Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Suniuku ruja

Go down 
+47
kristl
juozas
ausra.martineniene
minidao
aida
natali
egluteee
gerduteaaa123
Dzekute
ramvirb
Mazas
guccis
*Cile*
evelina17
Lidija
Angela
gagutee
Wunderbar
gucci
Viotinola
Justinappp
rituliukas25
Jurga
liutas81
Disha
simba3
Indra
Sima
toiciuke
Nijolė
Pinkis
Diana
Daiwyte
Exit
TOYOTA
ryte
Sciara
Dan25
Ernesta
banoli
anz1984
lašelis
Laura
Ortana
Piktozauras
Muse
mortale
51 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next
AutoriusPranešimas
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Suniuku ruja - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 16 EmptyAntr. 02 14 2012, 01:40

[You must be registered and logged in to see this image.]nedegina čia taves niekas,mes tik perspejam kaip buna....poto sakysi kad nieks neispejo.Ojei kas nepavyks,lupsim kaily [You must be registered and logged in to see this image.]ir bandysim padet
Atgal į viršų Go down
ramvirb
Dalyvis
Dalyvis
ramvirb


Cancer Miestas : vilnius
Pranešimų skaičius : 132
Join date : 2011-05-17
Age : 38

Suniuku ruja - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 16 EmptyAntr. 02 14 2012, 01:43

Žinau kaip būna.................................. Aš pati nesenai netekau savo dar negimusio vaikelio ( ir tikriausiai ne dėl to, kad esu beširdė ir rizikuojanti moteris...bent taip manau...), todėl tikrai žinau, ką tai reiškia. fanar
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Suniuku ruja - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 16 EmptyAntr. 02 14 2012, 01:45

kas čia be manes tau užstate melyne po akim Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
ramvirb
Dalyvis
Dalyvis
ramvirb


Cancer Miestas : vilnius
Pranešimų skaičius : 132
Join date : 2011-05-17
Age : 38

Suniuku ruja - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 16 EmptyAntr. 02 14 2012, 01:48

Vyras eilinį kartą užvažiavo - šiaip, dėl smagumo ir tradicijų... asa susigedes
Atgal į viršų Go down
ramvirb
Dalyvis
Dalyvis
ramvirb


Cancer Miestas : vilnius
Pranešimų skaičius : 132
Join date : 2011-05-17
Age : 38

Suniuku ruja - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 16 EmptyAntr. 02 14 2012, 01:49

Ai, baigiam apie mus, aš jau dabar tikrai viską supratau.... sarmata
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Suniuku ruja - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 16 EmptyAntr. 02 14 2012, 01:55

patarimas: dek su keptuve iš dešines,poto iš kaires....žiurek kad keptuve butu gerai ikaitus.
na jei supratai tada gerai,lauksim žiniu iš jusu
Atgal į viršų Go down
Mazas
super dalyvis
super dalyvis
Mazas


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 950
Join date : 2012-01-29
Age : 40

Suniuku ruja - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 16 EmptyAntr. 02 14 2012, 02:52

laf
Atgal į viršų Go down
anz1984
super dalyvis
super dalyvis
anz1984


Gemini Miestas : svencioniu r.
Pranešimų skaičius : 1552
Join date : 2009-10-16
Age : 39

Suniuku ruja - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 16 EmptyAntr. 02 14 2012, 03:50

tikrai nieks nenorejo taves izeist Very Happy
mes galim tik parart, o tau sprest kas geriau tau ir tavo mergaitei.
jeigu tikrai nuspresit turet suniuku, paskaitik daugiau apie nestuma ir kaip padet gimdivei.Wink
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Suniuku ruja - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 16 EmptyAntr. 02 14 2012, 04:31

ramvirb rašo:
Bet neduok diev kažkas mums nepasisektų, tai būčiau nužudyta ir prakeikta!.......... O, sakiau, sakiau, kad blogai baigsis....piemenka neklausė!..... bum
Ramvirb
tikrai nieks nenori taves izeisti, tiesiog matai man nelaime atsitiko, tai daba ir drebinu kinkas ir kitas perspeju. Tik perspeju, tikrai tau rinktis, ir tikrai nieks nesisaipys ir galvos pelenais nebarstys, na nutinka taip kartais.
As ir 100 proc, ne ne 100, o 200 procentu buvau isitikinusi,kad manoji pati isgimdys, jug ji tokia nemaza mergiote, o berniuka isirinkau mazyti ir esu maciusi jo vaikucius. Nu bet va kaip atsitiko, daba asaras lieju snarglius sluostau ir ka... gerai kai atsirado norinciu padeti , tai gal duok dieve viskas isispres.
Tikrai nieks neatgraso, o tik perspeja. O kai gims tavo kalytei grazus suniukai tikrai pasidziaugsime visu klubu uz tave ir tavo mazylius cheers svarbiausiai nepamirski mums ju rodyti,kad seilemis taskytumesi prie monitoriu ane
Atgal į viršų Go down
ryte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
ryte


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 736
Join date : 2010-03-12
Age : 57

Suniuku ruja - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 16 EmptyAntr. 02 14 2012, 16:28

As papasakosiu,kaip as sukergiau savi Rinte,noriu pabrezti,kad kergti visai neplanavau,turejau Rintyte ir man to pakako Very Happy Bet sutikau moteri(Kedainiu turguje ji pardavinejo suniukus)ir viskas apsiverte aukstyn kojom Very Happy Issikalbejom,pasakiau,kad mano kalyte siuo metu rujoja,paskaiciavom dienas ir pasirodo kad jau siandien ryt,palankiausios dienos kergimui,svarbiausia,kad mano Rinte labai kele uodega ,mes ja net erzindavom Very Happy ji labai domejosi savo ruryte Very Happy .Vienu zodziu su dukra pagavom azarta Very Happy Viskas vyko greitai,kita diena nuvaziavom pas viena suniuka,as ji buvau macius,bet pasirodo jis buvo netinkamas,dar didesnis uz Rinte,gryzus namo ilindau i Skelbiu.lt ir pamatem Bosiuka,smulkuti,suniukas buvo pirktas is veislyno,iskart paskambinau,ir nuvaziavom.Kergimas vyko jaukioj virtuvej,pamenu seimininke vis sake,Bosiuk eik pas mergaite Smile o tas ,tai pas seimininke,tai pas mergaite Very Happy ir sako jau Very Happy palaikem suniukus ir viskas okei thumb Veiksmas vyko pries kaledas,ir vasario 15d gime trys nuostabios,sveikos mergytes,gime greitai,tik spejau sutvarkyti pirma,ziuriu jau antras lenda Very Happy o jau kaip Sidute spardesi,kaip makalojosi rankytem ir kojytem Very Happy ,o paskui trecioji,mano Brigute flower Brigutes rytoj gimimo diena,dveji metukai 4you Po menesio ieskodama informacijos apie suniukus,atradau toiterjeru kluba,ir su dukra sumastem prisijungti.Stai tokia,sakyciau laiminga istorija flower
Atgal į viršų Go down
Mazas
super dalyvis
super dalyvis
Mazas


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 950
Join date : 2012-01-29
Age : 40

Suniuku ruja - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 16 EmptyAntr. 02 14 2012, 20:03

Su artejanciu Brigute aciu
Atgal į viršų Go down
guccis
Naujokas
Naujokas
guccis


Aquarius Miestas : kaunas
Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2012-01-26
Age : 31

Suniuku ruja - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 16 EmptyPen. 02 17 2012, 03:59

Brigute,paveluotai sveikinam su gimtadieniu hapi geek bučkis
Atgal į viršų Go down
gerduteaaa123
Naujokas
Naujokas
gerduteaaa123


Sagittarius Miestas : Jonava
Pranešimų skaičius : 29
Join date : 2011-09-27
Age : 31

Suniuku ruja - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 16 EmptyTr. 02 22 2012, 20:47

vakar ir mano mazylei prasidejo pirma ruja, clap bandziau uzdet triusikelius bet nusima nesileidzia No ir pastoviai tik sedi ant palanges ir cipauja pamacius sunis, ir seip labai daug triuksmauja kazkokia nervuota, cia normalu? gi
Atgal į viršų Go down
Laura
super dalyvis
super dalyvis
Laura


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1881
Join date : 2009-10-11
Age : 43

Suniuku ruja - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 16 EmptyKv. 02 23 2012, 04:33

Net nezinau ar normalu.Mano mergos per ruja gan ramios siuo atzvilgiu.Tik va Binguti erzina,uzpakali jam kaisioje po nosim ir lipa ant jo lyg butu jis kale-o jos -patinai hhhh
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Suniuku ruja - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 16 EmptyKv. 02 23 2012, 15:56

Man regis normalu, nes mano Tina irgi rujos metu labiau draugu iesko ir cypia. Tai tuo periodu as jau jos nepaleidziu be pavadelio. Laukutyje tik prie mamkos ir tik ant trumpesnio pavadzio,kad bernai atbege nepasisoketu hhhh
O kelnaites tai dek vistiek,kad ir nenori, vistiek pripras. Tik gal nevisa diena, o pavyzdiui kai jau miegeliui ruosiates, na o jei ji megsta pagalvemis laipioti, tai tada reikia tikrai mauti, bo skalbimu poto uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Atgal į viršų Go down
gerduteaaa123
Naujokas
Naujokas
gerduteaaa123


Sagittarius Miestas : Jonava
Pranešimų skaičius : 29
Join date : 2011-09-27
Age : 31

Suniuku ruja - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 16 EmptyKv. 02 23 2012, 19:48

ji visada miega lovoje su mumis, nors sias dienas miegojo be triusikeliu bet neradau nei vieno laso kraujo, pati save labai svarei issilaizo, kazkaip del to kraujavimo nelabai ir problemu turim:)
Atgal į viršų Go down
egluteee
Naujokas
Naujokas
egluteee


Capricorn Miestas : siauliai
Pranešimų skaičius : 30
Join date : 2011-09-18
Age : 35

Suniuku ruja - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 16 EmptyTr. 02 29 2012, 19:49

sveikutes norejau jusu paklausti kiek laiko rujuoja toiterjerai?mano panelytei 7 men ir pries savaite pastebejau kraujo laselius.poto ziuriu papukai kazkokie didesni pasdare na galvoju viskas serga pradejau pirkti pamperius bet visi mums didelis maziausius imam bet vis krenta.su vyru pagalvojom kaip ir dar anksti suvedineti ja su berniuku:) bando laizytis viska vietele isbrinkus kaip kolduno dydzio:D nzn ka toliau su ja daryti i laukeli net bijome eiti kad neuzpultu koks ir neuzliptu ant juos.ka jus patartumete man?
Atgal į viršų Go down
Mazas
super dalyvis
super dalyvis
Mazas


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 950
Join date : 2012-01-29
Age : 40

Suniuku ruja - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 16 EmptyTr. 02 29 2012, 19:59

As patarciau laukelyje ziuret suni kad koks''neuzsoktu'' jai ji pratus eit i lauka tai nereikia varzyt.. O del suevdimo jai pirma ruja manau anksti tikrai,skaiciau kaip panos nepataria per pirma ruja apvaikint,o ir isvis kam tokia maziuke apvaikint..nebet pliuso is to gaut.Manau kitos patars daugiau nes mano vyriokas ne panike. Wink
Atgal į viršų Go down
egluteee
Naujokas
Naujokas
egluteee


Capricorn Miestas : siauliai
Pranešimų skaičius : 30
Join date : 2011-09-18
Age : 35

Suniuku ruja - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 16 EmptyTr. 02 29 2012, 20:14

Mazas rašo:
As patarciau laukelyje ziuret suni kad koks''neuzsoktu'' jai ji pratus eit i lauka tai nereikia varzyt.. O del suevdimo jai pirma ruja manau anksti tikrai,skaiciau kaip panos nepataria per pirma ruja apvaikint,o ir isvis kam tokia maziuke apvaikint..nebet pliuso is to gaut.Manau kitos patars daugiau nes mano vyriokas ne panike. Wink

na mes delto irgi susimastem kad jai dar ankstoka dar ji tokia trapute baisu net pagalvot kad ji butu mama nes ji pati dar musu vaikiukas
Atgal į viršų Go down
Dzekute
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Dzekute


Pisces Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 684
Join date : 2011-10-28
Age : 40

Suniuku ruja - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 16 EmptyTr. 02 29 2012, 20:16

Mana Dzekutei rujos nors ir praejo ir papukai didesni hhhh bet tratinasi ant ranku iki siol,o jau nuo rujos praejo 2men.Net nzn kas jai darosi gi gi gi
Atgal į viršų Go down
Mazas
super dalyvis
super dalyvis
Mazas


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 950
Join date : 2012-01-29
Age : 40

Suniuku ruja - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 16 EmptyTr. 02 29 2012, 20:16

zinoma bet ir kai suaugs ji tokia trapute liks,matau mazyte ji turetu but,irgi pavojinga.
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Suniuku ruja - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 16 EmptyTr. 02 29 2012, 22:49

egluteee rašo:
sveikutes norejau jusu paklausti kiek laiko rujuoja toiterjerai?mano panelytei 7 men ir pries savaite pastebejau kraujo laselius.poto ziuriu papukai kazkokie didesni pasdare na galvoju viskas serga pradejau pirkti pamperius bet visi mums didelis maziausius imam bet vis krenta.su vyru pagalvojom kaip ir dar anksti suvedineti ja su berniuku:) bando laizytis viska vietele isbrinkus kaip kolduno dydzio:D nzn ka toliau su ja daryti i laukeli net bijome eiti kad neuzpultu koks ir neuzliptu ant juos.ka jus patartumete man?
Siulau daba saugoti visa menesi nuo pirmo lasiuko dienos. O apie suniukus jau po antros rujos galvosit. Geriausiai gal net nuo kokios 3-cios bet cia jau jums rinktis.
Atgal į viršų Go down
egluteee
Naujokas
Naujokas
egluteee


Capricorn Miestas : siauliai
Pranešimų skaičius : 30
Join date : 2011-09-18
Age : 35

Suniuku ruja - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 16 EmptyKv. 03 01 2012, 02:10

o kiek ji dabar laiko kraujuos? Embarassed
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Suniuku ruja - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 16 EmptyKv. 03 01 2012, 02:40

labai grubiai menesy
Atgal į viršų Go down
natali
Naujokas
Naujokas
natali


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 21
Join date : 2011-07-08
Age : 41

Suniuku ruja - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 16 EmptyPen. 03 23 2012, 19:51

Sveikutes, noriu paklaust ar normalu kad kalyte rujojo gruodzio menesi (pirma karta) o siandien vel pradejo affraid praejo gi tik 3 menesiai.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Suniuku ruja - Page 16 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suniuku ruja   Suniuku ruja - Page 16 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Suniuku ruja
Atgal į viršų 
Puslapis 1620Pereiti prie : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» viduriavimas per ruja
» Šuniukų žagsulys
» Šuniuku ligos
» Toiterjerė turės šuniukų
» Šuniukų miego trukmė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Informacija apie mūsų šuniukus. :: Sveikata-
Pereiti į:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions