Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Diksės nuotraukytės

Go down 
+51
lauriene
Wunderbar
aida
Coconut
Dzekute
*Cile*
sigituke
evelina17
Viotinola
Piplys
Oxygen
gagutee
pupa
Jurga
rituliukas25
svetlana
Ginta
Nijolė
Pinkis
Angela
liutas81
Sima
Dan25
gucci
ryte
chansons
Citrina
dziuditele
Laura
mortale
Sciara
Simute17
Sida
TOYOTA
Bondas
lgrebl
Exit
Ortana
Deire
Muse
banoli
Piktozauras
anz1984
Zivile
lašelis
Ogis
Daiwyte
Rinoja
simba3
Perlytė
Admin
55 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37  Next
AutoriusPranešimas
Laura
super dalyvis
super dalyvis
Laura


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1881
Join date : 2009-10-11
Age : 43

Diksės nuotraukytės - Page 35 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diksės nuotraukytės   Diksės nuotraukytės - Page 35 EmptyPen. 03 02 2012, 02:35

Ausys tai gerai atrodo.Vienu suniuku i viena puse linksta kitu i kita Very Happy
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

Diksės nuotraukytės - Page 35 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diksės nuotraukytės   Diksės nuotraukytės - Page 35 EmptyPen. 03 02 2012, 15:33

Tai čia ta gražioji mergytė,jau tokia paaugusi? bučkis
Jei teisingai supratau,tai trečias tas likęs berniukas taip nesekmingai buvo pakliūvęs pas pabaisas? klaus Tas kur nuotraukose gerumo įsikūnijimas?Gerai,kad grįžo aciu
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Mazas
super dalyvis
super dalyvis
Mazas


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 950
Join date : 2012-01-29
Age : 40

Diksės nuotraukytės - Page 35 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diksės nuotraukytės   Diksės nuotraukytės - Page 35 EmptyPen. 03 02 2012, 17:13

Grozis,Spalvyte man lb patinka thumb
Atgal į viršų Go down
liutas81
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
liutas81


Leo Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 604
Join date : 2010-01-17
Age : 42

Diksės nuotraukytės - Page 35 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diksės nuotraukytės   Diksės nuotraukytės - Page 35 EmptyPen. 03 02 2012, 17:39

Gražuole šakės wub wub wub taaaaip
Atgal į viršų Go down
Daiwyte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Daiwyte


Gemini Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 525
Join date : 2009-10-06
Age : 41

Diksės nuotraukytės - Page 35 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diksės nuotraukytės   Diksės nuotraukytės - Page 35 EmptyPen. 03 02 2012, 18:45

Taip cia tapati mergyte isskirtine Nijoliuk cheers
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

Diksės nuotraukytės - Page 35 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diksės nuotraukytės   Diksės nuotraukytės - Page 35 EmptyPen. 03 02 2012, 18:49

Daiwyte rašo:
Taip cia tapati mergyte isskirtine Nijoliuk cheers

Ne tiek tiems kaimynams domėjausi tada ,kiek pati norėjau,bet vos išsilaikiau,pagalvojau,kur man dvi,bet dabar labai gailiuosi,pas mane dar viena gražuolytė būtų buvusi,juk kai įsigiji vieną toičiką,tai jau liga ilgam sa
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Daiwyte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Daiwyte


Gemini Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 525
Join date : 2009-10-06
Age : 41

Diksės nuotraukytės - Page 35 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diksės nuotraukytės   Diksės nuotraukytės - Page 35 EmptyPen. 03 02 2012, 19:00

Tai gal broliuko norit,kad nesigaileti idej bučkis
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

Diksės nuotraukytės - Page 35 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diksės nuotraukytės   Diksės nuotraukytės - Page 35 EmptyPen. 03 02 2012, 19:08

Daiwyte rašo:
Tai gal broliuko norit,kad nesigaileti idej bučkis

Oi Daivyte duodat,aš tada vos atsilaikiau,kaimynai paklausė...galvoju dar pati turbūt nuspręsiu,net keletą dienų internete nebuvau,galvoju,gal praeis,paskui kai pardavėt taip pagailo Sad Sad ..o berniuko gražuoliuko gaila,juk kastruoti reiktų,kaip mano sena panelė su juo hhhh
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Daiwyte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Daiwyte


Gemini Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 525
Join date : 2009-10-06
Age : 41

Diksės nuotraukytės - Page 35 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diksės nuotraukytės   Diksės nuotraukytės - Page 35 EmptyPen. 03 02 2012, 19:12

Tai sena panele uzsiaugins,ir meile bus ir draugyja apkabinimas o del kastravimo tai nebeda ,nuspresit kaip jums priimtiniau susigedes
P.S.mes kaip tik rytoj iki Vilniaus vaziuojam Very Happy
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

Diksės nuotraukytės - Page 35 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diksės nuotraukytės   Diksės nuotraukytės - Page 35 EmptyPen. 03 02 2012, 19:20

Daiwyte rašo:
Tai sena panele uzsiaugins,ir meile bus ir draugyja apkabinimas o del kastravimo tai nebeda ,nuspresit kaip jums priimtiniau susigedes
P.S.mes kaip tik rytoj iki Vilniaus vaziuojam Very Happy
Na aš kitos tokios gražios mergytės palauksiu aciu o tai tas gražuoliukas taip nesekmingai buvo išvykęs?Tai ir gerai,kad grįžo?
Tik dabar pamačiau,kad ryt į Vilnių,tai tikrai mažiukas gal pas mus vilniečius atsiras?
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Daiwyte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Daiwyte


Gemini Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 525
Join date : 2009-10-06
Age : 41

Diksės nuotraukytės - Page 35 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diksės nuotraukytės   Diksės nuotraukytės - Page 35 EmptyPen. 03 02 2012, 19:25

Taip ,svarbu kad laimingai gryzo atgal pas mus,vaziujom i Vilniu kitais reikalais,vis dar laukiam geros seimos maziukui susigedes
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

Diksės nuotraukytės - Page 35 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diksės nuotraukytės   Diksės nuotraukytės - Page 35 EmptyPen. 03 02 2012, 19:41

Daiwyte rašo:
Taip ,svarbu kad laimingai gryzo atgal pas mus,vaziujom i Vilniu kitais reikalais,vis dar laukiam geros seimos maziukui susigedes
Reiktų tuos iš kito namo kaimynus paklausti,jie vis mūsų prašydavo surasti,bet man kažko nelimpa jie klaus Šitam mažiukui reiktų tokių priplaukusių kaip mes idej
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Daiwyte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Daiwyte


Gemini Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 525
Join date : 2009-10-06
Age : 41

Diksės nuotraukytės - Page 35 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diksės nuotraukytės   Diksės nuotraukytės - Page 35 EmptyPen. 03 02 2012, 19:43

Va va tokiu kaip mes kur rast hhhh O jei jau jums tie kaimynai nelimpa,tai ir nelimpa Very Happy
Atgal į viršų Go down
ryte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
ryte


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 736
Join date : 2010-03-12
Age : 57

Diksės nuotraukytės - Page 35 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diksės nuotraukytės   Diksės nuotraukytės - Page 35 EmptyPen. 03 02 2012, 19:58

Mano Rinte siuo metu rujoja,as ir jau buvau susigundzius kergt,galvojau parinksiu ta pati sokoladini berniuka,maciau jo skelbima ir Daivytes komentara,maziukai tikrai grazus gavusi Very Happy ypatingai ta sviesi,irgi negalejau atsiziureti nuotrauku,ir namai pasirode tokie jaukus Very Happy ,bet paskui susimasciau,o jeigu liks man koks suniukas,ka as tada darysiu,juk gyvas daiktas,du jau turiu,uztenka,istikruju tai nemazai parduoda toiterjeru,mano tokia nuomone,na va kad ir Arciukas,mielas sveikas grazus suniukas,jau trys menesiai cia pat,o nauju namu nera,aisku dar reik palaukti ir atsiras Very Happy Na as pagalvojau ir sakau nekergsiu daugiau Very Happy Very Happy
Atgal į viršų Go down
Daiwyte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Daiwyte


Gemini Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 525
Join date : 2009-10-06
Age : 41

Diksės nuotraukytės - Page 35 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diksės nuotraukytės   Diksės nuotraukytės - Page 35 EmptyPen. 03 02 2012, 20:05

Musu cia ir paskutine vada Smile Daugiau nekergsim,ir netraumuosim Dikses.Na o jei Arciukas nesuras nauju seiminku liks pas mus.Kas del jo domejosi klause kokio dyzio bus,aukstas jis nebus ,bet is stambesniu jisai yra ir tuom baigiasi kalba,.Dauk kas iesko tu minetiuriniu kilograminiu,o jei jau virs dvieju ir netinka What a Face
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

Diksės nuotraukytės - Page 35 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diksės nuotraukytės   Diksės nuotraukytės - Page 35 EmptyPen. 03 02 2012, 20:13

Daiwyte rašo:
Musu cia ir paskutine vada Smile Daugiau nekergsim,ir netraumuosim Dikses.Na o jei Arciukas nesuras nauju seiminku liks pas mus.Kas del jo domejosi klause kokio dyzio bus,aukstas jis nebus ,bet is stambesniu jisai yra ir tuom baigiasi kalba,.Dauk kas iesko tu minetiuriniu kilograminiu,o jei jau virs dvieju ir netinka What a Face

O jūs perdaug tų kg nekomentuokit,aš va Dori pirkau,nei aš masčiau,nei žinojau,kad coliukų būna,dabar žiūriu na ji didesnė,bet tik tokių pačių kompanijoje,pas save rajone mes mažiausios,visi giria,vakar parduotuvėje keliavom su batukais ir kombinzoniukų,tai sulėkė visos parduotuvių darbuotojos...ir ką visi vadina mažyte,o meilės nei kiek nemažiau ir matomės labiau,nieko tie kg nereiškia,žinau vieną,kai gyvai pamatai šuniuką jau nebesvarbu niekas,visada siūlikit atvykti pažiūrėti sarmata
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Daiwyte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Daiwyte


Gemini Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 525
Join date : 2009-10-06
Age : 41

Diksės nuotraukytės - Page 35 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diksės nuotraukytės   Diksės nuotraukytės - Page 35 EmptyPen. 03 02 2012, 20:32

Taip Nijoliuk jus teisi,pamaitai suniuka ir matai jis tavo ar ne, thumb wub MES KAI DIKSYTE PIRKOM IR NEMATEM JOKIU TEVELIU,NET IR NEKLAUSEM KOKIO DYDZIO BUS,PATYS SEIMININKAI PASAKE BUS IS DIDESNIU IR AUSYS NESTOVES,BET AS JAU PASKUI NEGIRDEJAU KA JIE TEN PASAKOJO,O IR MANE KAZKAS TTRAUKE BUTEN DEL JOS TEIRAUTIS TURGUJ ,NES TOJ MASINOJ BUVO DAUG SPANIELIU O JOS NESIMATE,PORA KART PRAEJUS ,TRECIA KART PAKLAUSIAU IR TADA JI JAU MUSU wub cheers
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

Diksės nuotraukytės - Page 35 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diksės nuotraukytės   Diksės nuotraukytės - Page 35 EmptyPen. 03 02 2012, 20:47

Daiwyte rašo:
Taip Nijoliuk jus teisi,pamaitai suniuka ir matai jis tavo ar ne, thumb wub MES KAI DIKSYTE PIRKOM IR NEMATEM JOKIU TEVELIU,NET IR NEKLAUSEM KOKIO DYDZIO BUS,PATYS SEIMININKAI PASAKE BUS IS DIDESNIU IR AUSYS NESTOVES,BET AS JAU PASKUI NEGIRDEJAU KA JIE TEN PASAKOJO,O IR MANE KAZKAS TTRAUKE BUTEN DEL JOS TEIRAUTIS TURGUJ ,NES TOJ MASINOJ BUVO DAUG SPANIELIU O JOS NESIMATE,PORA KART PRAEJUS ,TRECIA KART PAKLAUSIAU IR TADA JI JAU MUSU wub cheers

Aš tai mačiau ir mamytę ir tėtuką Dorytės,pati šeimininkė iškart pasakė,kad pas ją nestirniukai,o aš tada galvoju,kas tie stirniukai,aš dar ryte net minčių neturėjau,įsijungiau darbe PC pamačiau,o po darbo aš jau buvau Kaišiadoryse,o vakare mes jau buvom dviese,va tada man buvo šokas,nei guoliuko,nei indelio,nieko,ir aišku meilės dar jokios,po truputį po truputį ,po pusės metų jau ir lovoje vienoje miegam ir meilės,dar ne visi žmonės vieni kitus myli taip,kaip mes.... apkabinimas
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
ryte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
ryte


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 736
Join date : 2010-03-12
Age : 57

Diksės nuotraukytės - Page 35 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diksės nuotraukytės   Diksės nuotraukytės - Page 35 EmptyŠt. 03 03 2012, 00:11

Nijolyte,paskutiniai zodziai-aukso vertes,tikrai taip,pilnai sutinku flower
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

Diksės nuotraukytės - Page 35 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diksės nuotraukytės   Diksės nuotraukytės - Page 35 EmptyŠt. 03 03 2012, 00:15

ryte rašo:
Nijolyte,paskutiniai zodziai-aukso vertes,tikrai taip,pilnai sutinku flower

susigedes Bet Ritule ne visi tai gali suprasti,daugeliui mes gerai paplaukę,manim daug kas stebisi,sako linksmai,gerai gyvenai,pramogos,kam tau tas vargas?Ir neturiu ką atsakyti,nes MEILĖ argi gali būti vargas? \'fain bučkis
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
ryte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
ryte


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 736
Join date : 2010-03-12
Age : 57

Diksės nuotraukytės - Page 35 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diksės nuotraukytės   Diksės nuotraukytės - Page 35 EmptyŠt. 03 03 2012, 00:24

Net mano mama pilnai manes nesupranta,as pagalvoju ir nereik visiem suprasti Very Happy ,svarbiausia,kad as myliu,ir man gerai Very Happy Very Happy
Atgal į viršų Go down
Daiwyte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Daiwyte


Gemini Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 525
Join date : 2009-10-06
Age : 41

Diksės nuotraukytės - Page 35 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diksės nuotraukytės   Diksės nuotraukytės - Page 35 EmptyAntr. 03 13 2012, 19:04

Mes tai juokiames is Arcio ausu,jei viena pastato tai kita nulinksta,ir taip keiciasi hhhh ,o didumas ir platumas tu ausyciu What a Face
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Diksės nuotraukytės - Page 35 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diksės nuotraukytės   Diksės nuotraukytės - Page 35 EmptyTr. 03 14 2012, 00:08

Rodyk ausuotaji What a Face
Atgal į viršų Go down
Daiwyte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Daiwyte


Gemini Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 525
Join date : 2009-10-06
Age : 41

Diksės nuotraukytės - Page 35 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diksės nuotraukytės   Diksės nuotraukytės - Page 35 EmptyTr. 03 14 2012, 03:09

banoli rašo:
Rodyk ausuotaji What a Face
Reik pagaut ji pirma.Judrumas nenusakytas Very Happy
Atgal į viršų Go down
Daiwyte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Daiwyte


Gemini Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 525
Join date : 2009-10-06
Age : 41

Diksės nuotraukytės - Page 35 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diksės nuotraukytės   Diksės nuotraukytės - Page 35 EmptyPen. 03 23 2012, 16:00

Nu pasirodom siandienos foto sesija,nes turbut sekmadieni Arciukas iskeliaus i naujus namucius susigedes
Ko nori as valgau beet
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
Parbeguuu bounce
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ka duosi
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nu nefotografuok,visvien apgaudineji numot ranka
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ei mamka as visvien pirmesnis liežuvis
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nu gerai pasedesiu graziai ir ramiai cheers
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Diksės nuotraukytės - Page 35 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diksės nuotraukytės   Diksės nuotraukytės - Page 35 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Diksės nuotraukytės
Atgal į viršų 
Puslapis 3537Pereiti prie : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Informacija apie mūsų šuniukus. :: Klubiečių šuniukai.-
Pereiti į:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions