Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 parduodu batukus,tašytes,drabuželius

Go down 
+47
Mazas
Daiwyte
Indrė
Greta
Briliantik
tititana
Dzekute
Viotinola
dange126
doviliukas
natali
Muza
sigituke
Astina - Asti
Robis
Jurga
Coconut
Beta
rutaiga
Orixe
Dan25
*Cile*
rituliukas25
Oxygen
pupa
anz1984
Ginta
Disha
Ortana
Nijolė
Muse
Egleee
ryte
banoli
Zivile
Angela
lašelis
gucci
Diana
Bondas
Justinappp
Ernesta
Citrina
Exit
liutas81
Piktozauras
Laura
51 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next
AutoriusPranešimas
liutas81
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
liutas81


Leo Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 604
Join date : 2010-01-17
Age : 43

parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduodu batukus,tašytes,drabuželius   parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 EmptyPen. 09 03 2010, 00:59

siule alytui uz45lt,bet manu kad jie nukrenta,sake siuncia jai nori tai www.skelbiu.lt alytus sandra vardas, o jai numegzti o apacioi ant paduko kokia gal oda prisiuti gal gerai butu
Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 38

parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduodu batukus,tašytes,drabuželius   parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 EmptyPen. 09 03 2010, 03:44

as maciau skelbima (jei neklystu skelbiu.lt) po 35 batukus parduoda ivairiu dydziu.
Atgal į viršų Go down
Diana
Dalyvis
Dalyvis
Diana


Gemini Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 255
Join date : 2010-07-16
Age : 52

parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduodu batukus,tašytes,drabuželius   parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 EmptyPen. 09 03 2010, 03:58

o ar kieno nors suniukai nesioja ziema tuos batukus, ar patogu, ar nekrenta? Nes as irgi mastau, ar reikia mums tu batuku
Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 38

parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduodu batukus,tašytes,drabuželius   parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 EmptyPen. 09 03 2010, 04:07

Diana rašo:
o ar kieno nors suniukai nesioja ziema tuos batukus, ar patogu, ar nekrenta? Nes as irgi mastau, ar reikia mums tu batuku

manau kad kaip ir prie rubeliu reikia pratinti nuo mazu dienu, tada gal normaliai. bet cia dar priklauso nuo to ar ziema reikaliuku i lauka vedat daryt, nes jei ne tai nezinia kam tada ir tu batuku reikia. nebent kad rudeni kojyciu nesuslaptu.
Atgal į viršų Go down
Diana
Dalyvis
Dalyvis
Diana


Gemini Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 255
Join date : 2010-07-16
Age : 52

parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduodu batukus,tašytes,drabuželius   parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 EmptyPen. 09 03 2010, 13:15

i lauka tai bandysim vest ir ziema kai nebus labai salta, tik negaliu zinot, ar vaikscios, nes musu princese jau dabar nelabai nori eit i lauka - jai jau salta - isispyria ir neina neeeeee , reikia nest
Bet as norejau suzinot, gal kas galetu pasidalint patirtim kas jau dejo batukus savo suniukui ir kaip sis elgesi
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduodu batukus,tašytes,drabuželius   parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 EmptySk. 09 05 2010, 21:03

Citrina rašo:
gal kas zino kur pigiu batuku butu galima isigyt?tik is siauliu butu patogiau nes galetume kad pasimatuot
Nu nezinau...nelabai jie patenkinti su tais batais,kiek zinau kas nusipirke tai tik tam kartui uzdeda,nei vienas suo neina su jais.Jei nori tai pabandyk su kojinytem,bet ir tai neina-issiskecia ir stovi kaip ikalti hhhh
Atgal į viršų Go down
gucci
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
gucci


Aries Miestas : anglija
Pranešimų skaičius : 653
Join date : 2010-08-28
Age : 41

parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduodu batukus,tašytes,drabuželius   parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 EmptyŠt. 09 18 2010, 17:42

labas justinappp maciau , kad turi grazia tase suniukam, gal gali pasakyti kur pirkai. ačiu
Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 38

parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduodu batukus,tašytes,drabuželius   parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 EmptyŠt. 09 18 2010, 18:03

laba Smile isbandziau as ne viena tase suniukams, bet nelabai man pritiko Smile o sia juoda su spalvotais piesiniais tase neskirta suniukams, as tik ja pritaikiau (idedu tvirta pagrinda, adijaliuka, pritvirtinu pavadi kad prisegciau). ji siaip patogi, nes per virsu, o ne per sona atsisega, ir dar yra vietos ir saviems daiktams susideti, nereikia atskiro rankinuko. pirkau tai ta tase kelioniniu tasiu skyriuj Smile tai cia manu kiekviena gali kazka panasaus susigalvoti Smile ir dar pigiau kai kurias galima gauti nei specializuotas suniukams Smile
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduodu batukus,tašytes,drabuželius   parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 EmptyŠt. 09 18 2010, 18:25

ei o kur ta taše galima pamatyt Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
gucci
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
gucci


Aries Miestas : anglija
Pranešimų skaičius : 653
Join date : 2010-08-28
Age : 41

parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduodu batukus,tašytes,drabuželius   parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 EmptyŠt. 09 18 2010, 19:03

Atgal į viršų Go down
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduodu batukus,tašytes,drabuželius   parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 EmptyŠt. 09 18 2010, 19:05

gucci2 rašo:
nes as ieskojau cia http://www.puppyangels.eu/lt/prekes-gyvunams/krepsiai-petnesos

Na pas mane kitoks poziuris i tokius rozinius dalykus, bet man butu geda vaikscioti su bet kuria tase is sio psl Smile
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
gucci
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
gucci


Aries Miestas : anglija
Pranešimų skaičius : 653
Join date : 2010-08-28
Age : 41

parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduodu batukus,tašytes,drabuželius   parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 EmptyŠt. 09 18 2010, 19:10

o kam nepritiko tau ar suniukams
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduodu batukus,tašytes,drabuželius   parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 EmptyŠt. 09 18 2010, 19:10

Atgal į viršų Go down
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduodu batukus,tašytes,drabuželius   parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 EmptyŠt. 09 18 2010, 19:20

gucci2 rašo:
o kam nepritiko tau ar suniukams

Jei cia man klausimas, tai as renku tase ne suniukai hhhh siai nieko pries neturiu kam grazu, bet tiesiog man tokie dalykai negrazus Smile
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduodu batukus,tašytes,drabuželius   parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 EmptyŠt. 09 18 2010, 19:20

gucci2 rašo:
o kam nepritiko tau ar suniukams

Jei cia man klausimas, tai as renku tase ne suniukai hhhh siai nieko pries neturiu kam grazu, bet tiesiog man tokie dalykai negrazus Smile
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
gucci
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
gucci


Aries Miestas : anglija
Pranešimų skaičius : 653
Join date : 2010-08-28
Age : 41

parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduodu batukus,tašytes,drabuželius   parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 EmptyŠt. 09 18 2010, 19:22

man sita gal nieko, bet nepamaciusi tikrovej nenoreciau pirkti http://www.puppyangels.eu/lt/prekes-gyvunams/krepsiai-petnesos/2/krepsis-818
Atgal į viršų Go down
gucci
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
gucci


Aries Miestas : anglija
Pranešimų skaičius : 653
Join date : 2010-08-28
Age : 41

parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduodu batukus,tašytes,drabuželius   parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 EmptyŠt. 09 18 2010, 19:23

gal zinote kitu psl kur galima paziureti
Atgal į viršų Go down
gucci
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
gucci


Aries Miestas : anglija
Pranešimų skaičius : 653
Join date : 2010-08-28
Age : 41

parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduodu batukus,tašytes,drabuželius   parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 EmptyŠt. 09 18 2010, 19:26

Esklingen rašo:
gucci2 rašo:
nes as ieskojau cia http://www.puppyangels.eu/lt/prekes-gyvunams/krepsiai-petnesos

Na pas mane kitoks poziuris i tokius rozinius dalykus, bet man butu geda vaikscioti su bet kuria tase is sio psl Smile
tai nieks ir nekalba butent apie rozines tases
Atgal į viršų Go down
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduodu batukus,tašytes,drabuželius   parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 EmptyŠt. 09 18 2010, 19:28

gucci2 rašo:
Esklingen rašo:
gucci2 rašo:
nes as ieskojau cia http://www.puppyangels.eu/lt/prekes-gyvunams/krepsiai-petnesos

Na pas mane kitoks poziuris i tokius rozinius dalykus, bet man butu geda vaikscioti su bet kuria tase is sio psl Smile
tai nieks ir nekalba butent apie rozines tases

As ir nesakiau kad butent apie rozinius, cia tosiog apibudinimas ir tiek Smile
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 38

parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduodu batukus,tašytes,drabuželius   parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 EmptyŠt. 09 18 2010, 21:03

na tases suniukams gal ir tiko, bet man tose tasese budavo nepatogu juos nesti. pvz kai priekyje iskirpimas yra, tada Tonis susideda ten letenas ir galvyte ir tase persisveria i prieki. o tada man reikia laikyti, kad jis neiskristu is ten. o kai suo virsuj gali galva iskisti, tada svorio centras normalus buna ir nereikia papildomai tases prilaikyti ir man normaliai nest buna.

del puppy angels tasiu tai nzn.. siaip jos gal ir nieko, juicy couture jeigu originalios tases, tai jos pakankamai kokybiskos. bet man pati firma ir ideja ju nepatinka, jie priperka pas kinus tu prekiu ir cia perparduoda su dideliu antkainiu. bet del tasiu tai nemanau kad jos cia originalios, nes tikras originalas juicy couture yra gerokai brangesnis, o uz padielkas tiek moketi tai nematau prasmes. as turguj ta savo tase gal uz 50 litu nupirkau, idejau is kitos sunu tases kieta pagrinda su kailiuku, adijaliuka, pritaisau taip pavadi kad butu galima prisegti uz antkaklio ir neissoktu suo ir manu kad turiu kur kas geresni varianta nei yra siuloma tos firmos.
na bet kiekvienas renkasi jam priimtina varianta, kitiems manau patogu ir spec tases sunims Smile
Atgal į viršų Go down
gucci
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
gucci


Aries Miestas : anglija
Pranešimų skaičius : 653
Join date : 2010-08-28
Age : 41

parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduodu batukus,tašytes,drabuželius   parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 EmptyŠt. 09 18 2010, 21:08

Justinappp rašo:
na tases suniukams gal ir tiko, bet man tose tasese budavo nepatogu juos nesti. pvz kai priekyje iskirpimas yra, tada Tonis susideda ten letenas ir galvyte ir tase persisveria i prieki. o tada man reikia laikyti, kad jis neiskristu is ten. o kai suo virsuj gali galva iskisti, tada svorio centras normalus buna ir nereikia papildomai tases prilaikyti ir man normaliai nest buna.

del puppy angels tasiu tai nzn.. siaip jos gal ir nieko, juicy couture jeigu originalios tases, tai jos pakankamai kokybiskos. bet man pati firma ir ideja ju nepatinka, jie priperka pas kinus tu prekiu ir cia perparduoda su dideliu antkainiu. bet del tasiu tai nemanau kad jos cia originalios, nes tikras originalas juicy couture yra gerokai brangesnis, o uz padielkas tiek moketi tai nematau prasmes. as turguj ta savo tase gal uz 50 litu nupirkau, idejau is kitos sunu tases kieta pagrinda su kailiuku, adijaliuka, pritaisau taip pavadi kad butu galima prisegti uz antkaklio ir neissoktu suo ir manu kad turiu kur kas geresni varianta nei yra siuloma tos firmos.
na bet kiekvienas renkasi jam priimtina varianta, kitiems manau patogu ir spec tases sunims Smile
reikes ir man pasiziureti kokia cia tase galima pritaikyti tam maziukui aciu uz patarimus
Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 38

parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduodu batukus,tašytes,drabuželius   parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 EmptyŠt. 09 18 2010, 21:16

tai nera uz ka Smile man tai tikrai pasiseke su ta tase nutaikyti Smile svrabiausia kad per virsu atsisegtu ir kad turetum koki kieta pagrinda isideti Smile
laseli o ta mano tase tai gali mano temelej nuotraukose pamatyti Smile
Atgal į viršų Go down
gucci
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
gucci


Aries Miestas : anglija
Pranešimų skaičius : 653
Join date : 2010-08-28
Age : 41

parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduodu batukus,tašytes,drabuželius   parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 EmptyŠt. 09 18 2010, 21:22

[quote="Justinappp"]tai nera uz ka Smile man tai tikrai pasiseke su ta tase nutaikyti Smile svrabiausia kad per virsu atsisegtu ir kad turetum koki kieta pagrinda isideti Smile
laseli o ta mano tase tai gali mano temelej nuotraukose pamatyti Smile[/quote
maciau labai grazi linksma
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduodu batukus,tašytes,drabuželius   parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 EmptySk. 09 19 2010, 23:40

sveiki,ar dar turit raudona lietpalti?
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduodu batukus,tašytes,drabuželius   parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 EmptySk. 09 19 2010, 23:48

zilvis77 rašo:
sveiki,ar dar turit raudona lietpalti?

o kieno čia klausi?
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: parduodu batukus,tašytes,drabuželius   parduodu batukus,tašytes,drabuželius - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
parduodu batukus,tašytes,drabuželius
Atgal į viršų 
Puslapis 227Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next
 Similar topics
-
» Mezgu drabuzelius
» PARDUODU TOITERJERIUKUS
» Parduodu rusu toiterjera
» parduodu šuns tualeta
» Darau ir parduodu sventinius vainikelius

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Skelbimai :: Parduodu/Dovanoju-
Pereiti į:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions