Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Toiterjerų Klubas
Toiterjerų mėgėjų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Toiterjerų mėgėjų klubas

Greitai naujas toiterjerų puslapiukas feisbuke!!!
 
rodiklisLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 MAŽOJI MANO..... DORI:-)

Go down 
+43
Milda
Mega
sigituke
Briliantik
Greta
eglike
Mazas
aida
evelina17
Dzekute
*Cile*
Muza
Diana
Exit
TOYOTA
ryte
Coconut
mante
Sciara
Oxygen
Muse
pupa
Jurga
gagutee
liutas81
rituliukas25
Bondas
Angela
Ernesta
lašelis
Justinappp
Sima
Disha
Daiwyte
svetlana
Ginta
banoli
Ortana
Laura
Piktozauras
gucci
anz1984
Nijolė
47 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 42  Next
AutoriusPranešimas
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 EmptyPir. 02 21 2011, 22:54

Jurga rašo:
Nijolė rašo:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Oi,kaip gražu clap Dorytė priiminėja saulės vonias thum Žavuolė,net prisimerkusi fli
Taip čia dienos metu prieš saulę taip miega,nepatenkinta,prieš tai fotosesiją darėm su nauju drabužiu,nepatiko matyt hhhh
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Jurga
super dalyvis
super dalyvis



Cancer Miestas : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 1101
Join date : 2010-09-20
Age : 51

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 EmptyPir. 02 21 2011, 23:06

Puikiai suprantu Dorytė,ir as nemegstu fotografuotis hhhh .O,Tera,kada pamato aparatą demostratyviai nusisuka beet .Dabar ant drabuzines turim didelius veidrodzius,Tera juokingai save apžiūrinėja,sustingsta nuo savo grožio hhhh,einu pasiimti fotiką,ji bėga iš paskos,arba nusisuka beet
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 EmptyPir. 02 21 2011, 23:22

Jurga rašo:
Puikiai suprantu Dorytė,ir as nemegstu fotografuotis hhhh .O,Tera,kada pamato aparatą demostratyviai nusisuka beet .Dabar ant drabuzines turim didelius veidrodzius,Tera juokingai save apžiūrinėja,sustingsta nuo savo grožio hhhh,einu pasiimti fotiką,ji bėga iš paskos,arba nusisuka beet
Keista,bet sakoma šunys nemato veidrodžiuose vaizdo,Dori net nežiūri,nupirkau kaip sakau "Zvokes"striuke nu nors kiek būtų pasidemonstravus,sustingo ir stovi,o va jei duris pradarau viskas : Valio varau į lauką.... bounce
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Jurga
super dalyvis
super dalyvis



Cancer Miestas : Šiauliai
Pranešimų skaičius : 1101
Join date : 2010-09-20
Age : 51

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 EmptyAntr. 02 22 2011, 00:03

Nijolė rašo:
Jurga rašo:
Puikiai suprantu Dorytė,ir as nemegstu fotografuotis hhhh .O,Tera,kada pamato aparatą demostratyviai nusisuka beet .Dabar ant drabuzines turim didelius veidrodzius,Tera juokingai save apžiūrinėja,sustingsta nuo savo grožio hhhh,einu pasiimti fotiką,ji bėga iš paskos,arba nusisuka beet
Keista,bet sakoma šunys nemato veidrodžiuose vaizdo,Dori net nežiūri,nupirkau kaip sakau "Zvokes"striuke nu nors kiek būtų pasidemonstravus,sustingo ir stovi,o va jei duris pradarau viskas : Valio varau į lauką.... bounce
Ir as esu girdejusi,kad šuniukai nemato veidrodyje viazdo.Bet jei Tera žiūri į tą pusę,mes juokiamės,kad grožisi savimi Very Happy
Turbut Dorytei nepatinka "Zvonkes" stilius hhhh Apskritai,kas tas stilius,jei lauke toks įdomus gyvenimas taaaaip
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 EmptyAntr. 02 22 2011, 00:08

Jurga rašo:
Nijolė rašo:
Jurga rašo:
Puikiai suprantu Dorytė,ir as nemegstu fotografuotis hhhh .O,Tera,kada pamato aparatą demostratyviai nusisuka beet .Dabar ant drabuzines turim didelius veidrodzius,Tera juokingai save apžiūrinėja,sustingsta nuo savo grožio hhhh,einu pasiimti fotiką,ji bėga iš paskos,arba nusisuka beet
Keista,bet sakoma šunys nemato veidrodžiuose vaizdo,Dori net nežiūri,nupirkau kaip sakau "Zvokes"striuke nu nors kiek būtų pasidemonstravus,sustingo ir stovi,o va jei duris pradarau viskas : Valio varau į lauką.... bounce
Ir as esu girdejusi,kad šuniukai nemato veidrodyje viazdo.Bet jei Tera žiūri į tą pusę,mes juokiamės,kad grožisi savimi Very Happy
Turbut Dorytei nepatinka "Zvonkes" stilius hhhh Apskritai,kas tas stilius,jei lauke toks įdomus gyvenimas taaaaip
Žinai Jurga,mes turbūt visi "priplaukę" nuo tų savo vaikų apkabinimas mes į juos kaip į žmogeliukus žiūrim,o kiek žmonių tokių va pokalbių niekaip nesupranta,turim tų drabužių,va vis tiek neatsilaikiau ir vėl nupirkau naują ploščiuką irgi ružavą,dar striukytę tai taip ir galvoju,kad mus "Zvonkes" stilistėm išvadins valiooooo
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Sima
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Sima


Virgo Miestas : Rokiškis
Pranešimų skaičius : 553
Join date : 2010-06-20
Age : 36

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 EmptyAntr. 02 22 2011, 04:24

Jurga rašo:

Ir as esu girdejusi,kad šuniukai nemato veidrodyje viazdo.Bet jei Tera žiūri į tą pusę,mes juokiamės,kad grožisi savimi Very Happy
Turbut Dorytei nepatinka "Zvonkes" stilius hhhh Apskritai,kas tas stilius,jei lauke toks įdomus gyvenimas taaaaip

Ir a6 gidėjusi buvau, kad nemato, bet kai parsivežėm Gilę namo, tai bijojo atvaizdo savo, o paskui laižydavo veidrodį priėjusi.. O Smilga irgi loja žiūrėdama į veidrodį Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
rituliukas25
super dalyvis
super dalyvis
rituliukas25


Scorpio Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1308
Join date : 2010-12-10
Age : 60

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 EmptyAntr. 02 22 2011, 04:28

[You must be registered and logged in to see this image.][/quote]
Wow, kokia "orchidėja'' pas jus žydi rabbit rabbit O sakėt, Nijolyte, kad prastai auga thum
Atgal į viršų Go down
Muse
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
Muse


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 628
Join date : 2009-11-02
Age : 51

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 EmptyAntr. 02 22 2011, 04:34

Grazus rubeliai clap clap clap

Tikra ruzava - rozine panele 4you 4you 4you
Atgal į viršų Go down
Piktozauras
Senbūvis
Senbūvis
Piktozauras


Aquarius Miestas : Kaunas- Klaipeda
Pranešimų skaičius : 3098
Join date : 2009-10-22
Age : 35

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 EmptyAntr. 02 22 2011, 04:41

Sima rašo:
Jurga rašo:

Ir as esu girdejusi,kad šuniukai nemato veidrodyje viazdo.Bet jei Tera žiūri į tą pusę,mes juokiamės,kad grožisi savimi Very Happy
Turbut Dorytei nepatinka "Zvonkes" stilius hhhh Apskritai,kas tas stilius,jei lauke toks įdomus gyvenimas taaaaip

Ir a6 gidėjusi buvau, kad nemato, bet kai parsivežėm Gilę namo, tai bijojo atvaizdo savo, o paskui laižydavo veidrodį priėjusi.. O Smilga irgi loja žiūrėdama į veidrodį Rolling Eyes

Tikrai mato, Knutas visad su Knopke ziuri i veidrodi ir loja Very Happy O jau sriuke kokia, tikra ledi Smile
Atgal į viršų Go down
http://lt.uniteddogs.com/user/esklingen
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 EmptyAntr. 02 22 2011, 07:18

O jau kiek zaisliuku Doryte turi juks juks rabbit foto foto
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 EmptyTr. 02 23 2011, 02:59

Kai šalta ir niekas į lauką neveda geri draugai ir tokie
[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 EmptyTr. 02 23 2011, 03:37

rituliukas25 rašo:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Wow, kokia "orchidėja'' pas jus žydi rabbit rabbit O sakėt, Nijolyte, kad prastai auga thum
[/quote]
Kadangi nesiseka man su jom,tai šita jau žydi 3 metus vazytėje,nereikia jokios priežiūros hhhh
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
banoli
Senbūvis
Senbūvis
banoli


Capricorn Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 3393
Join date : 2009-11-12
Age : 45

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 EmptyAntr. 03 01 2011, 19:27

Doryte ruzava panyte [You must be registered and logged in to see this image.]
Atgal į viršų Go down
rituliukas25
super dalyvis
super dalyvis
rituliukas25


Scorpio Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 1308
Join date : 2010-12-10
Age : 60

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 EmptyTr. 03 02 2011, 21:03

Graži šiandien Dorytės sukaktis- 1 metukai ir 11 mėnesiukų flower flower flower
Greit labai gražus jubiliejus bučkis
geek geek geek
Atgal į viršų Go down
pupa
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
pupa


Leo Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 468
Join date : 2011-01-16
Age : 36

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 EmptyTr. 03 02 2011, 21:06

Doryte su kauladieniu day neuzilgo ir didelis jubiliejus laukia,net 2 metukai geek
Atgal į viršų Go down
Oxygen
Dalyvis
Dalyvis
Oxygen


Virgo Miestas : Ukmerge
Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2011-02-20
Age : 42

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 EmptyTr. 03 02 2011, 21:33

Gazelė kiauksi Dorytei - hapi flower flower flower
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 EmptyTr. 03 02 2011, 21:38

Oxygen rašo:
Gazelė kiauksi Dorytei - hapi flower flower flower
Nežinau kodėl,bet Dorytei šiandien turėtų būti 1metai 11mėnesių ir 2 dienos Rolling Eyes Nors liniuote nepiešia dienų drunken
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
Svečias
Svečias




MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 EmptyTr. 03 02 2011, 22:04

Sveikinu Dori, auk didude, būk gražute bučkis
Atgal į viršų Go down
Oxygen
Dalyvis
Dalyvis
Oxygen


Virgo Miestas : Ukmerge
Pranešimų skaičius : 274
Join date : 2011-02-20
Age : 42

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 EmptyTr. 03 02 2011, 22:05

Nijolė rašo:
Oxygen rašo:
Gazelė kiauksi Dorytei - hapi flower flower flower
Nežinau kodėl,bet Dorytei šiandien turėtų būti 1metai 11mėnesių ir 2 dienos Rolling Eyes Nors liniuote nepiešia dienų drunken
tai biški pavėlavom su sveikinimais ačiu na bet geriau vėliau,nei niekada sunny
Atgal į viršų Go down
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 EmptyTr. 03 02 2011, 22:45

Dėkoja Dorytė visiems kas prisiminė bučkis bučkis bučkis bučkis ,po mėnesio mano mažytei 2 metukai,galvoju kaip čia padaryti šventę jai,reiks konsultuotis
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
gagutee
Dažnas dalyvis
Dažnas dalyvis
gagutee


Aries Miestas : Vilkaviskis- Kaunas
Pranešimų skaičius : 556
Join date : 2011-01-13
Age : 36

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 EmptyKv. 03 03 2011, 01:13

Su 1 ir 11 hhhh puikūs skaičiai - linkim daug gražių nuotraukų ir jau pradėt ruoštis rimtam jubiliejui hapi 4you
Atgal į viršų Go down
Ginta
super dalyvis
super dalyvis
Ginta


Leo Miestas : Joniskis
Pranešimų skaičius : 1032
Join date : 2010-08-28
Age : 51

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 EmptyKv. 03 03 2011, 01:16

Si kart tik sveikinam Smile, o po menesiuko tai bus didziuliai sveikinimai Smile
Atgal į viršų Go down
http://www.rustoi.weebly.com
Nijolė
super dalyvis
super dalyvis
Nijolė


Cancer Miestas : Vilnius
Pranešimų skaičius : 2274
Join date : 2010-10-11
Age : 63

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 EmptyKv. 03 03 2011, 01:21

Ačiū Pepei ir sesutei,ir Gintutei,tik nežinau kodėl rašo 11 mėnesis,bet mums ir 2 dienos,liniuotėje kažkodėl klai susigedes da,nors suvesta viskas teisingai,mūms kovo 30 bus 2 metukai,ne taip jau mus kada sveikina,tai labai miela,šiandien grįžusi Dorytei pasakysiu
Atgal į viršų Go down
http://nicolete7@gmail.com
lašelis
Moderatorius
Moderatorius
lašelis


Aries Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 6724
Join date : 2009-10-10
Age : 49

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 EmptyKv. 03 03 2011, 02:10

geek geek geek geek geek
Atgal į viršų Go down
Angela
super dalyvis
super dalyvis
Angela


Taurus Miestas : Kaunas
Pranešimų skaičius : 1953
Join date : 2010-07-23
Age : 33

MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 EmptyKv. 03 03 2011, 07:03

Sveikinam Doryte;)

Su 1m 11menesiuku wub wub
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: MAŽOJI MANO..... DORI:-)   MAŽOJI MANO.....   DORI:-) - Page 13 Empty

Atgal į viršų Go down
 
MAŽOJI MANO..... DORI:-)
Atgal į viršų 
Puslapis 1342Pereiti prie : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Fifa mažoji princesė :)
» Mažoji Tina
» Musu mazoji Ula:)
» mazoji Stirnyte
» Mazoji Tinute :)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Toiterjerų mėgėjų klubas :: Informacija apie mūsų šuniukus. :: Klubiečių šuniukai.-
Pereiti į:  
Free forum | Animals | Dogs | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions