Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Čilė

Go down 
+29
FallenAngel
Mona
Piplys
anz1984
TOYOTA
*Cile*
Sciara
gucci
Coconut
Nijolė
pupa
Bondas
Oxygen
Ortana
Laura
Piktozauras
Justinappp
Muse
banoli
gagutee
Jurga
Angela
rituliukas25
Exit
vestuliukas
Ginta
Ernesta
Sima
lašelis
33 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next
AutoriusPranešimas
Svečias
Svečias




Čilė                          - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čilė    Čilė                          - Page 5 EmptyPir. 02 07 2011, 03:52

Dabar labai gerą užsiėmimą turiu, klibinu vis jai tuos dantukus, žaidžiam su virve, yra pora naujų smarkiai klibančių, tuoj turėtų pamest Rolling Eyes o iki kelių mėnesių turėtų iltys iškrist? confused
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Čilė                          - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čilė    Čilė                          - Page 5 EmptyPir. 02 07 2011, 03:55

na aš manau iki 7 jei jau neiškris tada tik vetas pades hhhh (jei nekliba,ner ko daugiau ko laukt)
žodžiu kai pastovus dantis pasieks pieninuko puse,važiuokit
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Čilė                          - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čilė    Čilė                          - Page 5 EmptyPir. 02 07 2011, 04:01

Labai tikiuos,kad tos iltys pačios išlėks lauk ir neprireiks jai veto Twisted Evil net skiepyt drebančiom rankom duodu pale
Atgal į viršų Go down
Ortana
Senbūvis
Senbūvis
Ortana


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 2626
Join date : 2009-11-06
Age : 55

Čilė                          - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čilė    Čilė                          - Page 5 EmptyPir. 02 07 2011, 04:04

Per daug neskubinkit,matau kad dar visai mažutės,tikrai dar laiko sočiai.Įvairiai tos iltys-apie 5-7 mėn.Mūsų Ditai ir iltys pačios iškrito,pasisekė.Kitiems teko traukti.Dažnai apatinės iškrenta pačios,tik viršuj lieka.Tik daug netampykit virvės,galit ir naujus palankstyt.
Atgal į viršų Go down
http://www.blekas.weebly.com
Svečias
Svečias




Čilė                          - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čilė    Čilė                          - Page 5 EmptyPir. 02 07 2011, 04:06

Labai ačiū už patarimus ir info flower
Atgal į viršų Go down
Ortana
Senbūvis
Senbūvis
Ortana


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 2626
Join date : 2009-11-06
Age : 55

Čilė                          - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čilė    Čilė                          - Page 5 EmptyPir. 02 07 2011, 04:12

Sėkmės Smile
Atgal į viršų Go down
http://www.blekas.weebly.com
Svečias
Svečias




Čilė                          - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čilė    Čilė                          - Page 5 EmptyAntr. 02 15 2011, 19:09

Žmonėms šalta žiema, o man šilta saulutė! flower

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Jurga
super dalyvis
super dalyvis



Cancer Miestas : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 1101
Join date : 2010-09-20
Age : 51

Čilė                          - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čilė    Čilė                          - Page 5 EmptyTr. 02 16 2011, 00:47

[quote="eresa"]Žmonėms šalta žiema, o man šilta saulutė! flower

[You must be registered and logged in to see this image.]

Koks romantiškas žvilgsnis wub

O,Čilė pati užšoka ant lovos?
Tera ne neeeeee
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Čilė                          - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čilė    Čilė                          - Page 5 EmptyTr. 02 16 2011, 00:59

Užšokt ant lovos jai juokų darbas dabar jau hhhh o prieš kokį mėnesį tik iš kažkelinto karto tepavykdavo, apskritai jinai labai šoklus šuo, kai kažko prašo tai ištisai šokinėja ant galinių kojų, gal taip ir išsitreniravo Rolling Eyes
Gal jūsų Terute yra labai labai maža ir todėl neužšoka bounce
Atgal į viršų Go down
Jurga
super dalyvis
super dalyvis



Cancer Miestas : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 1101
Join date : 2010-09-20
Age : 51

Čilė                          - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čilė    Čilė                          - Page 5 EmptyTr. 02 16 2011, 01:53

eresa rašo:
Užšokt ant lovos jai juokų darbas dabar jau hhhh o prieš kokį mėnesį tik iš kažkelinto karto tepavykdavo, apskritai jinai labai šoklus šuo, kai kažko prašo tai ištisai šokinėja ant galinių kojų, gal taip ir išsitreniravo Rolling Eyes
Gal jūsų Terute yra labai labai maža ir todėl neužšoka bounce

Kokia šaunuolė Čilė clap ,o dar mažytė juk. atrodo jau matau,kaip ji šokinėja ant galinių kojyčių thum .Tera taip nemoka.Jai gal drąsiau ant keturių šokinėti hhhh .Mano nėra didelė,šeštadienį vetas pasvėre- 1.4 kg.Į lovą pati neįlipa . Nors kartą įlipo, kaip katė,įsikabindama nagais hhhh ,buvo neviltis Terai,vyras neįsikelė į lova.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Čilė                          - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čilė    Čilė                          - Page 5 EmptyTr. 02 16 2011, 02:06

Kokia Tera mažuliukė, iš nuotraukų sunku suprasti koks šuns realus dydis, net kai šalia yra kažkoks daiktas kuris maždaug padeda suprasti proporciją, vistiek nuotraukose šuniukas atrodo didesnis Smile čilė kai paskutinį kartą buvom pas vetą svėrė 1kg 200g, bet dabar jau tikrai daugiau, gal 1kg 500g.. ne tokia smulki kaip Terute susigedes
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Čilė                          - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čilė    Čilė                          - Page 5 EmptyTr. 02 16 2011, 02:15

mano Nikse tai isigudrino i lova lipt per Pukes arba Čikio namuka hhhh
Atgal į viršų Go down
Jurga
super dalyvis
super dalyvis



Cancer Miestas : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 1101
Join date : 2010-09-20
Age : 51

Čilė                          - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čilė    Čilė                          - Page 5 EmptyTr. 02 16 2011, 02:20

Man ir Tera neatrodo tokia mazyte,nors smulkute.Buvau pries savaite sverusi Tera pas drauge,maistinemis svarstyklemis tai buvo apie 1.5 kg.Bet ji labai jau nenorejo buti bliudelyje neeeeee ,o pas veta sveriames nuo 3.5 men.Tos svastykles rodo 1.4kg.Manau,mano mazgyte turetu dar paaugti taaaaip ,nes vetas sake,kad po ligos ji veluoja augimu,brendimu.
O pas koki veta vezate Čilytę?Kiek matau foto,ji sveikute,grazute ploja bučkis
Atgal į viršų Go down
Jurga
super dalyvis
super dalyvis



Cancer Miestas : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 1101
Join date : 2010-09-20
Age : 51

Čilė                          - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čilė    Čilė                          - Page 5 EmptyTr. 02 16 2011, 02:24

lašelis rašo:
mano Nikse tai isigudrino i lova lipt per Pukes arba Čikio namuka hhhh
Oi,kokia gudruole clap ,svarbu lova pasiekta clap .
Laselis,tikra mamyte,Pukes ir Čikio namukas turbut šalia lovos taaaaip
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Čilė                          - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čilė    Čilė                          - Page 5 EmptyTr. 02 16 2011, 02:36

Vedu ją pas Giedrių Brajinską, Lukšio g. 9a. Visai nieko vetas, linksmas, paslaugus Laughing o pas kokį jūs lankotės?
Lašelis tai rimtai kaip tikra mamytė hhhh bet tai negi naktį nesulipa į lovą? bounce
Aš Čilę nuo pat mažens kaip įsipratinau lovoj miegot, tai taip ir turiu, guoliukas jai reikalingas tik pavogtiem daiktam susitempt doh
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Čilė                          - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čilė    Čilė                          - Page 5 EmptyTr. 02 16 2011, 02:38

Pukes namukas stovi koju gale,tai per ji dažniausiai ir lipa Nikse hhhh hhhh hhhh , o Čikio namukas man po nosim stovi susigedes , kad Čikis visada rastu mama taaaaip
Atgal į viršų Go down
Jurga
super dalyvis
super dalyvis



Cancer Miestas : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 1101
Join date : 2010-09-20
Age : 51

Čilė                          - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čilė    Čilė                          - Page 5 EmptyTr. 02 16 2011, 02:48

eresa rašo:
Vedu ją pas Giedrių Brajinską, Lukšio g. 9a. Visai nieko vetas, linksmas, paslaugus Laughing o pas kokį jūs lankotės?
Lašelis tai rimtai kaip tikra mamytė hhhh bet tai negi naktį nesulipa į lovą? bounce
Aš Čilę nuo pat mažens kaip įsipratinau lovoj miegot, tai taip ir turiu, guoliukas jai reikalingas tik pavogtiem daiktam susitempt doh
Mes ir pas G.Brajinską,tai mūsų Teros gelbėtojas.Tikrai geras gydytojas,man patinka jo elgesys su Tera.Nors šetadieni galvojau ,kad savo klyksmu,kol apžiūrės Teros dantis,nuvers tą jo namelį hhhh .Mes ten pramynėme taką,Oi,Tera kosti,oi,plinka,oi.....
O,Jums pačiai Eresa,ar ramu,kai Čilė pas Jus lovoje?Tera miega namelyje,bet man ramu,neiškris,nesuspausim...
Atgal į viršų Go down
Jurga
super dalyvis
super dalyvis



Cancer Miestas : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 1101
Join date : 2010-09-20
Age : 51

Čilė                          - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čilė    Čilė                          - Page 5 EmptyTr. 02 16 2011, 02:50

lašelis rašo:
Pukes namukas stovi koju gale,tai per ji dažniausiai ir lipa Nikse hhhh hhhh hhhh , o Čikio namukas man po nosim stovi susigedes , kad Čikis visada rastu mama taaaaip
puikumėlis-mama vietoje,visiems ramu taaaaip .
Ir mamai visi šalia taaaaip .
O Čikis į lovą nelipa Smile ?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Čilė                          - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čilė    Čilė                          - Page 5 EmptyTr. 02 16 2011, 02:58

Mes tik skiepytis buvom, kol kas Smile jau pirmą kartą kai nunešiau, apžiūrėjo ir pasakė, kad yra sveikut sveikutėlė, labai apsidžiaugiau, nes pirkau aklai, tai niekada negali žinot...o kas dėl miegojimo lovoje, tai žinotumėt kokia jinai yra nagla, bele kaip ten įsirango, miega ant nugaros bambą išvertus, slankioja po lovą kaip kirmėliukas. Kokį mėnesį teko miegot budėjimo režimu, buvo baisu suspaust ir dar kažkur 3-4 kartus per naktį reikėdavo iškelt padaro savo reikaliukus ir vėl įsikelt. Dabar tai jokių problemų, pati nulipa,pati įlipa ir mano pagalbos jai nebereikia thum
o kaip Terutei su dantukais, patys iškrito ar reikėjo traukt? Smile
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Čilė                          - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čilė    Čilė                          - Page 5 EmptyTr. 02 16 2011, 03:25

Čikis isilipa i lova kada aš ateinu,pasnaudžia valanda kita ir i savo namuka eina,iš ryto kokia 6 jis vel i lova ateina....o va Nikses iš lovos neiškrapštysi,miega išskirtinai per viduriuka hhhh hhhh hhhh
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Čilė                          - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čilė    Čilė                          - Page 5 EmptyTr. 02 16 2011, 03:30

Kiekvienas su savo keistenybėm hhhh
Atgal į viršų Go down
Jurga
super dalyvis
super dalyvis



Cancer Miestas : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 1101
Join date : 2010-09-20
Age : 51

Čilė                          - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čilė    Čilė                          - Page 5 EmptyKv. 02 17 2011, 22:11

eresa rašo:
Mes tik skiepytis buvom, kol kas Smile jau pirmą kartą kai nunešiau, apžiūrėjo ir pasakė, kad yra sveikut sveikutėlė, labai apsidžiaugiau, nes pirkau aklai, tai niekada negali žinot...o kas dėl miegojimo lovoje, tai žinotumėt kokia jinai yra nagla, bele kaip ten įsirango, miega ant nugaros bambą išvertus, slankioja po lovą kaip kirmėliukas. Kokį mėnesį teko miegot budėjimo režimu, buvo baisu suspaust ir dar kažkur 3-4 kartus per naktį reikėdavo iškelt padaro savo reikaliukus ir vėl įsikelt. Dabar tai jokių problemų, pati nulipa,pati įlipa ir mano pagalbos jai nebereikia thum
o kaip Terutei su dantukais, patys iškrito ar reikėjo traukt? Smile
Ir,aš juokiuosi-kažint,kas taip mūsų mažes išlepina hhhh Tai ir Čilė įsitaiso lovoje,kaip jai patogu clap .Jau kiek liko lovoje vietos,tenkinktes hhhh .Gerai,kad Čilė sveikutė,o svoris manau normalus,juk toiterjeru vidutinis 3 kg.
šeštadienį Tera ,kaip tik ir vežėme dėl dantų.Brajinskas sake,kad dar eiktų palaukti,nors iltys jau išlindusios,o senos neiškritusios.Bet po jos ligų pabijojo duoti narkoze.Lauksim,žiūrėsim,kaip bus.radau iškritusius 7 jos dantukus,vetas sake,kad ne visus radau,nes pasikeitusiu daugiau.matau,jusų Čilei ir nauji dantukai kalasi thum .Ir leidzia jums burnyte apziureti,manoji tai suraukia nosi ir bando kasti,turbut skauda jai.O,as sakau-Tera ,kieno sausiukus valgai ?kodel man bandai kasti hhhh hhhh hhhh
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Čilė                          - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čilė    Čilė                          - Page 5 EmptyKv. 02 17 2011, 23:22

Radot jos dantukų ant žemės? affraid gi jie toookie mažuliukai... hhhh aš tai nei vieno neradau, tik tuos kur pati išklibinau ir išėmiau What a Face kasdien atidarau burnytę ir apžiūriu, jeigu koks dantukas ant siūliuko kaba tai ir ištraukiu hhhh iš pradžių pykdavo ir spjaudydavosi, o dabar kažkaip jau įprato prie tokių patikrinimų..reikėjo man stot į veterinariją, o ne į anglų filologiją taaaaip
Atgal į viršų Go down
Jurga
super dalyvis
super dalyvis



Cancer Miestas : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 1101
Join date : 2010-09-20
Age : 51

Čilė                          - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čilė    Čilė                          - Page 5 EmptyKv. 02 17 2011, 23:54

Radom taaaaip ,nors pati,gal tik viena Teros dantuka.Prastokai matau Embarassed .vyras visus rado,vieną drauge Smile
O veterinarija galesit studijuoti,po anglu filologijos clap .Dabar,kaip ir praktika,ach,vargšė Čilytė hhhh .O kiek dantukų ištraukėt pati?
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias




Čilė                          - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čilė    Čilė                          - Page 5 EmptyPen. 02 18 2011, 00:07

Manau 5, parodžiau Pauliui (savo draugui) ir išmečiau, nekaupiu aš jų hhhh
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Čilė                          - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Čilė    Čilė                          - Page 5 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Čilė
Atgal į viršų 
Puslapis 516Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Mūsų numylėtinė Čilė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Informacija apie mūsų šuniukus. :: Klubiečių šuniukai.-
Pereiti į:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions