Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Toiterjerė turės šuniukų

Go down 
+35
Pola
Coconut
lauriene
Nijolė
Dzekute
gyvatele
diasty
rituliukas25
Mėta
liutas81
aida
Angela
Viotinola
aishkutia
Ernesta
Sima
Simute17
Daiwyte
svetlana
TOYOTA
Laura
Sciara
ryte
mortale
dziuditele
Exit
Muse
banoli
Ortana
Rinoja
Admin
anz1984
simba3
Piktozauras
lašelis
39 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27  Next
AutoriusPranešimas
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 EmptySk. 01 22 2012, 22:31

lašelis rašo:
a, kas pas mane mūras? Nijolyt,žiurek kiek aš turiu kompanijos: keturi šunys,kate,5 vištos hhhh hhhh hhhh ir jie visi mano apkabinimas apkabinimas apkabinimas

Nieko sau,o patį pagrindinį [You must be registered and logged in to see this link.] pamiršot,ech tos moterys,kai turi nevertina,net neprisimena[You must be registered and logged in to see this link.]
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Ginta
super dalyvis
super dalyvis
Ginta


Leo Miestas : Joniskis
Pranešimų skaičius : 1032
Join date : 2010-08-28
Age : 51

Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 EmptySk. 01 22 2012, 23:46

Is kur Nioliuk tuos paveiksliukus trauki ?
Man irgi gerai kuo daugiau, bet kelionem tada sakes Smile
Atgal į viršų Go down
http://www.rustoi.weebly.com
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 EmptySk. 01 22 2012, 23:54

Ginta rašo:
Is kur Nioliuk tuos paveiksliukus trauki ?
Man irgi gerai kuo daugiau, bet kelionem tada sakes Smile
[You must be registered and logged in to see this link.]ai sėdžiu ir paišau hhhh
O dėl temos,tai gal pradžios neskaitėt,Dorytė jau savaitę vaidina mamą ar kas,nešioja guminį cypaliuką visur,naktį net išsigastų kai pradeda cypsėt,po anklode,inkščia,atsineša žaislą žiūri į mane ir tarsi verkia,jau nežinau ką daryti ir dar visai nevalgo[You must be registered and logged in to see this link.]
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Ortana
Senbūvis
Senbūvis
Ortana


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 2626
Join date : 2009-11-06
Age : 55

Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 EmptySk. 01 22 2012, 23:56

Man atrodo sterilizuokit.Nes nėštumas ne visada į sveikatą,ateis kita ruja,vėl norės.Tad jei nekergsit,tikrai neverta vargint kalytės.Karolytė va gyvena sveika,net berniukus dar vis myli,gerinasi,nesustorėjo,charakteris nepakito.Stebėkit išskyras,nes jei uždegimas,geriau operuoti.Sėkmės!!!
Atgal į viršų Go down
http://www.blekas.weebly.com
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 EmptyPir. 01 23 2012, 00:01

Ortana rašo:
Man atrodo sterilizuokit.Nes nėštumas ne visada į sveikatą,ateis kita ruja,vėl norės.Tad jei nekergsit,tikrai neverta vargint kalytės.Karolytė va gyvena sveika,net berniukus dar vis myli,gerinasi,nesustorėjo,charakteris nepakito.Stebėkit išskyras,nes jei uždegimas,geriau operuoti.Sėkmės!!!
Tai,kad ji dabar nerujoja ir net nežinau kada,nes viskas sutrikę,buvo tarsi ruja rugsėjo mėnesį,jei taip galima pavadinti,kad tai ruja[You must be registered and logged in to see this link.]
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 EmptyPir. 01 23 2012, 00:24

Nijolyt,pas mane [You must be registered and logged in to see this link.] grožiui,o visi žverunai ir ju priežiura ,mano susigedes
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 EmptyPir. 01 23 2012, 00:31

lašelis rašo:
Nijolyt,pas mane [You must be registered and logged in to see this link.] grožiui,o visi žverunai ir ju priežiura ,mano susigedes
Norėjau Opoloną idėt,bet galvoju čia ne ta tema,vėl gausiu barti,tai idėjau darbininką,bet už tai gerą vyruką thum
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 EmptyPir. 01 23 2012, 00:53

neber sveikatos pas mano Herakli....džiaugiuos kad pats dar juda susigedes ,nereik prižiuret
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 EmptyPir. 01 23 2012, 00:58

lašelis rašo:
neber sveikatos pas mano Herakli....džiaugiuos kad pats dar juda susigedes ,nereik prižiuret

Jau rimtai parašysiu,linkiu sveikatos brangiausiam,o Lašeliui stiprybės,bėgu Chorų karai transliaciją tiesioginę turiu
[You must be registered and logged in to see this link.]
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 EmptyPir. 01 23 2012, 01:06

ačiukas Nijolyt bučkis
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 EmptyPir. 01 23 2012, 01:20

ryte rašo:
kazkaip labai tikejau,kad viskas bus gerai,taip ir buvo Very Happy
Vat ir as sakiciau baisybes ir buvau 100 proc isitikinusi, jau ,kad mano Tinuska tikrai visus pati isigimdys

ryte rašo:
tam reikia pasiruosti,viska issiklausineti.
Tai gerai kai su daktaru buvau sutarusi ir visa laika kalbejau telefonu, nesupyko, durna boba neisvadino. Bet va pasirodo nevisada gali zinoti kaip viskas baigsis... Gerai, kad antras isliko Suspect

Nijoliuk - mano Tinai kai buvo pirmas netikras nestumas, tai jai papynai baisiai dideli buvo pasidare, tai as gelbejausi dienai (nors rekomenduoja net para ar dvi) palikusi be maisto ir be vandens.Ir tikrai jau vakare jos papiukai eme minkstei , mazeti ir ji kazkaip pati ramesne patapo.

Dar turiu toki klausimuka zinovem (arba taip mananciom) kaip manote kodel abu suniukai Tinai gime dideli? Ir gal kas supranta genetika????

Atgal į viršų Go down
ryte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
ryte


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 736
Join date : 2010-03-12
Age : 57

Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 EmptyPir. 01 23 2012, 02:45

As kaip nedidele zinove,bet galvoju jei du,tai ir didesni,jei butu daugiau suniuku,automatiskai jie butu mazesni ir butu lengviau isgimdyti,o gal yra ir ne taip,gal nuo genetikos priklauso gi pas mus buvo trys,pirmas lindo sunkiau,Rinte nusoko nuo lovos ir kakojimo poza pagimde,o kiti du isleke kaip kulkos Very Happy visada maniau,kad tik mazo svorio kalytes sunkiai gimdo,reikia cezario pjuvio ir tt.
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 EmptyPir. 01 23 2012, 02:51

ka tu toj genetikoj nori suprast?
nežinom nei Tonio šaknu nei Tinkio What a Face
reik džiaugtis tuom ka turim beet , o turim daug,sveika Tinki ir leliuka apkabinimas apkabinimas apkabinimas
Atgal į viršų Go down
Ortana
Senbūvis
Senbūvis
Ortana


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 2626
Join date : 2009-11-06
Age : 55

Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 EmptyPir. 01 23 2012, 03:17

Visgi manau mažiukų dydį lemia tėvų,protėvių genai ir kraujų sutarimas tarpusavyje.Dar kelis gramus galima sumažint ribojant kalytei maistą,bet kaulai nuo to nepriklauso.
Atgal į viršų Go down
http://www.blekas.weebly.com
ryte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
ryte


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 736
Join date : 2010-03-12
Age : 57

Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 EmptyPir. 01 23 2012, 03:30

lašelis rašo:
ka tu toj genetikoj nori suprast?
nežinom nei Tonio šaknu nei Tinkio What a Face
reik džiaugtis tuom ka turim beet , o turim daug,sveika Tinki ir leliuka apkabinimas apkabinimas apkabinimas
Banoli,geriausias tai Laselio atsakymas,man patiko thumb sveikas Tinkis ir dievo kurinys leliukas Very Happy ,patiko nuotrauka,cia viskas mano Smile sosk
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 EmptyPir. 01 23 2012, 04:26

Aciu uz jusu nuomones aciu
lašelis rašo:
ka tu toj genetikoj nori suprast?
nežinom nei Tonio šaknu nei Tinkio What a Face
reik džiaugtis tuom ka turim beet , o turim daug,sveika Tinki ir leliuka apkabinimas apkabinimas apkabinimas
thumb
Atgal į viršų Go down
juozas
Naujokas
Naujokas
juozas


Taurus Miestas : telsiai
Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2012-06-12
Age : 55

Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 EmptySk. 03 24 2013, 01:42

labas visiems.mergyte Lunai 11men.Rmziukas-5metai.na,zodziu,nenusaugojom.keleta kartu buvo sukibe.ar gali buti,kad mergyte nepastojo,nes jau menuo praejo po sueities,bet jokiu pasikeitimu nesimato,nebent tai,kad miega daug ir apetitas pablogejes.pilvo jokio nesimato,o ir pieno liaukos nepadidejusios..aciu uz pasisakymus
Atgal į viršų Go down
anz1984
super dalyvis
super dalyvis
anz1984


Gemini Miestas : svencioniu r.
Pranešimų skaičius : 1552
Join date : 2009-10-16
Age : 39

Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 EmptySk. 03 24 2013, 02:05

Manau kad nescia. Pilvukas pradeda augt po menesio.
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 EmptySk. 03 24 2013, 02:10

bus,nepergyvenk....ruoškites tapt seneliais
Atgal į viršų Go down
Laura
super dalyvis
super dalyvis
Laura


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1881
Join date : 2009-10-11
Age : 43

Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 EmptySk. 03 24 2013, 02:12

Ankstokai aisku susibego,bet jau yra kaip yra.Pilvukas pradeda matytis nuo 5 savaites tik.
Atgal į viršų Go down
juozas
Naujokas
Naujokas
juozas


Taurus Miestas : telsiai
Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2012-06-12
Age : 55

Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 EmptySk. 03 24 2013, 02:18

kazkaip lyg ir baisoka darosi-tokia maza dar atrodo..bet nei vemia,nei jauciasi blogai.buna ir laksto ir sokineja.tik keista,kad labai daug miega.ar reiketu nuvezti pas veterinara pasirodyti?
Atgal į viršų Go down
Laura
super dalyvis
super dalyvis
Laura


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1881
Join date : 2009-10-11
Age : 43

Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 EmptySk. 03 24 2013, 02:30

nebutina vezti jei viskas tvarkoje.kai pilvukas prades rysketi,pradekit maitinti jauniems suniukams skirtu sausiaku(jei maitinat nenaturaliu maistu)
ir aisku reiktu jau rimtai pagalvoti ka daryti per sekancia ruja.nes suziureti yra tikrai labai sunku porelia namie.
Atgal į viršų Go down
juozas
Naujokas
Naujokas
juozas


Taurus Miestas : telsiai
Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2012-06-12
Age : 55

Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 EmptySk. 03 24 2013, 02:36

jau kita ruja berneliui neberupes-nutarem su zmona bachuriuka kastruoti...kaip ziurit i toki reikala?
Atgal į viršų Go down
juozas
Naujokas
Naujokas
juozas


Taurus Miestas : telsiai
Pranešimų skaičius : 50
Join date : 2012-06-12
Age : 55

Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 EmptySk. 03 24 2013, 03:18

koki skaiciu suniuku vidutiniskai atsivada kalyte?
Atgal į viršų Go down
anz1984
super dalyvis
super dalyvis
anz1984


Gemini Miestas : svencioniu r.
Pranešimų skaičius : 1552
Join date : 2009-10-16
Age : 39

Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 EmptySk. 03 24 2013, 03:46

ivairiai, nuo 1 iki 4 Very Happy
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Toiterjerė turės šuniukų   Toiterjerė turės šuniukų - Page 24 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Toiterjerė turės šuniukų
Atgal į viršų 
Puslapis 2427Pereiti prie : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25, 26, 27  Next
 Similar topics
-
» Suniuku ruja
» Šuniukų žagsulys
» Šuniuku ligos
» Šuniukų miego trukmė
» pirmasis suniuku maitinimas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Informacija apie mūsų šuniukus. :: Sveikata-
Pereiti į:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions