Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Mano saulutės

Go down 
+24
Muza
Muse
Daiwyte
pupa
Oxygen
ryte
gucci
Jurga
simba3
Sima
Justinappp
Nijolė
rituliukas25
Bondas
Laura
anz1984
Ginta
Exit
banoli
Angela
Ortana
Piktozauras
lašelis
svetlana
28 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 30  Next
AutoriusPranešimas
Ortana
Senbūvis
Senbūvis
Ortana


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 2626
Join date : 2009-11-06
Age : 55

Mano saulutės - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 15 EmptyAntr. 01 04 2011, 03:12

Sveikinam su nauja augintine,gražuolė,nosiukas labai simpatiškas Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://www.blekas.weebly.com
simba3
super dalyvis
super dalyvis
simba3


Cancer Miestas : Ukmerge
Pranešimų skaičius : 851
Join date : 2009-10-06
Age : 53

Mano saulutės - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 15 EmptyAntr. 01 04 2011, 13:40

SVETLANA, SVEIKINIMAI NAUJAI SEIMOS NAREI susigedes vedimas
Atgal į viršų Go down
Exit
super dalyvis
super dalyvis
Exit


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2422
Join date : 2009-12-15
Age : 43

Mano saulutės - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 15 EmptyAntr. 01 04 2011, 21:35

Gražiausi sveikinimai pagausėjimo proga bučkis

[You must be registered and logged in to see this image.]

gražuolės abi wub wub

Atgal į viršų Go down
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 15 EmptyTr. 01 05 2011, 19:29


Ačiū Simba3, Jolė

O pas mane vėl naujienos juks
Mano Dinastija Konfeti vakar naktį pradėjo gimdyti , ir pati niekaip nesusitvarkė , teko vežti pas gydytoją ir operuoti. Buvo tik viena mergaitę , svoris 135gr.
Gimdė pirmą kartą , bet jau matosi , kad tas procesas jai yra sudėtingas, aš priėmiau sprendimą ją sterilizuoti , nes , kam kankinti kalytė , jeigu jai tai bus problemą per visa gyvenimą . Geriau tegu gyvens be tokiu problemų 4you

Mamyte ir mergytė sveikos, nuotraukos įdėsiu veliau foto susigedes
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Mano saulutės - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 15 EmptyTr. 01 05 2011, 20:10

oi kokios naujienos ,dar vienas lelius namuose apkabinimas apkabinimas apkabinimas
reiktu gerai pagalvot prieš priimant toki sprendima ačiu , atgal juk nesugražinsi veliau cig
Atgal į viršų Go down
rituliukas25
super dalyvis
super dalyvis
rituliukas25


Scorpio Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1308
Join date : 2010-12-10
Age : 60

Mano saulutės - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 15 EmptyTr. 01 05 2011, 20:21

Sveikiname, Svetlana su šeimynos pagausėjimu 4you 4you 4you
Stiprybės mamytei, o Jums ištvermės flower flower flower
Atgal į viršų Go down
Exit
super dalyvis
super dalyvis
Exit


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2422
Join date : 2009-12-15
Age : 43

Mano saulutės - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 15 EmptyTr. 01 05 2011, 20:39

Sveikinam cheers

gaila, kad teko operuot, bet svarbu sveikos abi sunny

tai iskart operavo, ar veliau darysit? buvo musu tarpe , tai sunkiai pernesa tokias narkozes musu mazyliai Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 15 EmptyTr. 01 05 2011, 20:44

lašelis rašo:
oi kokios naujienos ,dar vienas lelius namuose apkabinimas apkabinimas apkabinimas
reiktu gerai pagalvot prieš priimant toki sprendima ačiu , atgal juk nesugražinsi veliau cig

Taip, Lašelis, mano sprendimas apgalvotas, patikėk aciu
Aš , esu veiseja, ir tokius sprendimus priemu nespontaniškai. Jeigu kalytė labai sunkiai gimdo , nuo 2 val. nakties iki 12val. dienos... ir svoris jos yra 2.5kg, visko pas mus būna....
Ir pirkau ja nepapigiai, o kaip perspektyvia kalytė veisimui, pas ja puikus dantys rabbit , bet vat gimdymas pasirodo ne jai, aš už tai kad , šuniukai turėtu gera genetika , todėl ir toks sprendimas. taaaaip

O mergytė bus tamsiai-tamsiai šokoladinės spalvos bučkis , labai graži susigedes

Kada mamytė jau išaugins savo lelytė , reikia Dinai rasti nauja šeimą , kur ja mylės ir jai taip bus geriau, nes veisime daugiau nedalyvaus.Gaila , bet ji dar jauną ir jai bus geriau gyventi šeimoje , kur visa meilė bus tik jai. galv
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

Mano saulutės - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 15 EmptyTr. 01 05 2011, 21:28

aš tai matai,kaip žiuriu iš savo varpines susigedes tai kitaip atrodo,bet tau geriau matyt taaaaip
Atgal į viršų Go down
Ginta
super dalyvis
super dalyvis
Ginta


Leo Miestas : Joniskis
Pranešimų skaičius : 1032
Join date : 2010-08-28
Age : 51

Mano saulutės - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 15 EmptyTr. 01 05 2011, 23:16

Svetlana,

Nuosirdziausi sveikinimai gimus mazylei . Linkiu Jums visoms sveikatos, o Jums asmeniskai istvermes su mazylemis.
Kaip baltai pavydziu, kad pas Jus gime mergytes, nes jei Taliukas butu mergyte - tikra dar tuec iau viena augintine Smile.
Atgal į viršų Go down
http://www.rustoi.weebly.com
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

Mano saulutės - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 15 EmptyTr. 01 05 2011, 23:20

Parduoti ja kitiems? juk jin jau didele ir prisirisus prie jusu... man plystu sirdies kazkam atiduoti savo mazius Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 15 EmptyKv. 01 06 2011, 06:26

Piktozauras rašo:
Parduoti ja kitiems? juk jin jau didele ir prisirisus prie jusu... man plystu sirdies kazkam atiduoti savo mazius Rolling Eyes

Sutinku, kad sunku atiduoti jau paauginta šuniuką, bet čia kada jų yra nedaugiau penkių , o kada jau dešimt... What a Face , tai reikia galvoti , kas jiems geriau .
scratch
Musų veisejai gali tai patvirtinti, kada namuose šunų yra iki penkių čia nesunku, o daugiau jau problematiška ir šunims ir šeimininkams. Visems vienodai meiles trūksta wub
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
Exit
super dalyvis
super dalyvis
Exit


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2422
Join date : 2009-12-15
Age : 43

Mano saulutės - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 15 EmptyKv. 01 06 2011, 16:34

tokia mano nuomone dar tada kai neturejau nei vieno suniuko ir labai ieskojau vedimas

kur tik porele laike, tai jau taip islepinti ismyluoti, o kur jau daug, net veislyne, kur veiseju auksine sirdis, kokia didele ji bebutu, fiziskai neimanoma visiems maximuma duoti queen

mano abi nuolat ant keliu doh ir tai pesasi, nepasidalina bum
tada supykstu ir nunesu i gulta, o pasiimu Airute wub ta is laimes net pajudet bijo Smile
todel aira labai megsta svecius. keliauja per rankas, nes tas maziukes visi bijo liest, o aira vadina tikru sunimi hhhh
didele dali kompensuoja vyras (bega rytini krosa, ima zvejot ir t.t.) ir mazoji vedasi i miska, zaidzia namus, rengia ja, vezime vezioja hhhh

vistiek zinau, kad airai pas mus geriausia ir net mamai jos neduodu Embarassed vis praso, o as vis galvojo...bet/ mama dirba, per dienas viena bute sedetu, o ji prie kiemo pripratus, o cia ir dvi podruskes dar juks ne, sakau, mamyt, negaliu Rolling Eyes

bet Svetlana suprantu. ji turi veislyna. daaaaug suniuku ir ne tuos kur tik paglostyt reikia Smile
su jais sunkus darbas siekiant geru rezultatu. automatiskai laiko ir demesio stoka, kuriuos gali su kaupu kompensuoti naujasis seimininkas Wink

Linkiu Dinulei geru namuciu 4you


Atgal į viršų Go down
Ortana
Senbūvis
Senbūvis
Ortana


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 2626
Join date : 2009-11-06
Age : 55

Mano saulutės - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 15 EmptyKv. 01 06 2011, 18:08

Sveikinam mamytę ir močiutę!Aišku gaila,kai tokios bėdos.Bet reikia žiurėt kas šuniuj geriau.Stiprėkit,laikykitės!!!!
Atgal į viršų Go down
http://www.blekas.weebly.com
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 15 EmptyKv. 01 06 2011, 18:46

Jolė
Ačiū aciu

Viskas taip ir yra, as visus negaliu isleisti vienu kartu, nes prasideda pestinies , nes kiek vienas nori to demesio , ir is pavydo gali kilti mustines , todel pasivaikscioti eina partijom, kas su kuo daugiau sutaria. As gi turiu ir pagrindini darba , kur bunu praktiskai visa diena. O vakare reikia ir su jais pabuti, pamyleti, paliulioti, o dar i treniruotes , kada i paroda ruostis reikia. Tai man fiziskai neuztenka to laiko. Tai todel ir noriu , kad paciam suniukui butu geriau , kada jis vienas ar tai du butu seimoje, kur jam butu daugiau ir demesio ir meiles.
Vyras kada po darbu atsigula ant sofos paguleti , tai jam ant pilvo Betka ir Amelia atsigula, cia ju sventa vieta thum
Tai vat todel ir as is meiles jiems , noriu kad jie butu laimingesni.

wub wub apkabinimas

O dabar pirmos nuotraukos mamyte Dina ir mazyle :

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 15 EmptyKv. 01 06 2011, 18:48

Ortana rašo:
Sveikinam mamytę ir močiutę!Aišku gaila,kai tokios bėdos.Bet reikia žiurėt kas šuniuj geriau.Stiprėkit,laikykitės!!!!

Ortana aciu

Jums laimingai ir be rupesciu priimti sosk sosk sosk sosk
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

Mano saulutės - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 15 EmptyKv. 01 06 2011, 18:56

Grazi maziuke labai wub na suprantu kad sunku, jums geriau zinot kaip elgtis, tikiuosi suras gera seima Smile
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
Exit
super dalyvis
super dalyvis
Exit


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2422
Join date : 2009-12-15
Age : 43

Mano saulutės - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 15 EmptyKv. 01 06 2011, 19:53

grazutes wub

o tai taip ir nesupratau. sterilizavo iskart ar vel reiks operuoti?
Atgal į viršų Go down
rituliukas25
super dalyvis
super dalyvis
rituliukas25


Scorpio Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1308
Join date : 2010-12-10
Age : 60

Mano saulutės - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 15 EmptyKv. 01 06 2011, 20:12

labai gražus koldūniukas foto Aukit sveikos- drūtos cheers
Atgal į viršų Go down
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Mano saulutės - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 15 EmptyKv. 01 06 2011, 20:18

Oi kokia grazi mergyte , matosi,kad sokoladuke. Aisku gaila,kad mamyte negales daugiau suniuku atsivesti, bet ka padarysi, gamtos jai neduota. Aukite sveikutes !!!
Atgal į viršų Go down
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 15 EmptyKv. 01 06 2011, 23:04

Jolė rašo:
grazutes wub

o tai taip ir nesupratau. sterilizavo iskart ar vel reiks operuoti?

Taip , Jolė
Sterilizavau iskart, kam gi ja du kartus po peiliu leisti, narkaze ir visa kita po operacini laikotarpi. Tai netrukdo jai dabar tureti pieniuko , kad ismaitinti savo mazyle sosk
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

Mano saulutės - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 15 EmptyKv. 01 06 2011, 23:11

tai smagu girdeti,kad pienuko ji vistiek turi ir dabar gali pasirupinti mazyle thumb
Atgal į viršų Go down
Ortana
Senbūvis
Senbūvis
Ortana


Cancer Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 2626
Join date : 2009-11-06
Age : 55

Mano saulutės - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 15 EmptyKv. 01 06 2011, 23:13

Labai suprantu jus Svetlana...Sunku skirtis užauginus,bet veisiant nesutilps visi neveisliniai.Aišku yra kur dūšia neleidžia išsiskirt,ir tam laiko rasis.Bet juk ne paskutiniai,darbo,priežiuros daug jiems reikia laiko.Džiaugsis kas susidraugavęs su gražuoliuke,o ir jai bus gerai.Apsipranta jie greitai,pajutę meilę.Sėkmės jūsų mažylėms!
Atgal į viršų Go down
http://www.blekas.weebly.com
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 15 EmptyKv. 01 06 2011, 23:33

Aciu, mergaites aciu aciu aciu

Mano fotikas labai nekoks, veliau padarysiu dar nuotrauku savo burbuliuku, pasidziaugti su jumis kaip jos auga.

Ortana, apkabinimas bučkis
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
svetlana
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
svetlana


Gemini Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 475
Join date : 2010-05-01
Age : 63

Mano saulutės - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 15 EmptyPen. 01 07 2011, 00:04


Prasau padeti parinkti mano kleckiukam vardus is N... ir O... aciu
Atgal į viršų Go down
http://www.saulemano.lt
Sponsored content





Mano saulutės - Page 15 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mano saulutės   Mano saulutės - Page 15 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Mano saulutės
Atgal į viršų 
Puslapis 1530Pereiti prie : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Mano Dinute :)
» Mano Bekute
» mano Tikute :)
» Mano Bondas
» Mano Tutis :)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Informacija apie mūsų šuniukus. :: Klubiečių šuniukai.-
Pereiti į:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions