Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Šuo visur kartu

Go down 
+31
deeim
lauriene
rituliukas25
Nijolė
Loretukas147
liutas81
Dzekute
Coconut
Angela
sigituke
gerduteaaa123
vestuliukas
Pinkis
chansons
TOYOTA
ryte
Bondas
banoli
Muse
Ortana
Laura
Exit
lašelis
Piktozauras
anz1984
simba3
Deire
Rinoja
Admin
Perlytė
Daiwyte
35 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Šuo visur kartu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 4 EmptySk. 03 28 2010, 22:48

Manoji tai kažkaip labai lengvai priprato. Pirmąjį kartą šiek tiek painkštė, paskui viskas gerai. Didžiąją dalį kelio miega Very Happy Very Happy Very Happy turbūt todėl Smile
Laukiam va antro skiepo ir žiūrėsim kaip į aplinką reaguos. Kol kas neloja ant žmonių, su visais draugiška, žiūrėsim po to kokia bus, kai pvz:. pamatys pirma dideli šunį D Very Happy Very Happy arba draugus kurie garsiai kalba ir juokiasi kur nors ne namie o lauke Smile
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šuo visur kartu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 4 EmptyPir. 06 21 2010, 00:32

cia daug diskusiju ziuriu tema "nesk suni per parduotuve". nesti jo niekas negali uzdrausti. LR istatymas yra draudziantis VESTI ir LAIKYTI (auginti) suni parduotuvveje. jei kas prikimba prie jusu suniuko parodykite vidurini pirsta ir ramiai sau nueikite.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šuo visur kartu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 4 EmptyPir. 06 21 2010, 03:11

Iki siol dar nesu sulaukus kazkokio pasipiktinimo.Visada nesuosi Viola rankuose jei tenka uzeiti i parduotuve,yra keleta komisku situaciju kai kiti pirkejai vis stendu neisverte uzsiziureje i mano ciucika,bet tik tiek hhhh draugas labiau megejas i musu kiemo vietine parduotuele su Viola zygiuoti,bet manau jau juos ten pazysta tai ir nepyksta.Jei nera zenklu kad suns negalima vidun nestis ir neranormaliu vietu kur suni galima palikti tai drasiai ir keliauju su juo.
Atgal į viršų Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 684
Join date : 2009-10-05
Age : 45

Šuo visur kartu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 4 EmptyPir. 06 21 2010, 03:21

drauge7 rašo:
Iki siol dar nesu sulaukus kazkokio pasipiktinimo.Visada nesuosi Viola rankuose jei tenka uzeiti i parduotuve,yra keleta komisku situaciju kai kiti pirkejai vis stendu neisverte uzsiziureje i mano ciucika,bet tik tiek hhhh draugas labiau megejas i musu kiemo vietine parduotuele su Viola zygiuoti,bet manau jau juos ten pazysta tai ir nepyksta.Jei nera zenklu kad suns negalima vidun nestis ir neranormaliu vietu kur suni galima palikti tai drasiai ir keliauju su juo.
Mus tik karta is kirpyklos iskrapste.Liepe laukia laukti kol vaikus kirpo. Very Happy O daugiau visur kartu,nep prie juros Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ,bet tik karta,nes uzsilotu ant visu aplinkiniu.
Atgal į viršų Go down
https://toiterjeruklubas.forumlt.com
Daiwyte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Daiwyte


Gemini Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 525
Join date : 2009-10-06
Age : 41

Šuo visur kartu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 4 EmptyAntr. 06 22 2010, 17:18

buvo dar is rimi pardes isvare tada lauk ,sakau kad as ja ant ranku nesuosi,nesvarbu sako apsauginis,dar kam ikas praeinant pro sali ,ir teko nest i masina uzrakint Crying or Very sad
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šuo visur kartu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 4 EmptyKv. 06 24 2010, 01:38

na mums taip pat taip nutiko. nuejome i maksima nesini suniuku. prisistate kaimietis apsauginis, sako zmonems nemalonu kai jus ji nesates. pradejome ten aiskintis, visi zmones labai grozisi ir panasiai, vistiek gavai iseiti sudejes prekes. pasiskaitinejau istatimiukus, pasirode jog niekas negali uzdrausti, kad ir kokie zenklai bebutu, ant ranku, arba pritaikytame krepsyje suniuko nestis NIEKAS pakolkas negali uzdrausti Smile tai negalioja su vedimusi prie juros Wink
Atgal į viršų Go down
ryte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
ryte


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 736
Join date : 2010-03-12
Age : 57

Šuo visur kartu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 4 EmptyKv. 06 24 2010, 22:13

Ar taip supratau,suniuka prie juros i pliaza negalima vestis? Bet praeita vasara lig ir maciau vaikstinejo vakare su mazais suniukais prie juros.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šuo visur kartu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 4 EmptyPen. 07 09 2010, 12:33

Patarkit, ką man daryti!! Važiuoju prie jūros ir neturiu kur palikti savo Širšės.Ji turi tik vieną skiepą, tai nežinau, ar galiu kur nors su ja keliauti.
Atgal į viršų Go down
TOYOTA
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
TOYOTA


Aquarius Miestas : Kedainiai
Pranešimų skaičius : 505
Join date : 2010-03-24
Age : 47

Šuo visur kartu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 4 EmptyPen. 07 09 2010, 14:52

gemaite rašo:
Patarkit, ką man daryti!! Važiuoju prie jūros ir neturiu kur palikti savo Širšės.Ji turi tik vieną skiepą, tai nežinau, ar galiu kur nors su ja keliauti.
uzmesk pakeliui man, paziuresiu Very Happy
Atgal į viršų Go down
Daiwyte
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Daiwyte


Gemini Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 525
Join date : 2009-10-06
Age : 41

Šuo visur kartu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 4 EmptyPen. 07 09 2010, 15:03

gemaite rašo:
Patarkit, ką man daryti!! Važiuoju prie jūros ir neturiu kur palikti savo Širšės.Ji turi tik vieną skiepą, tai nežinau, ar galiu kur nors su ja keliauti.

Nu mes tai vezemes su vienu skiepu ,bet labai saugojom ir ziurejom kad ko neuzkramtytu beuostinedama ir pan
Atgal į viršų Go down
Exit
super dalyvis
super dalyvis
Exit


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2422
Join date : 2009-12-15
Age : 43

Šuo visur kartu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 4 EmptyPen. 07 09 2010, 15:06

na tašiuke ar ant rankų - šuniukas ir aplinkiniai saugūs Smile Bet už pavadėlio tai jau man ir nepatiktų jei galima būtų Embarassed
mūsų tai sumindytų kleckučius, o va didelį kai pradėtų vaikščioti tai kažkaip Rolling Eyes
tiesą sakant aš Naomi galėčiau ir nesivežti, bet noriu , kad ji pratintųsi prie minios, garsų, šuniukų - jau žmonių gausą įveikėm, bet va jei koks jorkis tupi tai ji pirma suuodžia ir pradeda skambėti Smile
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Šuo visur kartu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 4 EmptyPen. 07 09 2010, 16:00

gali palikti ir pas mane savo kleckuti,pas mus uždaras kiemas taaaaip taaaaip taaaaip
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šuo visur kartu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 4 EmptyPen. 07 09 2010, 16:07

Dėkoju už pagalbą aciu
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Šuo visur kartu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 4 EmptyPen. 07 09 2010, 16:09

apsispresk ar paliksi kleckiuka ar vešies kartu ir duok žinot taaaaip
Atgal į viršų Go down
Bondas
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Bondas


Miestas : Jonava
Pranešimų skaičius : 484
Join date : 2009-12-21

Šuo visur kartu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 4 EmptyPen. 07 09 2010, 16:13

Aš galvoju, kad prie jūros nereikėtų vežti šuniuko. Masė žmonių, į pležą pagal viską su šuniuku negalima, o ir vargas jam karštyje. Aišku čia mano nuomonė juks
Atgal į viršų Go down
chansons
Dalyvis
Dalyvis
chansons


Cancer Miestas : Alytus
Pranešimų skaičius : 157
Join date : 2010-07-25
Age : 26

Šuo visur kartu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 4 EmptySk. 07 25 2010, 04:12

Saviškį visur nešamės, tik dar neteko pabuvot didžiuosiose prekybos centruose, o į tokias mažas parduotuvytes su kelioniniu krepšiu nemanau, kad kas nors gali uždraust. Mačiau Palangoj maximoj toicikas buvo įdėtas tašėn ir vežime sau važinėjosi be problemų.
O į paplūdimį irgi vedėmės. Nieks net žodelio nepasakė. Dieve, vos įžiūrimas tas šuniukas, jūrą užterš. Dar purvinesni žmonės maudosi.. Mačiau ir haskį vedėsi, ir pudelį.
Beje, o kur galima pasiskaityti LR įstatymą, kad galima vesti į parduotuvę šunį?
Atgal į viršų Go down
Muse
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Muse


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 628
Join date : 2009-11-02
Age : 51

Šuo visur kartu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 4 EmptyPir. 07 26 2010, 05:29

Bondas rašo:
Aš galvoju, kad prie jūros nereikėtų vežti šuniuko. Masė žmonių, į pležą pagal viską su šuniuku negalima, o ir vargas jam karštyje. Aišku čia mano nuomonė juks

Aisku vargas suneliui prie juros karstyje ir dar ant smelio, bet nesdavomes sketi, padarydavom pavesi, ar po kede palisdavo, ten ir pavesis, vandeniu kailiuka suslapindavome, visa laika vesinome ja. Bet nenulaikysi ramiai, laksto tai pas mane, tai pas vaika ar vyra ir smeleta budavo visa visa hhhh ir mes smeleti hhhh ramiai nepaguledavom, taip, kad vargas ir mums. Visi praeinantys aploti budavo doh atsiprasydavome, kad trukdome ilsetis aciu stengdavomes eiti toliau nuo zmoniu, ypac nuo lakstanciu ir rekaujanciu vaiku, nes maniske net drebedama ant ju loja doh Pasiseke, kad niekas neisvare is pliazo ir baudos negavome. Su mazais suneliais mateme nemazai zmoniu pajuryje. O palikti saviskes neturim kur, tad ir vezames visur kartu.
Atgal į viršų Go down
Pinkis
Naujokas
Naujokas
Pinkis


Libra Miestas : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 127
Join date : 2010-09-09
Age : 37

Šuo visur kartu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 4 EmptyKv. 03 31 2011, 18:53

Į imone kurioje dirbu, vieni klientai i susitikimus su direktoriumi ateina su toicike Very Happy Kartais taip juokinga buna kai isgirsti, kad susitikimo metu direktoriaus kabinete suniukas suloja Very Happy Toks jausmas, kad nepritaria kažkam Very Happy Man asmeniškai tai smagu, nes esu prijaučianti šiai veislei, tačiau kolegės (vyresnės moterys) tai vertina neigiamai ir nesupranta kas čia per išmislas asas
Atgal į viršų Go down
https://lt-lt.facebook.com/pages/Pinkis/122899634416458
vestuliukas
Dalyvis
Dalyvis
vestuliukas


Virgo Miestas : kelme
Pranešimų skaičius : 296
Join date : 2011-01-15
Age : 35

Šuo visur kartu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 4 EmptyKv. 03 31 2011, 20:00

mus yra isprase is norfos, vos spejom uzeit iskart apasauga prisistate, dar vyras norejo pasigincyt, nes daug kur matem dideliuose prekybos centruose kad nesiojasi tokius maziukus ir niekas nk nesako, bet sakau nesu i masina tegul pabuna kol apsipirksim, o ten apsauga tai bjauri yra, ant vaiku net bamba jeigu jie oziuojasi kai tevai neperka konors, tai iskart ateina ir sako kad nutildytu vaikus , kazkox ziezula out cic
Atgal į viršų Go down
TOYOTA
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
TOYOTA


Aquarius Miestas : Kedainiai
Pranešimų skaičius : 505
Join date : 2010-03-24
Age : 47

Šuo visur kartu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 4 EmptyKv. 03 31 2011, 21:49

vestuliukas rašo:
mus yra isprase is norfos, vos spejom uzeit iskart apasauga prisistate, dar vyras norejo pasigincyt, nes daug kur matem dideliuose prekybos centruose kad nesiojasi tokius maziukus ir niekas nk nesako, bet sakau nesu i masina tegul pabuna kol apsipirksim, o ten apsauga tai bjauri yra, ant vaiku net bamba jeigu jie oziuojasi kai tevai neperka konors, tai iskart ateina ir sako kad nutildytu vaikus , kazkox ziezula out cic
ir mus vasara is maximos isprase, gerai, kad su dukra buvau, tai ji lauke pastovejo su suniu, o tai masinoj labai karsta buvo, buciau negalejus palikt rabbit
Atgal į viršų Go down
Pinkis
Naujokas
Naujokas
Pinkis


Libra Miestas : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 127
Join date : 2010-09-09
Age : 37

Šuo visur kartu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 4 EmptyKv. 03 31 2011, 21:57

Mums kazkaip su prekybos centrais problemu nera kile ačiu Visada nesuosi rankose, Pinkis neloja be reikalo, ir turbut pasiseka su apsauginiais:)
Vienintele vieta kur gavom pastaba tai Kazkokioj "Panoramos" kavinej , uzkrito pavadinimas rabbit Bet tada Pinkiui buvo kokie 4 menesiai tik ir mes slaptai ji nesemes nes nesinorejo palikti vieno masinoj, tai padaveja pasake, kad su sunimis negalima, taciau mes pabaigem valgyti ir tada isejom vedimas, O Vilniaus Akre mažas Pinkis "Zygio Batuose" kol matavausi batus prisysino ant kilimo, bet kadangi toks maziukas tai visi tik grozejosi ir klause gal parduodu hhhh

Atgal į viršų Go down
https://lt-lt.facebook.com/pages/Pinkis/122899634416458
Laura
super dalyvis
super dalyvis
Laura


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1881
Join date : 2009-10-11
Age : 43

Šuo visur kartu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 4 EmptyKv. 03 31 2011, 22:57

Manes i Maxima neileido ir is Norfos isprase,o mamos mano su suniuku i IKIneleido Evil or Very Mad
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Šuo visur kartu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 4 EmptyKv. 03 31 2011, 23:38

Jau laikas daryti juoduju vietu sarasa kur su suniukais nepriima.
I Vilnius Panorama as visada sliauzioju ir siaip vargsai apsauginiai ziuri kreivai, bet kadangi nesuosi ant ranku (nes pati pirma karta buvo usimine,kad sunu vedzioti negalima , otik ant ranku ar krepsyje) tai neisvaro.
O stai CUPe buvau, tai visi geranoriskai ciockinasi, o kazkokioje suknistoje "geros akys"- hobio centras pardeja mane isvare,nesmatai suneliu isviso negalima i CUPa. Nors nevienas apsauginis iki tolei net nepasiziurejo i mane. O as norejau ten kazka pirkti, tai taip isizeidziau, kad isejau bambendama, o ir nuotaika sugadino visai dienai. Suprantu,kad butu kokia maisto parde ar kavine, o cia suknista pardaske ir aisku supermene kasininke. Tai dar svarbiausia butu nors graziai maloniai paprasiusi paimti suneli ant ranku, o tai gi iskarto kaip pitbulis puole fol Ten ir sunu vesti nereikia ,kai tokia sargybine ant lanciugo sedi ane
Zodziu iki siolei esu baisiai isizeidusi ir net nenoriu ten eiti.

O stai yra "TAMSTA" klubas kur didelemis raidemisuzrasyta,kad laukiami ir su gyvuneliais drink tai labai vis knieti suorganizuoti koki vakareli-susitikima klubieciu butent ten ir su savo mylimukais hah
[You must be registered and logged in to see this link.]
Atgal į viršų Go down
gerduteaaa123
Naujokas
Naujokas
gerduteaaa123


Sagittarius Miestas : Jonava
Pranešimų skaičius : 29
Join date : 2011-09-27
Age : 31

Šuo visur kartu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 4 EmptyAntr. 09 27 2011, 04:00

mes saviske taipat visur imam net ir i barus kavines jokiu problemu niekada nebuvo niekam neuzkliuvo:) tik va viena kart is ''iki'' parduotuves buvo isvare, bet ten mates kad tesiog apsauginis nusiteikias priesiskai pries tokius suniukus, nes sake net uz dyka tokio neimtu...
Atgal į viršų Go down
sigituke
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
sigituke


Cancer Miestas : vilnius
Pranešimų skaičius : 472
Join date : 2011-08-22
Age : 38

Šuo visur kartu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 4 EmptyAntr. 09 27 2011, 12:56

nu kolkas manes is niekur neisprase, o kur parasyta, kad negalima, yra kokie zenklai prie iejimu? beto jei prekybos centre yra kokia zoo prekiu parduotuve, tai gal man reik suni parodyt nes kitaip nezinau kaip ir ka pirkti, nesamone, pabando tegul, buvom ir panoramoj ir akropoli ir oze, gal maniskio tiesiog niekas nepastebi, nes kai buvau panaramos pegase, vaikas prisoke pradejo glostyti galva islindusia is tases tai salia stovejusios moterys galvojo kad jis man i rankinuka lenda ir apvogti nori, kol pamate islindusi Riesutuka Smile Beto kur nenueinu tai visur turiu sustoti ir kol visi paaikcioja oi koks maziukas fainiukas tai niekur eiti negalime Smile
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Šuo visur kartu - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šuo visur kartu   Šuo visur kartu - Page 4 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Šuo visur kartu
Atgal į viršų 
Puslapis 46Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Atostogos ir suniukai kartu
» kiek kartu per para, maitinat savo toicikus?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Informacija apie mūsų šuniukus. :: Laisvalaikis su toiterjeru-
Pereiti į:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions