-12
Age : 57

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 EmptyPir. 12 05 2011, 17:12

As vedziodama suniuka visada dairausi,esu isgazdinta,buvo mus ir kate uzpuolus,likau su apdraskytom kojom,tai dabar bunu atsargi,zinau ta jausma Nijole,gerai,kad Doryte liko sveika ir tai svarbiausia Very Happy
Atgal į viršų Go down
Laura
super dalyvis
super dalyvis
Laura


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1881
Join date : 2009-10-11
Age : 43

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 EmptyPir. 12 05 2011, 18:07

Vargses merginos jus.Tikra siauba patyrete affraid .Bet gerai,kad nors pabaiga laiminga.As saviskiu prie dideliu neleidziu,ypac Bingerio.Jis pas mane bebaimis jug hhhh tai ir ant sembernaro pulti pasiruosias.
Atgal į viršų Go down
TOYOTA
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
TOYOTA


Aquarius Miestas : Kedainiai
Pranešimų skaičius : 505
Join date : 2010-03-24
Age : 47

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 EmptyPir. 12 05 2011, 18:43

o siaube, gerai, kad nieko rimciau nenutiko, juk galejo slnksteli perkas ir tada jau viskas, nieko nepadetu. Sad jau esu tai isgyvenus kazkada, neduok die..........
laikykites..........
Atgal į viršų Go down
rituliukas25
super dalyvis
super dalyvis
rituliukas25


Scorpio Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1308
Join date : 2010-12-10
Age : 60

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 EmptyPir. 12 05 2011, 19:42

Na, kaip šiandien jaučiasi merginos?
Ar jau pagerėjo sveikatytė ir nuotaika?
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 EmptyPir. 12 05 2011, 19:52

rituliukas25 rašo:
Na, kaip šiandien jaučiasi merginos?
Ar jau pagerėjo sveikatytė ir nuotaika?

Sveiki visi,kas palaikėt mus...[You must be registered and logged in to see this image.]
Šiandien aš darbe,Dorytė liko viena,bet vakar užšoko ant lovos,tik vis reikia dar prisitaikyti,matyt su kojomis jis dar sumindė....Net negaliu prisiminti,patikėkit,tokio košmaro per 2 metukus netekę patirti
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Coconut
super dalyvis
super dalyvis
Coconut


Virgo Miestas : Vilnius - Kaunas
Pranešimų skaičius : 915
Join date : 2011-01-18
Age : 36

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 EmptyPir. 12 05 2011, 19:52

O siaube! Man šiurpas eina skaitant. Vargšė Dori, aišku gerai, kad sveika, kad nieko baisaus, kad neperkando ko, bet dabar vistiek jau psichologinė trauma bus, bijos šunų. Laikykitės! Kaip gerai, kad su rubeliais buvo storai apvilkta. Tai ant kūno jokių žymių? Pas veterinarą nevedėt?
Aš tai prisirišus vedžioju mieste, vien dėl to, kad paskui nepagaučiau jo, nes gali susisukt protelis ir neklausyt manęs. Bet būna tikrai dažnai, kai didesni šunys puola, tada aš iškart keliu į viršų už pavadėlioo Kokosą. Mano kojos irgi būna apdrąskytos, drabužiai ištepti, o tų šunų šeimininkai net neatsiprašo dažniausiai.
O Dori ir Nijolei linkim ramybės. Svarbiausia viskas gerai baigėsi
Atgal į viršų Go down
Dzekute
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Dzekute


Pisces Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 684
Join date : 2011-10-28
Age : 40

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 EmptyPir. 12 05 2011, 19:58

O jazau,net apsiverkiau,kai perskaiciau galv Gerai,kad dbr viskas gerai.Stiprybes Dorytei ir visa laimei,kad seimininke liko sveika.Laikykites merginos bučkis
Atgal į viršų Go down
*Cile*
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
*Cile*


Libra Miestas : kaunas
Pranešimų skaičius : 335
Join date : 2011-03-10
Age : 38

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 EmptyPir. 12 05 2011, 21:20

Siaubas,tikrai labai baisus ivikis Dorytes gyvenime,siaubas brr,linkiu atsigauti nuo isgascio ir bukit labai atsargios ,taip pikta ant tokiu seimininku,kai paleidzia savo sunis "pasilakstyt"negalvodami apie kitus Evil or Very Mad as asmeniskai ir mazu sunu bijau,nes buvo mus cia toks pries kelias savaites uzpuoles,Taigute ciupau ir pakeliau,bet labiausei issigando mano sunelis,jam tik 2 metukai,gaila kad tuo metu nebuvau pasiemus telefono,bet nuo siol visada net ir trumpam einant pasiemu,ir kita karta panasioj situacijoj tikrai kviesiu policija Twisted Evil
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 27 Empty

Atgal į viršų Go down
 
MAŽOJI MANO..... DORI:-)
Atgal į viršų 
Puslapis 2742Pereiti prie : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Fifa mažoji princesė :)
» Musu mazoji Ula:)
» mazoji Stirnyte
» Mazoji Tinute :)
» Mažoji Tina

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Informacija apie mūsų šuniukus. :: Klubiečių šuniukai.-
Pereiti į:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions