Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Aleksoto Spirgučiai

Go down 
+32
TOI
chansons
Citrina
liutas81
INGA
TOYOTA
svetlana
Sima
Sida
Sciara
ryte
dziuditele
lgrebl
Simute17
Ausra
Bondas
mortale
Deire
Laura
Exit
banoli
simba3
Admin
Rinoja
Muse
jolantele28
anz1984
Ogis
lašelis
Perlytė
Piktozauras
Ortana
36 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next
AutoriusPranešimas
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Aleksoto Spirgučiai - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 31 EmptyKv. 06 03 2010, 02:49

oi Ortana nepyk, bet cia as su tavimi nesutiksiu... aisku tavo suniukai tau kaip vaikai, bet man mano vaikas svarbiau, jai tai nuperku visko, stai sau tai tikrai kartais galima ir pataupyti. Nors sakoma,kad taupydamas sau maistui (geram, sveikam) gali poto gerookai usirauti ant ligu ir ju gydymoi slaidu....
as nepamokslauju, o tik issakau savo nuomone asas
Atgal į viršų Go down
Ortana
Senbūvis
Senbūvis
Ortana


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 2626
Join date : 2009-11-06
Age : 55

Aleksoto Spirgučiai - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 31 EmptyPen. 06 04 2010, 02:17

Ne Blekas nepersivalgo,jam daug netelpa hhhh Suprantu,visi turi savo nuomones,aš visai nepykstu.Paprasčiausiai pataupoma picų,limonado,baulingo,atostogų,geresnio kasnio,rūbo saskaita,tai nėra labai blogai.Sau pietus nuimi darbe,smulkmeną kokią suvalgai,vandens ir gana.O gyvūnų saskaita,na kažkiek įmaišau pigesnio maisto katinams.Bet toyčikai,azijatė gauna kas priklauso,skiepus,vitaminus ir tt.Kai kitos negali praeit pro kokius apatinius dailius,o aš pro šunų prekes Laughing Kartais paskutinius atskaičiuoju kažką dailaus pamačius.Ir prekės tik tokios domina.Vaikai nealkani,kelionės buvo su klase,į filmą nueina kartais,mobilius turi.Per parodas būna ir skanėstų ir kepsnių ir limonado.
Atgal į viršų Go down
http://www.blekas.weebly.com
ryte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
ryte


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 736
Join date : 2010-03-12
Age : 57

Aleksoto Spirgučiai - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 31 EmptyPen. 06 04 2010, 02:45

As irgi sunkiai praeinu per gyvunu prekes,va siandien nupirkau suknyte savo mergytem kikoj,ir labai gerai jauciausi Very Happy anuku dar neturiu,tai kas belieka,puosti suniukus Laughing suknytes modelis paprastutis,galima ir paciai pasiuti.Kikoj maciau kinu kuoduotaji suniuka be plauku visai,labai idomi veisle,maziukas labai graziai atrode,o kaip jums tie suniukai?
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Aleksoto Spirgučiai - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 31 EmptyPen. 06 04 2010, 03:09

Ortana tai matau tu SAUNUOLE sugebi teisingai sudelioti pinigelius ir teisingai juos isleisti. O man stai kazkaip vis ju truksta,kad as visus savo planus igyvendinciau. Staiir suniuko taip norejosi tikro, bet... Na as vis tikiu ,kad eteis ir man grazios dienos Smile
Kaip supratau tavo vaikams ir visko uztenka thumb
O mano liga tai yra musu busto ciustymas ir dar dukrytes puoselejimas hhhh
oi bijau,kad tik lepunele mamyciuke nesigautu, bet jau taip as ja myliu cheers
Atgal į viršų Go down
Ortana
Senbūvis
Senbūvis
Ortana


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 2626
Join date : 2009-11-06
Age : 55

Aleksoto Spirgučiai - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 31 EmptyŠt. 06 05 2010, 03:07

Oi kiniečiai man super.Vietoj Zlotos vos nenupirkau.Bet paskui pagalvojau,kad viena veisle kolkas užsiimsiu,gerai išstudijuosiu,gal pavyks gerų atstovų išauginti.O tada gal dar ką bandysiu.Šiaip vis stebiu,svarstau.Aš būstą tai esu pamiršus.Gyvenu kaip gyvenu,remontų laabai bijau ir nenoriu.Nes labai atsibodo kol persikraustę tvarkėm daug ką.Atsibodo šimtui metų į priekį svetimi žmonės hhhh Dabar turiu rūpestį įsigyt gerą palapinę-pavėsinę parodoms.Pas daug ką mačiau,bet tinkamos vis nerandu.Tai lakstau,ieškau.Nupirkau tokią vaikams pasislėpt,daiktam pakišt.
Atgal į viršų Go down
http://www.blekas.weebly.com
ryte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
ryte


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 736
Join date : 2010-03-12
Age : 57

Aleksoto Spirgučiai - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 31 EmptyŠt. 06 05 2010, 21:10

As tai pirma karta pamaciau maziuka kinieciu suniuka,jis buvo tokio dydzio kaip toiterjeriukas,kojytes ilgos,lb idomus,ant galvytes kuokstas plaukuciu,ai visokiu grozybiu yra toj musu zemelei Very Happy visko ir neisigysi.Labai noreciau apsilankyt parodoje,butu puiki pramoga,bet savaitgaliais man darbas.Smagu Ortana kazka planuoti,kazko tai siekti,o kai jau pasieki tai ir smagu Very Happy (as kalbu apie jusu svajone naujaja palapine)
Atgal į viršų Go down
Ortana
Senbūvis
Senbūvis
Ortana


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 2626
Join date : 2009-11-06
Age : 55

Aleksoto Spirgučiai - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 31 EmptySk. 06 06 2010, 02:19

Na su palapine gal butume taip nenudegę saulėj.Sakiau radus ar užsakius tikrai pirksiu,praverčia tikrai.Na o ta mažoji-sudėjom kai kuriuos daiktus saugiau,vaikai pagulėjo kažkiek.Vis kažkokių daiktų parodoms prisižiūri,kaip palengvint šuniukų dalyvavimą,o ir pačiam pasilengvint.Na ką nusipirkau pavadėlį vedžioti du šuniukus.Na prastokai padarytas,sagtis sunki,bet tiks pradžiai.Kai šiandien Orletą taip išgyrė,na tikrai jau neduosiu niekam.Dar vienu procentu abejojau,bet dūšia vis kalbėjo -neduok.
Atgal į viršų Go down
http://www.blekas.weebly.com
ryte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
ryte


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 736
Join date : 2010-03-12
Age : 57

Aleksoto Spirgučiai - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 31 EmptySk. 06 06 2010, 03:52

Siandien buvau sutikus drauge,o jos desimtmete dukryte labai nori mazo toiterjeriuko,seimoje auga viena,tai manyciau su suniuku jai butu linksmiau.Drauge ir sako,duok mum auginti Brigute,tai dukra sako,uz jokius pinigus Briges neatiduotu,tiesiog manau kaip prisirisi prie gyvunelio tai issiskirti butu neimanomas dalykas.
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Aleksoto Spirgučiai - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 31 EmptySk. 06 06 2010, 04:02

ryte rašo:
Siandien buvau sutikus drauge,o jos desimtmete dukryte labai nori mazo toiterjeriuko,seimoje auga viena,tai manyciau su suniuku jai butu linksmiau.Drauge ir sako,duok mum auginti Brigute,tai dukra sako,uz jokius pinigus Briges neatiduotu,tiesiog manau kaip prisirisi prie gyvunelio tai issiskirti butu neimanomas dalykas.

affraid affraid affraid ne vieno savo ne už milijona beet beet beet beet beet
Atgal į viršų Go down
Ortana
Senbūvis
Senbūvis
Ortana


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 2626
Join date : 2009-11-06
Age : 55

Aleksoto Spirgučiai - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 31 EmptyPir. 06 07 2010, 01:59

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
http://www.blekas.weebly.com
Sciara
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Sciara


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 377
Join date : 2010-03-27
Age : 33

Aleksoto Spirgučiai - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 31 EmptyPir. 06 07 2010, 21:59

ryte rašo:
Siandien buvau sutikus drauge,o jos desimtmete dukryte labai nori mazo toiterjeriuko,seimoje auga viena,tai manyciau su suniuku jai butu linksmiau.Drauge ir sako,duok mum auginti Brigute,tai dukra sako,uz jokius pinigus Briges neatiduotu,tiesiog manau kaip prisirisi prie gyvunelio tai issiskirti butu neimanomas dalykas.
Mano mamai irgi už mūsų pilką kalytę Boni siūlė 1000lt vienas vyras, pamatęs tokią nematytą spalvą, kad parduotume - mama nė už ką nesutiko beet
Atgal į viršų Go down
Ortana
Senbūvis
Senbūvis
Ortana


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 2626
Join date : 2009-11-06
Age : 55

Aleksoto Spirgučiai - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 31 EmptyAntr. 06 08 2010, 03:14

Na Orletos kaina dabar dviguba. hhhh Sakiau kai kas teirausis juokais ir pasakysiu Vilniaus kainas,tegu stebisi.Bet jau neduočiau tikrai.
Atgal į viršų Go down
http://www.blekas.weebly.com
Exit
super dalyvis
super dalyvis
Exit


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2422
Join date : 2009-12-15
Age : 43

Aleksoto Spirgučiai - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 31 EmptyPir. 06 14 2010, 17:55

nuo pirmų dienelių matėsi Orletos grožis meile tikrai nesigalėsite pasilikę 4you 4you 4you

mamytė mano vis prašo Airutės duot auginti, bet aš niekaip negaliu sutikti What a Face
žinau kad lepinama būtų ir puikiai augtų, bet savanaudiškai neduodu Embarassed Embarassed

tiesa, buvau juk to spanieliuko. tai pasimetusi išėjau... grebl
nuvažiuoju, o ten tų grožių būrys doh viens už kitą gražesnis meile
o jau šeriasi doh visa apsipūkavusi išėjau What a Face

esmė tame, kad kol kalbėjom ir svarsčiau bendrasavininkystės sąlygas, gavau pasiūlymą Suspect
tarp tų parodinių lakstė viena bedokumentė What a Face šetau Very Happy graži, matosi grynaveislė, tik be dok ...
galvojau galvojau...su mama dar nutariau pasitarti ir išėjau tuščiom Rolling Eyes

paskui kelionės mano viena po kitos, taip ir neturi mamytė draugo iki dabar Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Ortana
Senbūvis
Senbūvis
Ortana


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 2626
Join date : 2009-11-06
Age : 55

Aleksoto Spirgučiai - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 31 EmptyPir. 06 14 2010, 18:59

Na kai būrys,tai aišku sunku išsirinkti.Bet paprastai kuris vienas labiau patinka,šiek tiek visada skiriasi visi gerai pažiurėjus.Gal mamai pačiai reikėjo važiuot.Mes kai Bleką pirkom,tai beveik gerai net nežiurinėjom.Buvo du broliukai,ėmėm šustresnį.Na kai mano buvo 4,tai vistiek šeimoj kiekvienas turėjom mylimuką. Laughing Man labiausiai ir lipo Orleta,nors visi savaip šaunūs,gražūs,idomūs.Duomenys parodoms geriausi matėsi pas Orletą,Orleaną.Gražiai,taisiklingai sudėti.Oniksas šaunus savo naglu charakteriu,sakė labai šaunus gražuolis užaugo.Orletos nenorėjau atiduot nuo pirmos akimirkos.Gal jei būtų kelios panelytės,gal būčiau tik vieną pasilikus.
Atgal į viršų Go down
http://www.blekas.weebly.com
Ortana
Senbūvis
Senbūvis
Ortana


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 2626
Join date : 2009-11-06
Age : 55

Aleksoto Spirgučiai - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 31 EmptyŠt. 06 19 2010, 02:44

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

Odrijaus fotosesija
Atgal į viršų Go down
http://www.blekas.weebly.com
Rinoja
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Rinoja


Cancer Miestas : Ukmergė
Pranešimų skaičius : 406
Join date : 2009-10-06
Age : 48

Aleksoto Spirgučiai - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 31 EmptyŠt. 06 19 2010, 03:05

grazios foto,nu neskiriu as ju visai doh Orletos nuo Odrijaus.
Atgal į viršų Go down
Ortana
Senbūvis
Senbūvis
Ortana


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 2626
Join date : 2009-11-06
Age : 55

Aleksoto Spirgučiai - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 31 EmptyŠt. 06 19 2010, 03:11

O čia vien Odrijaus nuotraukos Very Happy Pozavom svetainei,tai sakau ir čia pasirodykim. aciu
Atgal į viršų Go down
http://www.blekas.weebly.com
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

Aleksoto Spirgučiai - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 31 EmptyŠt. 06 19 2010, 03:44

Bet jam ausytes kaip ilgai neatsistoja Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
Ortana
Senbūvis
Senbūvis
Ortana


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 2626
Join date : 2009-11-06
Age : 55

Aleksoto Spirgučiai - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 31 EmptyŠt. 06 19 2010, 03:46

Na klijuojam,vit naudojam.Labai jau didelės visų ausys,kaip sparnai Laughing tai sunku pastayt.Bet jau gerėja.
Atgal į viršų Go down
http://www.blekas.weebly.com
Rinoja
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Rinoja


Cancer Miestas : Ukmergė
Pranešimų skaičius : 406
Join date : 2009-10-06
Age : 48

Aleksoto Spirgučiai - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 31 EmptyŠt. 06 19 2010, 11:55

Ortana rašo:
O čia vien Odrijaus nuotraukos Very Happy Pozavom svetainei,tai sakau ir čia pasirodykim. aciu
NA KAIP SAKANT SUSIDIRBAU.... Embarassed Embarassed NERA ZODZIU
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Aleksoto Spirgučiai - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 31 EmptyŠt. 06 19 2010, 19:09

Ortana rašo:
[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

Odrijaus fotosesija

na šita su katinu foto tai nereali hhhh kaip koks užkulisiu darbuotojas į kadrą patekęs netyčia žvengia
Atgal į viršų Go down
Ortana
Senbūvis
Senbūvis
Ortana


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 2626
Join date : 2009-11-06
Age : 55

Aleksoto Spirgučiai - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 31 EmptyŠt. 06 19 2010, 22:33

Name gyvena 6 katinai,tai vis kuris į kadrą papuola hhhh Kaip sakau kur eisi ten katiną sutiksi,be jų niekaip Laughing Odrijus irgi gan neblogas vaikis užaugo,kojelės gražios,nugara lygi,iš veiduko panašus į mamą,o būdo daugiau mamos naglumo,nors truputis tėčio atsargumo irgi yra.Auseles pastatysim,sutvirtinsim.
Atgal į viršų Go down
http://www.blekas.weebly.com
Ortana
Senbūvis
Senbūvis
Ortana


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 2626
Join date : 2009-11-06
Age : 55

Aleksoto Spirgučiai - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 31 EmptyTr. 06 23 2010, 14:19

Mūsų šaunuoliui Blekui šiandien 3 metukai!!! Very Happy Sveikinam savo šaunuolį berniuką,gražuolį tėtuką,mielą ožiuką!!!Labai dėkinga Birutei už Blekutį,už draugystę,už visas parodų šanias,laimingas dienas!!!Kaip smagu auginti toyčikus!!! clap Sėkmingų Joninių visiems!!! alus asa flower pasivaikščiojim foto :http://i19.one
Atgal į viršų Go down
http://www.blekas.weebly.com
Exit
super dalyvis
super dalyvis
Exit


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2422
Join date : 2009-12-15
Age : 43

Aleksoto Spirgučiai - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 31 EmptyTr. 06 23 2010, 14:27

Didžiausi, Gražiausi, Garsiausi Sveikinimai hapi hapi hapi

[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Exit
super dalyvis
super dalyvis
Exit


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2422
Join date : 2009-12-15
Age : 43

Aleksoto Spirgučiai - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 31 EmptyTr. 06 23 2010, 14:32

Ortana, jums į vieną liniuotę reikia po du šunelius susidėti 4you

Arielė galėtų priimti mažaja O 4you

O tam puslapiuke man rodo ir tris šunelius galima, bet panašaus amžiaus reiktų pasivaikščiojim

labai norisi matyti amžių, lyginti foto

Mano mažei šiandien pusmetis meile soske hapi
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Aleksoto Spirgučiai - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Aleksoto Spirgučiai   Aleksoto Spirgučiai - Page 31 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Aleksoto Spirgučiai
Atgal į viršų 
Puslapis 3140Pereiti prie : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Informacija apie mūsų šuniukus. :: Klubiečių šuniukai.-
Pereiti į:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions