Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Kodėl tojterjeras?

Go down 
+23
Cakas
mortale
Citrina
chansons
Ernesta
Sciara
lašelis
Simute17
banoli
Ortana
Muse
Exit
Laura
Piktozauras
anz1984
jolantele28
Rinoja
Daiwyte
Ogis
simba3
Deire
Perlytė
Admin
27 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
anz1984
super dalyvis
super dalyvis
anz1984


Gemini Miestas : svencioniu r.
Pranešimų skaičius : 1552
Join date : 2009-10-16
Age : 39

Kodėl tojterjeras? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl tojterjeras?   Kodėl tojterjeras? - Page 2 EmptyŠt. 01 23 2010, 04:15

tikrai labai grazi istorija;)
Atgal į viršų Go down
Ortana
Senbūvis
Senbūvis
Ortana


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 2626
Join date : 2009-11-06
Age : 55

Kodėl tojterjeras? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl tojterjeras?   Kodėl tojterjeras? - Page 2 EmptyPir. 02 08 2010, 19:21

O aš nieko neturiu prieš Anapus slėnio.Patinas gyvena visai pas kitus šeimininkus,deja pateko į verslininkų rankas.Buvo parduotas dėl tam tikrų aplinkybių.O Birutė Anapus slėnio veisėja į savo šuniukus sudeda visą savo dūšią.Mes atsitiktinai susipažinom parodoj rinktami mažutį šuniuką.Sūnus užsimanė,svajojo kelis metus,kol močiutė pažadėjo pirkti.Man širdis labiau linko į cvergpinčerius,o sūnus norėjo mažutėlio.Susipažinom su Birute,veislyno Anapus slėnio šeimininke.Na ir užkliuvom už nuostabių didelių žėrinčių akyčių iš pinto guolio ir mažos vizginančios uodegytės.Na namie daug svarstėm ar ieškom dar ar kitą veislę renkam.Bet tos spindinčios akys pakerėjo.Na ir taip atsirado namuose Blekas,mažas minetiurinis,palygint su azijate ir boksere šunytis.Buvo labai sunku apsiprasti su jo mažumu.Bet buvo labai šaunus mažylis.Pradėjom svajot ir apie parodas,mokėmės visko visi.Na ir prasidėjo parodų karjera,tiksliau liga.Kai kiekvieną parodą mokaisi,susipažįsti su idomiais žmonėmis.Tiesiog pasijaučiau rojuj.Aišku Blekas labiausiai draugavo su manim,sūnus jau nusiminė.Na bet priglaudėm mišrūnę Kendi ir vaikai turėjo su kuo dūkti,šėlti.Na o aš vis pavydėjau kitiems ir svajojau apie mergytę.Per didelius ieškojimus ir vargus iš Rygos parsivežiau Zlotą.Tiesa,važiavau pirkti ryžos mergaitės,bet sutikau Zlotą,tokią naglą,judrią.Ir nesigailiu-labai šauni,nelepi mergina.Pastatė tuoj visus katinus į vietą,o apetitas-tokio valgymo-siurbimo viską iš eilės dar nemačiau.Net parodoj iš pat pradžių labai gerai jai sekėsi.Tuoj surinko jaunimo čempioną.Bet vis vėl pasvajodavau apie ryžutę.Laukiau kol veislyne gims mano mergaitė.Teko laukti apie metus.Taip turiu mano džiaugsmelius namie net tris.Na dar aišku turim Zlotos ir Bleko mažylius-savo darbo vaisių.Kolkas auga stiprūs,gražūs,sveiki,labai visų mylimi ir prižiūrimi.Nežinau kokia bus jų parodinė ateitis,bet labai norėčiau rasti jiems laabai mylinčius šeimininkus.Suprantu,kad jau daug tokių žmogučių turi po mažą ar didelį džiaugsmelį.Bet tikiuosi kad ir mūsų `spirgučiai` bus kažkam idomūs ir meilūs.Sudedu visą savo meilę savo mažyliams,jų tėvams,Arytei.Nežinau ar galima dar stipriau mylėti šunis.Tiesiog visą savo dieną,naktį skiriu jiems prižiurėti,maitinti,kaitinti pečių.Bijau net pagalvoti kad reikės į darbą.O kaip gi liks mano šeiminėlė,nepadirbsiu kokybiškai,nes mintys tik namie.O ir visi skanėstai,pirkiniai pirmiausia mažiukams,Zlotai,o paskui jau vaikams.Na kažkiek lieka nuskriausti,bet kiek džiaugsmo matant kaip gimsta,auga,vis kažko kasdien išmoksta.Vaikai irgi daug laiko praleidžia šalia.Vyresnysis žada studijuot veterinariją.Gerai būtų jei pavyktų,savas gyd namie.Svajonių dar daug susiją su šuniukais.Gerinti veislę,nupirkti mėlynają porelę,pabandyt išveist savų mėlynųjų,sudalyvaut europinėse parodose.Tik krizės nesinori jau...Sėkmės ir kitiems mažučiams!
Atgal į viršų Go down
http://www.blekas.weebly.com
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Kodėl tojterjeras? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl tojterjeras?   Kodėl tojterjeras? - Page 2 EmptyPir. 02 08 2010, 20:23

merginos zaviuosi jusu aprasymais thumb
Atgal į viršų Go down
Simute17
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Simute17


Leo Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 348
Join date : 2010-01-27
Age : 31

Kodėl tojterjeras? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl tojterjeras?   Kodėl tojterjeras? - Page 2 EmptyPir. 02 08 2010, 23:15

Mano tevams patinki dideli sunys,bet bute laikyti didelio nera salygu.o su sese apie suniuka svajojam laaabai senai :.\'\'wub: :fli:\'\' :.\'\'wub: ...Kai tete buvo dar mazas jo draugas turejo toiciuke mergyte vardu-Zibute thumb Very Happy flower flower flower ji buvo labai zaisminga,judri,grazi ir t.t.is tetes vaikystes prisiminimu toiciukai nepaprasti sunys! flower :.\'\'wub: 4you clap asa tai kai paprasem pas tevus suniuko,tai pasake,jei mazas suo,tai tik toiciukas thum :.\'\'wub: :.\'\'wub: :.\'\'wub: liepe ieskoti ir pirkti thum :.\'\'wub: asa clap flower ta pacia diena susitarem del sunelio ir pries pat kaledas atvyko i musu namus!Dabar visos seimos numyletinis ir dziaugsmas,net negaletum be jo gyvent! affraid Wink :.\'\'wub: 4you :.\'\'wub: :.\'\'wub: taciau ir apie dideli tete dar svajoti nenustojo,rudeni zadam jau isikelt i nama,tai tures sansiukas drauga tikrai!! clap asa Wink
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Kodėl tojterjeras? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl tojterjeras?   Kodėl tojterjeras? - Page 2 EmptyPir. 02 08 2010, 23:33

Bus kaip pas mane
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kodėl tojterjeras? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl tojterjeras?   Kodėl tojterjeras? - Page 2 EmptySk. 03 28 2010, 23:52

O aš išvis šunų nemėgau,bijojau net... Visada svajojau kad kai turėsiu savo namus būtinai nusipirksiu katina hhhh Na kaip sakoma-nespjauk į šulinį,teks išgerti hhhh
Tai va įsigijau savo namučius ir vis su draugu pasvajodavom apie koki augintini.Tiesa turėjau studijų laikų palikimą laboratorinę žiurkę Irutę,tačiau kai ši išėjo anapilin tai mintys apie ilgiau gyvenantį augintinį vis dažniau užklysdavo. hhhh
Draugas svajojo apie didelį šunį, aš apie katiną...todėl kompromisas nebuvo prieitas asas
Na ir vieną dieną bendradarbė papasakojo kad jos kalytė atsivedė šunelių,ir liko 2 (mergytė ir berniukas) nenupirkti,jau šiek tiek paūgėję mažyliai ir jų mama aukštyn kojom vertė namus ir su bendradarbės dukra jau visi nebetilpo lovoje Very Happy Paklausė gal žinome kas norėtų priglausti 6 mėnesių šunelius. aciu Su kita bendradarbe ėmėmės darbo ieškoti mažyliams namų ir taip gavosi kad ji pasitarusi su šeima nusprendė vieną pasiimti,o aš kitą hhhh Tik turėjo būti taip kad aš turėjau pasiimti berniuką o ji mergaitę.
savaitę nieko negalėjom dirbti,intensyviai naršėm interneto platybes,dūsavom,skaitėm,domėjomes apie šiuos šunelius ir juokavom kad esam labai atsakingos "mamos" hhhh Poto kelis kartus keliavom aplankyti mažylių...
Finale gavosi taip kad bendradarbė vis dėlto išsigando atsakomybės ir persigalvojo,šunelio nebeėmė...Na o aš pasiėmiau mergyte Viola.Tiksliau ji mane pati išsirinko,nes vos tik atėjus drąsiai užsiropštė ant kelių ir apibėrė bučinukais :.\'\'wub:
Grįžome namo su kraiteliu,šunelį susisukę į pledą.Kaimynės išvirto pro langus,viena mindama pro šalį su dviračiu vos nuo jo nenusivertė hhhh turbūt pamanė kad grįžome iš gimdymo namų Embarassed
Pirmą dieną namuose prakaitas mušė tik mane,nes nežinojau nei kaip reaguot nei ką čia su tuo šuneliu daryti hhhh bandžiau įvest tvarką ir Violiuką nakčiai apgyvendinti koridoriuje,tačiau neišėjus iš jaudulio (o ką ji ten viena maža tokia veikia) užmigti susikraustėm visi į lovą,kuria dalinamės dar iki šiol thumb
P.S. Violos broliukas vis dėlto surado gerus šeimininkus.Jei būčiau žinojusi kad mums taip šauniai seksis būčiau nė nemasčius ir broliuką priglaudusi.
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Kodėl tojterjeras? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl tojterjeras?   Kodėl tojterjeras? - Page 2 EmptyPir. 03 29 2010, 02:39

grazi istorija thumb
Atgal į viršų Go down
Sciara
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Sciara


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 377
Join date : 2010-03-27
Age : 33

Kodėl tojterjeras? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl tojterjeras?   Kodėl tojterjeras? - Page 2 EmptyTr. 04 14 2010, 06:11

Iš pradžių mes auginome vokiečių aviganį, bet deja... 6-erių mėnesių jį iš voljero arba išviliojo, arba jis pabėgo. Oi kiek daug verkiau aš, nes išties pamilau šį dičkį, buvo jis man kaip vaikas tarsi..

Po to mums taip gavosi, kad užsimanėme mažo šuniuko namuose auginti bent. Bent jau mes trys vaikai (aš ir dvi sesės) užsispyrėme ir zyzėme zyzėme tėvams, kad sekmadienį važiuotume į turgų pasidairyti šuniuko, toiterjero. Kol vieną penktadienį prizyzėme ir nuvažiavome. Tėvams į akį iš karto krito juodas šarpėjus, bet jis jiems pasirodė negrynaveislis (nedaug raukšlių buvo), vis dėl to nusprendė dar pasidairyti. Pamatėme tokį gražų, rudą, mažiuką toiterjerą, 3 mėnesių berods, po pardavėjos striuke miegojo, drebėjo, sušalęs buvo (žvarbus pavasario oras buvo tada). Krito mums į akį, mes jau su panom sakom, kad šitą gal geriau imam, labai gražus. Bet tėvai vis tiek dar pasidairyt toliau norėjo. Buvo kitas šuo - nykštukinis pinčeris, juodas, visai nieko atrodė, tik tiek, kad akys kažkokios traiškanotos buvo, kas mums sukėlė abejones, jog gal sergantis bus. Neradom nieko įdomaus, tai turėjom pasirinkti arba šarpėjų, arba toiterjerą. Po ilgų diskusijų taip gavosi, kad išsirinkome toiterjerą, labai džiaugėmės juo. Važiuojant į parduotuvę apsipirkti reikalingų dalykų šuniukui, jis mašinoje sušilo ir atsigavo, jau ėmė beveik šokinėti. Ale labai judrus buvo, bijojau, kad nenušoktų kur nors ir susilaužytų. Davėme vardą Fantas hhhh iš karto jam prilipo. Vadinu jį dar tindiriuška, Fantuškinu, Fantosu, Fantučiu. Mylimas visų :.\'\'wub:

O su Tina tai gavosi taip, kad tėčio draugo draugas šiaip užvežė pas mus tris juodas kalytes 2-jų mėnesių, klausė ar norim pirkti. Tėvas sakė, kad nenori, bet mano mama kai pamatė... Tai sako, kad gal Fantukui antros pusytės reiktų, kad vienas neliūdėtų. Tos kalytės savaip skirtingos buvo - viena buvo dručkė, antra - labai kūda, trečia - praplikusi galvytė buvo. Aš pamačiau jas, bet jos manęs nesudomino, tai nuėjau savais reikalais, matyt aš buvau laiminga ir turėdama vieną Very Happy Sėdžiu kambaryje ir matau, kad mama į guolį atnešė tą dručkę. Sakau "Čia rotveileris toks mažiukas? gi " hhhh Bet grynai snukutis ir spalva kaip rotveilerio atrodė Very Happy Mama sakė, kad čia irgi toiterjerė, Fantui bus draugė. Tai aš taip kažkaip neskubėjau niurkyti ir visa kita, matyt dar nelabai suvokiau kas įvyko, nes tikrai neplanavom antro tokios pačios veislės šuniuko. Bet po to jau oi kaip žaidžiau, džiaugiausi ja.. Ir Fantas pastoviai mučindavosi su ja.. Jis apačioj, o ji viršuj. Visuomet ji jį parversdavo Very Happy Vadinu dabar Tinočka, Tinute, Tiniuku kaip kada Very Happy

O trečiąją 'buldogę' Boni (Tinos ir Fanto vaikas) pasilikome dėl itin retos pilkos spalvos. Nes nu rimtai niekur mums nematyta tada buvo. Tai kodėl gi nepasilikus tokio antikvaro hhhh Keista man buvo, jog tris šunis turėsim, susitaikyti sunku buvo su tuom. Ką aplinkiniai pagalvos, bet nieko, turėjau draugę, kuri augino 13 šuniukų - jorkšyro terjerų bei toiterjerų asas Bet ir patinka man Boni, labai miela, Tinai smagu pasipešti su ja, nes Fantas jau 'pensininkas' kaip sakom, nebežaidžia su Tina hhhh Smagu sulaukti įvairių nuostabos reakcijų dėl pilkos spalvos Smile Taip ir gavosi visa spalvotoji šeimynėlė.

O mama dar nori ketvirto šuniuko - baltos/labai šviesios smėlio spalvos kalytės toiterjerės... doh Turim kaip tik tokį pas save, bet va kad berniukas. Ir ačiū Dievui, kad berniukas gimė. Nes man ir taip trijų pakanka. Visi trys kai sulenda pas mane į lovą, jog kartais nesugebu ant kito šono apsiversti, tai tenka juos visus verst iš lovos hhhh
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kodėl tojterjeras? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl tojterjeras?   Kodėl tojterjeras? - Page 2 EmptyTr. 04 14 2010, 06:46

Geras, cia kaip idomiai ir netiketai, bet va taip ir buna su tais gyvuniukais,jau kai isimyli tai isimyli ir visi pasidaro tokie fainuciai ir meiluciai :.\'\'wub:

Tiesa sakant kadangi visa gyvenima turejau didelius sunis (rotveileri, dalmantina, bokseri) tai man tie tioterjerai atrode kazkokia nesamone, as bijodavau glostyt toki suni, man atrode,kad jis sulus doh nemaniau kad kada teks toki auginti paciai asas taciau...taip atsitiko, kad issiskyriau su savo mylimu zmogumi ir pamenu buvo mano gimtadienis, gavau univere valanda laiko papietaut, iseinu ir ziuriu prie duru stovi mano tas buves mylimasis,laiko roziu puokste ir kazka spelia striukes uzanty, sako:"turiu tau gimtadienio dovana", ir atvere striuke ir pamaciau ta miela, maza... ir... isimylejau... dabar neisivaizduoju savo gyvenimo be sio suniuko, esu labai patenkinta dovana :fli:\'\' tik baisu buvo grizti namo, nes namuose jau buvo du sunys, fretka ir vezliukas, tas faktas kad tai trecias suo mane taip pat sokiravo, kaip ir mano mama, ta vos nenualpo pamaciusi, kad as dar viena suniuka parsitempiau namo, bet poto pavyko itikinti, kad cia ne suo, o ziurekenas, tik jo negalima narvelyje auginti hhhh
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Kodėl tojterjeras? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl tojterjeras?   Kodėl tojterjeras? - Page 2 EmptyKv. 04 15 2010, 00:06

editukeguo rašo:
Geras, cia kaip idomiai ir netiketai, bet va taip ir buna su tais gyvuniukais,jau kai isimyli tai isimyli ir visi pasidaro tokie fainuciai ir meiluciai :.\'\'wub:

Tiesa sakant kadangi visa gyvenima turejau didelius sunis (rotveileri, dalmantina, bokseri) tai man tie tioterjerai atrode kazkokia nesamone, as bijodavau glostyt toki suni, man atrode,kad jis sulus doh nemaniau kad kada teks toki auginti paciai asas taciau...taip atsitiko, kad issiskyriau su savo mylimu zmogumi ir pamenu buvo mano gimtadienis, gavau univere valanda laiko papietaut, iseinu ir ziuriu prie duru stovi mano tas buves mylimasis,laiko roziu puokste ir kazka spelia striukes uzanty, sako:"turiu tau gimtadienio dovana", ir atvere striuke ir pamaciau ta miela, maza... ir... isimylejau... dabar neisivaizduoju savo gyvenimo be sio suniuko, esu labai patenkinta dovana :fli:\'\' tik baisu buvo grizti namo, nes namuose jau buvo du sunys, fretka ir vezliukas, tas faktas kad tai trecias suo mane taip pat sokiravo, kaip ir mano mama, ta vos nenualpo pamaciusi, kad as dar viena suniuka parsitempiau namo, bet poto pavyko itikinti, kad cia ne suo, o ziurekenas, tik jo negalima narvelyje auginti hhhh

mano vyras po šiai dienai sako kad čia ne šuo hah hah hah hah hah
Atgal į viršų Go down
Ortana
Senbūvis
Senbūvis
Ortana


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 2626
Join date : 2009-11-06
Age : 55

Kodėl tojterjeras? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl tojterjeras?   Kodėl tojterjeras? - Page 2 EmptyKv. 04 15 2010, 01:50

Na jau ne šuo,,o kaip su tokiu sargumu?!Nei vienas krepštelėjimas nepraeis be lojimo,puolimo.Oaršumo dar dideli galėtų pavydėt.
Ellay pas mus išvis atvyko neplanuotai. Very Happy Seilę varvinau į įvairių veislynų šunelius,dairiausi gal kokia mergytė patiks.O išvydau nuostabias akis ir nosytę.Net suakmenėjau prie kompo...Su drauge peršnekėjom,paskambinau į Maskvą,sako parduotas.Na pagailėjau labai stipriai.O vakare paskambino veisėja ir pasakė kad Ellay neparduotas,ji susimaišė su broliu.Na tada ilgiau paklausinėjau,sužinojau kainą ir galvojau,svarsčiau per naktį.Pinigai nemaži,rizika kaip atkeliaus,o be to nuotrauka nerodo tikro vaizdo kartais,o ir patinėlį svajojau pirkti kitais metais... Rolling Eyes Na labai labai ilgai dvejojau,bet širdis jau įsimylėjus ir nusvėrė protą,apskaičiavimus.Po dviejų savaičių ,po laabai didelio streso laukiant priglaudžiau savo gražuolį. Very Happy Na ir tikrai nenusivyliau pamačius,išglosčius.Auga šaunus,gražus ,judrus mažiukas.Matysim kaip seksis parodose,labai idomūs pirmi įvertinimai. Smile
Atgal į viršų Go down
http://www.blekas.weebly.com
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Kodėl tojterjeras? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl tojterjeras?   Kodėl tojterjeras? - Page 2 EmptyKv. 04 15 2010, 01:57

jis taip sako kol kieme nepamato priraustu duobiu,plede pasleptu kaulu....
Atgal į viršų Go down
Sciara
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Sciara


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 377
Join date : 2010-03-27
Age : 33

Kodėl tojterjeras? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl tojterjeras?   Kodėl tojterjeras? - Page 2 EmptyKv. 04 15 2010, 04:03

Nes juk toiterjerai ir yra urviniai šunys Very Happy Čia kai aš kažkada vaikščiojau palei Nerį, kur nemažai šlaitukų mažų, tai Fantas vaje kaip po juos rausdavosi, kuo tolyn, tuo gilyn, grynai kaip kurmis Very Happy
Mane kartais ir erzina, jog net kai praeinu pro kambarį šiaip, šunys visis trys pkelia balsą, užtenka pasakyt ša, tai ir apsiramina supratę, kad čia tik šeimininkė praėjo Very Happy
Atgal į viršų Go down
Ernesta
Naujokas
Naujokas
Ernesta


Libra Miestas : Panevėžys
Pranešimų skaičius : 112
Join date : 2010-02-02
Age : 33

Kodėl tojterjeras? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl tojterjeras?   Kodėl tojterjeras? - Page 2 EmptyAntr. 06 01 2010, 18:16

Visų pirma kaip užkliuvo akys už šitos veislės šuniuko Smile vasarą praeitą turguje pardavinėjau su draugu kačiukus. Šalimai moterėlė prekiavo tojterjerais. Negalėjau atitraukti akių nuo šuniukų , jie buvo tokie mini,tokie mažyčiai ,kad atrodo visus bučiau pasiėmusi hhhh Bet tuo metu dar neplanavau šuniuko.Bet keiščiausia ,kad mano vaikinas susidomėjo pačiu mažiausiu tojterjeru.Paprašė moteriškės pardavinėjančios šuniukus duomenų.(turguje neturėjome pasiiėme pinigų).Na ka gi popiet gryžome pas draugą į namus ir sprendėme ką daryti. Mano vaikinas pasiimė pinigus ir sėdome į mašiną.Pasiskambinome tai moteriškei ar galime dar kartą apžiūrėti mažylį;} vadoje buvo trys šuniukai .Nuvažiavome.Įėjus pro duris pats mažiausias šuniukas atbėgo pirmasi :;\'sos Nu ir kaip gali išeiti be tokio grožio iš tų namų? Tada jau neliko jokių dvejonių.Šuniukas jau parkeliavo į naujuosius namus.Žinoma vardą buvo sunku jam išrinkti ,bet galų galiausiai vardas liko Robis. Robiukas ūgtelėjo ir nusprendėm ,kad laikas būtų nupirkti Robiukui draugę. Tad perkant Špilkutę,nemačiau jos gyvai ,mačiau tik nuotraukytes,nes mažylė buvo Šilalės mieste.Nežinau kodėl ,bet tikėjau ,jog žmonės neapgaus,todėl susitariau kad man reikia šios mažylės.Moteris sutiko ją atvežti beveik iki Panevėžio .6h.ryto jau laukiau už panevėžio apie15km.kada atveš suniuką.Ir štai sustoja autobusas išlipa moteris ir paduoda man dėžute,o joje sėdi nulėpusiomis ausytėmis pasimetusiomis akytėmis ,storuliukė ,raukšliukė Špilkutė. 4you :;\'sos dėžute padėjau į mašiną ir mažylę įvyniojau į savo šiltą skraistę (buvo spalio pradžia) Špilkutė man buvo 19 gimtadienio dovana.Su Robiuku jie jau pirmą dieną bičiuliavosi.Parsivežus į savo namučius naktį neleidau niekur kitur miegoti tik savo lovytėje. (tarp kitko miegojau ant čiužinio ,kad mažylė jei norės galėtu ir nulipti ir užlipti.)Po šiai dienai miega pas mane lovytėje. :fli:\'\'
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kodėl tojterjeras? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl tojterjeras?   Kodėl tojterjeras? - Page 2 EmptySk. 06 20 2010, 18:32

Visos istorijos skirtingos ir tokios mielos juks juks juks juks juks
Zara musu namuose atsirado neperseniausia,bet jau numyleta visu ties seimos nariu tiek visu kaimynu.
Brolio drauge turi toicika paprasiau kad pas mus ji atsivestu iskart pamilau sios veisles suniukus bet kadangi turejom skaudu issikyrima su kate tevai daugiau jokio gyvuno nenorejo, po keliu menesiu vykau su Draugu i jo pusseseres gimtadieni atsikeleme ryte ir i kambazy ibego Deila. Zaros mama tokia ramute pasirode bte buvo tokia tik del to,nes ttuo metu laukesi... na ir prasitariau kad ir as tokio noreciau kaip gime siule mum bet tevus buvo sunku ikalbinti o dar kad jie tam skirtu pinigu isvis buvo ""misija neimanoma " No Very Happy
kalbinau mama 2 3 savaites diena ir dienos,nes zinojau jei mam sutiks tada jau 1:0 mano naudai, mama norom nenorom sutiko sedejau vakare prie kompiuterio atnese ant stalo padejo pinigusi r pasake daryk ka nori cia tavo gimtadienio pinigai pirkis suniuka ar rubus arba darykis baliu am..galvojau ilgia,nes rubu visada norisi baliu taip pat hhhh hhhh hhhh hhhh hhhh hhhh hhhh
bet ilgai pagalvojusiu nusprendziau ar kas gali buti geriau uz maza silta namu gyvsidabriuka ir parasiau kad imsiu suniuka nueileido iki juokingos kainos (150 lt) atveze pasimeiau tokia maza tik paleidau i namus bega "saveke" Very Happy Very Happy Very Happy
dar prie iseidamai tetis sako tai kur eini apsimete kad nezino ir taip matesi kad priestarauja tik tam kad priestarautu o vakar jis pasake kas Zara labai pamilo!!!!
visi kaimynai buciuojais su ja maitina isvairiom mesytem tai kai einam is lauko namo ji ne namo bega bet eina ir sedi prie kaimynu duru Smile
beje kainynas juokaiis sako nuperki sliosa desros visma menesiui Very Happy
labai dziaugiuosi kad ji yra mano gyvenime neisivaizduojame kasdienybe be jos atrodo vov ji jau 2 menesius pas mus bet atrodo kad vos pamenu kasdienybe be jos
Toiterjerai - nupstabus sunys!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Kodėl tojterjeras? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl tojterjeras?   Kodėl tojterjeras? - Page 2 EmptyKv. 07 29 2010, 00:44

Oi kiek daug visokiausių istorijų prisiskaičiau Smile Labai įdomu. O mes turėjom iš ties daug šunų, ir juos labiausiai mylėjo mano vyresnysis brolis, ir visi šunys buvo dideli, paskutinę kalytę išvežė tėtis neapsikentęs, toji lakstydavo gatvėmis su visais šunimis, šuniukų paskui turėjo, oi daug rūpesčių, bėdų, ir tėtis paskambinęs į Kauną išvežė mūsų Litą su savais šuniukais, labai gaila buvo, jau susigyvenę buvom ir su mažiukais tais, o aš mažiukė buvau dar, tai ir verkiau žiūrėdama pro langą, labai liūdnai gyvenosi be šuns. Praėjo gal keli metai, jau kaip ir be šunio namuose apsipratom, nu ir brolis pradėjąs studijuoti jau ir dirbo, nusižiūrėjo pas savo draugę tokį šuniuką, ir vis važiuodavo, žaisdavo su juo Very Happy Ir netrukus brolis vis tik skelbimus žiūrėdavo, tik skaitydavo internete info apie juos, nu kiek tik ateini į kambarį vis jis prie kompo ir tuose skelbimuose Very Happy Net gi buvo pieną su šuniu sumaišęs Very Happy Atėjąs mamai sako, ar geras šitas šuo? O rankoj laiko pieno pokelį Very Happy Oi juoko buvo, nu ir suprato visi, kad jau jis be šuns tai neištvers, parodė mums nuotraukas šitų mažylių, iš pradžių tai taip keistai visi reagavom, kai turėjom didelius, o čia toks mažiukas mažiukas Very Happy Vajetus atrodė suluš.
Buvo sausis ir jis išvažiavęs, vakare grįžo jau su šitu mažyliu Very Happy O jie išties brangūs, net nesitikėjau, kad brolis išgalės jį nusipirkti ir dar vistiek paskui ir skiepai ir pan. Smile Nu tai brangiai atsiėjo šuniukas Very Happy Bet jau matomai taupė paskutinius litus, centus Very Happy Kai parsivežė tai apskritai nežinojom nei kaip čia bus nei ką Very Happy Laksto toks mažiukas, visur maišosi po kojom ir užmina dar kas kai nepratę. Very Happy Buvo išties sunku, nu tai pradžioj rūpinosi brolis, o paskui kai išvažiavo mokintis, oi buvo mažiukui liūdna, bet apsiprato ir su mumis Smile Vistiek Setukui mano brolis išlikęs didžiausiu šeimininku Very Happy Nes ir pasitinka brolį kitaip, ir bendrauja kitaip, ir klauso labiau, nei va manęs ar kito brolio, ar tėvų Smile Įsitikinau turėdama Setuką, kad šitie šunys laaaaaabai protingi Smile Dabar myliu baisiai baisiausiai, ir neiškeisčiau į jokį kitą Very Happy Pati paaugus irgi pirksiu tokį ir ne kitokį Very Happy cheers
Atgal į viršų Go down
chansons
Dalyvis
Dalyvis
chansons


Cancer Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 157
Join date : 2010-07-25
Age : 26

Kodėl tojterjeras? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl tojterjeras?   Kodėl tojterjeras? - Page 2 EmptyŠt. 07 31 2010, 06:46

Šuo buvo mano didžiausia svajonė. Tėvų prašiau jo gal tris metus. Po dviejų metų zyzimo, mama jau lyg linko mano pusėn, o po dar pusės metų prasidėjo rimti pamąstymai ir barniai. Tėčio žodžiai buvo tokie "Jei šuo į namus, aš iš namų". Na, mama buvo mano pusėj, o tėtis buvo lyg nepasiekiama kalno viršūnė. Savaitę nekalbėjau, vaidinau įsižeidusią ir piktą.
Tuo momentu prasidėjo naršymai po skelbimus. Buvo minčių apie prancūsų buldogą, biglį, mopsą ir kitas mažas veisles. Kadangi šuo turėjo būti nedidukas (kadangi gyvenam bute), trumpaplaukis (turėjom baltapūkį, ilgaplaukį katiną, to pakako). Bet kad ir kiek veislių bežiūrėčiau visuomet prieš akis būdavo toicikai.
Mama jau buvo susipūrinusi, nes pastoviai ašarodavau, vos tik prakalbus šia tema. Jau buvau radusi skelbimą už neblogą kainą, prie pat Alytaus. Rodžiau mamai šį skelbimą, vis kalbinau paskambint ir pan. o ji tik sakydavo, kad prašyk tėtės.
Bet vieną dien nuvažiavom pas močiutę ir mama viską papasakojo. Na, močiutei manęs pagailo, pakalbino tėtį, pasakė, kad čia bus mano gimtadienio dovana ir pan. Tuo metu tėtis beveik persilaužė. Grįžus mama paskambino pardavėjams ir paklausė ar dar turi šuniukų. Mes norėjom smulkios mergytės, bet buvo tik smulkus berniukas ir didesnė mergytė. Jau tą patį vakarą paprašiau tėčio, kad nuvažiuotumėm pažiūrėt. Viskas buvo taip ekspromtu, kad buvo sunku ir patikėt. Tėtis aišku buvo piktas and stuff.
Jau buvom bevažiuodami link, bet mama dar paskambino pasitikslint ar jie namuose. Ir kaip visada nutinka - jų nebuvo. Very Happy
Šeimininkė pasakė, kad tų toicikų ryt atvažiuoja žmonės ir Kalvarijos, tad kurie pirmesni, tie ir gaus.
Kagi, nusprendėm ryt iš pat anktyvo ryto nuvažiuoti ir apžiūrėti situaciją.
Jau kitą dien iš pat ankstyvo ryto jau buvom ten. Mums antešė mažulytį berniuką. Iš pirmo žvilgnio jį įsimylėjau. Mums ten ilgai vedė instruktažą kaip auginti, prižiūrėti ir mes dar truputį pagalvoję ar tikrai imti berniuką, nupirkom šį gražuolį.
Dar važiuodami namo išrinkom vardą - Mikas. Ir tinkamas prie veislės, ir šmaikštus, ir nuotaikingas. Beto, vardą sugalvojo tėtis. Smile
Grįžę namo net nežinojom nuo ko pradėt. Jis atrodė toks mažulytis, atrodo paimsi ir sutrupės.
Tą dien net teko man mokyklą praleist hhhh sugalvojom paaiškinimą, kad buvau pas dantistę. :DDD Ko tik nepadarysi dėl šių mažulyčių. Very Happy
Tad taip ir atsirado Mikutis mūsų namuose. Per mano ašaras ir vargus įklabinėjant tėtį. Very Happy Tačiau dabar pats pripažįsta, kad klydo, nes Mikutis jau tapo šeimos nariu, visur su mumis keliauja, yra žvalus ir sveikas. Smile Dižiausia svajonė išsipildė.
Tad visiems norintiems šuniuko noriu paskayti, kad tik didelio noro, pastangų ir atkaklumo dėka jūs glausite prie savęs šį mažą aukselį. Galų gale parneškit namo ir viskas, jau po savaitės visi namiškiai pamils ir saugos šį mažą padarėlį. Smile
Atgal į viršų Go down
Citrina
Dalyvis
Dalyvis
Citrina


Scorpio Miestas : Siauliai.
Pranešimų skaičius : 234
Join date : 2010-05-03
Age : 28

Kodėl tojterjeras? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl tojterjeras?   Kodėl tojterjeras? - Page 2 EmptyŠt. 07 31 2010, 07:03

Mhmm.. Very Happy Rolling Eyes ilga laika norėjau Cornish Rex katės (be plaukų) kadangi jos tinka ir alergiškiem žmonėm, o aš būtent tokia ir esu taigi ieškojau ilgą laiką skelbimuose to kačiuko,tačiau vis neapsisprendžiau ko noriu,katės ar šuns,kai pamačiau skelbima apie toy,bet apsisprendžiau kad katė paaugs ir nebus labai graži tad nusipirkom šuniuką Very Happy Viskas vyko per
2 dienas, pirmaja diena vakare radom skelbima,viska suderinom per skype,kita diena vaziavom i namus nes musu suniukas buvo vienintelis likes tai graudu buvo ziuret kaip mamyte lipa ant keliu kniuakdama skiriasi su suneliu,tai ziuredama vos nepravirkau Crying or Very sad bet..paskui gryze namo davem valgyti, o varda tai sugalvojau is kart kai paiimiau ji ant ranku Very Happy jau gryzo i namus turedamas varda Very Happy
Atgal į viršų Go down
mortale
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
mortale


Capricorn Miestas : Šventoji (Palanga)
Pranešimų skaičius : 454
Join date : 2009-11-29
Age : 37

Kodėl tojterjeras? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl tojterjeras?   Kodėl tojterjeras? - Page 2 EmptyŠt. 07 31 2010, 15:15

Citrina rašo:
Mhmm.. Very Happy Rolling Eyes ilga laika norėjau Cornish Rex katės (be plaukų) kadangi jos tinka ir alergiškiem žmonėm, o aš būtent tokia ir esu taigi ieškojau ilgą laiką skelbimuose to kačiuko,tačiau vis neapsisprendžiau ko noriu,katės ar šuns,kai pamačiau skelbima apie toy,bet apsisprendžiau kad katė paaugs ir nebus labai graži tad nusipirkom šuniuką Very Happy Viskas vyko per
2 dienas, pirmaja diena vakare radom skelbima,viska suderinom per skype,kita diena vaziavom i namus nes musu suniukas buvo vienintelis likes tai graudu buvo ziuret kaip mamyte lipa ant keliu kniuakdama skiriasi su suneliu,tai ziuredama vos nepravirkau Crying or Very sad bet..paskui gryze namo davem valgyti, o varda tai sugalvojau is kart kai paiimiau ji ant ranku Very Happy jau gryzo i namus turedamas varda Very Happy
cornish rex yra su plaukais. o sfinksai be plauku-nemaisyk Very Happy
Atgal į viršų Go down
Citrina
Dalyvis
Dalyvis
Citrina


Scorpio Miestas : Siauliai.
Pranešimų skaičius : 234
Join date : 2010-05-03
Age : 28

Kodėl tojterjeras? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl tojterjeras?   Kodėl tojterjeras? - Page 2 EmptyŠt. 07 31 2010, 16:48

mortale rašo:
Citrina rašo:
Mhmm.. Very Happy Rolling Eyes ilga laika norėjau Cornish Rex katės (be plaukų) kadangi jos tinka ir alergiškiem žmonėm, o aš būtent tokia ir esu taigi ieškojau ilgą laiką skelbimuose to kačiuko,tačiau vis neapsisprendžiau ko noriu,katės ar šuns,kai pamačiau skelbima apie toy,bet apsisprendžiau kad katė paaugs ir nebus labai graži tad nusipirkom šuniuką Very Happy Viskas vyko per
2 dienas, pirmaja diena vakare radom skelbima,viska suderinom per skype,kita diena vaziavom i namus nes musu suniukas buvo vienintelis likes tai graudu buvo ziuret kaip mamyte lipa ant keliu kniuakdama skiriasi su suneliu,tai ziuredama vos nepravirkau Crying or Very sad bet..paskui gryze namo davem valgyti, o varda tai sugalvojau is kart kai paiimiau ji ant ranku Very Happy jau gryzo i namus turedamas varda Very Happy
cornish rex yra su plaukais. o sfinksai be plauku-nemaisyk Very Happy

tai turbut tie,nes norejau tokio kaip zvonke turejo Very Happy
Atgal į viršų Go down
Cakas
Dalyvis
Dalyvis
Cakas


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 142
Join date : 2011-05-21
Age : 37

Kodėl tojterjeras? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl tojterjeras?   Kodėl tojterjeras? - Page 2 EmptyAntr. 05 24 2011, 02:08

Perlytė rašo:
...po pekino mirties, zinojom, kad namie vel bus sunelis, tad ieskojau panasaus i ji, kad butu su plaukais, nedidelio ugio, labai patiko mopsai, bet ju kaina tuo metu sieke virs 4 tukst.-neikandama, patiko prancuzu buldogai(pastebit, visu nosys ,,suspaustos,, Smile, bet vyras buvo pries, tipo nesamone kazkokia, ir atsitiktinumas buvo, kai tolimos giminaites toiterjeru kalyte sukerge, isivaizduojat kiek laukem, nors tylejau (norejosi verkti) Laughing - ta veisle ziauriaiiiiii nepatiko, is salies atrode , kad jie kvaili, durni, o dar be plauku,ir pastoviai pikti (o dar lojantys ) sunys...,o db.ne uz milijona neparduociau.Tad nusipirkom, ir...protingumu lenkia kartais 3 metu vaika Laughing Laughing Laughing , kas turi, tas mane supras, kai pastoviai su suniu bendrauji, tai ir kalba supranta, ir nuotaika, ir zino daug zodziu pavadinimu, ir linksmina, ir visad sekliai morkos, vis salia , ir salia.Tad paverge si maza sunyte musu sirdis iki kaulu smegenu Laughing cheers cheers


Perlyte mum tas pats buvo,turejo pekinuke tai numire nuo auglio:(
Fantastiska veisle,o svelni,meili buvo.Paskutintus metus pas tevus augo.
Ir kaip numire visi savaite edejom,tevai pasake daugiau nieko nebebus.Tai paimiau ir isigijaau as:)
Siaip norejau pincerio bet tuo metu buvo tik po 1000lt tai nusipirkau Cakuti:)
Esu labai patenkinta ir tevam kaip nuvezu,labai myli.
Rezgu minti tevam nupirkti tokia pat mergyte:) Butu porele ir mamai linksmiau:)
Atgal į viršų Go down
Cakas
Dalyvis
Dalyvis
Cakas


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 142
Join date : 2011-05-21
Age : 37

Kodėl tojterjeras? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl tojterjeras?   Kodėl tojterjeras? - Page 2 EmptyAntr. 05 24 2011, 02:51

Cakutis man irgi buvo 25 gimtadienio dovana,gavau pinigu,ilgai pradzioj ieskojau bet sitas iskart patiko.Su drauge nuvaziavom, sako imk viskas.
Labai norejo ipirsti toki visa juoda bet man Cakutis buvo grazesnis ir issinesiau vedimas vedimas
Skambinu draugui,sakau kur tu?Sako su su draugais bare,sakau islyskit:)
Draugas pamate paime ant ranku ir meile isiliepsnojo Smile
Atgal į viršų Go down
Loretukas147
Naujokas
Naujokas
Loretukas147


Gemini Miestas : TrAKAI
Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2011-11-16
Age : 31

Kodėl tojterjeras? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl tojterjeras?   Kodėl tojterjeras? - Page 2 EmptyŠt. 11 19 2011, 18:42

buvome svečiuose ir panelė turėjo tokį mažuliuką , aš su juo pasižaidžiau ir mane jis taip sužavėjo, naktimis tiesiog sapnuodavau, kiekviena dieną vis draugui užsimindavau apie toiterjerą . Tuomet pradėjau domėtis internete, radome, nuvažiavome pas šeimininkus ir mažoji Mėtute mus pasitiko tuomet ir nusprendziau , kad butent ji man reikalinga juk ji mane pasirinko, nes siaip planavome imti berniuką . Tai buvo mano vaikino dovana man susigedes dabar turime savo nuostabia mažąją mergytę sosk
Atgal į viršų Go down
Milda
Dalyvis
Dalyvis
Milda


Aries Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 234
Join date : 2012-11-03
Age : 45

Kodėl tojterjeras? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl tojterjeras?   Kodėl tojterjeras? - Page 2 EmptyTr. 12 19 2012, 04:07

Mes irgi pasispasakosim Smile Na mes važiavome į turgu pirkti nauja kraną na mes jau buvome prie turgaus vartų ir prie tų vartų žiūriu maži maži mieli šuniukai Smile Aš paklausiau kokia čia veislė,o ta moteriškė (buvo moteris) pasakė,kad maišyti nikštukiniai pinčeriukai na man kažkaip labiau norėjosi grynaveislio tai aš atsisveikinau ir nuėjau pirkti ko reikia,bet niekaip negalėjau tų šuniukų išmesti iš galvos man jie buvo tokie mieli vyrui aš taip pradėjau durinti galvą,kad jis man pasakė grįši namo galėsi ieškot per skelbimus grynaveislio! (Vyras sutiko tik pirkti grynaveislį). Na kai mes grįžome namo atsisėdau su dukra ir su dukros drauge prie kompiuterio ir ėmėm ieškot nykštukinio pinčeriuko arba panušių vieslių. Ieškojome mes apie 2 valandas na ir radome Raseiniuose maža 1 mėnesiuko šuniuką mes nieko nelaugdami apsirengėme ir išvažiavom į raseinius. Beje pas mus namie dar buvo remontas,bet aš taip usinorėjau ir tuoj pat gavau maža maža mielą šuniuką- Lebį Smile
Atgal į viršų Go down
MIKIENĖ
Naujokas
Naujokas
MIKIENĖ


Taurus Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 34
Join date : 2012-12-16
Age : 42

Kodėl tojterjeras? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl tojterjeras?   Kodėl tojterjeras? - Page 2 EmptyPir. 02 25 2013, 00:43

O pas mus atsirado neplanuotai sakyčiau,nes neturėjom tam sąlygų augint jį Laughing
Lapkričio 25 dieną eilinį sykį su mama buvo Kviečiu šokti filmavimuose(vis laimėdavau pakvietimus).Na ir gavau iš sesės,po to iš vyro žinutę,kad atiduoda man šuniuką sesės draugo mama,nes niekas jo vargšo neperka.Visus kitus pardavė,o šitas nabagiukas ir liko.Tai sako atiduosim,kad tik kas imtų.Jam buvo trys mėnesiukai tą dieną.Tai tą dieną nei aš mačiau šokių filmavimų nieko.Visą laidą susirašinėjau tai su sese,tai su vyru ir vis jie bandė mane įtikint kad man nereikia,kad nepasirūpinsiu ir t.t. O aš visą gyvenimą spangau dėl šunų ačiu .Dar davė laiko galvot porą dienų,bet aš pasakiau sugadinot man visą laidos filmavimą nes nieko nemačiau per jūsų žinutes,tai čia ir dabar,kad šuo būtų valiooooo .
Nu ir ką atvariau namo sėdi toks mažas gumuliukas savo urvelį,aš visa drebu,verku tiek iš laimės,tiek iš liūdesio kad taip greit nuo mamos atėmė.Įsikėliau šunytį nakčiai su visu jo kašiku į lovą ir kartu miegojom valiooooo .Mano net galva buvo jo kašike,kad tik jis nebijotų,kad neverktų ir t.t. Laughing
Nuo tos dienos jis mane priima kaip vienintelę savo šeimininkę,miega tik su manim,eina tik su manim sarmata .Įsigijau draugelį ir nesigailiu Laughing O jau laižiakus kai varo wub šoikis . Tik kad zaraza bardakus namie dabar daro rabbit
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kodėl tojterjeras? - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kodėl tojterjeras?   Kodėl tojterjeras? - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kodėl tojterjeras?
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kodėl mano patinėlis mažesnis už kalytę?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Informacija apie mūsų šuniukus. :: Laisvalaikis su toiterjeru-
Pereiti į:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions