Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Šuo visur kartu

Go down 
+31
deeim
lauriene
rituliukas25
Nijolė
Loretukas147
liutas81
Dzekute
Coconut
Angela
sigituke
gerduteaaa123
vestuliukas
Pinkis
chansons
TOYOTA
ryte
Bondas
banoli
Muse
Ortana
Laura
Exit
lašelis
Piktozauras
anz1984
simba3
Deire
Rinoja
Admin
Perlytė
Daiwyte
35 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutoriusPranešimas
sigituke
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
sigituke


Cancer Miestas : vilnius
Pranešimų skaičius : 472
Join date : 2011-08-22
Age : 38

Šuo visur kartu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 6 EmptyKv. 12 22 2011, 22:43

vaziuosim antra klase, nes nemanau, kad yra pirmos klases iki siauliu hhhh hhhh o boksas butinas? krepsio neuztenka?
jauciu prasinesiu slapcia ir niekas nieko nepasakys hhhh nei jis pas mane loja nei ka hhhh
Atgal į viršų Go down
lauriene
Dalyvis
Dalyvis
lauriene


Taurus Miestas : Kupiškis
Pranešimų skaičius : 217
Join date : 2011-12-19
Age : 36

Šuo visur kartu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 6 EmptyPen. 12 23 2011, 00:23

man kiek teko vaziuot su traukiniu, bet paprastu tuo, tai nei bilieto pirkau, nei dežei laikiau, aš net neturiu BOKSO :DDDD
Atgal į viršų Go down
sigituke
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
sigituke


Cancer Miestas : vilnius
Pranešimų skaičius : 472
Join date : 2011-08-22
Age : 38

Šuo visur kartu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 6 EmptyPen. 12 23 2011, 00:58

as net nzn kokie traukiniai yra paprasti, o kokie ne Very Happy vilnius-siauliai, speju paprastas? nu Riesutelis nedidelis, vaziuosim vakare, ilipsim tylom ir islipsim hhhh
Atgal į viršų Go down
lauriene
Dalyvis
Dalyvis
lauriene


Taurus Miestas : Kupiškis
Pranešimų skaičius : 217
Join date : 2011-12-19
Age : 36

Šuo visur kartu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 6 EmptyPen. 12 23 2011, 01:04

tie paprasti tai dyzeliniai, su mediniais suolais Very Happy
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Šuo visur kartu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 6 EmptyPen. 12 23 2011, 01:15

nugi tinka ir taštiukas,bile jis po vagona nelakstytu....itariu jusu traukinys bus 3 kl ,tai nemokamas musu šuniukams hhhh hhhh hhhh . Geriau prieš perkant bilieta sau ,parodyk ir keleivi,kasininke tikrai pasakys ar reik,o pikta boba kontroliere jusu tikrai neišlaipins iš traukinio....jos ten susisiekia telefonu jei ka
Atgal į viršų Go down
sigituke
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
sigituke


Cancer Miestas : vilnius
Pranešimų skaičius : 472
Join date : 2011-08-22
Age : 38

Šuo visur kartu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 6 EmptyPen. 12 23 2011, 01:54

raso kad antros klases hhhh nu jo, tam, kad isvengciau problemu reiks kasoje pasirodyti mums aciu dekoju mergaites aciu aciu
Atgal į viršų Go down
deeim
Naujokas
Naujokas
deeim


Virgo Miestas : panevėžys
Pranešimų skaičius : 9
Join date : 2012-06-04
Age : 29

Šuo visur kartu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 6 EmptyTr. 06 13 2012, 13:39

Labas rytas. Mūsų mažylė labai greit apsiprato naujuose namuose, labai greit nustojo cypti, labai mus pamilo. Esam 4 asmenų šeima - ji penktoji. Aš žadu 19dieną išvažiuoti į UK ir būti ten kokį mėnesį, aišku ji liks su kitais šeimos nariais. Kilo klausimas, ar dar pažins mane Džilė, kai grįšiu? Very Happy galbūt juokingai skamba, bet niekad dar nesam turėję šuniuko ir va visiokie klausimukai kyla. : klaus
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Šuo visur kartu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 6 EmptyTr. 06 13 2012, 15:41

kiek laiko daba mažylei?
Šiaip šunys mus atpažysta iš kvapo,balso eisenos sukeltu garsu,ir+t.t,..tokie dalykai nesikeičia,o jie prisimena.
Atgal į viršų Go down
deeim
Naujokas
Naujokas
deeim


Virgo Miestas : panevėžys
Pranešimų skaičius : 9
Join date : 2012-06-04
Age : 29

Šuo visur kartu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 6 EmptyTr. 06 13 2012, 17:01

2,5mėn. mano Džilei. Smile
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Šuo visur kartu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 6 EmptyTr. 06 13 2012, 17:21

jei pamirš tai iš naujo susipažins.
Atgal į viršų Go down
deeim
Naujokas
Naujokas
deeim


Virgo Miestas : panevėžys
Pranešimų skaičius : 9
Join date : 2012-06-04
Age : 29

Šuo visur kartu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 6 EmptyTr. 06 13 2012, 17:30

reiks per skype bendrauti Very Happy
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Šuo visur kartu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 6 EmptyTr. 06 13 2012, 20:58

visai nebloga mintis,man čikis visada paskambina kai tik randa neužrakinta telefona,daba ir sms išmoko atsiust. Tiesa teksto jame nebuna,bet dar išmoks
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Šuo visur kartu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 6 EmptyTr. 06 27 2012, 22:41

lašelis rašo:
Tiesa teksto jame nebuna,bet dar išmoks
hhhh thumb cia geras Very Happy
Atgal į viršų Go down
Dan25
Naujokas
Naujokas
Dan25


Leo Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 42
Join date : 2010-04-30
Age : 43

Šuo visur kartu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 6 EmptyPir. 07 02 2012, 20:29

Laba. Gal kartais zinote ar galima vestis suniuka i papludimi? Planuojame vaziuoti i Sventaja
Atgal į viršų Go down
Coconut
super dalyvis
super dalyvis
Coconut


Virgo Miestas : Vilnius - Kaunas
Pranešimų skaičius : 915
Join date : 2011-01-18
Age : 36

Šuo visur kartu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 6 EmptyTr. 07 04 2012, 02:45

Dan25 rašo:
Laba. Gal kartais zinote ar galima vestis suniuka i papludimi? Planuojame vaziuoti i Sventaja

Negalima. Mes vakar iš pajūrio grįžom, prie kiekvieno menkiausio įėjimo į pliažą ženklas "šunims draudžiama", bet kiti eina su šunim, mes irgi nusinešdavom kartais, o vakarais išvis visas papludimys pilnas šunų laksto Very Happy
Atgal į viršų Go down
Jurga
super dalyvis
super dalyvis



Cancer Miestas : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 1101
Join date : 2010-09-20
Age : 51

Šuo visur kartu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 6 EmptyTr. 07 04 2012, 13:36

Šiandieniniam Lietuvos ryte yra straipsniukas -

[You must be registered and logged in to see this link.]
Atgal į viršų Go down
Coconut
super dalyvis
super dalyvis
Coconut


Virgo Miestas : Vilnius - Kaunas
Pranešimų skaičius : 915
Join date : 2011-01-18
Age : 36

Šuo visur kartu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 6 EmptyTr. 07 04 2012, 15:42

Jurga rašo:
Šiandieniniam Lietuvos ryte yra straipsniukas -

[You must be registered and logged in to see this link.]

Verkia dėl teršimo fol juk šiaip ar taip reikia visada ir visur susirinkt tas išmatas, nesvarbu ar papludimy ar prie seimo rūmų. Rūpintis, kad tavo šuo aplinkinių negasdintų irgi ne tik papludimy reikia. Žodžiu leistų į tuos pliažus ir baustų už tai, kad nesugebi pasirūpinti, kad tavo šuo netrukdytų kitiem. O į tokį pliažą kuriame visi atsiveda savo visur šik...čius, lojančius, puolančius ir smėlį į akis pilančius šunis tai ir aš pati ne itin norėčiau eit.

Pavažiuokit iki Latvijos pliažų, visai šalia Šventosios, ten išvis tuščia, ir patiems nereiks ieškot kur rankšluostuką pasitiest, ir šunys laisvai lakstys ir svetimi vaikai smėlio pilių ant galvos nestatys Wink Very Happy sunny sunny sunny
Atgal į viršų Go down
RŪTABA
Naujokas
Naujokas
RŪTABA


Aries Miestas : Klaipeda
Pranešimų skaičius : 76
Join date : 2011-12-07
Age : 49

Šuo visur kartu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 6 EmptyPen. 10 05 2012, 04:12

O man Bekuciukas pabuna namie viena, neloja. Todel stengiames nevest i svetimas vietas. Cia kaip ir privalumas. Beeet.... Turiu kt.beda, ji bijo svetimu zmoniu ir sunu. Ant visu loja. Turi buti atstumas, o jei pradedu klb.su kaiminka, tai perloja mane, negaliu kalbet. Ant mano giminiu ir mamos irgi loja, nezn.ka reikes daryt, jei turesim kur isvykt. Pvz.i tolima kelione (uzsieni) kas ja man tada paziures confused vedimas
Atgal į viršų Go down
Coconut
super dalyvis
super dalyvis
Coconut


Virgo Miestas : Vilnius - Kaunas
Pranešimų skaičius : 915
Join date : 2011-01-18
Age : 36

Šuo visur kartu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 6 EmptyPen. 10 05 2012, 14:30

Taigi ji bijo, nes nepratus, nesocializuota, dėl to ir panikuoja - bijo žmonių ir šunų.
Jei nenorit, kad taip būtų tai leiskit jai ir kitose aplinkose dažniau pabūti, pabendrauti su kitais žmonėm ir šunim Very Happy
Atgal į viršų Go down
ryte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
ryte


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 736
Join date : 2010-03-12
Age : 57

Šuo visur kartu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 6 EmptyKv. 12 13 2012, 22:32

Su Rintuku buvom nueje i Kauno rotuse pasiziureti Dzordanos Butkutes vestuviu ir patekom i foto galerija Very Happy alfa.lt prasom pasiziureti Very Happy buvo labai smagu Smile
Atgal į viršų Go down
Jurga
super dalyvis
super dalyvis



Cancer Miestas : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 1101
Join date : 2010-09-20
Age : 51

Šuo visur kartu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 6 EmptyKv. 12 13 2012, 22:50

Oi,varau pažiūrėti kaip ten Rytė su Rintule su žvaigždėm pozavo ploja
Atgal į viršų Go down
ryte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
ryte


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 736
Join date : 2010-03-12
Age : 57

Šuo visur kartu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 6 EmptyKv. 12 13 2012, 22:58

Taip taip,tiesiog paprasiau Smile lb norejau Very Happy o mes ten ryskios Very Happy esu Dzordanos Butkutes fane Very Happy
Atgal į viršų Go down
Coconut
super dalyvis
super dalyvis
Coconut


Virgo Miestas : Vilnius - Kaunas
Pranešimų skaičius : 915
Join date : 2011-01-18
Age : 36

Šuo visur kartu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 6 EmptyAntr. 01 28 2014, 16:05

[You must be registered and logged in to see this link.]

Informacija apie šunims draugiškas vietas didžiuosiuose miestuose.
Labai puiki iniciatyva, aš labai džiaugiuosi  vedimas queen 

Visur kartu!
Atgal į viršų Go down
Renaciukas
Naujokas
Naujokas



Aries Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 17
Join date : 2013-06-28
Age : 34

Šuo visur kartu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 6 EmptyAntr. 02 11 2014, 23:42

Sveiki, ar esate kas skraidine savo mažuosius lėktuvu? Kaip jautėsi, reagavo? Kokiu vaistuku ar lašiukų davėt prieš skrydi? Skraidinot salone su savimi ar atskiram skyriui? Labai lauksiu žinių! Ačiū iš ansgsto Smile
Atgal į viršų Go down
Coconut
super dalyvis
super dalyvis
Coconut


Virgo Miestas : Vilnius - Kaunas
Pranešimų skaičius : 915
Join date : 2011-01-18
Age : 36

Šuo visur kartu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 6 EmptyTr. 02 12 2014, 15:38

Renaciukas rašo:
Sveiki, ar esate kas skraidine savo mažuosius lėktuvu?  Kaip jautėsi, reagavo?  Kokiu vaistuku ar lašiukų davėt prieš skrydi? Skraidinot salone su savimi ar atskiram skyriui?  Labai lauksiu žinių!  Ačiū iš ansgsto Smile

Labas, aš nesu skraidinus, bet esu domėjusis  Very Happy Skaičiau, kad vaistų geriau neduoti. Jei šuo mažas - aš skraidinčiau vietoj rankinio bagažo su savimi salone. Aišku ryan air ir kitos pigių skrydžių bendrovės tai net nepriima, bet su normaliom gali skraidinti. Kartą su katinu mergina skrido mačiau  Very Happy Sėkmės jums  sunny 
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Šuo visur kartu - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 6 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Šuo visur kartu
Atgal į viršų 
Puslapis 66Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Atostogos ir suniukai kartu
» kiek kartu per para, maitinat savo toicikus?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Informacija apie mūsų šuniukus. :: Laisvalaikis su toiterjeru-
Pereiti į:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions