Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 MAŽOJI MANO..... DORI:-)

Go down 
+43
Milda
Mega
sigituke
Briliantik
Greta
eglike
Mazas
aida
evelina17
Dzekute
*Cile*
Muza
Diana
Exit
TOYOTA
ryte
Coconut
mante
Sciara
Oxygen
Muse
pupa
Jurga
gagutee
liutas81
rituliukas25
Bondas
Angela
Ernesta
lašelis
Justinappp
Sima
Disha
Daiwyte
svetlana
Ginta
banoli
Ortana
Laura
Piktozauras
gucci
anz1984
Nijolė
47 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 42  Next
AutoriusPranešimas
Jurga
super dalyvis
super dalyvis



Cancer Miestas : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 1101
Join date : 2010-09-20
Age : 51

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 EmptyKv. 02 16 2012, 16:05

Nijolyt,o kaip Dorytės sveikata? ar viskas gerai?
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 EmptyKv. 02 16 2012, 16:21

Ačiūkas,kas dėl rujos,tai mes vėl lauksim kas bus,nėra gerai,o šiaip dabar apetitas atsirado siaubingas,valgom Platinium ir koncervus GRAND CARNO,matyt pervirsim per 3 kg tuoj,einam į lauką,visus gasdinam ir daugelį su tais batais prajuokinam,pamatytumėt kaip ji gerai jaučiasi su tais batais,toks jausmas žiūrėkit aš va kokia ,šalčio nebijau,po to nuotykio su vilkšuniu,pasidarė skandalistė,visus aploja ypač dičkius ir tuos,kurie vedami su pavadėliu....laukiam pavasario ir susitikimų su visais draugais susigedes
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Jurga
super dalyvis
super dalyvis



Cancer Miestas : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 1101
Join date : 2010-09-20
Age : 51

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 EmptyKv. 02 16 2012, 16:42

Nijolė rašo:
Ačiūkas,kas dėl rujos,tai mes vėl lauksim kas bus,nėra gerai,o šiaip dabar apetitas atsirado siaubingas,valgom Platinium ir koncervus GRAND CARNO,matyt pervirsim per 3 kg tuoj,einam į lauką,visus gasdinam ir daugelį su tais batais prajuokinam,pamatytumėt kaip ji gerai jaučiasi su tais batais,toks jausmas žiūrėkit aš va kokia ,šalčio nebijau,po to nuotykio su vilkšuniu,pasidarė skandalistė,visus aploja ypač dičkius ir tuos,kurie vedami su pavadėliu....laukiam pavasario ir susitikimų su visais draugais susigedes

Tikiuosi,kad nereiks operacijos Dorytei neeeeee .
Mano Tera ir nesiskundža apetitu,alpėja nuo GRAND CARNO koncervų taaaaip ,o aš sugalvojau,kad tai dėl šalčio.Jiems šalta,ir taip stengiasi kaupti riebaliuką.
O kad aploja didžkius,tai gerai,juk geriausia gynyba -puolimas Very Happy
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 EmptyKv. 02 16 2012, 16:45

parodyk kepuriuka [You must be registered and logged in to see this image.]
labai prašau [You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 EmptyKv. 02 16 2012, 17:05

lašelis rašo:
parodyk kepuriuka [You must be registered and logged in to see this image.]
labai prašau [You must be registered and logged in to see this image.]

Neturiu nuotraukos,bet turėjau firminį šalikėlį,jis nemegztas o toks minkštas ,ant jo firminis ženkliukas,aš tiesiog perlenkiau,po kakliuku susiūvau,o toliau liko tarsi skraiste ant nugarytės,ausys tiesa paslėptos,labai gerai gavosi..ir dar firmiačka hhhh
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 EmptyKv. 02 16 2012, 17:07

jau isivaizduoju Doryte su skarele ,kaip bobute [You must be registered and logged in to see this image.]
Čiksonui reik pasiut nikštukine kepure ir bus pora kaip tvora [You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 EmptyKv. 02 16 2012, 17:20

lašelis rašo:
jau isivaizduoju Doryte su skarele ,kaip bobute [You must be registered and logged in to see this image.]
Čiksonui reik pasiut nikštukine kepure ir bus pora kaip tvora [You must be registered and logged in to see this image.]

cic jokia ji bobutė su skarele,ten gaunasi tokia kepurytė,na ryt reiks nufotkinti,pamatysit kokia jau bobutė[You must be registered and logged in to see this image.]
bet už tai mes grynu oru kvėpuojam,kojas mankštinam,sniege išsivoliojam,balsą palavinam,kampus išuostom,parduotuvėje krepšyje pasėdim,daugelį nustebinam susilaukiam pagyrų,mes savo rajone esam pačios mažiausios ir labai žinomos,tai va jum ir bobutės[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 EmptyKv. 02 16 2012, 17:24

tai jau teks [You must be registered and logged in to see this image.] tau Doryte ir parodyt mums
o mano Čiksonas jau senely vaidina [You must be registered and logged in to see this image.], skundžiasi kad kojytes šala,kad eit nenori,tupi rankinuke ir iš ten aploja visus
Atgal į viršų Go down
ryte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
ryte


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 736
Join date : 2010-03-12
Age : 57

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 EmptyKv. 02 16 2012, 17:41

O jus naujus batukus pasiuvot Dorytei,ar cia su Eglikes apauta?
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 EmptyKv. 02 16 2012, 17:45

ryte rašo:
O jus naujus batukus pasiuvot Dorytei,ar cia su Eglikes apauta?
Eglikės,tik paduką odinį uždėjau aciu
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Ortana
Senbūvis
Senbūvis
Ortana


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 2626
Join date : 2009-11-06
Age : 55

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 EmptyKv. 02 16 2012, 19:02

Šaunuolės mergikės kad žiemos nebijot,puošiatės thumb
Atgal į viršų Go down
http://www.blekas.weebly.com
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 EmptyKv. 02 16 2012, 19:10

Kaip faina,kad DOryte priprato prie batuku ir dabar laisvai jauciasi su jais thumb labai jau smalsu pasidare ja pamatyti gyvai apauta batukais juks
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 EmptyKv. 02 16 2012, 19:12

Ortana rašo:
Šaunuolės mergikės kad žiemos nebijot,puošiatės thumb

Kokia čia puošyba hhhh Dori>,kailiniai storiausi,"kerzavi" batai,raitūzai,ant galvos kepūrė,kol apsirengiam abi pavargstam,paskui jau lauke viskas gerai,bet taip varo,kad kartais batą pametą,tai einu iš paskos kaip apsauginis susigedes
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 EmptyKv. 02 16 2012, 23:18

Nijolė rašo:
ryte rašo:
O jus naujus batukus pasiuvot Dorytei,ar cia su Eglikes apauta?
Eglikės,tik paduką odinį uždėjau aciu

As rytes batukus Perlui matavau,is Eglukes pasiutus,tai tokie idomus,o Perlas turi sportbaciukus(du kart paslydo..) bet siandien ejo be batu,tai irgi isidrebe ant snukucio)) rabbit
Atgal į viršų Go down
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 EmptyKv. 02 16 2012, 23:19

Nijolė rašo:
Ortana rašo:
Šaunuolės mergikės kad žiemos nebijot,puošiatės thumb

Kokia čia puošyba hhhh Dori>,kailiniai storiausi,"kerzavi" batai,raitūzai,ant galvos kepūrė,kol apsirengiam abi pavargstam,paskui jau lauke viskas gerai,bet taip varo,kad kartais batą pametą,tai einu iš paskos kaip apsauginis susigedes

Ogogo tai cia su tokia apranga net baisiausi salciai jum nebaisus!!! flower flower flower
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 EmptyŠt. 02 18 2012, 02:27

Čia gal nelabai gera foto,bet va mūsų toks aprėdas Lašelį ,paskui dedasi megztukas+kombinzonas+raitūzai+batukai

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]


Paskutinį kartą redagavo Nijolė, Št. 02 18 2012, 05:57. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
ryte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
ryte


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 736
Join date : 2010-03-12
Age : 57

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 EmptyŠt. 02 18 2012, 02:42

Ir as tokia padarysiu Brigei Very Happy
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 EmptyŠt. 02 18 2012, 02:43

juk sakiau kad bobute [You must be registered and logged in to see this image.]
tik jau nesupyk,graži ta tavo bobute [You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 EmptyŠt. 02 18 2012, 03:06

lašelis rašo:
juk sakiau kad bobute [You must be registered and logged in to see this image.]
tik jau nesupyk,graži ta tavo bobute [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]Bobute bobute,matytum kiek šiandien šita bobutė susilaukė pagyrų,,



Paskutinį kartą redagavo Nijolė, Št. 02 18 2012, 13:43. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 EmptyŠt. 02 18 2012, 03:09

ryte rašo:
Ir as tokia padarysiu Brigei Very Happy
Ritule,čia iš šaliko ,vienas galas kapišonui šitam,iš kitos dalies raitūzai padaryti,mes nebijom šalčių[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Justinappp
super dalyvis
super dalyvis
Justinappp


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1009
Join date : 2010-05-12
Age : 37

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 EmptyŠt. 02 18 2012, 03:15

fainai jus cia sugalvojot Smile o kai primuturiuojat tiek rubu, ar normaliai po to eina? Smile maniskiai kai storiau aprengti, tai dazniausiai sustoja r stovi Very Happy
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 EmptyŠt. 02 18 2012, 03:18

Čiksonas irgi pagyru sulaukia [You must be registered and logged in to see this image.],o vaidina toki atamana ,kad juokas ima [You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 EmptyŠt. 02 18 2012, 03:21

Justinappp rašo:
fainai jus cia sugalvojot Smile o kai primuturiuojat tiek rubu, ar normaliai po to eina? Smile maniskiai kai storiau aprengti, tai dazniausiai sustoja r stovi Very Happy
Bėga net puškuoja,jai svarbu,kad tik į lauką,šiandien po senamiestį,centrą klajojo,be jokio mes dirželio,kaip eilinis klerkas varo laviruoja tarp praeivių viena sau,tik kartais patikrina ar mes iš paskos einam,kartais net į kavinę užsuka,tada bėgu ieškoti hhhh
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
rituliukas25
super dalyvis
super dalyvis
rituliukas25


Scorpio Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1308
Join date : 2010-12-10
Age : 60

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 EmptyŠt. 02 18 2012, 04:01

Nijolė rašo:
Čia gal nelabai gera foto,bet va mūsų toks aprėdas Lašelį,paskui dedasi megztukas+kombinzonas+raitūzai+batukai

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kokia faina ''babunytė''. thumb thumb thumb

Šaunuolės jūs, kad šalčių nebijot. ploja
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 EmptyŠt. 02 18 2012, 04:04

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ir vėl bobunytė....o ką daryt kai -20°C hhhh
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Sponsored content





MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 31 Empty

Atgal į viršų Go down
 
MAŽOJI MANO..... DORI:-)
Atgal į viršų 
Puslapis 3142Pereiti prie : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Fifa mažoji princesė :)
» Mazoji Tinute :)
» Mažoji Tina
» Musu mazoji Ula:)
» mazoji Stirnyte

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Informacija apie mūsų šuniukus. :: Klubiečių šuniukai.-
Pereiti į:  
Free forum | Animals | Dogs | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions