Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Suniuku ruja

Go down 
+47
kristl
juozas
ausra.martineniene
minidao
aida
natali
egluteee
gerduteaaa123
Dzekute
ramvirb
Mazas
guccis
*Cile*
evelina17
Lidija
Angela
gagutee
Wunderbar
gucci
Viotinola
Justinappp
rituliukas25
Jurga
liutas81
Disha
simba3
Indra
Sima
toiciuke
Nijolė
Pinkis
Diana
Daiwyte
Exit
TOYOTA
ryte
Sciara
Dan25
Ernesta
banoli
anz1984
lašelis
Laura
Ortana
Piktozauras
Muse
mortale
51 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next
AutoriusPranešimas
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

Suniuku ruja - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 15 EmptySk. 02 12 2012, 20:21

ramvirb rašo:
Bus antra susigedes , Reikia gal sulaukt trecios, tada daryt leliukus? taaaaip Bet ziauriai laukiam kada musu maze apsivaikuos- tikrai sau pasiliksiu viena!!! šuo

Na cia jau jums spresti laukti 3 ar ne Smile
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Suniuku ruja - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 15 EmptySk. 02 12 2012, 20:27

geriau jau pagalvotumet ar ji išgimdys ir ar išaugins šuniukus
Atgal į viršų Go down
ramvirb
Dalyvis
Dalyvis
ramvirb


Cancer Miestas : vilnius
Pranešimų skaičius : 132
Join date : 2011-05-17
Age : 38

Suniuku ruja - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 15 EmptySk. 02 12 2012, 20:30

Tai as nezianu, kada ji isgimdys ir isaugins Rolling Eyes , del to ir klausiu, gal reikia palaukti recios rujos..... Suspect .
Mes ne del verslo suniuku norim, o del to , kad laaaaaaaaaabai ju norim!! juks
Atgal į viršų Go down
Mazas
super dalyvis
super dalyvis
Mazas


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 950
Join date : 2012-01-29
Age : 40

Suniuku ruja - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 15 EmptySk. 02 12 2012, 20:31

o jau nevienas nedu siuniukai bus visus auginsit?
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Suniuku ruja - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 15 EmptySk. 02 12 2012, 20:43

ramvirb rašo:
Tai as nezianu, kada ji isgimdys ir isaugins Rolling Eyes , del to ir klausiu, gal reikia palaukti recios rujos..... Suspect .
Mes ne del verslo suniuku norim, o del to , kad laaaaaaaaaabai ju norim!! juks

jus nesupratot mano minties....nesvarbu kada suleisit ar 2 ruja ar4 ,kiek laiko jai bus......svarbu yra tai ar pati kalyte išgimdys,ar žiures šuniukus ,ar pati nenudves ir t.t......ar jus patys turesit laiko,pinigu ir noro 2 menesius šokinet aplink. sukergt šuniukus yra pats lengviausias ir durniausias dalykas,reiks susitaikyt su pasekmemis,o jos ne visada buna tokios kokiu tikimes.
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Suniuku ruja - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 15 EmptySk. 02 12 2012, 22:23

lašelis rašo:
jus nesupratot mano minties....nesvarbu kada suleisit ar 2 ruja ar4 ,kiek laiko jai bus......svarbu yra tai ar pati kalyte išgimdys,ar žiures šuniukus ,ar pati nenudves ir t.t......ar jus patys turesit laiko,pinigu ir noro 2 menesius šokinet aplink. sukergt šuniukus yra pats lengviausias ir durniausias dalykas,reiks susitaikyt su pasekmemis,o jos ne visada buna tokios kokiu tikimes.
Labai gerai pastebeta, as viena is tu durniu kurios labai labai norejo mazy suniuku... o kas gavosi galite paskaityti musu temeleje Suspect
Atgal į viršų Go down
Jurga
super dalyvis
super dalyvis



Cancer Miestas : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 1101
Join date : 2010-09-20
Age : 51

Suniuku ruja - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 15 EmptySk. 02 12 2012, 22:35

Ir aš noriu mažų Teros vaikučių taaaaip ,būtų mergytė tikrai sau pasilikčiau taaaaip bet pagalvojau-
1.niekas neduos garantijos,kad Terai viskas bus gerai,tuo labiau šuniukams neeeeee .
2.Kas nori šuniukų-o gi aš,o ne Tera doh .nors šuo nemoka kalbėti,bet ji yra labai laiminga ir patenkinta viskuo.
3.Neturiu žinių,praktikos prižiūrėti tokius mažius.Žinau,kad viskas išmokstama,bet nenoriu mokytis su savo numylėtine,to nenoriu mokytis su jokiu šuniuku.Per daug Terą myliu ir bijau.
4.Kartosiuos-tai ne Teros,o mano norai ane

Šuniukų nebus fli
Atgal į viršų Go down
Dzekute
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Dzekute


Pisces Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 684
Join date : 2011-10-28
Age : 40

Suniuku ruja - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 15 EmptySk. 02 12 2012, 22:39

As visiskai pritRIU Jurgai susigedes Nors mana Dzekutei pirma ruja jau praejo,bet labai "tratinasi" ant ranku,kaip sakant ji nori daryti kiku kiku doh doh doh Ir net nzn ka jai daryti,nes atrodo,turejo ir praeiti.Gal kas nors negerai?? Patarkit panos?? gi gi gi gi gi grebl grebl grebl
Atgal į viršų Go down
rituliukas25
super dalyvis
super dalyvis
rituliukas25


Scorpio Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1308
Join date : 2010-12-10
Age : 60

Suniuku ruja - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 15 EmptySk. 02 12 2012, 22:43

100% sutinku su Jurga. taaaaip
Be proto myliu savo Zarutę, ir nežinau, jei per nėštumą ar gimdymą būtų kokių nors problemų, kaip susitvarkyčiau.
Be to, nežinau nei kokie buvo jos tėvai, nei kokie protėviai. Taip kad, palikuoniai irgi gali būti neprognozuojami.
Taigi ir aš apsisprendžiau - Zarutės tikrai nekergsiu. neeeeee
Atgal į viršų Go down
ramvirb
Dalyvis
Dalyvis
ramvirb


Cancer Miestas : vilnius
Pranešimų skaičius : 132
Join date : 2011-05-17
Age : 38

Suniuku ruja - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 15 EmptySk. 02 12 2012, 23:11

Aš suprantu, kad reikės rūpintis ir globoti ne tik būsimą mamytę, bet ir mažuosius kleckiukus sosk , bet esu viskam pasiryžusi ir kiek nuo manęs priklauso- viskuo bus pasirūpinta su kaupu!
Atgal į viršų Go down
ramvirb
Dalyvis
Dalyvis
ramvirb


Cancer Miestas : vilnius
Pranešimų skaičius : 132
Join date : 2011-05-17
Age : 38

Suniuku ruja - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 15 EmptySk. 02 12 2012, 23:14

Mazas rašo:
o jau nevienas nedu siuniukai bus visus auginsit?
Jei jų bus daugiau, manau atsiras geri šeimininkai, kas norės tokius stebūklėlius auginti! O jei net neatsirastų, tikrai į gatvę neišmesčiau!
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Suniuku ruja - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 15 EmptySk. 02 12 2012, 23:28

ramvirb rašo:
Aš suprantu, kad reikės rūpintis ir globoti ne tik būsimą mamytę, bet ir mažuosius kleckiukus sosk , bet esu viskam pasiryžusi ir kiek nuo manęs priklauso- viskuo bus pasirūpinta su kaupu!
Tuomet drasiai i prieki thumb
P.S.: kartais mamyte nenori vaikuciu pripazinti, tenka juos kaip minimum 3-4 paras priziureti, maitinti, uzpakaliukus po kelissyk per diena masazuoti,kad isitustintu.
Man tenka karts nuo karto ir dabar tuo pasirupinti, mamka neislaizo suniuko.
Atgal į viršų Go down
anz1984
super dalyvis
super dalyvis
anz1984


Gemini Miestas : svencioniu r.
Pranešimų skaičius : 1552
Join date : 2009-10-16
Age : 39

Suniuku ruja - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 15 EmptySk. 02 12 2012, 23:51

o kartais mamom buna eklampsija(kalco trukumas), o kartais jis dar pasikartoja... teko 2 kartus kalco kursa suleist... man pasiseke kad vaistus moka leist anita, kitaip butu negerai.. o pati as nesugebejau savo milimukei leist... vaistai labai skausmingi, ir mazile labai verke...
o dar po nestumo Arabika prarado 2 priekinius dantukus ir kailiukas isretejo..
as siuliciau geriau nusipirkt dar viena suniuka, o ne kergt savo mazile..
Atgal į viršų Go down
ramvirb
Dalyvis
Dalyvis
ramvirb


Cancer Miestas : vilnius
Pranešimų skaičius : 132
Join date : 2011-05-17
Age : 38

Suniuku ruja - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 15 EmptyPir. 02 13 2012, 01:04

Ačiū už visus nuostabius patarimus ir pasidalinimu patirtimi! thumb
O čia tokios problemos būna tik mūsų veislės šuniukams??? Suspect Esu viskam pasiryžusi, jei reikės paspaudinėt užpakaliuką, galėsiu ir pati išlaižyt tea Nu čia pajuokavau thum . Rimtai, dėl savo ciuciko padaryčiau viską, o gal ir daugiau! sarmata Bet esu optimistė ir tikiu, kad mano moteriška bus puiki mama!!! Su gyvūnais draugauju jau senai, tik kad šios veislės neturėjau. Mano šeima augina stirnas, šernus, avis, gerves, gandrus ir tttt. Teko globoti sužeistus mažylius. Aišku čia ne tas pats, bet man gyvūnai yra ne tik kai reikia pasidžiaugti, bet ir jiems padėti!!!!! vedimas Tikiu, kad būna komplikacijų, bet kur jų nebūna!?
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Suniuku ruja - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 15 EmptyPir. 02 13 2012, 01:08

ramvirb rašo:
Esu viskam pasiryžusi, jei reikės paspaudinėt užpakaliuką, galėsiu ir pati išlaižyt
Super laf
matau esi pasiruosusi tapti mociute javol Tai lauksime ziniu kai ja tapsi
Atgal į viršų Go down
Dzekute
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Dzekute


Pisces Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 684
Join date : 2011-10-28
Age : 40

Suniuku ruja - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 15 EmptyPir. 02 13 2012, 01:16

ramvirb matosi,kad esi konkreciai uzsispyrusi..Gelezine tu clap clap clap bučkis
Atgal į viršų Go down
ramvirb
Dalyvis
Dalyvis
ramvirb


Cancer Miestas : vilnius
Pranešimų skaičius : 132
Join date : 2011-05-17
Age : 38

Suniuku ruja - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 15 EmptyPir. 02 13 2012, 01:19

Tai jau taip, mes su mazule esam viskam pasiryzusios ir stiprios merginos drink
Atgal į viršų Go down
Dzekute
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Dzekute


Pisces Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 684
Join date : 2011-10-28
Age : 40

Suniuku ruja - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 15 EmptyPir. 02 13 2012, 01:22

Kokio amziaus tavo maze dbr??? susigedes
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Suniuku ruja - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 15 EmptyPir. 02 13 2012, 01:36

geležine stiprybe iki bedos.....o jai atsitikus lieka tik skystos blauzdos
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Suniuku ruja - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 15 EmptyPir. 02 13 2012, 02:41

lašelis rašo:
geležine stiprybe iki bedos.....o jai atsitikus lieka tik skystos blauzdos
Laseli cia apie mane galv
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Suniuku ruja - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 15 EmptyPir. 02 13 2012, 02:47

kodel apie tave Rolling Eyes , čia ir man tas pats....jei ne vyras,kažin ar džiaugčiaus Tučio draugija,kad ir kokia aš bučiau,o va toj situacijoj ir praskydau ir pasimečiau....
šis posakis skirtas visiems
Atgal į viršų Go down
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

Suniuku ruja - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 15 EmptyPir. 02 13 2012, 17:47

ramvirb rašo:
Tai jau taip, mes su mazule esam viskam pasiryzusios ir stiprios merginos drink

Ji sveria 1,8 lyg raset kazkur, tai kuriam gale cia ta stiprybe? nesuprantu tokio keisto noro, noriu is viskas!
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
ramvirb
Dalyvis
Dalyvis
ramvirb


Cancer Miestas : vilnius
Pranešimų skaičius : 132
Join date : 2011-05-17
Age : 38

Suniuku ruja - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 15 EmptyAntr. 02 14 2012, 01:19

Aš čia norėjau savo gerais ketinimais pasidalinti ir pasidžiaugti, o dabar jaučiuosi kaip kokia beširdė savanaudė, tuoj jaučiu būsiu sudeginta ant laužo, nes toks jausmas, kad norėčiau savo mažytę nužudyti... bash
Manau konsultacijos su veterinaru ir begalinė meilė daro stebuklus, o kartais ir jų nereikia! Juk šuniukai ne iš kopūstų atsiranda, o ir ne su buldogu ruošiamasi sukergti! hhhh Peliukai apsivaikuoja, o ko mano 1,8 kg. sunius to padaryt negali? Aš neatmetu visos jūsų patirties ir visai nenorėčiau, kad man taip nutiktų... What a Face . Bet ir moterys gimdo nebūdamos 100proc. dėl to tikros.... Tai jei visi dalintųsi tik bloga patirtimi, tai ir mūsų čia nebūtų, ir mūsų mažųjų draugų! thumb Va čia tai jau prirašiau.............. susigedes Gal durna esu, bet aš taip galvoju flower
Atgal į viršų Go down
Mazas
super dalyvis
super dalyvis
Mazas


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 950
Join date : 2012-01-29
Age : 40

Suniuku ruja - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 15 EmptyAntr. 02 14 2012, 01:28

Nedurna tu,ir tavo nuomone kaip ir visu cia svarbi..manau tau tik pataria,bet paskutinis sprendimas juk tavo bus ! Visi kergia,kitiems pavyksta bet buna kitiems nelaimiu toks tas gyvenimas,tu labai protingai rasai,priimk kritika ir daryk kaip tau atrodo teisingai,cia vis dalinasi patirtim,as vienur visai zalia,kitur galbut gaudaus,normalu.. Wink Normalu panos (moterys) pataria dalinasi patirtim,zinai kaip savo suni labai labai myli tai kazkaip reaguoji ir kitu vienokius ar kitokiu sveiksmus,o izeidinet neizeidineja ir nedegina taves,nieks neturi teises zeminti kita zmogu!!!!!!!!! ir visi turi priimt kito nuomone,jai ir ji nesutampa su savaja.Taigi nurimk thumb
Atgal į viršų Go down
ramvirb
Dalyvis
Dalyvis
ramvirb


Cancer Miestas : vilnius
Pranešimų skaičius : 132
Join date : 2011-05-17
Age : 38

Suniuku ruja - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 15 EmptyAntr. 02 14 2012, 01:36

Bet neduok diev kažkas mums nepasisektų, tai būčiau nužudyta ir prakeikta!.......... O, sakiau, sakiau, kad blogai baigsis....piemenka neklausė!..... bum
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Suniuku ruja - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 15 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Suniuku ruja
Atgal į viršų 
Puslapis 1520Pereiti prie : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next
 Similar topics
-
» viduriavimas per ruja
» Šuniukų žagsulys
» Šuniuku ligos
» Toiterjerė turės šuniukų
» Šuniukų miego trukmė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Informacija apie mūsų šuniukus. :: Sveikata-
Pereiti į:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions