Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 jusu toiciko auklejimo patirtis

Go down 
+30
doviliukas
rituliukas25
Jurga
Agne77
Disha
pupa
eglike
Angela
Sima
Nijolė
toiciuke
Pinkis
*GUCCI*
gucci
TOI
chansons
Piktozauras
Ortana
monika
FallenAngel
Justinappp
mortale
Bondas
anz1984
Sciara
Laura
banoli
lašelis
TOYOTA
Citrina
34 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 EmptyKv. 03 17 2011, 21:50

pupa rašo:
Piktozauras rašo:
pupa rašo:
tai kodel tu nusprendei,kad pupa yra jis? Suspect

Nes fotkei artodo kaip su pimaliuku hhhh
Dar iki siol berniukas? Very Happy

[img][You must be registered and logged in to see this link.] [/img]
Na ir kas sakė,kad šita mergaitė nusikasiusi,plaukučių gražių neturi,nieko nesuprantu ,gražiausia odytė,normalus tarsi šuniukas ir mergaitė jei ką,o avatare tikrai ir aš berniuką įžiūrėjau hhhh
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Agne77
Naujokas
Naujokas
Agne77


Virgo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2011-03-26
Age : 46

jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 EmptyŠt. 03 26 2011, 17:58

mazulyte rašo:
Pas mus irgi bėda, negaliu vienos palikt namuose, tiek verkia! Nori ant rankų, arba pastoviai reikalauja dėmesio, kad žaisčiau su ja. Po namus vaikštau užsikišus už chalato, jaučiuos kaip kokia kengūra su vaiku sosk Jei reikia išvažiuoti kur nors, vežu savo mažylę pas mamą. Ten - 6m. suaugusi toiterjerė, mano mažoji nuo jos neatstoja, gaudo ją, nori žaisti, va tada nereikia ant rankų. Na ji dar mažytė, gal išaugs. Dar ir miega lovoje, sunku man išsimiegoti, bijau, kad neiškristų, kad nenuspausčiau....

Mažas vaikas tiesiog ... sosk sosk sosk sosk sosk sosk sosk sosk sosk sosk sosk sosk sosk


pas mane panasi istorija buvo irgi teko kengurai buti, tik su palikimu viena namuose atvirkstinis varijantas. Kol buvo maziukas ir nezinojo lauko skonio, galejom ramei palikti viena namuose. Praejo 3 men. kaip mes ji turim, pradejau vedziot i lauka ir turbut ji kazkaip paveike, kad vienas namuose nebenori buti. Kaimynai pradejo burbeti ir nebezinau ka daryti hy hy hy
Atgal į viršų Go down
Laura
super dalyvis
super dalyvis
Laura


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1881
Join date : 2009-10-11
Age : 43

jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 EmptyŠt. 03 26 2011, 18:41

Nelinksma aisku kai kaimynai pradeda burbeti.net nezinau ka patarti,gal pries iseidama duok koki kaula grauzti,kad uzsiemima turetu gi
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 EmptyŠt. 03 26 2011, 18:44

...ir daug visokiu žaislu kad turetu ka veikt taaaaip
Atgal į viršų Go down
Laura
super dalyvis
super dalyvis
Laura


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1881
Join date : 2009-10-11
Age : 43

jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 EmptyŠt. 03 26 2011, 18:47

man tai gera kai name gyvenu asas palieku ir nesuku galvos del kaukimu.Tik vakarais gryzus vis pergyvenu,kad nebutu antrame aukste ir uzgirde,kad griztu,nenusiridentu laiptais.
Atgal į viršų Go down
Agne77
Naujokas
Naujokas
Agne77


Virgo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2011-03-26
Age : 46

jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 EmptyŠt. 03 26 2011, 18:52

Laura rašo:
Nelinksma aisku kai kaimynai pradeda burbeti.net nezinau ka patarti,gal pries iseidama duok koki kaula grauzti,kad uzsiemima turetu gi

o koki kaula duoti? Pirkti kazkoki zoo prekiu parduotuvese ar tikra nuvirta nuo mesos?
Bet is dalie kaula duoti be prieziuros gal irgi pavojinga? gi
O zaisliuku daug palieku, nereikalingi turbut kai musu nera Crying or Very sad
Atgal į viršų Go down
Laura
super dalyvis
super dalyvis
Laura


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1881
Join date : 2009-10-11
Age : 43

jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 EmptyŠt. 03 26 2011, 19:13

Kol dar maza,tai gali pirkti zoo parduotuvese,ar dar geriau turguje.Grauzti reikia jam jau pratintis,nes neuzilgo prades dantukai keistis ,tai kauliukai pades juos isklibinti.
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 EmptyŠt. 03 26 2011, 19:15

na aš daba vietoj kaulu duodu jaučio pimpalu thumb hhhh , dirba ir verkt nereikia.....ju buna zooprekiu parduotuvese
Atgal į viršų Go down
Jurga
super dalyvis
super dalyvis



Cancer Miestas : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 1101
Join date : 2010-09-20
Age : 51

jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 EmptyŠt. 03 26 2011, 19:30

Truputi ir as isikisiu Smile -dar reikia suniuka priregistruoti,jei kaimynai pasiskustu.Nezinau,kaip kitur,bet Siauliuose neregistruoja be skiepo nuo pasiutliges.Butinas sunelio skiepu pasas taaaaip .
Vakar vaikstinejom su Tera lauke,sutikom Teros drauga,berniuka toiterjeriuka,gyvena gretimame name.Seimininke pasakojo,kad gavo ispejima is policininko,kad sunelis vaiksto be registracijos zetono,pagrasino bauda affraid .
Atgal į viršų Go down
Agne77
Naujokas
Naujokas
Agne77


Virgo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2011-03-26
Age : 46

jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 EmptySk. 03 27 2011, 00:25

Laura rašo:
Kol dar maza,tai gali pirkti zoo parduotuvese,ar dar geriau turguje.Grauzti reikia jam jau pratintis,nes neuzilgo prades dantukai keistis ,tai kauliukai pades juos isklibinti.

Karta buvau nupirkusi kauliuku, bet maziukai buvo ir viena syki be kramtydamam
uzstrigo gerkleje. Vyras su vaiku turejo soka kol is gerkles istrauke, burna maza,
o vyro pirstai stori (manes tuo metu nebuvo). Todel pradejom bijoti duoti kauliuku galv
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 EmptySk. 03 27 2011, 18:03

o tai kam tu mažu kaulu duot? ar čia tipo pagal dydi šuns?
Atgal į viršų Go down
anz1984
super dalyvis
super dalyvis
anz1984


Gemini Miestas : svencioniu r.
Pranešimų skaičius : 1552
Join date : 2009-10-16
Age : 39

jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 EmptySk. 03 27 2011, 21:54

o gal prisimenat pagal istatima, nuo kelintos valandos iki kelintos galima daugiabuciose triuksmaut? jeigu suniukas uzregistruotas, ir cipia leistinu laiku, gal nieko baisaus?
Mikutis mano irgi megejas dainuot, tai stengiosi visur, kur tik imanoma, su savim imt..
Atgal į viršų Go down
TOYOTA
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
TOYOTA


Aquarius Miestas : Kedainiai
Pranešimų skaičius : 505
Join date : 2010-03-24
Age : 47

jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 EmptySk. 03 27 2011, 22:24

anz1984 rašo:
o gal prisimenat pagal istatima, nuo kelintos valandos iki kelintos galima daugiabuciose triuksmaut? jeigu suniukas uzregistruotas, ir cipia leistinu laiku, gal nieko baisaus?
Mikutis mano irgi megejas dainuot, tai stengiosi visur, kur tik imanoma, su savim imt..
nuo 7 ryto iki 18 vakaro galima dainuot, grezt, kalt, lot ir t t. tai kad .........
po 18 nelojam Smile jei kur iseinam, kartu visur tempiam, tik i darba nesinesam vedimas
Atgal į viršų Go down
TOYOTA
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
TOYOTA


Aquarius Miestas : Kedainiai
Pranešimų skaičius : 505
Join date : 2010-03-24
Age : 47

jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 EmptySk. 03 27 2011, 22:30

Agne77 rašo:
mazulyte rašo:
Pas mus irgi bėda, negaliu vienos palikt namuose, tiek verkia! Nori ant rankų, arba pastoviai reikalauja dėmesio, kad žaisčiau su ja. Po namus vaikštau užsikišus už chalato, jaučiuos kaip kokia kengūra su vaiku sosk Jei reikia išvažiuoti kur nors, vežu savo mažylę pas mamą. Ten - 6m. suaugusi toiterjerė, mano mažoji nuo jos neatstoja, gaudo ją, nori žaisti, va tada nereikia ant rankų. Na ji dar mažytė, gal išaugs. Dar ir miega lovoje, sunku man išsimiegoti, bijau, kad neiškristų, kad nenuspausčiau....

Mažas vaikas tiesiog ... sosk sosk sosk sosk sosk sosk sosk sosk sosk sosk sosk sosk sosk


pas mane panasi istorija buvo irgi teko kengurai buti, tik su palikimu viena namuose atvirkstinis varijantas. Kol buvo maziukas ir nezinojo lauko skonio, galejom ramei palikti viena namuose. Praejo 3 men. kaip mes ji turim, pradejau vedziot i lauka ir turbut ji kazkaip paveike, kad vienas namuose nebenori buti. Kaimynai pradejo burbeti ir nebezinau ka daryti hy hy hy
pabandykit radija ijungta palikt, man rodos, mums tas siek tie padejo. ir dar savo megamuju duru neuzdarau asas
Atgal į viršų Go down
Agne77
Naujokas
Naujokas
Agne77


Virgo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 36
Join date : 2011-03-26
Age : 46

jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 EmptyTr. 03 30 2011, 03:21

Aciu visiem uz patarimus. Nupirkau didziuli kaula, atrodo suveike clap clap clap
Palikom viena namuose ir lyg tylu, net buto duris uzdarius verksmo nebegirdim.
Dar kaimynu reiks paklausti ar ramesnis, bet manau, kad taip. aciu aciu aciu aciu aciu
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 EmptyPir. 04 11 2011, 19:02

Sveiki visi Wink
Esu cia naujoke,bet 3 men ce vis lindinedavau Smile
Turiu maza mergaite, Nikute, bet jau kas jei uzejo net nesuprantu, kaip buvau parsivezus namo ji po kiek laiko lakste bande loti mano kojnes bandydavo nuo koju nuimt betasydama, bet vat turiu griezta teti jam nepatiko,kad as su ja kartu miegodavau ir vien mano kambari buvo, tad padare toki kaip voljierasklepe, ji ten prabuvo men kol nesusigo,dabar jau 2men kaip ji pas mane vel kambary, bet ji tik valgo ir miega, bandau kamuoliuka metyti bet pasiziuri i nueina, niurgau ja visa bet jokiu faziu nera.. Nebezinau ka daryt kad ji vel taptu judresne, jai jau 7 men, bet beveik net neloja per 2 men 3 kartus sulojo... Sad
Atgal į viršų Go down
pupa
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
pupa


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 468
Join date : 2011-01-16
Age : 36

jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 EmptyPir. 04 11 2011, 19:46

nu nustebinai cia,kaip galima toki suniuka rusi uzdaryti?siaubas...suo nebemoka su zmogum bendrauti,tiesiog pasidare pasyvi tavo atzvilgiu,bandyk ir toliau su ja meiliai elgtis,skanestu duok,ir manau tik laikas parodys ar ji nores vel zaist,ar ir bus tokia... Crying or Very sad
Atgal į viršų Go down
rituliukas25
super dalyvis
super dalyvis
rituliukas25


Scorpio Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1308
Join date : 2010-12-10
Age : 60

jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 EmptyPir. 04 11 2011, 19:55

Na va Ginte, sudepresavo tavo Nikutė. galv Dabar tik laikas parodys, ar meilė visagalė.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 EmptyPir. 04 11 2011, 20:08

Jus neisivaizduojat koks sokas man, su tevu net nekalbu.... Sad Sad
Atgal į viršų Go down
pupa
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
pupa


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 468
Join date : 2011-01-16
Age : 36

jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 EmptyPir. 04 11 2011, 20:12

Ginte,o tai kaip tu nznojai?tai gi tuose paciuose namuose gyvenat...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 EmptyPir. 04 11 2011, 21:16

Tiesiog as buvau tumpam isvykus, sake mama,kad tevas atsinesdavo i visu pietaudavo abu biski pazaisdavo, i nuejes i sklepa kalbindavo, ji nea tokia nuo manes atsiskyus,atsinesu i savo kambary tai per mano zaislus uzlipa i lova pieina pie manes palenda po kaldyte i prisiglaudzia... kaip geas oas issivedu i lauka tai pasivaikscioja,skaidancius lapus pagaude truputuka, o as ja lepinu kaip netingiu i skanestu duodu ir kaip daausi sau kanors visad jei nunesu i kambary, tik gystu namu iskart pima pas ja paniurkyt tik poto nusirenkt stiuke...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 EmptyPir. 04 11 2011, 21:24

I kaip dabar sirguliuoja meiliai kalbu paniurkau pasnekinu net i sveikatele pasakau kaip nusiciaudi Sad wub
Atgal į viršų Go down
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 EmptyPir. 04 18 2011, 05:47

Ziauru....mano tevas tai miega su Perlu))))
bet meile turi but visagale...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 EmptyPir. 04 18 2011, 20:56

Na taip ji visagale Smile) Ko as tik nesugalvoju jei dabar, visokiu skanumystu duodu kur niekad neduodavau, va siltesnis jau oras vien i laukuti vedu metau kamuoliukus nors jei kaip numetu kamuoliuka,ji pasiziuri kaip nusirideda apsisuka ir eina savo keliais Smile o as beveik viena su jeis zaidziu, Smile Na gal laikui begant ji pasitaisys tikiuosi, anksciau ir urgzdavo ir palogavo o db nieko tyli panele Smile)
Atgal į viršų Go down
doviliukas
Naujokas
Naujokas



Leo Miestas : skuodas
Pranešimų skaičius : 35
Join date : 2011-03-09
Age : 28

jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 EmptyPir. 07 18 2011, 14:17

Disha rašo:
Patarkite kol dar nevelu... Kai kerpam nagus, maudomes, valome ausis, ar barame uzh shunybes, bando urgzt ir dantis rodyt, viena kart jau driso ikast! Evil or Very Mad Gerai kad man, o ne vaikui Neutral Vetas sako, reik per nosi sprigta duot, nepadeda jai sprigtai, nei laikrasciai jau!Beto nepatogu butu su viena ranka kirpt nagus , su kita laikrasciu gasdinti hhhh Kai ateina laikas gult miegot, bega kuo greiciau po adijalu ir jos neishvarysi nes meta toki ziauru zvilgsni, lyg tai tuoj suvalgys ir kaulu nepaliks, tai jau neprasidedu su ja, leidziu miegoti beet Gal reiketu jau negaileti ir pradeti aukleti? Nes uzhaugs zhveris... Kartais pagalvoju kad mes pas ja gyvename, one ji pas mus hhhh
mums irgi tokia problema,nei ausis iswalyt duodas nei nagus nukirp. Bandem per miegus kirpt ir iswalyt,kartais pawyksta o kartais kanda. Jau toks pabaisa,jei jau kur ysitaiso miegot tai nepatrauksi jau taip kanda ir urzgia
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 6 Empty

Atgal į viršų Go down
 
jusu toiciko auklejimo patirtis
Atgal į viršų 
Puslapis 67Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Kiek Jusu augintinis sveria?
» Komandos, kurias moka jusu suo. Kokiu budu ismoko

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Informacija apie mūsų šuniukus. :: Auklėjimas-
Pereiti į:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions