Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 jusu toiciko auklejimo patirtis

Go down 
+30
doviliukas
rituliukas25
Jurga
Agne77
Disha
pupa
eglike
Angela
Sima
Nijolė
toiciuke
Pinkis
*GUCCI*
gucci
TOI
chansons
Piktozauras
Ortana
monika
FallenAngel
Justinappp
mortale
Bondas
anz1984
Sciara
Laura
banoli
lašelis
TOYOTA
Citrina
34 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 EmptyTr. 11 10 2010, 01:56

Atsiprasau iskart jei ne i ta tema rasau, bet iskilo toks klausimukas tiems kas augina po viena toiterjeriuka... Rolling Eyes nera kitos galimybes ir turiu mazyle palikti viena namuose visai darbo dienai...neisivaizduoju kaip tai gali atsiliepti jos psichikai...kazkas is pazystamu blevyzgojo, kad maniske gali ir numirti is sielvarto, kai dar tokia maza ir jau priversta buti viena visa diena... negaliu net darbe susikaupti vis galvoju kad viena namie jinai "verkia" ir liudi Crying or Very sad ne gi teks pirkti ir antra , kad kompanija palaikytu ...
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 EmptyTr. 11 10 2010, 01:59

hhhh hhhh hhhh vat jai tu butum su ja iki metu kartu,o poto paliktum viena,tada ji cyptu ir kauktu.....dabar po truputi ji apsipras,palik jai daug žaislu,maisto skanestu žodžiu kad turetu ka veikt
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 EmptyTr. 11 10 2010, 02:09

Ech lengviau truputi pasidare..nes man turbut didesnis stresas, kad ta mazyle palikti turiu negu jai paciai... hhhh smerkia cia mane aplinkiniai, kad kam isvis isigyjau jei negaliu demesio skirti visa diena...
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 EmptyTr. 11 10 2010, 02:19

tai jei turetum vaika,ji nuvedi i darželi tai jau ir negerai?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 EmptyTr. 11 10 2010, 02:25

Tikiuosi viskas bus gerai Pupyte apsipras buti viena, o parejusi is darbo visa demesi jai skirsiu vedimas
Atgal į viršų Go down
Pinkis
Naujokas
Naujokas
Pinkis


Libra Miestas : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 127
Join date : 2010-09-09
Age : 37

jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 EmptyTr. 11 10 2010, 02:38

Mes taip pat suniuka viena auginam ir diena paliekam namuose, nes reikia juk eiti i darba Smile Pirkom mazuciuka 1 menesiuko, tai per pietus visada grizdavau, pazaisdavom, pakaulydavo mano pietu maisto Very Happy Ir nekilo jokiu bedu, dabar turi tokia rutina: atsikeliam, pavalgom, ant lovos palieku savo chalata jis ant jo isitaiso ir saugo namus Very Happy Svarbu, kad turetu maistuko, zaisliuku. Bet manau, miegos visa diena kol namiskiai gris Sleep
Atgal į viršų Go down
https://lt-lt.facebook.com/pages/Pinkis/122899634416458
Ortana
Senbūvis
Senbūvis
Ortana


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 2626
Join date : 2009-11-06
Age : 55

jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 EmptyTr. 11 10 2010, 02:40

Jei kaimynai nesiskundžia,vadinas viskas gerai.Apsipranta pabūt ir vieni.Ir pažaidžia ir gerai išsimiega.Tik gal maisto reiktų palikt ir vandens nepamiršti ,gerai būtų keliose vietose.Kad jei vieną bliudelį išversų,kitas dar liktų.Aš maisto ne visiems galiu palikti,tik berniukams,nes nelabai valgūs,ne visada suvalgo iškart.Na o panelės greit viską sutvarko,gauna paliekant po pagaliuką pagraužt,krūvą žaislų,na ir lieka dažnai visai dienai.Nieko,apsiprato.
Atgal į viršų Go down
http://www.blekas.weebly.com
Sve?ias
Svečias




jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 EmptyTr. 11 10 2010, 02:42

Aciu, kad apraminot mane... not
Atgal į viršų Go down
toiciuke
Naujokas
Naujokas
toiciuke


Leo Miestas : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 78
Join date : 2010-11-26
Age : 36

jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 EmptyPen. 11 26 2010, 19:31

Oi, kai man padovanojo ciuciuka, tai darbe galvodavau ka jis veikia, kaip jam liudna.... ir pns Smile Vaiku neturiu dar, bet jauciu, kad busiu isgyvenusi ta jauduli su savo Baksiuku :)Aisku, draugas buna dazniau namuose, tai per savaite gal pora dieneliu buna vienas. Viena karta laiptines valytoja sake, oi kaip dainavo jusu suniukas Laughing
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 EmptyPir. 11 29 2010, 01:13

Nežinau ar ką galima patarti,bet mes turbūt dar vienišesnės,aš išeinu į darbą ir dar į naktines,taigi jau supranta,bet patikėkit,jaučiu,kad kažkas kitaip toje širdelėje,matyt prie vienatvės ne tik žmogus,bet iš šuniukas negali priprasti,kompensuojame didelia meile ir buvimu kartu,todėl ir lovoje jau kartu susigedes
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Sima
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Sima


Virgo Miestas : Rokiškis
Pranešimų skaičius : 553
Join date : 2010-06-20
Age : 36

jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 EmptyPen. 12 03 2010, 15:34

Man regis, kad aš įsitaisiau pati sau bėdą hhhh Kai tik atvežė Smilgą, tai tokia jau mažutė buvo, tokia pasimetusi, visą laiką beveik ant rankų pas mane prabūdavo, o va dabar kitur būt nelabai ir nori Suspect Kai tik būnu namie, tai jau vaikšto iš paskos ir zirzia, kad paimčiau ant rankų. Pati su žaislais net nežaidžia, nebent tik žaidžiam kartu, o taip norėtųsi, kad ir viena siautėtų No
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 EmptyPen. 12 03 2010, 15:45

Sima rašo:
Man regis, kad aš įsitaisiau pati sau bėdą hhhh Kai tik atvežė Smilgą, tai tokia jau mažutė buvo, tokia pasimetusi, visą laiką beveik ant rankų pas mane prabūdavo, o va dabar kitur būt nelabai ir nori Suspect Kai tik būnu namie, tai jau vaikšto iš paskos ir zirzia, kad paimčiau ant rankų. Pati su žaislais net nežaidžia, nebent tik žaidžiam kartu, o taip norėtųsi, kad ir viena siautėtų No
Nepergyvenkit,paaugs pati viena žais,paauga ir viskas keičiasi,ji tiesiog mažytė dar susigedes
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Sima
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Sima


Virgo Miestas : Rokiškis
Pranešimų skaičius : 553
Join date : 2010-06-20
Age : 36

jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 EmptyPen. 12 03 2010, 16:09

na jei išaugs, tai dar nieko Smile Labai nenoriu, kad šuo jaustųsi laimingas tik ant rankų būdamas Mad
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 EmptyPen. 12 03 2010, 16:12

Sima rašo:
na jei išaugs, tai dar nieko Smile Labai nenoriu, kad šuo jaustųsi laimingas tik ant rankų būdamas Mad
Nežinau kiek jūsų mažylei laiko,bet sako,kad iki 3 mėnesių meilės nebus perdaug, susigedes
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Sima
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Sima


Virgo Miestas : Rokiškis
Pranešimų skaičius : 553
Join date : 2010-06-20
Age : 36

jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 EmptyPen. 12 03 2010, 16:18

Mums du mėnesiukai dar tik Smile kaip tik supratau, kad ir liniuotę metas pasidaryt, kad aiškiau būtų Smile
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 EmptyPen. 12 03 2010, 16:24

tai jau nebenešiok, o tai nešiosi kokius 15metu ja ant ranku
Atgal į viršų Go down
Sima
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Sima


Virgo Miestas : Rokiškis
Pranešimų skaičius : 553
Join date : 2010-06-20
Age : 36

jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 EmptyPen. 12 03 2010, 16:27

Tai va aš ir stengiuosi, bet ji taip smarkiai verkia tada, tokia jau nelaiminga, sėdi ir žiūri, kada jau ateisiu pas ją. O miegot naktį tai visai sunkiai sekasi. Turiu užmigdyt ant rankų ir tada padėjus į guolį miega, o kitaip raudos didžiausios, jei neužmigusią palieku. Tikras vaikas hhhh
Atgal į viršų Go down
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 EmptyPen. 12 03 2010, 16:29

maniškiai tai miega lovoj hhhh , Čikis dar retkarčiais nueina i budele pamiegot,o va Nika nebeišlipa iš lovos ,mesk ja kiek nori....kaip lovoj taip lovoj
Atgal į viršų Go down
Sima
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Sima


Virgo Miestas : Rokiškis
Pranešimų skaičius : 553
Join date : 2010-06-20
Age : 36

jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 EmptyPen. 12 03 2010, 16:32

o aš pagalvojau, kad daug patogiau visiem miegot atskirai, nes kol maža, tai kelia daug kartų per naktį žaist hhhh todėl nuo pirmos dienos migdau guolyje. Iš pradžių dar šalia lovoj miegodavau, saugodavau Very Happy O dabar einu į miegamąjį ir dar tyčia palieku atidarytas duris, jei jau labai liūdna paliktų vaikui, bet kad ji nesugalvoja ateit sa
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 EmptyPen. 12 03 2010, 17:05

Sima rašo:
Mums du mėnesiukai dar tik Smile kaip tik supratau, kad ir liniuotę metas pasidaryt, kad aiškiau būtų Smile
Oi tai jūs tokie mažiukai,tada viskas aišku,aš tokią parsivežiau,mylėkit ir nešiokit,paaugs atsilygins gerumu ir meile,pradės domėtis kitais objektais ir žais,ir rami bus apkabinimas
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Sve?ias
Svečias




jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 EmptyKv. 12 23 2010, 19:37

Pas mus irgi bėda, negaliu vienos palikt namuose, tiek verkia! Nori ant rankų, arba pastoviai reikalauja dėmesio, kad žaisčiau su ja. Po namus vaikštau užsikišus už chalato, jaučiuos kaip kokia kengūra su vaiku sosk Jei reikia išvažiuoti kur nors, vežu savo mažylę pas mamą. Ten - 6m. suaugusi toiterjerė, mano mažoji nuo jos neatstoja, gaudo ją, nori žaisti, va tada nereikia ant rankų. Na ji dar mažytė, gal išaugs. Dar ir miega lovoje, sunku man išsimiegoti, bijau, kad neiškristų, kad nenuspausčiau....

Mažas vaikas tiesiog ... sosk sosk sosk sosk sosk sosk sosk sosk sosk sosk sosk sosk sosk
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 EmptyKv. 12 23 2010, 20:05

Ji dar labai mažytė,aš tokią irgi atsivežiau,bet kadangi dažnai būdavo namuose viena tai gal irgi verkė,bet suaugs,tik žinokit,kuo labiau mylėsit tuo ir ji meilesnė bus,aš dariau klaidą,griežtai kartais auklėjau,tai išliko baimės sindromas,jei griežčiau pasakau ką,ji tarsi bijo cyp o išaugs tikrai,bus pasakiška meilės ir džiaugsmo skleidėja susigedes
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Sve?ias
Svečias




jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 EmptyKv. 12 23 2010, 20:48

Nijolė rašo:
Ji dar labai mažytė,aš tokią irgi atsivežiau,bet kadangi dažnai būdavo namuose viena tai gal irgi verkė,bet suaugs,tik žinokit,kuo labiau mylėsit tuo ir ji meilesnė bus,aš dariau klaidą,griežtai kartais auklėjau,tai išliko baimės sindromas,jei griežčiau pasakau ką,ji tarsi bijo cyp o išaugs tikrai,bus pasakiška meilės ir džiaugsmo skleidėja susigedes


Na as tikiuosi, kad viskas bus su ja gerai. Saugau ją, kaip krištolinę. Prieš tris savaites pas mus nelaimė atsitiko, dar lig šiol neatsigaunu... turėjom lygiai tokią pačią mergaitę, pavasarį būtų suėję 2 metai. Norėjo užšokti ant lovos ir nepataikė, trenkėsi su galva į stalą ir viskas cr buvo tokia judri, visur bėgiodavo, šokinėdavo, ne vieną kartą buvo susitrenkusi šokdama ir dūkdama, bet nieko. Šis kartas buvo lemtingas ir deja paskutinis cr cr cr cr

Saugokit savo augintinius, kad neatsitiktų taip, kaip mums.... galv
Atgal į viršų Go down
Sima
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Sima


Virgo Miestas : Rokiškis
Pranešimų skaičius : 553
Join date : 2010-06-20
Age : 36

jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 EmptyPen. 12 24 2010, 01:25

Kaip baisu Sad Dabar jau turbūt saugot labai, todėl ir įprato prie dėmesio susigedes mums tokia pati bėda yra, jei esu namie, viena nieko nedaro, iš paskos sekioja Evil or Very Mad Bet stengiuosi atpratint, nekreipiu dėmesio, tikiuosi, kad praeis, nenoriu, kad tokia mamyčiukas būtų Smile
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 EmptyAntr. 12 28 2010, 02:37

Sima rašo:
Kaip baisu Sad Dabar jau turbūt saugot labai, todėl ir įprato prie dėmesio susigedes mums tokia pati bėda yra, jei esu namie, viena nieko nedaro, iš paskos sekioja Evil or Very Mad Bet stengiuosi atpratint, nekreipiu dėmesio, tikiuosi, kad praeis, nenoriu, kad tokia mamyčiukas būtų Smile


Buvau rūpestinga ir su Megyte, kuriai nelaimė atsitiko... galv bet neuždrausi gi šuneliui judėti ir bėgioti. Kaltinu save, kad tą nelemtą stalą arčiau pristūmiau, Na bet buvo mano gimtadienis, laukiau svečių... ...

P.S. Nesu prietaringa, bet... prieš savaitę radau sidabrinę moterišką apyrankę, galvoju papuošiu savo augintinę. Uždėjau ant kakliuko... Nepraėjo nei savaitė kaip mano šuniukas mirtinai prisitrenkė cr Dabar galvoju, kad taip jai užtraukiau nelaimę galv cr esu girdėjusi, kad rastų sidabro gaminių nereikia nešioti...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: jusu toiciko auklejimo patirtis   jusu toiciko auklejimo patirtis - Page 4 Empty

Atgal į viršų Go down
 
jusu toiciko auklejimo patirtis
Atgal į viršų 
Puslapis 47Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Kiek Jusu augintinis sveria?
» Komandos, kurias moka jusu suo. Kokiu budu ismoko

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Informacija apie mūsų šuniukus. :: Auklėjimas-
Pereiti į:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions