Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 ka valgom

Go down 
+60
euphoria
*Cile*
gerduteaaa123
TOYOTA
Coconut
Mindaugas
eglike
Viotinola
mortale
sigituke
Astina - Asti
Lidija
Muza
Mona
Cakas
vestuliukas
kortesa
Piplys
Sciara
gagutee
Orixe
pupa
Indra
rituliukas25
toiciuke
pro100egle
simba3
Jurga
Sima
chansons
Diana
Nijolė
Disha
gucci
svetlana
Angela
Ginta
TOI
FallenAngel
ryte
Ramune777
Justinappp
Citrina
banoli
anz1984
Laura
liutas81
Exit
lgrebl
Ausra
Ernesta
Bondas
Rinoja
Ortana
Simute17
lašelis
Muse
Perlytė
Piktozauras
jolantele28
64 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
AutoriusPranešimas
sigituke
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
sigituke


Cancer Miestas : vilnius
Pranešimų skaičius : 472
Join date : 2011-08-22
Age : 38

ka valgom - Page 38 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ka valgom   ka valgom - Page 38 EmptySk. 10 02 2011, 20:54

mergaites, ka manot apie siuos konservus? [You must be registered and logged in to see this link.] Pirkom pabandymui, Riesutas smagiai sulapnojo, tai galvoju gal visai nieko, gal geresniu yra kokiu? Kazkaip norisi daugiau nei sausiaku maitinti aciu aciu aciu
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

ka valgom - Page 38 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ka valgom   ka valgom - Page 38 EmptySk. 10 02 2011, 21:06

Valgom šitą,kai neturiu ką gaminti,tai nuperku,bet perskaičiau,ten nemažai konservantų...žinokit čia kur minėjom Kippi,tai maniškė kuri visai nieko neėda,be pagardų,o va Kippy tik duok...pabandykit ir jūs Rimi jie šiuo metu su nuolaida aciu
Išvirkit jam trupučiuką vištos krutinėlės,galima truputį varškytės,kaip jis džiaugsis,jie kai supranta,kad yra kiti skanumynai,sauso nebenori susigedes
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

ka valgom - Page 38 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ka valgom   ka valgom - Page 38 EmptySk. 10 02 2011, 21:34

As irgi siandien paimsiu tu Kyppy pameginti Smile
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
sigituke
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
sigituke


Cancer Miestas : vilnius
Pranešimų skaičius : 472
Join date : 2011-08-22
Age : 38

ka valgom - Page 38 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ka valgom   ka valgom - Page 38 EmptySk. 10 02 2011, 21:47

man is viso parduotuvej nenorejo duoti konservu, sako jie labai lepus, duokit tik sausiaka, o jei jau labai norit tai bersienos gabaliuka isvirkit Twisted Evil
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

ka valgom - Page 38 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ka valgom   ka valgom - Page 38 EmptySk. 10 02 2011, 22:21

sigituke rašo:
man is viso parduotuvej nenorejo duoti konservu, sako jie labai lepus, duokit tik sausiaka, o jei jau labai norit tai bersienos gabaliuka isvirkit Twisted Evil
Tai ir duokite veršieną,aš taip pat duodu,bet pirma sušaldau,savaitę palaikau,tada duodu žalią,jūsų dar mažiukas,aišku lepesnis,bet paklauskite Gintutės,Lauros jos geros augintojos,gal daugiau patars,nes maniškė sauso nei už ką jei nepagardinsiu rabbit
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
TOYOTA
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
TOYOTA


Aquarius Miestas : Kedainiai
Pranešimų skaičius : 505
Join date : 2010-03-24
Age : 47

ka valgom - Page 38 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ka valgom   ka valgom - Page 38 EmptySk. 10 02 2011, 23:13

Piktozauras rašo:
As irgi siandien paimsiu tu Kyppy pameginti Smile
mes jau paragavavom. patiko. bet ju ir sudetis........... jei tai tiesa, ka ten raso, tai jas labiau apsimoka zmonems pirkt, vietoj desru ir panasiai hhhh
[You must be registered and logged in to see this link.]

Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

ka valgom - Page 38 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ka valgom   ka valgom - Page 38 EmptySk. 10 02 2011, 23:18

TOYOTA rašo:
Piktozauras rašo:
As irgi siandien paimsiu tu Kyppy pameginti Smile
mes jau paragavavom. patiko. bet ju ir sudetis........... jei tai tiesa, ka ten raso, tai jas labiau apsimoka zmonems pirkt, vietoj desru ir panasiai hhhh
[You must be registered and logged in to see this link.]

rabbit O aš galvoju ką man taip primena kvapas,juk mūsų mėsos koncervus hhhh ,blogai įžiūriu,net sudėties neskaičiau taaaaip ,va kodėl taip Dori valgo,net išlaižo indelį valiooooo
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
TOYOTA
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
TOYOTA


Aquarius Miestas : Kedainiai
Pranešimų skaičius : 505
Join date : 2010-03-24
Age : 47

ka valgom - Page 38 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ka valgom   ka valgom - Page 38 EmptySk. 10 02 2011, 23:21

96 % mesos, ir kvapas tikrai geras, kvepia geriau nei kai kurie konservai zmonems......... thumb
[You must be registered and logged in to see this link.]

Atgal į viršų Go down
sigituke
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
sigituke


Cancer Miestas : vilnius
Pranešimų skaičius : 472
Join date : 2011-08-22
Age : 38

ka valgom - Page 38 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ka valgom   ka valgom - Page 38 EmptySk. 10 02 2011, 23:29

nulekiau ir as iki RIMI, nupirkau, daviau Riesutui pora saukstu tai sulapnojo labai greitai Smile kaip galvojat 5 men suniui kiek galima duoti per viena karta?
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

ka valgom - Page 38 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ka valgom   ka valgom - Page 38 EmptySk. 10 02 2011, 23:39

Daugiau šiandien neduokit...o tokiam coliukui juk nedaug reikia.... aciu
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Coconut
super dalyvis
super dalyvis
Coconut


Virgo Miestas : Vilnius - Kaunas
Pranešimų skaičius : 915
Join date : 2011-01-18
Age : 36

ka valgom - Page 38 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ka valgom   ka valgom - Page 38 EmptyPir. 10 03 2011, 00:35

Gaila, bet Cocosui Kippy ne itin tiko Rolling Eyes bounce Dabar mes sausiuką ir konservus užsakinėjam čia: petcuris.lt Labai viskuo patenkinti, kokybiškas maistas, skaniai valgom ir faini pardavėjai su geru požiūriu į šunų maitinimą thumb
Atgal į viršų Go down
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

ka valgom - Page 38 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ka valgom   ka valgom - Page 38 EmptyPir. 10 03 2011, 17:10

Mano ir suvalge, nors manieji viska valgo is koncervu, bet man kaip jie smirda Evil or Very Mad
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
Coconut
super dalyvis
super dalyvis
Coconut


Virgo Miestas : Vilnius - Kaunas
Pranešimų skaičius : 915
Join date : 2011-01-18
Age : 36

ka valgom - Page 38 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ka valgom   ka valgom - Page 38 EmptyPir. 10 03 2011, 20:15

Coco irgi valgė, tik nuo jų kakojo skystokai. Nes ir pats konservas kaip paštetas, nu toks skystas. Ir pastebėjau, kad jis susivalgo žymiai greičiau nei brangesni konservai, bet šiaip kam tinka ir patinka tai liuks thumb
Atgal į viršų Go down
Laura
super dalyvis
super dalyvis
Laura


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1881
Join date : 2009-10-11
Age : 43

ka valgom - Page 38 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ka valgom   ka valgom - Page 38 EmptyPir. 10 03 2011, 22:05

Maniskiu viduriai visu normalus nuo siu koncervu,tik kaip tai po savaites vartojimo jau visai nenoriai valgo,nors ir sudeties skirtingos duodu Rolling Eyes o i skystesnius tai dar sausiako primaisau.
Atgal į viršų Go down
Exit
super dalyvis
super dalyvis
Exit


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2422
Join date : 2009-12-15
Age : 43

ka valgom - Page 38 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ka valgom   ka valgom - Page 38 EmptyAntr. 10 04 2011, 00:33

Nijolė rašo:
TOYOTA rašo:
Piktozauras rašo:
As irgi siandien paimsiu tu Kyppy pameginti Smile
mes jau paragavavom. patiko. bet ju ir sudetis........... jei tai tiesa, ka ten raso, tai jas labiau apsimoka zmonems pirkt, vietoj desru ir panasiai hhhh
[You must be registered and logged in to see this link.]

rabbit O aš galvoju ką man taip primena kvapas,juk mūsų mėsos koncervus hhhh ,blogai įžiūriu,net sudėties neskaičiau taaaaip ,va kodėl taip Dori valgo,net išlaižo indelį valiooooo

apie ka as jums ir rasiau, duodu, o paciai norisi ragauti, nes kvapas natur mesytes esen esen esen

mes jau visus isragavom ir visi labai patiko, ir su vistyte ir su jautiena ir su aviena esen esen

aciu, Nijolyte, ryt varysim urmu koncervu thum thum
Atgal į viršų Go down
Exit
super dalyvis
super dalyvis
Exit


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2422
Join date : 2009-12-15
Age : 43

ka valgom - Page 38 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ka valgom   ka valgom - Page 38 EmptyAntr. 10 04 2011, 00:37

sigituke rašo:
nulekiau ir as iki RIMI, nupirkau, daviau Riesutui pora saukstu tai sulapnojo labai greitai Smile kaip galvojat 5 men suniui kiek galima duoti per viena karta?

tiek jums, mažiuliams, tiek musu paauglems, nauja maisteli reikia skanauti po truputeli 4you

kadangi mes jau 2 men valgom Kippy, tai galiu sakyti, kad mums jis tinka ir patinka, dabar jau duodu daugiau 4you
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

ka valgom - Page 38 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ka valgom   ka valgom - Page 38 EmptyAntr. 10 04 2011, 01:24

Joliuk,vat su tais koncervais affraid Vakar grįžusi užlėkiau tai pripirkau bounce ,tik mano tai vienos rūšies,net nemačiau ar kitų buvo,o Dorčikas kaip ėda,net paspringsta \'fain


Paskutinį kartą redagavo Nijolė, Antr. 10 04 2011, 04:43. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

ka valgom - Page 38 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ka valgom   ka valgom - Page 38 EmptyAntr. 10 04 2011, 01:28

Piktozauras rašo:
Mano ir suvalge, nors manieji viska valgo is koncervu, bet man kaip jie smirda Evil or Very Mad
Kažkas su Piktozauro uosle asas Puikiai kvepia,jau kvapams aš labai jautri,nieko jie nesmirda drunken
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

ka valgom - Page 38 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ka valgom   ka valgom - Page 38 EmptyAntr. 10 04 2011, 02:10

Nijolė rašo:
Piktozauras rašo:
Mano ir suvalge, nors manieji viska valgo is koncervu, bet man kaip jie smirda Evil or Very Mad
Kažkas su Piktozauro uosle asas Puikiai kvepia,jau kvapams aš labai jautri,nieko jie nesmirda drunken

Nu man tai lb smirda Rolling Eyes o ir Knutas triedzia nuo ju Evil or Very Mad
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

ka valgom - Page 38 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ka valgom   ka valgom - Page 38 EmptyAntr. 10 04 2011, 02:17

Piktozauras rašo:
Nijolė rašo:
Piktozauras rašo:
Mano ir suvalge, nors manieji viska valgo is koncervu, bet man kaip jie smirda Evil or Very Mad
Kažkas su Piktozauro uosle asas Puikiai kvepia,jau kvapams aš labai jautri,nieko jie nesmirda drunken

Nu man tai lb smirda Rolling Eyes o ir Knutas triedzia nuo ju Evil or Very Mad
Na dėl uoslės nebesiginčisiu numot ranka o dėl virškinimo,tai lepūs tie jūsų mažiai,maniškė nei t....... nei ką taaaaip
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
TOYOTA
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
TOYOTA


Aquarius Miestas : Kedainiai
Pranešimų skaičius : 505
Join date : 2010-03-24
Age : 47

ka valgom - Page 38 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ka valgom   ka valgom - Page 38 EmptyAntr. 10 04 2011, 02:39

na bet kurio pasteto specifinis kvapas, net pagamintas zmonems
url=http://www.minidog.info][You must be registered and logged in to see this image.][/url]

Atgal į viršų Go down
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

ka valgom - Page 38 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ka valgom   ka valgom - Page 38 EmptyAntr. 10 04 2011, 19:26

Knutas nakti apsivemem nuo tu koncervu, tai gerai kad daug nepirkau su akcijos nuolaida Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

ka valgom - Page 38 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ka valgom   ka valgom - Page 38 EmptyAntr. 10 04 2011, 19:41

Na tai turbut netinka Knutui tie konservai, jug ir zmones nevisi gali tapati maista valgyti Wink apkabinimas
o as vis nenusiperku Tinkiui konservu, vis laikau ja dietos, bo panike ir i pincerius perrasyti teks susigedes
Atgal į viršų Go down
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

ka valgom - Page 38 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ka valgom   ka valgom - Page 38 EmptyAntr. 10 04 2011, 20:03

Matyt kad netinka, aj busim prie sauso ir viskas Smile nes ten kiek tiesos toje sudetyje yra irgi negali zinot, gali beleka surasyt Smile
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
Sve?ias
Svečias




ka valgom - Page 38 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ka valgom   ka valgom - Page 38 EmptySk. 10 16 2011, 16:12

Maitinu Orijen'u ir esu labai patenkinta šiuo maisteliu. Jame nėra tokių ingridientų, kurie kenktų šuniui (grudų ir pan.). Šunio kailiukas švelnus, blizga, nesišeria clap
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





ka valgom - Page 38 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ka valgom   ka valgom - Page 38 Empty

Atgal į viršų Go down
 
ka valgom
Atgal į viršų 
Puslapis 3840Pereiti prie : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Informacija apie mūsų šuniukus. :: Mityba-
Pereiti į:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions