Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Šunelių išdaigos ir kova su jomis

Go down 
+49
Renatukas
mirkye
dali
banoli
Dianukas
Mazas
Lidija
Dzekute
Wunderbar
RŪTABA
Muza
Coconut
raganele666
kortesa
Cakas
Piplys
aida
Jurga
toiciuke
Angela
ryte
Disha
Nijolė
liutas81
aishkutia
Zivile
chansons
Simute17
Citrina
INGA
Ernesta
Sima
Bondas
Daiwyte
Exit
Piktozauras
TOYOTA
Laura
Muse
mortale
Ortana
Perlytė
Deire
simba3
anz1984
Ogis
lašelis
Rinoja
Admin
53 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next
AutoriusPranešimas
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 EmptySk. 11 15 2009, 02:40

Perlytė rašo:
taip, kad siusk drasiai, komentuok savo ir kitu fotkes , ir, svarbiausia, bijoti nera ko ---cia pikciurnas tuoj uzblokuos cheers cheers cheers thumb hhhh , neliks ju, tik pabando, kokia is kokio urvelio islisti bounce hhhh

tu pamiršai kad forume turim viena pikčiurna ir jos mums užtenka sa
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 EmptySk. 11 15 2009, 02:42

Ogis rašo:
lašelis rašo:
nebijok...mes taves tikrai nevalgysim :;laf\'\': :;laf\'\': :;laf\'\':
tik patarima daviau ir tiek ner ko čia susiraukt :\'\':ang;: :gel;:

OK, labai sunku bendraut virtualiai, kai nežinai ką tikrai žmogus nori vienu ar kitu žodžiu pasakyti........
Beje į kitus forumus net nesiregistruoju, užtenka ten paskaitinėti ,koktu nuo kaikurių ale kinologių pasisakymų...tai tiek :gel;: hy
na kada nors tikrai pasimatysim javol
Atgal į viršų Go down
Perlytė
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Perlytė


Libra Miestas : ...5km nuo jūros...
Pranešimų skaičius : 666
Join date : 2009-10-05
Age : 55

Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 EmptySk. 11 15 2009, 02:44

as viename populiariame Lietuvos forume isbuvau apie gerus 1,5 metu-daugiau nebeistveriau: tos, kurios turejo bedokumencius sunelius,vienu zodziu, is tu paciu,, pasikele,, pradejo nebepriimineti i savo buri ,tokiu paciu --- koneveikti, tyciotis , na, vienu, zodziu, krete nesamones, uzsipuldinejo, tarsi vyru nepasidalindamos hhhh , na, man slykstu buvo ten..., visos normalios issilakste ..... thum clap thumb
Atgal į viršų Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 684
Join date : 2009-10-05
Age : 45

Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 EmptySk. 11 15 2009, 02:46

lašelis rašo:
na patariu tada nusipirkti boksa ir jame laikyt Ogi.....aš palieku saviškiui visus namus ir niekad neradau bordako
Mes nerizikuojam daugiai palikt visu namu mazai seimininkei.Brangiai poto atsieina.O del laikymo,tai mano nuomone tokia.Paziurekit i pupu dede,jo gyvunai masinoj gyvena.Ir nieko blogo,svarbu,kad jis juos myli.Tai del Ogio,manau,jei jis mylimas,tai kur jo bliudas stovi,visiskai nesvarbu.
P.s. ka jus vadinate boksu? Embarassed
Atgal į viršų Go down
https://toiterjeruklubas.forumlt.com
Perlytė
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Perlytė


Libra Miestas : ...5km nuo jūros...
Pranešimų skaičius : 666
Join date : 2009-10-05
Age : 55

Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 EmptySk. 11 15 2009, 02:46

lašelis rašo:
Perlytė rašo:
taip, kad siusk drasiai, komentuok savo ir kitu fotkes , ir, svarbiausia, bijoti nera ko ---cia pikciurnas tuoj uzblokuos cheers cheers cheers thumb hhhh , neliks ju, tik pabando, kokia is kokio urvelio islisti bounce hhhh

tu pamiršai kad forume turim viena pikčiurna ir jos mums užtenka sa


...kas cia pas mus pikciurna, a? tuoj jai bus cic cic cic :bums\'\': cic
brr
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 EmptySk. 11 15 2009, 02:46

Perlytė rašo:
as viename populiariame Lietuvos forume isbuvau apie gerus 1,5 metu-daugiau nebeistveriau: tos, kurios turejo bedokumencius sunelius,vienu zodziu, is tu paciu,, pasikele,, pradejo nebepriimineti i savo buri ,tokiu paciu --- koneveikti, tyciotis , na, vienu, zodziu, krete nesamones, uzsipuldinejo, tarsi vyru nepasidalindamos hhhh , na, man slykstu buvo ten..., visos normalios issilakste ..... thum clap thumb
iš tokiu forumu yra geriausia pasiimti tai kas geriausia o toliau leist kaliausem pasikart sa
Atgal į viršų Go down
Perlytė
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Perlytė


Libra Miestas : ...5km nuo jūros...
Pranešimų skaičius : 666
Join date : 2009-10-05
Age : 55

Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 EmptySk. 11 15 2009, 02:48

Admin rašo:
lašelis rašo:
na patariu tada nusipirkti boksa ir jame laikyt Ogi.....aš palieku saviškiui visus namus ir niekad neradau bordako
Mes nerizikuojam daugiai palikt visu namu mazai seimininkei.Brangiai poto atsieina.O del laikymo,tai mano nuomone tokia.Paziurekit i pupu dede,jo gyvunai masinoj gyvena.Ir nieko blogo,svarbu,kad jis juos myli.Tai del Ogio,manau,jei jis mylimas,tai kur jo bliudas stovi,visiskai nesvarbu.
P.s. ka jus vadinate boksu? Embarassed
va va, ir as klausiau, nieks neatsake, o as maniau, kad nieks blondinei neatsako ? sa
Atgal į viršų Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 684
Join date : 2009-10-05
Age : 45

Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 EmptySk. 11 15 2009, 02:49

Ogis rašo:
Perlytė rašo:
Ogis rašo:
lašelis rašo:
na patariu tada nusipirkti boksa ir jame laikyt Ogi.....aš palieku saviškiui visus namus ir niekad neradau bordako
Žinai nenoriu aš čia teisintis nei ka, :;\'\'gi: ,pas mus namie pakankamai vietos Ogiui kur lakstyti....... nuotraukoj nėra parodyta viso prieškambario ir bendro kambario su virtuve Surprised patarimas dėl bokso manau nėra pats protingiausias ......
pykti nereikia, jokiu piktumu cia nera---juk visos mylim savo kliackus kaip begaledamos thumb

Niekas ir nepyksta, tiesiog matydama tokią temą ir kitų šunelių išdaigas, norisi pasidalinti ir su savo..po tokių komentarų baisu ką parašys, pakomentuos, (nors esu už sveiką kritiką ) pagalvos ir ttt, manau keikvieno šunelis yra individualus, su savo charakteriu, su savo genais nenoriu išsiplėst ... bijau kad nebūtų , kaip kaikuriuose forumuose Sad
Nebus Suspect ,del to ir susikurem atskira kampa nuo kaikur.
Atgal į viršų Go down
https://toiterjeruklubas.forumlt.com
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 EmptySk. 11 15 2009, 02:50

Admin rašo:
lašelis rašo:
na patariu tada nusipirkti boksa ir jame laikyt Ogi.....aš palieku saviškiui visus namus ir niekad neradau bordako
Mes nerizikuojam daugiai palikt visu namu mazai seimininkei.Brangiai poto atsieina.O del laikymo,tai mano nuomone tokia.Paziurekit i pupu dede,jo gyvunai masinoj gyvena.Ir nieko blogo,svarbu,kad jis juos myli.Tai del Ogio,manau,jei jis mylimas,tai kur jo bliudas stovi,visiskai nesvarbu.
P.s. ka jus vadinate boksu? Embarassed

kas čia šiandien daros? visiems ant akiu kiba ar ka? imečiau nuoroda kas yra boksas....o aš saviški bandžiau uždaryt i boksa gyvent ,nes mama skundesi kad pridaro šunybiu...pasedejo tris dienas iki daba jokios šunybes,net neprikakoja namie kol musu nera
Atgal į viršų Go down
Perlytė
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Perlytė


Libra Miestas : ...5km nuo jūros...
Pranešimų skaičius : 666
Join date : 2009-10-05
Age : 55

Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 EmptySk. 11 15 2009, 02:50

lašelis rašo:
Perlytė rašo:
as viename populiariame Lietuvos forume isbuvau apie gerus 1,5 metu-daugiau nebeistveriau: tos, kurios turejo bedokumencius sunelius,vienu zodziu, is tu paciu,, pasikele,, pradejo nebepriimineti i savo buri ,tokiu paciu --- koneveikti, tyciotis , na, vienu, zodziu, krete nesamones, uzsipuldinejo, tarsi vyru nepasidalindamos hhhh , na, man slykstu buvo ten..., visos normalios issilakste ..... thum clap thumb
iš tokiu forumu yra geriausia pasiimti tai kas geriausia o toliau leist kaliausem pasikart sa
...tai , matyt, is pasiutimo ir pasikore, nes ,,glavniausiu,,lig ir neber, girdejau pacios vaikiuku susilauke Basketball ....
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 EmptySk. 11 15 2009, 02:52

atsiversk trečia puslapi paty paskutini posta te yra nuoroda spaudi ant jos ir žiuri......aišku daba? cic
Atgal į viršų Go down
Perlytė
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Perlytė


Libra Miestas : ...5km nuo jūros...
Pranešimų skaičius : 666
Join date : 2009-10-05
Age : 55

Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 EmptySk. 11 15 2009, 02:54

Laseli, laseli, tuoj as tave ikisiu pacia i ta boksa brr brr brr :;laf\'\': :;laf\'\': :;laf\'\': o, jei rimtai, tai cia nesamone, tokie tik veziojimui skirti juk buna??? na, nebent, nesidomejau,visokiu dydziu buna, as savo, jei uzdaryciau, tai ir nuslabnejusia rasciau :\'\'plium;: :;laf\'\':
Atgal į viršų Go down
Perlytė
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Perlytė


Libra Miestas : ...5km nuo jūros...
Pranešimų skaičius : 666
Join date : 2009-10-05
Age : 55

Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 EmptySk. 11 15 2009, 02:57

lašelis rašo:
Admin rašo:
lašelis rašo:
na patariu tada nusipirkti boksa ir jame laikyt Ogi.....aš palieku saviškiui visus namus ir niekad neradau bordako
Mes nerizikuojam daugiai palikt visu namu mazai seimininkei.Brangiai poto atsieina.O del laikymo,tai mano nuomone tokia.Paziurekit i pupu dede,jo gyvunai masinoj gyvena.Ir nieko blogo,svarbu,kad jis juos myli.Tai del Ogio,manau,jei jis mylimas,tai kur jo bliudas stovi,visiskai nesvarbu.
P.s. ka jus vadinate boksu? Embarassed

kas čia šiandien daros? visiems ant akiu kiba ar ka? imečiau nuoroda kas yra boksas....o aš saviški bandžiau uždaryt i boksa gyvent ,nes mama skundesi kad pridaro šunybiu...pasedejo tris dienas iki daba jokios šunybes,net neprikakoja namie kol musu nera
ir nepagailejot pinigu del tu keliu dienu? man tai butu gaila hhhh hhhh hhhh bet, uztat, tvarka namie,-pamirs vel Cikelis, pamatysi, lia lia lia bla bla bla :;laf\'\': javol
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 EmptySk. 11 15 2009, 03:05

matai mano vyras suvirintojas...greit suorganizavo kletkute....o Čikis jau pusantru metu nepamiršta tos dežutes...rami iš namu išeinu
Atgal į viršų Go down
Ortana
Senbūvis
Senbūvis
Ortana


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 2626
Join date : 2009-11-06
Age : 55

Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 EmptyŠt. 11 21 2009, 21:09

Na ddeli šunys daugiau prisidirba,nuostoliai būna didesni.Na bet užtenka ir mažių sugražimų.Oi ką tik randa ta ir pagraužia.Tualetinis popierius dažnai `suskaitomas`,žaislai minkšti-nespėju siuti,kačių dežes mėgsta pakrastyt kažkurie.Na ir Bleko ženklinimas,tik spėk saugot.Mažiukė viską dabar graužia,tai tik baisu kad ko neprarytų.Tenka išeinant gerai apžiurėt ar saugu.Tiesa,Zlota namelio dugną nudraskė,teko prisiūt pagalvėlę.
Atgal į viršų Go down
http://www.blekas.weebly.com
Rinoja
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Rinoja


Cancer Miestas : Ukmergė
Pranešimų skaičius : 406
Join date : 2009-10-06
Age : 48

Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 EmptyŠt. 11 21 2009, 21:51

musiskis kolkas,zbitkas daro tik, kai mes namie ir jo neisileidziam,ten kur patys bunam,o jei isvaziuojam jis miega..kad ir visa diena..
Atgal į viršų Go down
Perlytė
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Perlytė


Libra Miestas : ...5km nuo jūros...
Pranešimų skaičius : 666
Join date : 2009-10-05
Age : 55

Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 EmptySk. 11 22 2009, 00:23

Rinoja rašo:
musiskis kolkas,zbitkas daro tik, kai mes namie ir jo neisileidziam,ten kur patys bunam,o jei isvaziuojam jis miega..kad ir visa diena..
ot, cia tai idomu pasidare, jei namie mes , dar to nera buve, kad musu sunyte nebutu su mum vienam kambary hhhh hhhh hhhh -visad kartu, jos neuzdarysi niekur-sekioja kaip sekle morka asas , o, jei iseina i kita kambari miegoti, tai tik tuomet, kai kazko....supyksta hhhh hhhh hhhh ant musu, arba apserga Sad
Atgal į viršų Go down
Rinoja
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Rinoja


Cancer Miestas : Ukmergė
Pranešimų skaičius : 406
Join date : 2009-10-06
Age : 48

Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 EmptySk. 11 22 2009, 00:47

na,kartais neimanoma jo atsiginti nuo sveciu,jis toks draugoviskas,kad kiekviena nulaizo po 100kartu,o gal ne visiems tai patinka,tai stengiuosi apsaugoti svecius nuo ikiraus gerbejo.. hhhh hhhh hhhh hhhh tada ir uzdarom duris svetaines..
Atgal į viršų Go down
anz1984
super dalyvis
super dalyvis
anz1984


Gemini Miestas : svencioniu r.
Pranešimų skaičius : 1552
Join date : 2009-10-16
Age : 39

Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 EmptySk. 11 22 2009, 06:55

o as savo dvorniuka pririsu nakciai jo vietoi. nes a teina i lova ir neisvarit... kad dar normaliai miegotu... 100 kartu per nakti nulipa nuo lovos, poto uzlipa, poto pasipurto. mano vaikas jautrei miega, tai pazadina dar kelis kartus per nakti....o taip priristas ir visi patenkinti;)
didziausia problema tai cipimas, lojimas, staugimas. nejimanoma is namu iseit.... kad dar vieni giventume nieko, o kai osviai apacioj o pas mus visa diena koncertai.... tai dabar Mikutis dazniausei visur kartu vazioja, tada likusieji be jo neverkia;)
na dar Deizi megeja pakakot virtuvei, tai is ryto stengiosi nksciau atsikelt ir sutvarkit viska. pries pora dienu nespejau, tai mano meile basom kojom s sudus atsistojo... reke kaip pamise, maniau uzmus Deize o poto ir mane;)
bet nieko, visi gyvi likom
Atgal į viršų Go down
mortale
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
mortale


Capricorn Miestas : Šventoji (Palanga)
Pranešimų skaičius : 454
Join date : 2009-11-29
Age : 37

Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 EmptyKv. 02 11 2010, 00:20

dabar su mazaja gile prisijuokiam.. Remontuojames smarkiai buta.. tai musikes kalaites vagia tinka, plytu gabaliukus, tuos tokius veilokus kur reikia vamzdziams apvyniot ir viska nesa i guoli Very Happy ana dien pamacius kambary-meskos irstva net amo netekau Very Happy Very Happy Very Happy hhhh hhhh hhhh
Atgal į viršų Go down
Ortana
Senbūvis
Senbūvis
Ortana


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 2626
Join date : 2009-11-06
Age : 55

Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 EmptyKv. 02 11 2010, 00:37

Na mūsiškiai tai tikrai nei vienas nebūtų bokse,nebent važiuojant ir tai kažin.Ant kelių keliauja visada.O juokinga,net mažutėliai ir tie protestuoja prieš tvorelę.O vaikai gi vos kelias dienas pavaiksčiojo po kambarį,net juokinga. hhhh
Atgal į viršų Go down
http://www.blekas.weebly.com
Sve?ias
Svečias




Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 EmptyKv. 02 25 2010, 19:16

Paskutinė išdaiga tai atskiromis detalėmis išrinktos mano "valentinines" tulpės Razz ,o šiaip tai mėgsta interneto laidą pagriaužti(už jį iš "tetuko" velniu gauna pastoviai).Po paskutinio karto teko meistrus kviesti pakeisti visa linija hhhh labai lojo ,urzgė ant meistrų,tai pagrasinau kad jei dar kartelį laidą palies vėl tuos dėdes pakviesiu hhhh ir ka...žinokit nuo to karto nelitė...tfu tfu tfu Razz Mano šlepečių papuošimai nuimti, kamštinė sienų danga apkramtytais kampais hhhh na o po to lyg ir viskas tvarkoje...KOLKAS.... thumb
Atgal į viršų Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 684
Join date : 2009-10-05
Age : 45

Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 EmptyKv. 02 25 2010, 19:46

drauge7 rašo:
Paskutinė išdaiga tai atskiromis detalėmis išrinktos mano "valentinines" tulpės Razz ,o šiaip tai mėgsta interneto laidą pagriaužti(už jį iš "tetuko" velniu gauna pastoviai).Po paskutinio karto teko meistrus kviesti pakeisti visa linija hhhh labai lojo ,urzgė ant meistrų,tai pagrasinau kad jei dar kartelį laidą palies vėl tuos dėdes pakviesiu hhhh ir ka...žinokit nuo to karto nelitė...tfu tfu tfu Razz Mano šlepečių papuošimai nuimti, kamštinė sienų danga apkramtytais kampais hhhh na o po to lyg ir viskas tvarkoje...KOLKAS.... thumb
Išdaigos panašios pas mazgius.Kenčia viskas,kas ne vietoj,pagal juos. Very Happy
Atgal į viršų Go down
https://toiterjeruklubas.forumlt.com
Sve?ias
Svečias




Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 EmptyPir. 03 08 2010, 22:15

Vakar mano Rikutė (dar tik 4mėn), įšoko į ęketę, ačiū Dievui greitai buvo ištraukta.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 EmptyPir. 03 08 2010, 22:24

mums vasara kazkas panasaus buvo...isibegejo ir pliumpt i ezera,plaukia sau gilyn nors pirma karta ezer amaciusi buvo...vos spejom isgriebt...dar nuo tokio skardzio isoko tai ir pati kazkiek issigando.Kvailute hhhh
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šunelių išdaigos ir kova su jomis   Šunelių išdaigos ir kova su jomis - Page 3 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Šunelių išdaigos ir kova su jomis
Atgal į viršų 
Puslapis 315Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Lojimas ir kova su juo
» Mūsų šunelių rubeliai
» Reikalingos priemonės šunelių priežiūrai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Informacija apie mūsų šuniukus. :: Auklėjimas-
Pereiti į:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions