Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Parduodu rusu toiterjera

Go down 
+30
simba3
Muse
Pinkis
mortale
svetlana
Coconut
Disha
pupa
TOYOTA
Diana
Justinappp
Nijolė
Ortana
Jurga
*Cile*
rituliukas25
Oxygen
Angela
gucci
Exit
Bondas
vestuliukas
banoli
Sima
ryte
Ginta
eglike
Piktozauras
lašelis
Citrina
34 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
AutoriusPranešimas
eglike
Dalyvis
Dalyvis
eglike


Pisces Miestas : marijampole
Pranešimų skaičius : 188
Join date : 2011-01-24
Age : 35

Parduodu rusu toiterjera - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parduodu rusu toiterjera   Parduodu rusu toiterjera - Page 2 EmptyPir. 03 21 2011, 03:40

600lt silent
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Parduodu rusu toiterjera - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parduodu rusu toiterjera   Parduodu rusu toiterjera - Page 2 EmptyPir. 03 21 2011, 03:41

600lt nori
Atgal į viršų Go down
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

Parduodu rusu toiterjera - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parduodu rusu toiterjera   Parduodu rusu toiterjera - Page 2 EmptyPir. 03 21 2011, 03:42

Ne nuuuu... man atrodo mergaite kazko uzsinorejo ir reikia pinigu, as nesuprantu kaip galima parduoti savo drauga Crying or Very sad
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
eglike
Dalyvis
Dalyvis
eglike


Pisces Miestas : marijampole
Pranešimų skaičius : 188
Join date : 2011-01-24
Age : 35

Parduodu rusu toiterjera - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parduodu rusu toiterjera   Parduodu rusu toiterjera - Page 2 EmptyPir. 03 21 2011, 03:47

gal vel kokia nauja uzgaida turi...
Atgal į viršų Go down
eglike
Dalyvis
Dalyvis
eglike


Pisces Miestas : marijampole
Pranešimų skaičius : 188
Join date : 2011-01-24
Age : 35

Parduodu rusu toiterjera - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parduodu rusu toiterjera   Parduodu rusu toiterjera - Page 2 EmptyPir. 03 21 2011, 03:53

man vientik apie savo pagalvojus kad taip padaryt reiketu tai net koktu darosi... mylintis ir istikimas man ..
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Parduodu rusu toiterjera - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parduodu rusu toiterjera   Parduodu rusu toiterjera - Page 2 EmptyPir. 03 21 2011, 04:26

dabar mes jau mazai ka padarysi.... tegalime linketi,kad kiti seimininkai butu mylintys amzinai ir nekiltu ranka Tucio skriausti ir isduoti galv
Atgal į viršų Go down
Bondas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Bondas


Miestas : Jonava
Pranešimų skaičius : 484
Join date : 2009-12-21

Parduodu rusu toiterjera - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parduodu rusu toiterjera   Parduodu rusu toiterjera - Page 2 EmptyPir. 03 21 2011, 05:33

Baisu:affraid: , patenkino savo užgaidas, pažaidė kol buvo mažas ir jau nebereikia.
Turėtų ir tėvai atsakomybę jausti, jei jau prieš tai leido įsigyti šunelį.
Atgal į viršų Go down
Exit
super dalyvis
super dalyvis
Exit


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2422
Join date : 2009-12-15
Age : 43

Parduodu rusu toiterjera - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parduodu rusu toiterjera   Parduodu rusu toiterjera - Page 2 EmptyPir. 03 21 2011, 05:52

mda... hy mano antrokė gerokai tave lenkia, sorry Neutral

aišku ji pirktų dar ne vieną, nes myli šunis ir nori vos ne kas antro pamatyto, kartais burbėdama tvarko šunelių padaryta netvarką, ar supykusi valo balute, bet...ne vieno iš namų niekam niekam niekada neatiduotų Mad ji pliušinio šunelio liūdėjo kai banoli Tinai padovanojau Surprised o tu taip mylėjai Tutį ir dabar strikinedama rašai kaip nebeturi jam laiko pale ...netikiu ir aš No manau forumietės teisios ... ver
Atgal į viršų Go down
gucci
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
gucci


Aries Miestas : anglija
Pranešimų skaičius : 653
Join date : 2010-08-28
Age : 41

Parduodu rusu toiterjera - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parduodu rusu toiterjera   Parduodu rusu toiterjera - Page 2 EmptyPir. 03 21 2011, 06:17

[quote="Citrina"]nebera laiko rupintis kadangi dabar mokslai,treniruotes,grystu velai vakare beveik visa diena namie nebunu ir nera laiko rupintis suniu, pale slykstu skaityti, kaip taip galima suniukas jau suauges, kiek pastebejau tai suniuka parduoda su dideliu noru
Atgal į viršų Go down
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 32

Parduodu rusu toiterjera - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parduodu rusu toiterjera   Parduodu rusu toiterjera - Page 2 EmptyPir. 03 21 2011, 06:42

Pasibaisejau......
As irgi jauna..mokslai..,,darbas'' kiti reikalai,uzsiemimai...bet mano Perlas visada pavalgidintas, aprengtas ir pasirupintas.
Jokiu ,,nera laiko" pas mane nera... reikia tik noro...
o cia kaip matau to noro nebera...
paauglyste ko noret.. mano brolis tavo metu... zinau tokias situacijas)) kai pirma vieta uzima draugai Very Happy asas
Atgal į viršų Go down
Citrina
Dalyvis
Dalyvis
Citrina


Scorpio Miestas : Siauliai.
Pranešimų skaičius : 234
Join date : 2010-05-03
Age : 28

Parduodu rusu toiterjera - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parduodu rusu toiterjera   Parduodu rusu toiterjera - Page 2 EmptyPir. 03 21 2011, 14:41

pasitariau su tevais galim parduot ir uz 350,kadangi kaip ir minejau nebenturim salygu laikyti ir laiko nebera,o jei as visa diena bunu su suniu,mokslai vaziuoja zemyn,kadangi 9 klase,visgi ne pirma ir ne antra.


Paskutinį kartą redagavo Citrina, Pir. 03 21 2011, 14:42. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Parduodu rusu toiterjera - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parduodu rusu toiterjera   Parduodu rusu toiterjera - Page 2 EmptyPir. 03 21 2011, 14:41

Angela rašo:
Pasibaisejau......
As irgi jauna..mokslai..,,darbas'' kiti reikalai,uzsiemimai...bet mano Perlas visada pavalgidintas, aprengtas ir pasirupintas.
Jokiu ,,nera laiko" pas mane nera... reikia tik noro...
o cia kaip matau to noro nebera...
paauglyste ko noret.. mano brolis tavo metu... zinau tokias situacijas)) kai pirma vieta uzima draugai Very Happy asas
stai ir as su vyru vakar diskusijas vedziau sia tema: ar gali 15-metis atsakyti uzsavo suneli. Tai vyras iskarto pasake,kad dauguma paaugliu neatsako netuz save, oka jau sakyti uz suneli No Zodziu tai yra suaugusiuju (tevu) atsakomybe uz savo vaikus. O tevai kiek supratau nesijaudina del sunelio, tai gal ir deriau suniukui bus kituose namuose. Tik gaila,kad Tuciui taip nutiko.. galv SUnku isgyventi isdavyste, bet jis dar jaunas ir tikekimes apsigyvens grazioje mylincioje seimoje.
O mane si zinia taip sukrete,kad sianakt sapnavau,kad Angela tu atiduodi savo Perliuka........ Nezinau kodel susapnavau tave butent, i r sapne tu buvai gerokai mazesne nei byloja tavo avataras, bet sapne taip karstai su merginom bandem itikinti tave ir tavo tevus neatiduoti Perliuko neeeeee kad net verkiau, ir pabudau su asaromis akyse cr
zodziu labai mane paveike zinia apie Tucio isdavyste scratch
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Parduodu rusu toiterjera - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parduodu rusu toiterjera   Parduodu rusu toiterjera - Page 2 EmptyPir. 03 21 2011, 14:46

Citrina rašo:
pasitariau su tevais galim parduot ir uz 350,kadangi kaip ir minejau nebenturim salygu laikyti ir laiko nebera,o jei as visa diena bunu su suniu,mokslai vaziuoja zemyn
Sunelis jau yra paauges, ir jam tikrai nereikia,kad tu visadien tik juo usiimtumei, jam tereikia,kad tu butum sale. Na jei jis kazkiek pabuna vienas namuose irgi nieko baisaus. Dauguma is cia turinciu zmoniu irgi dirba, turi vaikus ir daug laiko praleidzia uz namu , bet jug del to jie suniuko neatsisako. Suniuka reikia pamaitinti (mano suo visada turi pilnai pripilta dubeni sausuciu ir eina ten valgyti kai usinori) , isvesti 2 kartus i lauka (ryte ir vakare, jis prisitaikys prie taves, tu tik netingek vakare jo isvesti, arba gryzusi is mokyklos ir poto pries mokykla) Ir kad gryzusi namucio leistum suniukui prisiglausti prie taves, ar pamiegoti su tavimi lovoje. Atrodo visai nedaug. Zinok meile neturi kainos , o stai isdavyste visada turi (dazniausiai isreiksta pinigais) Suspect
Atgal į viršų Go down
Citrina
Dalyvis
Dalyvis
Citrina


Scorpio Miestas : Siauliai.
Pranešimų skaičius : 234
Join date : 2010-05-03
Age : 28

Parduodu rusu toiterjera - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parduodu rusu toiterjera   Parduodu rusu toiterjera - Page 2 EmptyPir. 03 21 2011, 14:54

Na gal nerasysiu as grafiko cia,kadangi bus labai ilgas,o jus esete baigusios mokslus ir jums yra malonu rupintis suniukais toliol jus juos isigyjote.
O as esu paaugle,ir man 9 klase,ir as noriu siekti ir pasieksi,baigti bakalaura,universiteta,sekmingai mokslus baigti ir dirbti vadybininke o ne kokia valytoja,kadangi mokslai gyvenime yra svarbu Smile o jei as busiu vien apsikabinusi suni man uz tai niekas duonos neduos ir neatnes ir vadybininke ateityje neidarbins Embarassed niekas nieko neisdave,tiesiog as parduodu suni ir tiek,kadangi nebera laiko juo rupintis.
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Parduodu rusu toiterjera - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parduodu rusu toiterjera   Parduodu rusu toiterjera - Page 2 EmptyPir. 03 21 2011, 15:08

Citrina rašo:
Na gal nerasysiu as grafiko cia,kadangi bus labai ilgas,o jus esete baigusios mokslus ir jums yra malonu rupintis suniukais toliol jus juos isigyjote.
O as esu paaugle,ir man 9 klase,ir as noriu siekti ir pasieksi,baigti bakalaura,universiteta,sekmingai mokslus baigti ir dirbti vadybininke o ne kokia valytoja,kadangi mokslai gyvenime yra svarbu Smile o jei as busiu vien apsikabinusi suni man uz tai niekas duonos neduos ir neatnes ir vadybininke ateityje neidarbins Embarassed niekas nieko neisdave,tiesiog as parduodu suni ir tiek,kadangi nebera laiko juo rupintis.
Zinai Citriniuk, as stengiuosi visad su zmonemis tolerantiskai kalbeti... matau tu to dar neismokai. Ir nemoki skaityti kas parasyta. Isizeidi ir pradedi varyti, norsnieko nuostabaus tu paaugle. O Dauguma is cia esanciu tikrai nera valytojos, o ir vadybininkes darbas nera toks fantastiskas kaip tu cia rasai, na bet kiekvienam savo. Kiekvienas darbas yra gerbtinas, jei zmogus dirba ji atsiduodamas ir gaudamas pasitenkinima. (neveltui tiek daug juoku sudeta del ginekologu, bet jie jug dirba savo darba) Tai va , ka norejau pasakyti, suniukas yra didelis, suauges, jam tereikia,kad mokydamasi savo mokslus leistum jam sedeti sale, pamiegoti sale. Pasiklausk Justinappp kaip ji suspeja ir savo 2 suniukus suziureti ir mokslus tvarkyti ir dar sioki toki savo versliuka sukti!!! Cia as suprantu zmogus speja viska!!
Citriniuk nesiteisink, nes tu sia Tucio isdavyste suprasi tik kai geroookai paaugsi. Tiesiog gaila,kad tu pasidziaugiai juo graziausiu augimo momentu ir dabar jau neturi jam laiko. Tu pati savo poelgi ivertinsi veliau, as tau tai sakau, nes zinau (visos mes buvome paaugles, na nebent tu isaugsi "kale", ko tikrai nelinkiu, nes norisi tiketis,kad tu tiesiog jauna kolkas)
Tik stenkis Tuciui ieskoti geros seimos, butinai teiraukis zmoniu kurie kreipiasi, ar jie turi salygu, ar turi laiko, ar nebus kita seima tik laikina? Jug tu vistiek atsakinga uz ji, kad ir atsisakai Tucio. Pasirupink,kad jis patektu i geras rankas. Nors dar karteli pasikartosiu.... MEILE NEIKAINOJAMA, o isdavyste visadaturi savo kaina (dazniausiai isreiksta pinigais) . Isdek visus Tucio drabuzelius pardavimui, parduok jo daiktus, bet ne ji!!!! Jam butinai rask mylincia seima!!!
Bet cia tik mano vizija Suspect


Paskutinį kartą redagavo banoli, Pir. 03 21 2011, 15:11. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sima
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Sima


Virgo Miestas : Rokiškis
Pranešimų skaičius : 553
Join date : 2010-06-20
Age : 36

Parduodu rusu toiterjera - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parduodu rusu toiterjera   Parduodu rusu toiterjera - Page 2 EmptyPir. 03 21 2011, 15:10

Citrina rašo:

O as esu paaugle,ir man 9 klase,ir as noriu siekti ir pasieksi,baigti bakalaura,universiteta,sekmingai mokslus baigti ir dirbti vadybininke o ne kokia valytoja,kadangi mokslai gyvenime yra svarbu Smile o jei as busiu vien apsikabinusi suni man uz tai niekas duonos neduos ir neatnes ir vadybininke ateityje neidarbins Embarassed niekas nieko neisdave,tiesiog as parduodu suni ir tiek,kadangi nebera laiko juo rupintis.

nu tai jau tikrai, pats svarbiausias gyvenime dalykas yra 9 klase hhhh ir jei šioje klasėje turėsi šunį, tai viskas, gyvenimo nebėra, nieko nebaigsi ir eisi valytoja dirbt.. tiek žiauru, kad net nebejuokinga bums dauguma čia garantuoju turi bent tris kartus daugiau darbų ir nesiskundžia, nes šuo jiems yra laimė, o ne našta kaip tau
Atgal į viršų Go down
Citrina
Dalyvis
Dalyvis
Citrina


Scorpio Miestas : Siauliai.
Pranešimų skaičius : 234
Join date : 2010-05-03
Age : 28

Parduodu rusu toiterjera - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parduodu rusu toiterjera   Parduodu rusu toiterjera - Page 2 EmptyPir. 03 21 2011, 15:23

Bet koks man tikslas laikyti šunį,jei aš neturiu laiko juo pasirūpinti?Tėvai irgi turi savų reikalų irgi nenori juo rūpintis
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Parduodu rusu toiterjera - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parduodu rusu toiterjera   Parduodu rusu toiterjera - Page 2 EmptyPir. 03 21 2011, 15:29

Citrina rašo:
Bet koks man tikslas laikyti šunį,jei aš neturiu laiko juo pasirūpinti?Tėvai irgi turi savų reikalų irgi nenori juo rūpintis
Citriniuk, mes jau puikiai matome,kad tavo neispasakyta "meile" suniukui pasibaige, todel tikrai nera tikslo laikyti suniuko. Apie tai ir nekalbame. Dabar tavo pareiga rasti gerus naujus mylincius seimininkui Tuciui. Ir pasistenk sikart sia uzduoti atlikti saziningai ir atsakingai!!
Atgal į viršų Go down
Sima
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Sima


Virgo Miestas : Rokiškis
Pranešimų skaičius : 553
Join date : 2010-06-20
Age : 36

Parduodu rusu toiterjera - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parduodu rusu toiterjera   Parduodu rusu toiterjera - Page 2 EmptyPir. 03 21 2011, 15:34

O aš tik dabar supratau, kad ji Tučio tiesiog nebenori galv Iki šiol dar galvojau kaip paaiškint. Nemanau, kad lengvai parduosi tokio dydžio šunelį, tačiau tikiuosi, kad ieškosi gerų žmonių, o ne kad tik greičiau atsikratyt Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Oxygen
Dalyvis
Dalyvis
Oxygen


Virgo Miestas : Ukmerge
Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2011-02-20
Age : 42

Parduodu rusu toiterjera - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parduodu rusu toiterjera   Parduodu rusu toiterjera - Page 2 EmptyPir. 03 21 2011, 15:40

be komentarų....žiauru ... Suspect Suspect Suspect
Atgal į viršų Go down
rituliukas25
super dalyvis
super dalyvis
rituliukas25


Scorpio Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1308
Join date : 2010-12-10
Age : 60

Parduodu rusu toiterjera - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parduodu rusu toiterjera   Parduodu rusu toiterjera - Page 2 EmptyPir. 03 21 2011, 15:41

Man atrodo kad tu neturi NORO IR ATSAKOMYBĖS, o ne laiko.. Mano dukrai 14 metų, ji irgi moksleivė, bet nei už ką neatiduotų savo šuniuko neeeeee Bet jeigu jai ir pabostų augintinis, tai aš nė už ką neatiduočiau. Kaip galima išsiskirti su tuo brangiu, išmyluotu kamuoliuku, kuris teikia tiek džiaugsmo ir laimės...supmeil
Nebegaliu komentuoti šitos situacijos...Man skaudu, kad žmonės parduoda savo draugus ver ver ver


Paskutinį kartą redagavo rituliukas25, Pir. 03 21 2011, 19:46. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
*Cile*
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
*Cile*


Libra Miestas : kaunas
Pranešimų skaičius : 335
Join date : 2011-03-10
Age : 38

Parduodu rusu toiterjera - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parduodu rusu toiterjera   Parduodu rusu toiterjera - Page 2 EmptyPir. 03 21 2011, 16:58

Citrina rašo:
Bet koks man tikslas laikyti šunį,jei aš neturiu laiko juo pasirūpinti?Tėvai irgi turi savų reikalų irgi nenori juo rūpintis
Na bet cia tai mastymas,ispaikinta mergiote affraid leisk taves paklaust,o koks TIKSLAS buvo ji isigyt?
Atgal į viršų Go down
Citrina
Dalyvis
Dalyvis
Citrina


Scorpio Miestas : Siauliai.
Pranešimų skaičius : 234
Join date : 2010-05-03
Age : 28

Parduodu rusu toiterjera - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parduodu rusu toiterjera   Parduodu rusu toiterjera - Page 2 EmptyPir. 03 21 2011, 18:39

jus pagalvokit,je i as gryztu apie 8val,kol dar pasportuoju namie valanda praeina ir 9h einu miegot tai man tada 10 valanda apsirengt ir eit pas mama suni pavedziot?kur logika?as ka nezmogus?gi naktimis niekas nevaiksto
Atgal į viršų Go down
Oxygen
Dalyvis
Dalyvis
Oxygen


Virgo Miestas : Ukmerge
Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2011-02-20
Age : 42

Parduodu rusu toiterjera - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parduodu rusu toiterjera   Parduodu rusu toiterjera - Page 2 EmptyPir. 03 21 2011, 19:03

ne mums tave mokyt-tėvai tave turi auklėti, o ne mes...meilė gyvūnams arba yra,arbe ne No
Atgal į viršų Go down
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 32

Parduodu rusu toiterjera - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parduodu rusu toiterjera   Parduodu rusu toiterjera - Page 2 EmptyPir. 03 21 2011, 19:06

Banoli,jetau na ir sapnas... apkabinimas apkabinimas apkabinimas As Perliuka,ne uz ka niekada.... jis mazasis stebuklelis!! Si ryt kaip graziai mane kele..ir isiprase savo akytem vaziuoti kartu)) buvom ir pas daktarus ir mole,super laika praleidom drauge;)) po pardes pralankstem,ir man smagiau;))) apkabinimas bučkis

Gera banoli tema paliete,,isdavyste...

Nesamones pliurpi kad 9klase labai svarbi)) 12-oji svarbiausia...egzaminai,stojimai.. Ir suniukas kaip tik mokytis padeda o ne trukdo!!!!!
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Parduodu rusu toiterjera - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Parduodu rusu toiterjera   Parduodu rusu toiterjera - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Parduodu rusu toiterjera
Atgal į viršų 
Puslapis 219Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
 Similar topics
-
» PARDUODU TOITERJERIUKUS
» Darau ir parduodu sventinius vainikelius
» parduodu šuns tualeta
» PARDUODAMI RUSU TOYTERJERAI ILGAPLAUKIAI
» Dovanoju anglu toiterjera

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Skelbimai :: Parduodu/Dovanoju-
Pereiti į:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions