Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Mano Tutis :)

Go down 
+7
anz1984
banoli
Ginta
Piktozauras
Exit
lašelis
Citrina
11 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Citrina
Dalyvis
Dalyvis
Citrina


Scorpio Miestas : Siauliai.
Pranešimų skaičius : 234
Join date : 2010-05-03
Age : 28

Mano Tutis :) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Tutis :)   Mano Tutis :) - Page 2 EmptySk. 08 29 2010, 20:42

PONAS Tutis Very Happy Very Happy Very Happy What a Face Very Happy

[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Citrina
Dalyvis
Dalyvis
Citrina


Scorpio Miestas : Siauliai.
Pranešimų skaičius : 234
Join date : 2010-05-03
Age : 28

Mano Tutis :) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Tutis :)   Mano Tutis :) - Page 2 EmptySk. 09 26 2010, 01:32

[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Citrina
Dalyvis
Dalyvis
Citrina


Scorpio Miestas : Siauliai.
Pranešimų skaičius : 234
Join date : 2010-05-03
Age : 28

Mano Tutis :) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Tutis :)   Mano Tutis :) - Page 2 EmptyPir. 10 04 2010, 23:07

pratinames prie drabuzeliu.. Very Happy

[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Ginta
super dalyvis
super dalyvis
Ginta


Leo Miestas : Joniskis
Pranešimų skaičius : 1032
Join date : 2010-08-28
Age : 51

Mano Tutis :) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Tutis :)   Mano Tutis :) - Page 2 EmptyAntr. 10 05 2010, 02:01


turbut namie ne vieno sveiko daikto nebera Smile

Citrina rašo:
pabandysiu daugiau nuotraukyciu per kita tinklapi jei pavyks [:<a href=\\

[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
http://www.rustoi.weebly.com
Citrina
Dalyvis
Dalyvis
Citrina


Scorpio Miestas : Siauliai.
Pranešimų skaičius : 234
Join date : 2010-05-03
Age : 28

Mano Tutis :) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Tutis :)   Mano Tutis :) - Page 2 EmptyŠt. 11 13 2010, 13:23

nu va:) kadangi anksti atsikeliau sugalvojau pati koki drabuzeli padaryti:) va iskirpau is savo mazo megztinuko vasarinio ir prisiuvau kaspineli Smile ivertinkit susigedes drunken vedimas

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Mano Tutis :) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Tutis :)   Mano Tutis :) - Page 2 EmptyPir. 03 21 2011, 03:30

Citrina rašo:
siandien ziuriu isbere mane, ant kaires rankos nykscio ir smakro biski,nes man alergina sunims yra,bet suniuka tureti noriu,nes visada svajojau auginti koki svelnu padara [:<a href=\\ kazkur skaiciau,jog imanoma priprasti,gal kam irgi yra taip buve? Rolling Eyes
[You must be registered and logged in to see this image.]
sudie meile ............. vizgi sunku , kai taip nutinka suniukui. AS suprantu tevelius, visada norisi tiketis,kad vaikas jei labai nori, tai ir laikysis duoto zodzio. Aisku jei jau dukrai nera laiko priziureti suniuka, tai turetu daryti tevai... bet jiems turbut sirdies irgi neskauda. O cia atrodo,kad kolei buvo suniukas maziukas, kolei buvo nepazintas ir idomus .... buvo reikalingas. O dabar jau noris turbutir i sokius nubegti, ir tingisi isvesti velai gryzus suniuka i lauka.... ir jau nereikia jo prieraisumo, nes jis jau trukdo.... keista kur dingsta ta didele meile?????
Citrina , man regis tu tiesiog perdaug gaili save, o ne ta suniuka.................

Zinai dar karta perziurejau tavo tema, ir akyse kaupesi asaros... nes sitas mazas dziaugsmo kamuoliukas jau isaugo , ir tau pasidare nereikalingas, o jis to nenusipelne. O dar ir parduodate us kosmine kaina. Jai jau tau taip gaila sunelio ir negali jo priziureti atiduok........ atiduok kamnors is sio klubo. Manau norinciu atsiras nemazai priglausti. As ir sutikciau paimti. Net nepatingeciau tokia kelione nukeliauti... Bet jug rankos turbut kasosi, turbut gaila,kad sitiek pinigu ikisote i Tuti ... o kokiais pinigasi ismatuojama meile???? O isdavyste visada turi savo kaina!
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Mano Tutis :) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Tutis :)   Mano Tutis :) - Page 2 EmptyPir. 03 21 2011, 14:53

Citrina rašo:
as tai sawo Tuciui pirkau striukyte is univermago uz 100lt,palyginus nebrangiai,kadangi yra ir brangiau Wink
Jug nemazai ydejai i ji, tai kodel atsisakai jo?
Kiek jau dabar Tuciui? Metukai? Jug visai savarankiskas suniukas, ir nereikia jam jau tiek demesio,kiek tu rasai. Man atrodo beda tame,kad mokslus uzleidai , o tevai pagrasino,kad jei jau mokslus netempi, tai ir suniuko nereikia........ O gaila, nes suniukas cia ne prie ko, cia tik tavo tinginiukas kaltas. numot ranka
Atgal į viršų Go down
Citrina
Dalyvis
Dalyvis
Citrina


Scorpio Miestas : Siauliai.
Pranešimų skaičius : 234
Join date : 2010-05-03
Age : 28

Mano Tutis :) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Tutis :)   Mano Tutis :) - Page 2 EmptyPir. 03 21 2011, 15:29

suo siuo metu pas mama.jus puolat nezinodami situocijos
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Mano Tutis :) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Tutis :)   Mano Tutis :) - Page 2 EmptyPir. 03 21 2011, 15:30

Citrina rašo:
ne.jus puolat nezinodami situacijos.suo dabar yra pas mama o as pas teti nenoriu visko pasakoti,nes tai nera susyja su suniu,tai labiau susyja su manimi ir mano tevais.Tai sudetinga situacija...nenoriu to pasakoti visiems.
Citriniuk, tai yra tavo reikalas, ne musu. Dabar reikia stengtis Tuciui rasti gerus naujus namucius , kur ji tikrai myletu. Todel laaabai pasistenki!!!
Atgal į viršų Go down
anz1984
super dalyvis
super dalyvis
anz1984


Gemini Miestas : svencioniu r.
Pranešimų skaičius : 1552
Join date : 2009-10-16
Age : 39

Mano Tutis :) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Tutis :)   Mano Tutis :) - Page 2 EmptyPen. 03 25 2011, 16:31

Citrina, tau dabar sunku, as tikiu, bet nemanik kad jeigu is tavo gyvenimo Tutis isniks bus lengviau. problemos ateina ir iseina, o antro tokio kaip Tutis nebebus.
as irgi daug dirbu ir dar turiu vyra ir vaika ir visiems demesio reikia. deje kai dirbu nelabai maniskiai demesio gauna, bet kai iseigines tai tikrai visiems demesio uztenka, ir su vaiku pazaidziu, ir su suniukais i miska pavaiksciot nujeinu.
gerai pagalvok. juk po keliu menesiu jau vasaros atostogos prasides, ir tikrai laiko turesi.
Atgal į viršų Go down
TOYOTA
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
TOYOTA


Aquarius Miestas : Kedainiai
Pranešimų skaičius : 505
Join date : 2010-03-24
Age : 47

Mano Tutis :) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Tutis :)   Mano Tutis :) - Page 2 EmptyPir. 03 28 2011, 02:59

dabar gal tikrai atrodo, kad puola visi. bet patikek, kai praeis kili (arba daug) metu, kai tapsi vyresni, negalesi be liudesio prisimint, kad sitaip pasielgei su Tuciu. sazine uzgriaus
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Mano Tutis :) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Tutis :)   Mano Tutis :) - Page 2 EmptyPir. 03 28 2011, 03:28

TOYOTA rašo:
dabar gal tikrai atrodo, kad puola visi. bet patikek, kai praeis kili (arba daug) metu, kai tapsi vyresni, negalesi be liudesio prisimint, kad sitaip pasielgei su Tuciu. sazine uzgriaus
Kiek asjau suprantu jos jokia sazine negriaus, nes ji ja i kanors iskeis, kaip ir Tuti keicia i LCD televizoriu
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Mano Tutis :) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Tutis :)   Mano Tutis :) - Page 2 EmptyŠt. 04 02 2011, 15:39

Geda geda KRISTINAI, net isruosti suniuko graziai nesugebejo Evil or Very Mad jug turejo Tutis ir zaisliuku ir net namuka pervezimui, tai ne viska pasiliko,kad galetu parduoti, siulau nieko nepirkti is siu zmoniu, tegul ir supuna sie daiktai. Tokiu besirdziu nesu maciusi. Suniuka pardave, o net pazystamu daiktu jam neidejo. Vienas kamuoliukas Tuciui tai visa padeka uz jo padovanota meile kol augo ir uzaugo.
Jei tik galeciau rekciau tol,kol mano balsas pasiektu siu zmoniu ausis, ir cia ne tik Kristina liecia, o ir jos aukletojus!!!
GEDA GEDA GEDA GEDA GEDA GEDA GEDA GEDA GEDA GEDA GEDA GEDA GEDA GEDA GEDA GEDA GEDA GEDA GEDA GEDA GEDA

[You must be registered and logged in to see this image.][/b][/i][/center]
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

Mano Tutis :) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Tutis :)   Mano Tutis :) - Page 2 EmptyŠt. 04 02 2011, 15:44

Miela Banoli,jau nebereikia nervuotis,reikia džiaugtis,kad Tutis dar vienas mūsų vilniečių narys,o tie žmonės tegu gyvena sau,jie neverti prisiminti,dabar reikia ,kad atsirastų Tutčio tėmelė ir svarbiausia,kad jis galų gale būtų laimingas,panašu buvo nemylimas susigedes
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

Mano Tutis :) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Tutis :)   Mano Tutis :) - Page 2 EmptyŠt. 04 02 2011, 18:58

O as labai laukiu kada prisijungs nauji seimininkai ir papasakos kaip Tutis jaucias juks juks juks

Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Mano Tutis :) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Tutis :)   Mano Tutis :) - Page 2 EmptyTr. 04 20 2011, 21:49

Citrina, gi jei kazko truko ar rubeliu ar maistelio juk galejai pas mane albegti,juk tik kitoj laiptinej gyvenu, juk zinai. Būčiau ir priglaudus Tutuka laikinai. Jei mano Violai visko per akis tai ir tavi šuniukui būtų užtekę. Gaila, vargšas šunelis.
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Mano Tutis :) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Tutis :)   Mano Tutis :) - Page 2 EmptyTr. 04 20 2011, 23:36

drauge7 rašo:
Citrina, gi jei kazko truko ar rubeliu ar maistelio juk galejai pas mane albegti,juk tik kitoj laiptinej gyvenu, juk zinai. Būčiau ir priglaudus Tutuka laikinai. Jei mano Violai visko per akis tai ir tavi šuniukui būtų užtekę. Gaila, vargšas šunelis.
Drauge7 paskaityk visa temele apie Tucio ispirkima ( https://toiterjeruklubas.forumlt.com/t311-parduodu-rusu-toiterjera ), tai suprasi,kad Kristina visai nedorele, ji Tuti skriaude. Kaip jis laikosi dabar gali paskaityti Laselio temeleje, nes butent ji Tuti priglaude ir suteike jam meile!!! https://toiterjeruklubas.forumlt.com/t25p600-ikis-ir-kompanija
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Mano Tutis :) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Tutis :)   Mano Tutis :) - Page 2 EmptySk. 11 13 2011, 02:57

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Coconut
super dalyvis
super dalyvis
Coconut


Virgo Miestas : Vilnius - Kaunas
Pranešimų skaičius : 915
Join date : 2011-01-18
Age : 36

Mano Tutis :) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Tutis :)   Mano Tutis :) - Page 2 EmptySk. 11 13 2011, 03:22

Šaunuoliai gražuoliai. Smagu žiūrėt sunny
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Mano Tutis :) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Tutis :)   Mano Tutis :) - Page 2 EmptySk. 11 13 2011, 03:35

Tutkis jau beveik atsigavo,tiesa dar baigštokas ypač prie svetimu žmoniu What a Face
Atgal į viršų Go down
Coconut
super dalyvis
super dalyvis
Coconut


Virgo Miestas : Vilnius - Kaunas
Pranešimų skaičius : 915
Join date : 2011-01-18
Age : 36

Mano Tutis :) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Tutis :)   Mano Tutis :) - Page 2 EmptySk. 11 13 2011, 03:45

Turbūt taip ir liks bailesnis. Traumavo ten jį vargšą ta merga.
Bet atrodo labai gražiai ir akytės nebe liūdnos, toks fainuolis. Bučkis jam į tą gražią rudą nosytę bučkis
Atgal į viršų Go down
Ginta
super dalyvis
super dalyvis
Ginta


Leo Miestas : Joniskis
Pranešimų skaičius : 1032
Join date : 2010-08-28
Age : 51

Mano Tutis :) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Tutis :)   Mano Tutis :) - Page 2 EmptySk. 11 13 2011, 04:30

Visai neblogai jis pas Tave jauciasi Smile
Turi tokia mama, kaip uz peciaus vaikis Smile o dar zmona pasonej. Ko geriau ir benoreti Smile susigedes
Atgal į viršų Go down
http://www.rustoi.weebly.com
Sponsored content





Mano Tutis :) - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano Tutis :)   Mano Tutis :) - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Mano Tutis :)
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Mano Bekute
» Musu mazutis - TUTIS :)
» Mano Bondas
» Mano saulutės
» Mano Dinute :)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Informacija apie mūsų šuniukus. :: Klubiečių šuniukai.-
Pereiti į:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions