Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 MAŽOJI MANO..... DORI:-)

Go down 
+43
Milda
Mega
sigituke
Briliantik
Greta
eglike
Mazas
aida
evelina17
Dzekute
*Cile*
Muza
Diana
Exit
TOYOTA
ryte
Coconut
mante
Sciara
Oxygen
Muse
pupa
Jurga
gagutee
liutas81
rituliukas25
Bondas
Angela
Ernesta
lašelis
Justinappp
Sima
Disha
Daiwyte
svetlana
Ginta
banoli
Ortana
Laura
Piktozauras
gucci
anz1984
Nijolė
47 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 42  Next
AutoriusPranešimas
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 EmptyKv. 12 30 2010, 07:34

o tai jai tada neliudna.. kai pas puske buvom tai Perliukas nuo papugeliu neatsitrauke)))

oooo tai ryt tave uzbuciuos!!Wink)
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 EmptyKv. 12 30 2010, 07:45

Angela rašo:
o tai jai tada neliudna.. kai pas puske buvom tai Perliukas nuo papugeliu neatsitrauke)))

oooo tai ryt tave uzbuciuos!!Wink)
pas mus ne papugėlė o kanarėlė toks mažas persikinis čiulbonėlis,traukia sau dainas,nelabai jie vienas kitą domina,tam paskraidyti norisi,o šita žiūri,kad spėtų į tašę ilipti kai kur susiruošiu eiti,kai nepaimu ašarų klanai cr ...aš kartais galvoju,iš kur jie viską supranta,juk mažiai..o Perliukas tai gražuoliukas ir kailinukus savo turi,o mes tai drebam vis ir apsirengus ,bet tai emocijos manau....
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 EmptyKv. 12 30 2010, 07:54

Nijolė rašo:
Angela rašo:
o tai jai tada neliudna.. kai pas puske buvom tai Perliukas nuo papugeliu neatsitrauke)))

oooo tai ryt tave uzbuciuos!!Wink)
pas mus ne papugėlė o kanarėlė toks mažas persikinis čiulbonėlis,traukia sau dainas,nelabai jie vienas kitą domina,tam paskraidyti norisi,o šita žiūri,kad spėtų į tašę ilipti kai kur susiruošiu eiti,kai nepaimu ašarų klanai cr ...aš kartais galvoju,iš kur jie viską supranta,juk mažiai..o Perliukas tai gražuoliukas ir kailinukus savo turi,o mes tai drebam vis ir apsirengus ,bet tai emocijos manau....

supratau ,kad pas jus kanarele;)
o tai Dori dbr namuose su seima?
Tai Doryte nori visur buti su mamyte,ir visur dalyvauti;)) maniskis taip pat niekur nenori buti vienas..vis buna ten kur as,arba mama..Wink)nors siaip jis visus seimos narius labai myli..Wink)

paskutini karta kai ilgesniam laikui palikau Perliuka net 5valandom..viena..tai buvo vet klinikose,kai rove jam dantukus... grizus radau ji apsvaigusi...toki nesava..bet namie atsigavo..turi kailinukus,trb siek tiek sildo,bet vistiek i lauka su kombenizonu isnesamas.. nors pats neina..bent pasivaikstom..ir uodegyte riesta turim)) anksciau buvo tiesi..Wink man trumpaplaukiu suniuku kailis labai svelnus..glosciau..labai patiko..atrodo net dar svelnesnis nei Perliuko..


wub
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 EmptyKv. 12 30 2010, 08:04

Angela rašo:
Nijolė rašo:
Angela rašo:
o tai jai tada neliudna.. kai pas puske buvom tai Perliukas nuo papugeliu neatsitrauke)))

oooo tai ryt tave uzbuciuos!!Wink)
pas mus ne papugėlė o kanarėlė toks mažas persikinis čiulbonėlis,traukia sau dainas,nelabai jie vienas kitą domina,tam paskraidyti norisi,o šita žiūri,kad spėtų į tašę ilipti kai kur susiruošiu eiti,kai nepaimu ašarų klanai cr ...aš kartais galvoju,iš kur jie viską supranta,juk mažiai..o Perliukas tai gražuoliukas ir kailinukus savo turi,o mes tai drebam vis ir apsirengus ,bet tai emocijos manau....

supratau ,kad pas jus kanarele;)
o tai Dori dbr namuose su seima?
Tai Doryte nori visur buti su mamyte,ir visur dalyvauti;)) maniskis taip pat niekur nenori buti vienas..vis buna ten kur as,arba mama..Wink)nors siaip jis visus seimos narius labai myli..Wink)

paskutini karta kai ilgesniam laikui palikau Perliuka net 5valandom..viena..tai buvo vet klinikose,kai rove jam dantukus... grizus radau ji apsvaigusi...toki nesava..bet namie atsigavo..turi kailinukus,trb siek tiek sildo,bet vistiek i lauka su kombenizonu isnesamas.. nors pats neina..bent pasivaikstom..ir uodegyte riesta turim)) anksciau buvo tiesi..Wink man trumpaplaukiu suniuku kailis labai svelnus..glosciau..labai patiko..atrodo net dar svelnesnis nei Perliuko..


Mes tik abi gyvenam,ji dažnai namuose visai viena,bijau,kad depresija nesusirgtų,todėl kai tik einu nors ir parduotuvę taip ir ją kartu imu,ji jau žino,kad prie parduotuvės reikia lipti į krepšį

nori visur kartu,net gaila jos...o kailiukas taip švelnutis,tik va dar kombinzoniuko,kad pilnai būtų aprengta neturim,arba didelis arba mažas,tai rengiamės megztuku ir dedamės striukytę,šiandien įvarė į pusnį,vos išsikapanojo,tada pribėgusi į tašę prašosi...tokia mūsų istorija...
wub
bounce

[You must be registered and logged in to see this image.]
Kai nieko nėra gerai ir tokia lovytė..

[You must be registered and logged in to see this image.]


Paskutinį kartą redagavo Nijolė, Kv. 12 30 2010, 08:19. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 EmptyKv. 12 30 2010, 08:18

Jetau tai ji dbr viena.. mano tai nemoka likti vienas.. ((

Tai nieko atrasit,arba pasisiukit..Wink su kombinezoniuku tai Perliukas nevaiksto,tik stovi kaip ozys.. niekaip nepriptarint..sakiau laikysiu busimai mergytei,ta kombinezoniuka..is dalies dar geras jam..apsirengia.. bet gal per sunkus.. nes tik uzdedu iskart susiguzia..
Kartais ir as nueinu i parduotuves su Perliuku,bet ziema dbr neimu jo.. uztad kai griztu tai tase apuosto ir visus maisus,ir kartais pasikrapsto iesko,ar jam ka atnesiau!!)))
namiskiai ji lepina.. o manes kaip klauso.. uztenka net zvilgsniu paziureti,iskart ausytes nuleidzia ir geryciu tampa.. wub
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 EmptyKv. 12 30 2010, 08:27

Angela rašo:
Jetau tai ji dbr viena.. mano tai nemoka likti vienas.. ((

Tai nieko atrasit,arba pasisiukit..Wink su kombinezoniuku tai Perliukas nevaiksto,tik stovi kaip ozys.. niekaip nepriptarint..sakiau laikysiu busimai mergytei,ta kombinezoniuka..is dalies dar geras jam..apsirengia.. bet gal per sunkus.. nes tik uzdedu iskart susiguzia..
Kartais ir as nueinu i parduotuves su Perliuku,bet ziema dbr neimu jo.. uztad kai griztu tai tase apuosto ir visus maisus,ir kartais pasikrapsto iesko,ar jam ka atnesiau!!)))
namiskiai ji lepina.. o manes kaip klauso.. uztenka net zvilgsniu paziureti,iskart ausytes nuleidzia ir geryciu tampa.. wub

Drabužių turim visą maišą,va ir šitą Kalėdinį nupirkau,vienetinį,nors ne Dolče Gabana šoikis ,bet tik nuotraukoms ir skirtas,kur jau mes čia su juo eisim,gal per Naujus dar užsidės,maniškė kai aprengiu irgi sustingsta,bet kai duris atrakinu,pamiršta kas ant kūno taaaaip
bet va su klausimu tai ne kas,jei sakai ateik,nieko neduodi,tada neis,lauke visai neklauso...tik jei namuose subaru,tada pažemiu vos ne šliaužte kur pasislepia,faini tie mūsų mažei,tiesa?O Perliukas jau supratau,labai mylimas ir gerai,juk meilės niekada nebūna perdaug,žiūrėkit kelionėje nesušalkit apkabinimas
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 EmptyKv. 12 30 2010, 08:49

Mes turim juicy treningiuka labai patogus ir visa kita)) pirkau specialiai prie tases,kad su tase derintusi,nes tase irgi juicy,bet kas is to,,tai tik firmos vardas..nors viskas ir kokybiskai kaip man patinka.. bet nesioja taip pat noriai,o tase kaip myli)) ryt istrauksiu is pspintos,susuegsiu,tai sokines ir lips i ja))

O taip jie viska supranta..ir stebi..dievina butu veiksme.. kaip mazi vaikuciai..

O mes mamos tiesiog dievinam juos lepinti!! man didziausia svente buna kai apiperku Perliuka))

tai per sventes galit su tokiu rubeliu ir i lauka iseiti..gal kokiam karnavale galima sudalyvauti..rubu niekada nebus per daug;))

oj aciu labai stengsimes nesusalti;))
apkabinimas ploja
Atgal į viršų Go down
rituliukas25
super dalyvis
super dalyvis
rituliukas25


Scorpio Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1308
Join date : 2010-12-10
Age : 60

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 EmptySk. 01 02 2011, 05:49



Sveikos merginos cheers cheers cheers
Su Naujaisiais metais santa santa santa
Didžiausi linkėjimai Dorytei nuo Zaros apkabinimas apkabinimas apkabinimas
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 EmptySk. 01 02 2011, 15:13

Ačiū Zarutei bučkis
Kaip praėjo Naujieji,maniškė tokį stresą nuo fejerverkų patyrė,kai pradeda šaudyti ji visa dreba ir pasislepia už lovos neeeeee
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 EmptySk. 01 02 2011, 20:06

Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 EmptySk. 01 02 2011, 20:57

oi kokie gražus sveikinimai apkabinimas
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 EmptySk. 01 02 2011, 21:06

lašelis rašo:
oi kokie gražus sveikinimai apkabinimas
Grynai šuniukiški,vat kas pasidarė,tik apie juos ir domimės,visai sušunėjau valiooooo
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 EmptySk. 01 02 2011, 21:12

numot ranka visos mes čia sušuniškejusios affraid
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 EmptySk. 01 02 2011, 21:15

lašelis rašo:
numot ranka visos mes čia sušuniškejusios affraid
Tai jau supratau kur čia pakliuvau susigedes Visi tokie patyts aciu
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
rituliukas25
super dalyvis
super dalyvis
rituliukas25


Scorpio Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1308
Join date : 2010-12-10
Age : 60

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 EmptySk. 01 02 2011, 21:32

Ačiū jums už nuostabius sveikinimus aciu
Tiksliai, visos mes čia ''sušunėję" hhhh hhhh hhhh
Fejerverkai mums - nei vienoj aky asa Dairėsi, stebėjo, netgi nusnaust posmelį sugebėjo zov
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 EmptySk. 01 02 2011, 21:37

rituliukas25 rašo:
Ačiū jums už nuostabius sveikinimus aciu
Tiksliai, visos mes čia ''sušunėję" hhhh hhhh hhhh
Fejerverkai mums - nei vienoj aky asa Dairėsi, stebėjo, netgi nusnaust posmelį sugebėjo zov
Ojetau,maniškė dar vakar kažkas pašaudė,tai iš lovos ir dingo,radau kitame kambaryje už lovos drebančią,neaišku kas jai per jausmas...jūsų gal dar mažytė,dar viskuo džiaugiasi,o mums kovo pabaigoje jau bus 2,taip greit prabėgo susigedes
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
rituliukas25
super dalyvis
super dalyvis
rituliukas25


Scorpio Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1308
Join date : 2010-12-10
Age : 60

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 EmptySk. 01 02 2011, 21:50

Na gal dar jaunystė iš galvos neišdulkėjo. Bet pas mane ji tokia ramiakė- nebijo jokių garsų- nei feno, nei siurblio... numot ranka
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 EmptySk. 01 02 2011, 21:59

rituliukas25 rašo:
Na gal dar jaunystė iš galvos neišdulkėjo. Bet pas mane ji tokia ramiakė- nebijo jokių garsų- nei feno, nei siurblio... numot ranka
Maniškė kaip porcelianinė,bijo visko,o jau jei atsitiktinai užkliūsi,tai vajetau koks cypymas,žiurėkit mane užgavot hhhh Tik lauke pasidaro monstras,neklauso,dideli šunys ne motais ir visai nesvarbu kur nuvaro,galvoja vis tiek suras mama asas
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Ginta
super dalyvis
super dalyvis
Ginta


Leo Miestas : Joniskis
Pranešimų skaičius : 1032
Join date : 2010-08-28
Age : 51

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 EmptySk. 01 02 2011, 22:21

Su Naujais Nijole ir Doryte,

Didziausi jums linkejimai nuo mano chebros !
Ar neparsivalge Doryte kauliuku per sventes?
Atgal į viršų Go down
http://www.rustoi.weebly.com
rituliukas25
super dalyvis
super dalyvis
rituliukas25


Scorpio Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1308
Join date : 2010-12-10
Age : 60

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 EmptySk. 01 02 2011, 22:32

Nijolė rašo:
rituliukas25 rašo:
Na gal dar jaunystė iš galvos neišdulkėjo. Bet pas mane ji tokia ramiakė- nebijo jokių garsų- nei feno, nei siurblio... numot ranka
Maniškė kaip porcelianinė,bijo visko,o jau jei atsitiktinai užkliūsi,tai vajetau koks cypymas,žiurėkit mane užgavot hhhh Tik lauke pasidaro monstras,neklauso,dideli šunys ne motais ir visai nesvarbu kur nuvaro,galvoja vis tiek suras mama asas

Gerai Dorytei, juk turi rūpestingą mamytę vedimas vedimas vedimas
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 EmptySk. 01 02 2011, 22:34

Ačiū Gintute su savo kompanija,norėjau jus pasveikinti,bet nerandu jūsų klubiečiuose,nieko nesuprantu,todėl va čia jūsų visam būriui nuo Dorytės apkabinimas
http://www.jacquielawson.com/preview.asp?cont=1&hdn=0&pv=3150426&path=107301
p.s.pauskite ant paukščiuko susigedes
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Ginta
super dalyvis
super dalyvis
Ginta


Leo Miestas : Joniskis
Pranešimų skaičius : 1032
Join date : 2010-08-28
Age : 51

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 EmptySk. 01 02 2011, 22:40

Vau kiek mums daug!
O mes belikom keturiese. Toffiukas siandien isvaziavo Sad.
Bet skaiteme nauja horoskopa, ir zinote, kas pas mane parasyta " siemet isigysite maza nauja augintini", tai labai suintrigavo, nes siemet nieko neplanavau.
Atgal į viršų Go down
http://www.rustoi.weebly.com
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 EmptySk. 01 02 2011, 22:45

Aš kai perskaičiau,kad augintinis iškeliavo...ech,net graudu,negalėčiau veisti,nes negalėčiau atiduoti taip turbūt ir turėčiau visą būrį...o dėl horoskopo tai ir taip aišku,kad buvo ir bus....o Tofiukas toli išvyko?Oi kaip jam čiandien liūdna galv
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Ginta
super dalyvis
super dalyvis
Ginta


Leo Miestas : Joniskis
Pranešimų skaičius : 1032
Join date : 2010-08-28
Age : 51

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 EmptySk. 01 02 2011, 22:53

Netoli, i Siaulius. Lankysim mazyli, gales dukra su seimininkes mergaite tokio pat amziaus susirasyti Smile
Atgal į viršų Go down
http://www.rustoi.weebly.com
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 EmptySk. 01 02 2011, 22:55

Ginta rašo:
Netoli, i Siaulius. Lankysim mazyli, gales dukra su seimininkes mergaite tokio pat amziaus susirasyti Smile
Paatvyrauk,kaip išsiskiri?Net man gaila,nors nemačiusi to šuniuko?
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Sponsored content





MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 8 Empty

Atgal į viršų Go down
 
MAŽOJI MANO..... DORI:-)
Atgal į viršų 
Puslapis 842Pereiti prie : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Fifa mažoji princesė :)
» Musu mazoji Ula:)
» mazoji Stirnyte
» Mazoji Tinute :)
» Mažoji Tina

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Informacija apie mūsų šuniukus. :: Klubiečių šuniukai.-
Pereiti į:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions