Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Tonis ir Piccolina

Go down 
+40
aida
sigituke
Mona
TOYOTA
Viotinola
vestuliukas
*Cile*
pupa
Oxygen
Coconut
gagutee
Jurga
rituliukas25
Nijolė
Ginta
Admin
Sima
Disha
Ortana
svetlana
Angela
gucci
banoli
Muse
Laura
Daiwyte
Sciara
chansons
Citrina
Bondas
mortale
Simute17
liutas81
Exit
simba3
ryte
Piktozauras
lašelis
anz1984
Justinappp
44 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 23 ... 39  Next
AutoriusPranešimas
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 38

Tonis ir Piccolina - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 8 EmptySk. 09 05 2010, 15:11

Tonio 11 menesiuku proga lekiam i paroda paziureti suniuku Smile geros visiems dienos Smile
Atgal į viršų Go down
simba3
super dalyvis
super dalyvis
simba3


Cancer Miestas : Ukmerge
Pranešimų skaičius : 851
Join date : 2009-10-06
Age : 54

Tonis ir Piccolina - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 8 EmptySk. 09 05 2010, 15:26

Justinappp rašo:
Tonio 11 menesiuku proga lekiam i paroda paziureti suniuku Smile geros visiems dienos Smile

Sveikinam Toni si 11uoju menesiuku 4you 4you 4you
Atgal į viršų Go down
Citrina
Dalyvis
Dalyvis
Citrina


Scorpio Miestas : Siauliai.
Pranešimų skaičius : 234
Join date : 2010-05-03
Age : 28

Tonis ir Piccolina - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 8 EmptySk. 09 05 2010, 19:17

happy happy birthday hhhh juks
Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 38

Tonis ir Piccolina - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 8 EmptySk. 09 05 2010, 23:31

aciu uz sveikinimus Smile thum
Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 38

Tonis ir Piccolina - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 8 EmptyTr. 09 15 2010, 23:53

sveiki Smile
jau senokai pildziau savo klecku temele, pats laikas Smile

Kleckai Smile
[You must be registered and logged in to see this image.]

cia mano Pikolytes pirmoji pamokele su pavadziu Smile
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]

cia Tonis sugalvojo Pika pamokyti su pavadeliu eiti Smile
[You must be registered and logged in to see this image.]

Pikoliukas sildosi priesais saulyte Smile
[You must be registered and logged in to see this image.]

nuo Joles nusiziurejom superini kombinezona Smile
[You must be registered and logged in to see this image.]

kartu silciau Smile
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

Tonis ir Piccolina - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 8 EmptyKv. 09 16 2010, 00:38

Tikri kleckai Wink
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
anz1984
super dalyvis
super dalyvis
anz1984


Gemini Miestas : svencioniu r.
Pranešimų skaičius : 1552
Join date : 2009-10-16
Age : 40

Tonis ir Piccolina - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 8 EmptyKv. 09 16 2010, 01:04

graziai augat Wink
Atgal į viršų Go down
Muse
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Muse


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 628
Join date : 2009-11-02
Age : 51

Tonis ir Piccolina - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 8 EmptyKv. 09 16 2010, 03:08

Tonis grazuolis susigedes Pikolyte fainuole susigedes Spalvos superines thumb
Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 38

Tonis ir Piccolina - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 8 EmptyKv. 09 16 2010, 03:14

Muse rašo:
Tonis grazuolis susigedes Pikolyte fainuole susigedes Spalvos superines thumb

aciu labai Smile prisiziurim, grazinames Smile
Atgal į viršų Go down
Muse
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Muse


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 628
Join date : 2009-11-02
Age : 51

Tonis ir Piccolina - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 8 EmptyKv. 09 16 2010, 03:17

Tonio snukutis israiskingas, akytes grazios, ir atrodo, kad visad sypsosi susigedes
Atgal į viršų Go down
Exit
super dalyvis
super dalyvis
Exit


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2422
Join date : 2009-12-15
Age : 43

Tonis ir Piccolina - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 8 EmptyKv. 09 16 2010, 14:35

sveiki, gražuoliukai Wink

labai šiltos, mielos nuotraukytės - gera jumi ten visiems Very Happy

justinappp, mane veža į bulvekasį šį savaitgalį neišeis Rolling Eyes
bet žinok su savaitgaliais pas mane vis dar pravalas;... reik kitom dienom planuotis study

o kombinezonas tai tikrai nerealus, gaila dar vieno neparodžiau - irgi superinis. tokie minkštučiai, jaukučiai ir nuo vėjo ir su pašiltinimu thum thum
Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 38

Tonis ir Piccolina - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 8 EmptyKv. 09 16 2010, 16:31

Pas Toni tikrai gana israiskingas snukelis Smile

Jole, as galiu beveik kiekviena savaites diena po pietu, o pirmadieniai ir penktadieniai is viso laisvi Smile kuria diena tu laisvesne?
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Tonis ir Piccolina - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 8 EmptyKv. 09 16 2010, 16:56

Justina sveikute, jau seniai buvau uzejusi i tavo puslapiuka, o cia tokie groziai!!!! affraid
Kiek pamenu tavo Tonis mano dukrytes sirdi iskarto pakerejo, o cia dabar jis dar turi tooookia nuostabia panele juks
uuuuuuuuuuuuuuuu kokia karsta porele taaaaip bučkis bučkis bučkis bučkis bučkis bučkis bučkis bučkis
ir vel man seiletekis doh
man ir smalsu kada jus cia koki susitikima suplanuosite, as ir pabandyciau i ji pakliuti ačiu
Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 38

Tonis ir Piccolina - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 8 EmptyKv. 09 16 2010, 17:10

banoli rašo:
Justina sveikute, jau seniai buvau uzejusi i tavo puslapiuka, o cia tokie groziai!!!! affraid
Kiek pamenu tavo Tonis mano dukrytes sirdi iskarto pakerejo, o cia dabar jis dar turi tooookia nuostabia panele juks
uuuuuuuuuuuuuuuu kokia karsta porele taaaaip bučkis bučkis bučkis bučkis bučkis bučkis bučkis bučkis
ir vel man seiletekis doh
man ir smalsu kada jus cia koki susitikima suplanuosite, as ir pabandyciau i ji pakliuti ačiu

aciu labai Smile o mano mazoji jau irgi auga ir grazeja Smile nors jai dar tik trys menesiai, bet mano mama sake, kad jai atrodo, jog ji pas mus jau du metus gyvena Smile labai graziai pritapo seimoj Smile
kol kas jokio susitikimo lyg ir neplanuojam Sad jau ir oras siek tiek atsales Sad as tik galvoju trumpam pas Jole uzsukti mergaite savo parodyti Smile jei dar ispultu palankus oras, galima ir pas mane susimatyti, bet kad pas mane dabar garaza stato ir nelabai kur yra normaliai atsisesti ar po stogu pasislepti jei lietus lytu Sad kitais metais gal jau pavesine statysimes, tai tada jau normaliai galeciau pasikviesti Smile dabar tai nebet laukinem salygom Smile
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Tonis ir Piccolina - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 8 EmptyKv. 09 16 2010, 17:16

Man regis suniukam dar nera labai salta, dar tikrai galima daryti susitikima, o ir suniukai bus laimingi galedami palakstyti,kad ir laukinem salygom. Jau tuoj tuoj ir bus salciai, o kol ju nera tikrai reikia dziaugtis ir dziuginti musu isdykelius oreliu valiooooo
Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 38

Tonis ir Piccolina - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 8 EmptyKv. 09 16 2010, 17:19

na maniskiai kai tokie smulkuciai, tai pora valandu maximum dabar lauke pabuna Smile jeigu turi laiko, gali uzsukti as mane si savaitgali Smile dar kol kas esu laisvesne Smile
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Tonis ir Piccolina - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 8 EmptyKv. 09 16 2010, 17:28

tai turbut ilgiau ir seimininekes neiskes hhhh tai gal reikia kartu su Jole dar susitarti? tai geletume betkuria darbo diena susimatyti?
Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 38

Tonis ir Piccolina - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 8 EmptyKv. 09 16 2010, 17:34

man geriausia pirmadienis ir penktadienis, tada visa diena nereikia i universiteta ir nereiketu niekur skubeti Smile kuri diena Jolei labiausiai tinka, tai cia reikia jos klausti Smile tik kad ji kazkur d ingus Sad pas Jole siuo metu geriau butu susitikti, nes butu ir kur prisesti, ir nuo lietaus pasislepti Smile
Atgal į viršų Go down
Laura
super dalyvis
super dalyvis
Laura


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1881
Join date : 2009-10-11
Age : 44

Tonis ir Piccolina - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 8 EmptyKv. 09 16 2010, 17:55

Labas.kaip Tonio vyriski reikalai ejosi?
Atgal į viršų Go down
simba3
super dalyvis
super dalyvis
simba3


Cancer Miestas : Ukmerge
Pranešimų skaičius : 851
Join date : 2009-10-06
Age : 54

Tonis ir Piccolina - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 8 EmptyKv. 09 16 2010, 18:26

Kokia grazi poryte wub wub wub wub
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Tonis ir Piccolina - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 8 EmptyKv. 09 16 2010, 19:12

Justinappp rašo:
man geriausia pirmadienis ir penktadienis, tada visa diena nereikia i universiteta ir nereiketu niekur skubeti Smile kuri diena Jolei labiausiai tinka, tai cia reikia jos klausti Smile tik kad ji kazkur d ingus Sad pas Jole siuo metu geriau butu susitikti, nes butu ir kur prisesti, ir nuo lietaus pasislepti Smile
tai kai susitarsi su Jolyte brukstelkite ir man Wink man tiktu ir ta irkita diena, svarbiausia ,kad butu kas paveza hhhh
Atgal į viršų Go down
Exit
super dalyvis
super dalyvis
Exit


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2422
Join date : 2009-12-15
Age : 43

Tonis ir Piccolina - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 8 EmptyKv. 09 16 2010, 21:27

aš vis lakstau su reikaliukais - visokių pažimų prireikė ir idėjų ir darbų nebaigtų pirat
nematau kada diena prabėga What a Face
nieko negaliu paskutiniu metu planuotis - vis sugriūna planai mano, tai nenoriu prisižadėti ...
laukiu kol tempai aprims, kol į grafikus įsivažiuosim hhhh
mano panelytė pradeda lankyti fortepiono pamokas, tai teks papildomo rūpestėlio prie pamokų ruošos, bet puiki proga ir mamai prisiminti drunken suku galvą kur savo mažoj trobelėj tokį intrumentą įpaišyti hhhh
Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 38

Tonis ir Piccolina - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 8 EmptyKv. 09 16 2010, 21:28

Laura rašo:
Labas.kaip Tonio vyriski reikalai ejosi?

neisejo nieko Smile tai is pat pradziu uzsiparinau truputi Sad nes ta mergaite nenorejo jo prisileisti ir viskas. bet po to galu gale issiaiskinau, kad jie man ta kalaite 16 rujos diena atveze, kai jau saukstai po pietu, tai is esmes patys kalti ir gales puse metu dabar laukti Smile todel ir kalyte jau nebeprisileido Tonio. tai dabar jau sake atidziai dienas skaiciuos ir kai tik prades rujot skambins Smile
Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 38

Tonis ir Piccolina - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 8 EmptyKv. 09 16 2010, 21:31

Jolė rašo:
aš vis lakstau su reikaliukais - visokių pažimų prireikė ir idėjų ir darbų nebaigtų pirat
nematau kada diena prabėga What a Face
nieko negaliu paskutiniu metu planuotis - vis sugriūna planai mano, tai nenoriu prisižadėti ...
laukiu kol tempai aprims, kol į grafikus įsivažiuosim hhhh
mano panelytė pradeda lankyti fortepiono pamokas, tai teks papildomo rūpestėlio prie pamokų ruošos, bet puiki proga ir mamai prisiminti drunken suku galvą kur savo mažoj trobelėj tokį intrumentą įpaišyti hhhh

mamytes rupesteliai Smile tai zinai kaip darom: tu kai jau zinosi kada gali, tai pranesk pries pora dieneliu ir pasiorganizuosim Smile tik labai nesusivelinkim, nes po to musu kleckai jau tik po anklodem gules Smile
Atgal į viršų Go down
Exit
super dalyvis
super dalyvis
Exit


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2422
Join date : 2009-12-15
Age : 43

Tonis ir Piccolina - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 8 EmptyKv. 09 16 2010, 21:35

Justinappp rašo:
Jolė rašo:
aš vis lakstau su reikaliukais - visokių pažimų prireikė ir idėjų ir darbų nebaigtų pirat
nematau kada diena prabėga What a Face
nieko negaliu paskutiniu metu planuotis - vis sugriūna planai mano, tai nenoriu prisižadėti ...
laukiu kol tempai aprims, kol į grafikus įsivažiuosim hhhh
mano panelytė pradeda lankyti fortepiono pamokas, tai teks papildomo rūpestėlio prie pamokų ruošos, bet puiki proga ir mamai prisiminti drunken suku galvą kur savo mažoj trobelėj tokį intrumentą įpaišyti hhhh

mamytes rupesteliai Smile tai zinai kaip darom: tu kai jau zinosi kada gali, tai pranesk pries pora dieneliu ir pasiorganizuosim Smile tik labai nesusivelinkim, nes po to musu kleckai jau tik po anklodem gules Smile

oki. spėsim dar spėsim - bobų vasara dar bus, auksu medžiai pasipuoš, dar pasifotkinsim tarp spalvų visi Wink
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Tonis ir Piccolina - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tonis ir Piccolina   Tonis ir Piccolina - Page 8 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Tonis ir Piccolina
Atgal į viršų 
Puslapis 839Pereiti prie : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 23 ... 39  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Informacija apie mūsų šuniukus. :: Klubiečių šuniukai.-
Pereiti į:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions