Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 La Vita è - BELLA

Go down 
+20
TOYOTA
Indra
Egleee
Bondas
Nijolė
Piktozauras
lašelis
Muza
simba3
Coconut
*Cile*
Sima
rituliukas25
Exit
Dzekute
gucci
Ortana
sigituke
Jurga
Bella
24 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Bella
Naujokas
Naujokas
Bella


Sagittarius Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2011-11-14
Age : 34

La Vita è - BELLA Empty
RašytiTemos pavadinimas: La Vita è - BELLA   La Vita è - BELLA EmptyKv. 12 01 2011, 23:40

Labukas visiems žaisliukams ! bučkis

Mano vardas Bella. Šeimininkai labai džiaugiasi gyvenimu ir kiekviena akimirka, turbūt todėl net nesvarstydami mane pavadino būtent taip.
Mėgstu žiūrėti nekaltomis akutėmis ir atrodyti meiliai, bet kaip sako „nespręsk apie knygą iš viršelio“ - manyje slypi padaužos charakteris. šoikis
Atvirkščiai nei mažoji "sesutė", naktimis miegu labai ramiai. Aišku, kai šeimininkai užmiega, mėginu juos apgauti ir įsliūkinti į lovą jiems nepastebėjus, bet tėveliui užriaumojus „į guolį“ vėl grįžtu į savo vietą nieko nepešus. Užtat ryte, kai man pasidaro šalta, lendu pas mamą po antklode. Užtaisau savo nuostabų ginklą – nekaltas akutes ir štai – mėgaujuosi rytine šiluma. wub
Esu visiškas mamos vaikas. sosk Po truputį mokausi netupėti ant jos kelių. Verkšlenu dėl kiekvieno menkniekio, juk reikia šeimininkams parodyti kaip aš jaučiuosi, kai kuris iš jų užsidaro vonioje arba išvis palieka mane vieną namie ! cr
Dienomis ohoho kokių zbitkų prikrečiu ! tea Grįžę šeimininkai visuomet randa „tvarkingus“ namus. hhhh
Atsiradus "sesutei" jorkšyriukei vienai likti nebe taip baisu namučiuos, bet tada šposų prikrečiam dvigubai clap Pykstamės su ja dėl žaisliukų ir maisto. Dažniausiai užsimanau žaisti būtent su tuo žaisliuku, kurį tampo sesutė, o ką? Ji irgi taip elgiasi ! Tik kartais netenka kantrybės ir susiranda kitos veiklos. Man nelabai patinka ir jos lindimas prie mano bliūdelio. Juk ji dar kramtyt nelabai moka, tik kapstosi po mano žirniukus, o aš tai rimtai valgyt noriu ! Tai jau kai susinervinu, kartais grebšteliu letena. Užtad esu gera priemonė, kai mažoji nevalgo mamytės virtų košyčių - prileidžia mane prie lėkštutės, tai sesutė iškart puola valgyt, cha cha ! esen
O šiaip esu labai mylima, mylinti, miela ir žaisminga mergytė. sarmata

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Jurga
super dalyvis
super dalyvis



Cancer Miestas : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 1101
Join date : 2010-09-20
Age : 51

La Vita è - BELLA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Vita è - BELLA   La Vita è - BELLA EmptyKv. 12 01 2011, 23:52

Labas Bella 4you
Labai gražus,mielas ir linksmas tavo pasakojimas taaaaip .Dailutė mergytė esi wub .Turi mielą sesutę apkabinimas .Linkiu čia malonaus laiko ir rasti draugų fli .
Atgal į viršų Go down
sigituke
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
sigituke


Cancer Miestas : vilnius
Pranešimų skaičius : 472
Join date : 2011-08-22
Age : 38

La Vita è - BELLA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Vita è - BELLA   La Vita è - BELLA EmptyPen. 12 02 2011, 00:31

Labuka gel

Nu nuotraukos kokios grazios!! Man atrodo seimoje profeseonalus fotografas gel
Atgal į viršų Go down
Ortana
Senbūvis
Senbūvis
Ortana


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 2626
Join date : 2009-11-06
Age : 55

La Vita è - BELLA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Vita è - BELLA   La Vita è - BELLA EmptyPen. 12 02 2011, 02:29

Sveikos,panelytės.Malonu susipažinti.Labai buvo smagu paskaityti jūsų prisistatymą.Sėkmės!!!! Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.blekas.weebly.com
gucci
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
gucci


Aries Miestas : anglija
Pranešimų skaičius : 653
Join date : 2010-08-28
Age : 41

La Vita è - BELLA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Vita è - BELLA   La Vita è - BELLA EmptyPen. 12 02 2011, 02:48

oi kokios mielos sesutes bučkis
Atgal į viršų Go down
Dzekute
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Dzekute


Pisces Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 684
Join date : 2011-10-28
Age : 40

La Vita è - BELLA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Vita è - BELLA   La Vita è - BELLA EmptyPen. 12 02 2011, 03:17

Labas Bella bučkis Sveikinu prisijungusi..Matau kad tapke nebloga turi \'fain \'fain Ar cia tik ne is kikos pirktas susigedes bučkis bučkis bučkis bučkis bučkis
Atgal į viršų Go down
Exit
super dalyvis
super dalyvis
Exit


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2422
Join date : 2009-12-15
Age : 43

La Vita è - BELLA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Vita è - BELLA   La Vita è - BELLA EmptyPen. 12 02 2011, 04:12

Labas, gražuolės 4you
Atgal į viršų Go down
rituliukas25
super dalyvis
super dalyvis
rituliukas25


Scorpio Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1308
Join date : 2010-12-10
Age : 60

La Vita è - BELLA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Vita è - BELLA   La Vita è - BELLA EmptyPen. 12 02 2011, 04:48

Sveikos mergaitės. 4you 4you 4you

Malonu, kad prisijungėte prie mūsų gausios šeimos.

Tikiuosi, kad smagiai bendrausime. bučkis
Atgal į viršų Go down
Sima
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Sima


Virgo Miestas : Rokiškis
Pranešimų skaičius : 553
Join date : 2010-06-20
Age : 36

La Vita è - BELLA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Vita è - BELLA   La Vita è - BELLA EmptyPen. 12 02 2011, 04:57

Labas mažosioms sesutėms 4you Linksmas jūsų prisistatymas ane o jau nuotraukų gražumas wub wub Bus įdomu pamatyti dar abiejų sesučių bounce
Atgal į viršų Go down
Bella
Naujokas
Naujokas
Bella


Sagittarius Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2011-11-14
Age : 34

La Vita è - BELLA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Vita è - BELLA   La Vita è - BELLA EmptyPen. 12 02 2011, 05:29

Dėkojam labai visiems gel

Sigituke, abu mes namučiuos mėgėjai fotografai. Gal net mėgėjais nepavadinčiau, turim neblogą fotoaparatą tik dėl akimirkų įamžinimo. Įsivaizduoju kokių kadrų prigaudyt galima mokant tuo fotoaparatu naudotis visapusiškai hhhh
Dzekute, taip. šlepetė iš kikos. Mūsų Beliukui labai limpa, kuičiasi ji ten visaip kaip Very Happy
Atgal į viršų Go down
*Cile*
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
*Cile*


Libra Miestas : kaunas
Pranešimų skaičius : 335
Join date : 2011-03-10
Age : 38

La Vita è - BELLA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Vita è - BELLA   La Vita è - BELLA EmptyPen. 12 02 2011, 16:09

Sveikos atvykusios foto
Atgal į viršų Go down
Coconut
super dalyvis
super dalyvis
Coconut


Virgo Miestas : Vilnius - Kaunas
Pranešimų skaičius : 915
Join date : 2011-01-18
Age : 36

La Vita è - BELLA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Vita è - BELLA   La Vita è - BELLA EmptyPen. 12 02 2011, 18:54

Kaip smagiai! Sveikos, damos bučkis
Atgal į viršų Go down
simba3
super dalyvis
super dalyvis
simba3


Cancer Miestas : Ukmerge
Pranešimų skaičius : 851
Join date : 2009-10-06
Age : 53

La Vita è - BELLA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Vita è - BELLA   La Vita è - BELLA EmptyŠt. 12 03 2011, 00:10

Labukis aciu
Atgal į viršų Go down
Muza
Dalyvis
Dalyvis



Libra Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 130
Join date : 2010-12-11
Age : 33

La Vita è - BELLA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Vita è - BELLA   La Vita è - BELLA EmptyŠt. 12 03 2011, 00:49

Gražios sesytės cheers O kaip jorkšyro kailio priežiūra? Man ilgaplaukiai šunys - gražu pažiūrėti, bet sudėtinga kailiuko priežiūra ne man hhhh
Atgal į viršų Go down
Bella
Naujokas
Naujokas
Bella


Sagittarius Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2011-11-14
Age : 34

La Vita è - BELLA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Vita è - BELLA   La Vita è - BELLA EmptyŠt. 12 03 2011, 01:43

Labas labas sarmata Dėkojame visoms bučkis
Muza, o dėl jorkšyrės kailiuko, tai tiesą pasakius, man net pažiūrėti nėra gražu, nemėgstu aš jų ilgais plaukais, nu man į šunį nepanašu hhhh mano mylimoji anyta turi jorką, kurį visad trumpai kerpa, mes elgsimės lygiai taip pat Smile ir gražu ir praktiška, neturim tiek laiko, su tais plaukučiais žaisti, o ir abiems nelabai patinka Smile
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

La Vita è - BELLA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Vita è - BELLA   La Vita è - BELLA EmptyŠt. 12 03 2011, 01:45

o tai kam ji tada jus isigyjot gi
Atgal į viršų Go down
Bella
Naujokas
Naujokas
Bella


Sagittarius Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2011-11-14
Age : 34

La Vita è - BELLA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Vita è - BELLA   La Vita è - BELLA EmptyŠt. 12 03 2011, 01:49

kvailas klausimas, o kam jūs auginat šunis Smile jorką pirkom tikrai ne dėl to, kad augint ir puoselėt jo plaukus. Man ir savo ilgų užtenka Very Happy
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

La Vita è - BELLA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Vita è - BELLA   La Vita è - BELLA EmptyŠt. 12 03 2011, 02:09

visai nekvailas klausimas.Kam pirkt ilgaplauki šuni ir augint 15 metu nekenčiant jo plauku? nusipirkai koks patinka trumpaplaukis ir gyveni meilej ir santarvej apkabinimas .
mano šunys turi paskirti,visi be išimties brr brr brr
Atgal į viršų Go down
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

La Vita è - BELLA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Vita è - BELLA   La Vita è - BELLA EmptyŠt. 12 03 2011, 02:10

Nu idomiai Smile man tai grazu kai jie buna priziureti, pagal savo paskirti Smile
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

La Vita è - BELLA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Vita è - BELLA   La Vita è - BELLA EmptyŠt. 12 03 2011, 02:41


Sveika Bella ir sesute
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Bella
Naujokas
Naujokas
Bella


Sagittarius Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2011-11-14
Age : 34

La Vita è - BELLA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Vita è - BELLA   La Vita è - BELLA EmptyŠt. 12 03 2011, 06:11

Kiekvienam savaip Smile aš nesakiau, kad nekenčiu jos plaukų, man tiesiog gražiau, kai jie trumpi. Yra įvairiausių kirpimų šiems šuneliams, tai aš jei nusipirkau, būtinai turiu auginti jos plaukus? Juokingai skamba. Pas mus šeimoj pageidaujama, kad ji būtų nukirpta, vieną kart vienaip, kitą kitaip - o ne žemę šluotų. Juk į parodas jos nevesiu. Nematau čia nieko blogo.

Labas bučkis
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

La Vita è - BELLA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Vita è - BELLA   La Vita è - BELLA EmptyŠt. 12 03 2011, 13:56

niekas ir nesako kad blogai hhhh hhhh hhhh ,tik keistai nuskambejo ,kad nemegsti jos plauku Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Bondas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Bondas


Miestas : Jonava
Pranešimų skaičius : 484
Join date : 2009-12-21

La Vita è - BELLA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Vita è - BELLA   La Vita è - BELLA EmptyŠt. 12 03 2011, 17:03

Aš irgi už gražiai apkirptus jorkų plaukus, tie irgi žemė šluojantys man negražu No
Atgal į viršų Go down
Egleee
Naujokas
Naujokas



Pisces Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 46
Join date : 2010-10-13
Age : 35

La Vita è - BELLA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Vita è - BELLA   La Vita è - BELLA EmptyŠt. 12 03 2011, 18:19

gražios visos panelės bučkis
o dėl jorkų, tai ir aš tik už gražiai apkirptus thumb
be to, kas kaip nori, taip savo augintinius ir prižiūri Razz
Atgal į viršų Go down
Indra
Naujokas
Naujokas



Pisces Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 51
Join date : 2010-12-13
Age : 34

La Vita è - BELLA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Vita è - BELLA   La Vita è - BELLA EmptyŠt. 12 03 2011, 18:32

Graži mergytė taaaaip

Aš ir už jorkšyrus apkirptus, gražesni man jie tada hhhh
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





La Vita è - BELLA Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: La Vita è - BELLA   La Vita è - BELLA Empty

Atgal į viršų Go down
 
La Vita è - BELLA
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Informacija apie mūsų šuniukus. :: Klubiečių šuniukai.-
Pereiti į:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions