Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Perlas-Perliukas

Go down 
+47
Beta
Dzekute
Mėta
Mazas
Greta
diasty
Wunderbar
Egleee
sigituke
mante
liutas81
Mona
TOYOTA
Daiwyte
Piplys
Zivile
vestuliukas
Bondas
*Cile*
Oxygen
Coconut
pupa
gagutee
Jurga
Laura
Indra
rituliukas25
Nijolė
Disha
gucci
chansons
Ginta
ryte
svetlana
Sima
Sciara
Justinappp
mortale
Exit
lašelis
Ortana
Piktozauras
banoli
Diana
Muse
anz1984
Angela
51 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 20 ... 38  Next
AutoriusPranešimas
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 32

Perlas-Perliukas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 2 EmptyŠt. 10 02 2010, 18:43

Ortana rašo:
Gražus berniukas Smile

bučkis
Atgal į viršų Go down
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 32

Perlas-Perliukas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 2 EmptyTr. 10 06 2010, 15:25

Kad musu nepamirstumet)) idedam keleta foto Wink

[You must be registered and logged in to see this image.]
su mamyte... bučkis


[You must be registered and logged in to see this image.]
ruosiames vaziuoti...)



Atgal į viršų Go down
mortale
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
mortale


Capricorn Miestas : Šventoji (Palanga)
Pranešimų skaičius : 454
Join date : 2009-11-29
Age : 37

Perlas-Perliukas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 2 EmptyKv. 10 07 2010, 18:52

mielas mazas sunelis. Wink
Atgal į viršų Go down
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 32

Perlas-Perliukas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 2 EmptyAntr. 10 12 2010, 06:13

Mes si savaitgali praleidom smagiai,buvo geri orrai..silti..tad nutarem eiti pasivaikscioti toleliau nei iprasta prie Nemuno..ant dviracio tako..per visus krantus,mano buvusia pradine ir vidurine mokykla.. beja suzinojau,kad pas mus sanciuose prie pradines mokyklos gyvena moteris kuri augina labai daug chihua suniuku..ir kiek kartu ejom..vis neradom jos namuos..kaip idomu butu pamatyti,gal mazuciu turi..tada jau as neatsispirciau)))) tai va,tiesiu toliau..pasivaiksciojom,isipurvinom,gaudem akmenukus.. ir tiek prisidukom,kad miegojom grize,kaip uzmusti..
pasigrozekit))
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]

O vat siandien buvau apipirkti savo maziuka) Kadangi dabar praktika atlikineju akropolio Maximoje (Kosmetikos skyriuje,jei kas netinges aplankykit Very Happy ) tai buvom ir joje.. ,bet nieko gero nepamatem.. tad aplankem Kika ir vet vaistine..pagrinde pirkom maisto,na ir zaisliuka,kad tu zaisliuku man asortimentas toks mazas.. norejau pirkti virve su kamuoliuku bet ,kad tas kamuoliukas gan sunkus..tai jis tikrai jo nepakeltu.... ir aisku po darbo,ir po apsipirkimo ejom pasivaikscioti..kaip visada per mazas gatveles..kiemus..Sanciu poliklinika..



tai tiek is Perliuko gyvenimo)))





Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Perlas-Perliukas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 2 EmptyAntr. 10 12 2010, 14:39

labai patiko foto kur Perliuakas iesono nufotografuotas ir vejas jam kailiuka purena foto bučkis
Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 37

Perlas-Perliukas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 2 EmptyKv. 10 14 2010, 04:19

fainuolis tavo pupsiukas Smile ir matosi, kad labai mylimas Smile
Atgal į viršų Go down
Sciara
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Sciara


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 377
Join date : 2010-03-27
Age : 33

Perlas-Perliukas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 2 EmptyKv. 10 14 2010, 04:46

banoli rašo:
labai patiko foto kur Perliuakas iesono nufotografuotas ir vejas jam kailiuka purena foto bučkis
man irgi šita foto labai patiko! Įsivaizduoju kaip gražiai vėjelis plaukučius kedena thumb
Atgal į viršų Go down
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 32

Perlas-Perliukas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 2 EmptyKv. 10 14 2010, 06:36

mylimas ir nulepintas.. bučkis
oj ta nuotrauka gan sunkokai man teko padaryti,kadangi jis tupejo man ant keliu,o as sedejau ant ankmenu..bet rezultatas yra.. ačiu
kadangi dbr dirbu iki 15val..ir nebunu puse dienos namie, tai grizus mane jis vos nesuvalgo..ir tada nesitraukia..ir kartu net eina pietu miego..tikras angeliukas..aisku buna ir sunybiu.. bet tikrai labai paklusnus,vat tik dar nedresiruotas..moka tik sest komanda..ir tai ne visada ja atlieka))


su nauju rubeliu!!siltu megztuku,
[You must be registered and logged in to see this image.]
Perliukas dekoja Justinappp bučkis bučkis

p.s nekrepkit demesio i netvarka.. ačiu

o cia pats megstamiausias zaisliukas-kamuoliukas!!
[You must be registered and logged in to see this image.]

Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Perlas-Perliukas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 2 EmptyKv. 10 14 2010, 14:36

koks fainas kombinezonas thumb as ir tokio Tinai noreciau taaaaip
Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 37

Perlas-Perliukas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 2 EmptyKv. 10 14 2010, 20:27

tikrai labai graziai pritiko megztukas Smile labai dziaugiuosi kad viskas gerai Smile ir svarbiausia kad labai siltas Smile

banoli ten megztukas, o ne kombinezonas Smile
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Perlas-Perliukas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 2 EmptyKv. 10 14 2010, 20:44

Vistiek labai fainas thumb
Atgal į viršų Go down
Ortana
Senbūvis
Senbūvis
Ortana


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 2626
Join date : 2009-11-06
Age : 55

Perlas-Perliukas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 2 EmptyKv. 10 14 2010, 21:09

Tas žydras rūbelis šauniai atrodo,kur su kamuoliuku žaidžia.Ir matyt patogus,nevaržo judesių.
Atgal į viršų Go down
http://www.blekas.weebly.com
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 32

Perlas-Perliukas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 2 EmptyPen. 10 15 2010, 06:10

aciu visoms. Perliukas miegantis rausta;)

Justinappp, megztukas tiesiog pasaka! labai patenkinti! kai bus vel galimybe dairysimes dar drabuzeliu!Wink) reikia praskaidrinti garderoba kitomis spalvomis;) jei tik butu tokia galimybe tai pirkciau daug ir iskart.. tai toki malonuma galiu sau leisti i men kokius 2kart.. man didelis malonumas, turbut ir jums visoms, lepinti ir apipirkti savo kleckiukus daikteliais!! apkabinimas

Banoli, cia ne megztukas,o treningiukas.. Firminis Juicy treningiukas,specialiai pirkau,kad butu lyg komplektukas prie tasytes,aisku jie gan brangiai kainuoja, tad radau pigiau)) siaip siek tiek didokas,ypac kelnytes ir rankoves,tenka raitoti,o kadangi tiocikai ilgesniu kojyciu,tai problemu nebus del to;) viska placiau parasiau i pm;)

Ortana, teisingai pastebejai,kad rubelis nevarzo judesiu,labai patogus ir siltas,aisku ziemai jau butu per saltas..bet rudeniui kaip tik..Wink jis tiek su juo laksto,ir kulverstukus kartais daro..isibegejes ..man tada net baisu buna..

O cia su striukyte..)) siandien dejom..nes lijo..taip rovesi i lauka, bet kai pamate kad lija,(nesmarkiai) tai gal 5min isbuvom kieme ir namo keturiom)))
[You must be registered and logged in to see this image.]

O cia kai buvo mazas mazas ir dar labiau pukuotas... Perliukui 3men buvo..o 19diena bus jau 6 men!!!!
[You must be registered and logged in to see this image.] (cia kur guoly kamuoliukas,tai jo jau nebera..sukramte))) o tas rozinis meskiukas,,seiminku..dave ji ,kad liktu jo mamytes kvapas..nes pirmom dienom tampydavo tik ta meskiuka,mano zaislai jam nepatikdavo.. )



Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 37

Perlas-Perliukas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 2 EmptyPen. 10 15 2010, 15:06

manau kad Perliukas labai lamingas kad pas tave pakliuvo Smile
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Perlas-Perliukas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 2 EmptyPen. 10 15 2010, 15:59

Angela ziu tu savo Perliuka laaabai islepini, stai ir striukyte jau kavalierius turi mmmmmmmmmm kokia faina thumb
O jo mazycio foto tai labai jau grazute, jie tokie visi maziukai grazuciai.
O as stai galvoju kokiu dar zaisliuku parupinti Tinai, ji dabar daugiau namuose, tai jau pradejo kramtyti savo didiji guoliuka- tigriuka.... affraid barames, bet ji vistiek bando ji ardyti confused reikia kazkokiu zaislioku jai gi
Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 37

Perlas-Perliukas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 2 EmptyPen. 10 15 2010, 16:02

daug pliusiniu ir cypsinciu zaislu Smile
Atgal į viršų Go down
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 32

Perlas-Perliukas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 2 EmptyŠt. 10 16 2010, 04:52

Justinappp rašo:
manau kad Perliukas labai lamingas kad pas tave pakliuvo Smile

thumb o as laiminga turedama toki dziaugsmeli namuose! Ir gristi visada i juos noris...!! nes zinai,kad taves laukia..
Tai buvo meile is pirmo zvilgsnio..pamenu kai rinkausi is ju triju... ir man i aki krito pats pirmas,pati pirma nuotrauka.. o po to begalinis laukimas...nes vasara,liepos men pradzioj.. dar teko vaziuoti i Sankt-Peterburga pas sese..tai man ji taveze tik liepos gale..
siaip ir man butu idomu susitikti su perliuko broliukais,..tik idomu kur ieskoti.. vienas i Vokietija isvaziavo o kitas Klaipedoje.. Perliukas irgi is Klp...

o cia Perliuko broliuku foto..) net vardu nzn.. o prazdioj Perliuko buvo vardas Arcis..
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
o cia visi kartu..dar kartu...

banoli,kad cia ne lepinimas,pacius pirmus rubelius mum parupino Violos seiminke;) ta striukytes is jos..Wink pries pat Perliuko atvykima i namus naujus..ruosiau jam kaipeli butiniausiu priemoniu,daikteliu,vat ir rubeliu gavom..Wink yra kazkoks zaislas..tik nepamenu kaip vadinas..guminis toks..stiprus..kad i ji idedi skanestu,o suniukas turi juos isimti... ir taip uzsimineja kol visus neisima ir nesuvalgo..siaip tiksliai nzn..dar tokiu nebandem;)) bet taip geriausia pliusiniai))) manasis berniokas visus mano istampe..)))
Atgal į viršų Go down
anz1984
super dalyvis
super dalyvis
anz1984


Gemini Miestas : svencioniu r.
Pranešimų skaičius : 1552
Join date : 2009-10-16
Age : 39

Perlas-Perliukas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 2 EmptyŠt. 10 16 2010, 13:14

grazus maziukai thumb
nuotraukoi kur visi 3, tai tokie maziukai atrodo Very Happy
Atgal į viršų Go down
Sima
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Sima


Virgo Miestas : Rokiškis
Pranešimų skaičius : 553
Join date : 2010-06-20
Age : 36

Perlas-Perliukas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 2 EmptyPir. 10 18 2010, 07:45

uj, kokia miela nuotrauka, kur visi tryse wub
Atgal į viršų Go down
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 32

Perlas-Perliukas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 2 EmptyPir. 10 18 2010, 21:01

uzliaupsinsit komplimentais,dekojam Embarassed Embarassed thumb

o cia Perliuko kuklusis garderobas))

[You must be registered and logged in to see this image.]
Dabar labiausiai ir dazniausiai nesioja Justinappp megztuka... bučkis




Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 37

Perlas-Perliukas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 2 EmptyPir. 10 18 2010, 21:17

grazuoliai Smile smagu kad nesalat Smile
Atgal į viršų Go down
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 32

Perlas-Perliukas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 2 EmptyPir. 10 18 2010, 21:28

O zinot..supratau viena dalyka..kad jeigu jau lemta tai ankciau ar veliau tai atsitiks..ir atsitiko man taip.. (papasakosiu istorija kaip Perliukas atsirado mano namuose..) Bet viskas is pradziu,As niekada neauginau nei vieno gyvuno namuose,nes tevas buvo kateroriskas siuo klausimu. Tad gyvunais teko megautis kaime, mylejau visus,tiek kaciukus tiek suniukus ir kitus naminius. Kiekvienais metais vasara kalyte (Lape-toks vardas) atsivesdavo mazu mazu sunyciu..ir atsivede pernai vasara mazyliu,be manes kaime dar buna mano pusbrolis ir puske,mes kaip visad isirenkam sau suniukus ir juos priziurim,as isirinkau toki baltuti su tamsiu skukuciu,pora demeliu ant sonu.. (kaip is akies trauktas Perliukas,tik neveislinis..) Jis atrodo vo tep.. [You must be registered and logged in to see this image.] Visa vasara praleidus su juo,palikau ji kaime.. po kurio laiko suzinau,kad ji atidave kaimynams..kai atvaziuodavau visada nubegdavau aplankyt..aisku jis jau nebebuvo toks mazas..bet vis tiek numyletinis pavadinau ji Seriozenka...(rusisku vardu,nors daug kas sake kad negalima sunu vadinti zmoniu vardais) dar po keleta menesiu suzinau ,kad jo nebera...net metu nesulaukiusi ji pakore.... neisivaizduojat kaip jauciausi... bet nieko padaryti nebegalejau... ir dabar kai tai atsimenu graudinuos be galo.. nes viska kas like yra tik foto..video ir brangiausi atsiminimai...
Po kazkurio laiko suzinau apie mazu suniuku veisle,perzvelgiau pora skelbimu radau stai toki grazuoliuka... (net nebuvo minties pirktis..tik jis man labai primine mano Seriozenka...) [You must be registered and logged in to see this image.]
Permeciau akim ir isejau is tu skelbimu,po ilgo laiko,siu metu pavasari as pradejau paieskas..nebuvo nei galymybiu isigyti,bet as ieskojau,o ieskojau baltos kalytes,ir buvau uzsibrezus kad pavadinsiu ja Perla,o saukciau Perlita..ilgos paieskos nieko gero nedave,nes arba kaina virsijo normas,arba kitas miestas.. norejau ,kad butu is kauno,kad galeciau aplankyti susidraugauti.. taip nieko gero ir neradau.. staiga po pusantro men..gavau palikima.. palikimas piniginis..atsirado galimybe vel bandyti,ieskoti..nu ka ir suradau..skelbime buvo nuotrauka visai kito suniuko kuris jau senokai parduotas,bet man atskambino ir pasake ,kad yra nauja vada,(kurioje buvo Perliukas),toje vadoje baltu kalyciu nebuvo pasiule berniukus,ta pacia akimirka atsiunte nuotraukas,buvau pirmoji teko rinktis is triju,zinoma i aki krito pats pirmas suniukas..su tamsiu snukuciu,veiduku,baltom kojytem ir kuneliu.. iskart isimylejau!!! susitarem su pardavejais.. dar teko ilgai laukti..(pora men,bet man tie menesiai buvo labai ilgi,skaiciavau dienas,braukiau kalendoriuje,.dar kelione pamaise i uzsieny..po uzienio dar savaite teko islaukti ir 24liepos(niekada nepamirsiu sios dienos) is Klp atveze man mano maziuka..kuris dabar dziugina ir praskaidrina kiekviena diena!.. O Seriozenkos as nepamirsau..jis visada isliks mano sirduteje ir atmintyje.....


Sad

[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 37

Perlas-Perliukas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 2 EmptyPir. 10 18 2010, 21:34

kaip galima pakarti suni?! negaliu tuo patiketi...
o as linkiu kad tavo nuostabus mazylis, taip lauktas ir noretas, labai ilgai tave dziugintu ir myletu Smile
Atgal į viršų Go down
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 32

Perlas-Perliukas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 2 EmptyPir. 10 18 2010, 21:41

Justinappp rašo:
kaip galima pakarti suni?! negaliu tuo patiketi...
o as linkiu kad tavo nuostabus mazylis, taip lauktas ir noretas, labai ilgai tave dziugintu ir myletu Smile

Prisigere ir.... nzn smulkmenu.. bet tada dar nebuvo tu grestesniu bausmiu,baudu... taip niekas juos ir neapkaltino,o dbr jau per velu...
ir jau nebera tos kalytes kuri augo ir atsivesdavo...(ji sava mirtim mire) bet uztad dbr laukiasi kita.. lapkricio gale turbut jau atves.. tai va turesim mazu dvarnaisku.. taaaaip

aciu Wink bučkis
Atgal į viršų Go down
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

Perlas-Perliukas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 2 EmptyPir. 10 18 2010, 22:19

Kaime visi taip daro, jei suo ne sargus ir neloja iskart karia, mano seses misruniuke buvo atsivedus dvi sunytes atidavem i kaima viena labai gerai priziurima kita ne, norejo ja karti jau, bet sesuo vakar parsiveze namo, jei tik 4men bet ji didele aviganio ir haskio misruniuke, tai eisiu deti skelbima gal kad paims varksiuke Crying or Very sad
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
Sponsored content





Perlas-Perliukas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Perlas-Perliukas   Perlas-Perliukas - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Perlas-Perliukas
Atgal į viršų 
Puslapis 238Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 20 ... 38  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Informacija apie mūsų šuniukus. :: Klubiečių šuniukai.-
Pereiti į:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions