Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Aleksoto Spirgučiai

Go down 
+32
TOI
chansons
Citrina
liutas81
INGA
TOYOTA
svetlana
Sima
Sida
Sciara
ryte
dziuditele
lgrebl
Simute17
Ausra
Bondas
mortale
Deire
Laura
Exit
banoli
simba3
Admin
Rinoja
Muse
jolantele28
anz1984
Ogis
lašelis
Perlytė
Piktozauras
Ortana
36 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
AutoriusPranešimas
Ortana
Senbūvis
Senbūvis
Ortana


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 2626
Join date : 2009-11-06
Age : 55

Aleksoto Spirgučiai - Page 26 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 26 EmptyPir. 04 26 2010, 23:30

Ačiū!Miegojom naktį kaip užmušti Very Happy Tik Zlota iš vakaro pavogė maisto mėginuką ir visą suvalgė,išsipūtė.Oi buvo baimės,nežinojau ką daryt.Bandžiau vimdyt,nepavyko,taip ir užmigom.Galėjo skrandis persisukt,baisu Crying or Very sad Šiandien jau visi vėl siaučia,kiemas visas išuostytas,kambary padaryta `tvarka` per dieną,turim ką veikti hhhh Na eilė dičkius vedžiot bounce


Paskutinį kartą redagavo Ortana, Antr. 04 27 2010, 02:39. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://www.blekas.weebly.com
ryte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
ryte


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 736
Join date : 2010-03-12
Age : 57

Aleksoto Spirgučiai - Page 26 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 26 EmptyAntr. 04 27 2010, 02:31

Ot vagile Very Happy
Atgal į viršų Go down
Ortana
Senbūvis
Senbūvis
Ortana


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 2626
Join date : 2009-11-06
Age : 55

Aleksoto Spirgučiai - Page 26 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 26 EmptyAntr. 04 27 2010, 02:40

Na pas mus jie visi vagiliauja,juk `amžinai alkani` hhhh Tai reikia labai atidžiai maistą saugoti.
Atgal į viršų Go down
http://www.blekas.weebly.com
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Aleksoto Spirgučiai - Page 26 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 26 EmptyAntr. 04 27 2010, 02:46

duok viena kart sočiai jiems privalgyt :;laf\'\': :;laf\'\': :;laf\'\': :;laf\'\': :;laf\'\': :;laf\'\': :;laf\'\':
Atgal į viršų Go down
ryte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
ryte


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 736
Join date : 2010-03-12
Age : 57

Aleksoto Spirgučiai - Page 26 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 26 EmptyAntr. 04 27 2010, 02:57

Laselis mane privercia nusijuokti,esu viena namie ir juokiuos Laughing ,as savo maziukei daviau sociai vistytes,tai dabar sausa maista pauosto ir nelabai nori valgyti.Gerai kai suniukai yra valgus,nereikia galvoti kaip cia pamaitinti.
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Aleksoto Spirgučiai - Page 26 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 26 EmptyAntr. 04 27 2010, 03:01

ryte rašo:
Laselis mane privercia nusijuokti,esu viena namie ir juokiuos Laughing ,as savo maziukei daviau sociai vistytes,tai dabar sausa maista pauosto ir nelabai nori valgyti.Gerai kai suniukai yra valgus,nereikia galvoti kaip cia pamaitinti.

tada smagu thumb kad nusijuoki,o taip sedi prie kompo susiraukus inosi tea tea tea
Atgal į viršų Go down
Sciara
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Sciara


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 377
Join date : 2010-03-27
Age : 33

Aleksoto Spirgučiai - Page 26 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 26 EmptyAntr. 04 27 2010, 04:01

Tikra tiesa, kad vagiliauja.. Very Happy Pamenu, kaip ryte mama iškepė taaaip mano mėgstamų vištienos gabaliukų su medumi, labai labai valgyt norėjau, tai ir pasiėmiau ir nuėjau į savo kambarį, ant stalo pasidėjau ir mane pašaukė sesė, kad jai ten kažką patvarkyčiau su PC. Nuėjau. Užtrukau kokias 10-15 minučių. Grįžtu į savo kambarį ir ką aš ant stalo matau... Daugiau nei pusė suvalgyta, o kiti gabaliukai guli ant stalo... Ant stalo prie gabaliukų stovi Fantas (ant stalo užsilipa per kėdę) Jis man savo nuleistomis ausytėmis išsidavė iš karto. Jau kaip siutas apėmė, pabariau jį, kad negalima taip. Tai dar visa laimė, kad liko paskutinė porcija keptuvėj.. Mama labai juokėsi Suspect
Atgal į viršų Go down
Ortana
Senbūvis
Senbūvis
Ortana


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 2626
Join date : 2009-11-06
Age : 55

Aleksoto Spirgučiai - Page 26 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 26 EmptyAntr. 04 27 2010, 16:20

Nemanau kad pas Zlotą ir mažylius saikas yra hhhh Manau valgytų kol nieko neliktų arba pradėtų eit atgal.Ryžiukai dar kad ir daug suvalgytų,bet saiką dar atsirenka.Tai tenka slėpti,normuoti maistą.Na labai nesveriu,iš akies dalinu.Pagal figūrą sprendžiu kam kada mažiau.Ypač artėjant parodai taisom talijas.Na Blekas valgo kiek pats nori,tas jau tikrai nepersivalgys Laughing .
Atgal į viršų Go down
http://www.blekas.weebly.com
Sciara
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Sciara


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 377
Join date : 2010-03-27
Age : 33

Aleksoto Spirgučiai - Page 26 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 26 EmptyAntr. 04 27 2010, 17:03

Maniškė Tina, tai galėtų ir už visus 4-is suvalgyti maistą.. Ne ėda, o ryja maistą hhhh
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Aleksoto Spirgučiai - Page 26 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 26 EmptyTr. 04 28 2010, 03:59

Ortana dar karteli stebiuosi tavo ryztu ir jegomis dalyvauti parodose. Bet kadangi dabar jau supratau,kad nebus ir dokumentu be parodu, tai dar labiau tave palaikau ir linkiu neprarasti tos ugnies kuria turi savyje.
As kai suzinojau ta dalyka apie dokumentuocius ir butina ju dalyvavima parodose... tai praradau ir paskutine vilti tureti dokumentuota suniuka. Nes na ne man tos parodos Smile hhhh bet saunu kai yra zmoniu pasiryzusiu saugoti ir gerinti suniuku veisles thumb
Elis saunuolis clap taip laikyti ir toliau asa O man belieka pasvajoti hhhh
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Aleksoto Spirgučiai - Page 26 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 26 EmptyTr. 04 28 2010, 04:02

banoli rašo:
Ortana dar karteli stebiuosi tavo ryztu ir jegomis dalyvauti parodose. Bet kadangi dabar jau supratau,kad nebus ir dokumentu be parodu, tai dar labiau tave palaikau ir linkiu neprarasti tos ugnies kuria turi savyje.
As kai suzinojau ta dalyka apie dokumentuocius ir butina ju dalyvavima parodose... tai praradau ir paskutine vilti tureti dokumentuota suniuka. Nes na ne man tos parodos Smile hhhh bet saunu kai yra zmoniu pasiryzusiu saugoti ir gerinti suniuku veisles thumb
Elis saunuolis clap taip laikyti ir toliau asa O man belieka pasvajoti hhhh

banoli tau nieks nedraudžia turet dokumentuota šuni,tik jo neveistum ir tiek
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Aleksoto Spirgučiai - Page 26 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 26 EmptyTr. 04 28 2010, 04:10

lašelis rašo:
banoli rašo:
Ortana dar karteli stebiuosi tavo ryztu ir jegomis dalyvauti parodose. Bet kadangi dabar jau supratau,kad nebus ir dokumentu be parodu, tai dar labiau tave palaikau ir linkiu neprarasti tos ugnies kuria turi savyje.
As kai suzinojau ta dalyka apie dokumentuocius ir butina ju dalyvavima parodose... tai praradau ir paskutine vilti tureti dokumentuota suniuka. Nes na ne man tos parodos Smile hhhh bet saunu kai yra zmoniu pasiryzusiu saugoti ir gerinti suniuku veisles thumb
Elis saunuolis clap taip laikyti ir toliau asa O man belieka pasvajoti hhhh

banoli tau nieks nedraudžia turet dokumentuota šuni,tik jo neveistum ir tiek
tai suprantu... bet as norejau atpirkti islaidas suniuko isigyjimui..... as gi gopsi, na tiesa sakant ne tiek gopsi,kiek be piginu Embarassed todel jei ryzciausi suniuka toki isigyti, tai su perspektyva atpirkti islaidas, bent puse.... Nes veiseja is manes tai irgi nekokia No . Pati pamenu kiek rupesciu su tais maziais :\'bum: . Su mamayte viena kart tesugebejom savo kokerspaniele suleisti hhhh daugiau nebenorejom. O ir vyrui kai pasakiau,kad kalyte gali tureti suniuku (cia as taip nevykusiai pajuokavau hhhh ) tai vyras vos infarkto negavo..... silent sake,o jei tik ne suniuku vada .... todel jei kada ir tures mano kale kokia vada , tai jau bus svente hhhh Na o apie dokumentuka as visgi dabar galiu sau leisti tik pasvajoti Wink
Atgal į viršų Go down
Laura
super dalyvis
super dalyvis
Laura


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1881
Join date : 2009-10-11
Age : 43

Aleksoto Spirgučiai - Page 26 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 26 EmptyTr. 04 28 2010, 15:20

O as kaip tai abejoju,kad kalyte (dokumentine)suleidus viena karta,viskas atsipirktu.jei kale kainuotu tarkim kokius 2000lt.Tai prisidetu maziausiai 2 parodos,klubo mokestis,patyneliui moket uz paslauga(apie 600euru)Kergimo sutarties sudarymas,kergimui privalomi tyrimai.Suniuku atsivesti gali ir viena+skiepai jiems,tatu,Dokumentu darymas.O ,visas sis reikalas duoda per kisene.Manau tai daugiau hobis turetu buti o ne pelno saltinis.Daug labiau tikiu,kad po vienos vados atsiperka su pliusu bedokumente kalyte.Jug dauguma suniukus parduoda net be pirmo skiepo,o ir patyna gali susirasti nemokamai.
Atgal į viršų Go down
Ortana
Senbūvis
Senbūvis
Ortana


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 2626
Join date : 2009-11-06
Age : 55

Aleksoto Spirgučiai - Page 26 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 26 EmptyTr. 04 28 2010, 15:53

Man šuniukai tikrai nėra pelno nešėjai,ne dėl to juos auginu.O jei tiksliau-visa šeima stipriai spaudžiasi,taupo,dirbam su mama be išeiginių kad išlaikyti namus,pavalgyti ir kad šuniukams būtent šuniukams nieko netrūktų.Lieka nuskriausti vaikai,labai mažai pramogų,skanėstų,apie save jau nešneku net.O parodos-na man parodos tai kaip šventė,kaip savęs išbandymas ar teisingai auginu,ar teisingai auklėjus,treniruoju.Tai susitikimai su kitais veisėjais,patirties sėmimasis,mokymasis,gėrėjimasis kitų šuneliais,svajojimas apie dar geresnius kada nors.O kiek įdėta į saviškius ,tai niekada man mažiukai neatpirks,nekalbu apie jėgų,laiko atidavimą.Bet aš to noriu,man tai labai patinka.Tik gaila,kad labiau yra vertinamas pigumas,o ne kokybė...Na o nebijokit pirkti su dokumentais,juk niekas neliepia eiti į visas parodas.Atsirenki kelias kurios netoli namų vyksta,sudalyvauji 2-3,gauni puikiai,pasidarai tyrimus ir gali neiti.Tai nesudaro labai didelių išlaidų,pataupius kasdien po kelis litus galima sau tai leisti.Na kai siekiama čempiono,ar norima gerinti veislę,reklamuotis,tai sudaro didelių išlaidų.Tuo labiau kad šiuo metų šunų su dok kainos tikrai juokingai mažos.
Atgal į viršų Go down
http://www.blekas.weebly.com
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Aleksoto Spirgučiai - Page 26 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 26 EmptyTr. 04 28 2010, 17:42

Laura ir Ortana, as jus puikiai suprantu. Ir jus kaip turedamus dokumencius geriau galite ivertinti kas ir kaip (as gi net nepasiskaitau, nepasidomiu dokumntiniu suniuku islaikymu ir t.t.) As ir nesigincyju. O parodos tai tikrai turi traukti zmogu ir buti jam kaip svente, bet vat man taip nera Crying or Very sad As nejaukiai jauciuosi ten. As tiesiog kitokia nei jus. Del zmoniu paieskos pigumo , o ne kokybes ... tai negali ir ju klaltinti. Jus daug jegu pastangu dedate,kad nieko netruktu suniukams, o man uz viska svarbiau yra mano dukryte Wink Vos nepraradau jos pacioje nestumo pradzioje, todel dabar ji man kaip aukso luitas hhhh ir kaip manjake ja lepsinu (dar neaisku kas is jos isaugs hhhh ) Bet kolkas siuo gyvenimo tarpsniu as noriu visko jai (apie save ir nekalbu) Todel dabar neisivaizduoju kaip galeciau isigyti dokumentuota suniuka, o vaika palikti be rubu, be spektakliu, be konstruktoriu. Dukryte auga labai smalsi, todel labai megsta zurnalus vaikiskus, ir ju as jai ir negaliu nepirkti. Megsta pasakas, skanestus ir .t.t. O dar ji sirguliukas Crying or Very sad tai marios pinigeliu iseina vaistams. Laukiu vasaros kaip isganymo, gal jau sia vasara mes labai sustipresime ir galesime kita ziem jau apsieiti su minimumu vaistu doh
Zodziu as apie tikra dokumentuota suniuka svajoju ir dar ilgai svajosiu. Jug ji reikia ne tik isigyti, bet ir auginti, priziureti (saugoti nuo kojyciu luziu, kaip perskaitau kokios operacijos jiems kainuoja... pale ) O tam reikia laiko, finansu. Siuo metu abu siuos aspektus uzima mano dukryte What a Face Tai teks lukterti bent jau iki tol kol ji ismoks neskriausti suniuko /;:<a href=\
Atgal į viršų Go down
anz1984
super dalyvis
super dalyvis
anz1984


Gemini Miestas : svencioniu r.
Pranešimų skaičius : 1552
Join date : 2009-10-16
Age : 39

Aleksoto Spirgučiai - Page 26 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 26 EmptyTr. 04 28 2010, 18:31

dokumentiniai berniukai ne taip brangei ir kainuoja... uz 1000 lt maciau veislini... mergaites brangesnes...
o uzaugint manau kad labai brangu...
norejau paklaust, kiek kainuoja klubo mokestis? jis vienkertinis ar kas met moket reikia?
o ir dar... valstibei 15 procentu irgi moket reikia?
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Aleksoto Spirgučiai - Page 26 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 26 EmptyTr. 04 28 2010, 18:55

anz1984 rašo:
dokumentiniai berniukai ne taip brangei ir kainuoja... uz 1000 lt maciau veislini... mergaites brangesnes...
o uzaugint manau kad labai brangu...
Kad as berniuku nemyliu hhhh man mergytes mielesnes :fli:\'\'
Atgal į viršų Go down
anz1984
super dalyvis
super dalyvis
anz1984


Gemini Miestas : svencioniu r.
Pranešimų skaičius : 1552
Join date : 2009-10-16
Age : 39

Aleksoto Spirgučiai - Page 26 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 26 EmptyTr. 04 28 2010, 19:09

ir man meilesnes... Embarassed beto viena turiu jau Very Happy
Atgal į viršų Go down
Laura
super dalyvis
super dalyvis
Laura


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1881
Join date : 2009-10-11
Age : 43

Aleksoto Spirgučiai - Page 26 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 26 EmptyTr. 04 28 2010, 22:39

anz1984 rašo:
dokumentiniai berniukai ne taip brangei ir kainuoja... uz 1000 lt maciau veislini... mergaites brangesnes...
o uzaugint manau kad labai brangu...
norejau paklaust, kiek kainuoja klubo mokestis? jis vienkertinis ar kas met moket reikia?
o ir dar... valstibei 15 procentu irgi moket reikia?
Klubo mokestis metams 150lt.O uz ka valstybei moket tuos 15%?
Atgal į viršų Go down
anz1984
super dalyvis
super dalyvis
anz1984


Gemini Miestas : svencioniu r.
Pranešimų skaičius : 1552
Join date : 2009-10-16
Age : 39

Aleksoto Spirgučiai - Page 26 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 26 EmptyTr. 04 28 2010, 22:45

nes pardavus suniukus turi pelna... o is betkurio pelno turi 15 procentu uzmoket valstibei.
Atgal į viršų Go down
Laura
super dalyvis
super dalyvis
Laura


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1881
Join date : 2009-10-11
Age : 43

Aleksoto Spirgučiai - Page 26 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 26 EmptyTr. 04 28 2010, 22:49

anz1984 rašo:
nes pardavus suniukus turi pelna... o is betkurio pelno turi 15 procentu uzmoket valstibei.
OI,cia jau tegul Ortana atsako.dar neteko susidurti su pardavimais
Atgal į viršų Go down
Ortana
Senbūvis
Senbūvis
Ortana


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 2626
Join date : 2009-11-06
Age : 55

Aleksoto Spirgučiai - Page 26 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 26 EmptyTr. 04 28 2010, 23:26

Na jei gyveni iš šuniukų,reikia pirkti patentą.Man dar toli iki to,pelno kažina ar kada pasieksim hhhh Malonumas ir tiek.O klubo mokestis metams yra.Kiekvienam mieste nusistato.Nenori,gali ir nestoti.Tik tada nežinau kas tvarko kilmės dokumentus.O dėl meilumo,mūsų Blekas pats meiliausias yra iš visų,ot ir berniukas Laughing Čia gal didesnėms veislėms skirta tas meilumo skirstymas,jėgos rodymas.O Elis koks meilutis,negaliu atsidžiaugti aš juo.Ir tikrai perkant sau,ne dėl veisimo,tai tikrai nežiurėčiau kuri lytis.Dičkiai taip sutinku,nors vėlgi esu sutikus ir va labai patinų meilių,net bulterjerų.Vėlgi,kaip šunį mylėsi,kiek švelnumo pats įdėsi,tiek sugryž atgal.Mylėkit berniukus ir jie bus labai meilūs. Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.blekas.weebly.com
anz1984
super dalyvis
super dalyvis
anz1984


Gemini Miestas : svencioniu r.
Pranešimų skaičius : 1552
Join date : 2009-10-16
Age : 39

Aleksoto Spirgučiai - Page 26 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 26 EmptyTr. 04 28 2010, 23:31

meilus tai meilus... tik cipia kai kalyciu nori ir zimi teritorija rujos metu;) . kai Deizi rujos, abu su kelnaitem vaikscios doh
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Aleksoto Spirgučiai - Page 26 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 26 EmptyTr. 04 28 2010, 23:34

mano bernas(va) ir meilesnis nei merga,anas ir glostosi ir šukuojasi pats laikyt nereikia....
o del mokamu 15% pajamu tai pagal mane nuo 10000lt
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Aleksoto Spirgučiai - Page 26 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 26 EmptyKv. 04 29 2010, 01:00

O as berniuko vistiek nenoriu beet nesveika as siuo klausimu, nebent koks iskastruotas gi tada gal jau maziau rupseciu butu gi
As vistiek mieliau rinkciausi mergyte, galeciau ja ir isvalyti,kad nesiekti jokio pelno, bet vistiek noriu mergyte doh
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Aleksoto Spirgučiai - Page 26 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 26 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Aleksoto Spirgučiai
Atgal į viršų 
Puslapis 2640Pereiti prie : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Informacija apie mūsų šuniukus. :: Klubiečių šuniukai.-
Pereiti į:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions